Fakultet hrvatskih studija

Ispitni rokovi u akademskoj godini 2020./2021.


ABCDE ABCDE
Unos naziva predmeta: Unos imena nastavnika:
ABCDE ABCDE
Naziv predmetaŠifra predmetaNadnevakOpis
Akademska pismenost12999225.11.2020.   08.00 - 09.00 Skansi
Akademska pismenost12999227.01.2021.   08.00 - 09.00 Skansi
Akademska pismenost12999210.02.2021.   08.00 - 09.00 Skansi
Akademska pismenost12999221.04.2021.   08.00 - 09.00 Skansi
Akademska pismenost12999208.06.2021.   10.00 - 11.00 Rezo
Akademska pismenost12999216.06.2021.   11.00 - 12.00 Rezo: 08.00 - 09.00 Skansi
Akademska pismenost12999207.07.2021.   08.00 - 09.00 Skansi
Akademska pismenost12999208.09.2021.   08.00 - 09.00 Skansi
Akademska pismenost12999214.09.2021.   10.30 - 11.30 Rez0
Akademska pismenost12999222.09.2021.   08.00 - 09.00 Skansi
Akademska pismenost12999223.09.2021.   10.30 - 11.30 Rezo
Akademski engleski4564223.11.2020.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Akademski engleski4564227.11.2020.   11.00 Beljo pisani i usmeni
Akademski engleski4564226.01.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Akademski engleski4564229.01.2021.   9.00 Beljo, pisani i usmeni
Akademski engleski4564217.02.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Akademski engleski4564219.02.2021.   9.00 Beljo, pisani i usmeni
Akademski engleski4564223.04.2021.   9.00 Beljo, pisani i usmeni
Akademski engleski4564227.04.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Akademski engleski4564208.06.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Akademski engleski4564211.06.2021.   9.00 Beljo, pisani i usmeni
Akademski engleski4564225.06.2021.   9.00 Beljo, pisani i usmeni
Akademski engleski4564229.06.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Akademski engleski4564231.08.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Akademski engleski4564203.09.2021.   9.00 Beljo, pisani i usmeni
Akademski engleski4564207.09.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Akademski engleski4564217.09.2021.   9.00 Beljo, pisani i usmeni
Akademski francuski20948625.01.2021.   09.00 - 11.00 Michel
Akademski francuski20948601.02.2021.   09.00 - 11.00 Michel
Akademski njemački4582926.01.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Akademski njemački4582917.02.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Akademski njemački4582927.04.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Akademski njemački4582908.06.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Akademski njemački4582929.06.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Alojzije Stepinac-nadbiskup i totalitarni režimi20129628.01.2021.   10.30 Vukelić, usmeni
Alojzije Stepinac-nadbiskup i totalitarni režimi20129611.02.2021.   10.30 Vukelić, usmeni
Alojzije Stepinac-nadbiskup i totalitarni režimi20129618.02.2021.   10.30 Vukelić, usmeni
Alojzije Stepinac-nadbiskup i totalitarni režimi20129609.06.2021.   11.00 Vukelić, usmeni
Alojzije Stepinac-nadbiskup i totalitarni režimi20129601.07.2021.   11.00 Vukelić, usmeni
Alojzije Stepinac-nadbiskup i totalitarni režimi20129608.07.2021.   11.00 Vukelić, usmeni
Alojzije Stepinac-nadbiskup i totalitarni režimi20129630.08.2021.   11.00 Vukelić, usmeni
Alojzije Stepinac-nadbiskup i totalitarni režimi20129617.09.2021.   11.00 Vukelić, usmeni
Alojzije Stepinac-nadbiskup i totalitarni režimi20129624.09.2021.   11.00 Vukelić, usmeni
An Introduction to Global Communication14116025.11.2020.   10.30 Labaš, usmeni
An Introduction to Global Communication14116003.02.2021.   11.00 Labaš, usmeni
An Introduction to Global Communication14116010.02.2021.   11.00 Labaš, usmeni
An Introduction to Global Communication14116021.04.2021.   11.00 Labaš, usmeni
An Introduction to Global Communication14116015.06.2021.   11.00 Labaš, usmeni
An Introduction to Global Communication14116029.06.2021.   11.00 Labaš, usmeni
An Introduction to Global Communication14116008.09.2021.   11.00 Labaš, usmeni
An Introduction to Global Communication14116015.09.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Analiza društvenog učinka14462525.11.2020.   11.00 Balabanić
Analiza društvenog učinka14462521.04.2021.   11.00 Balabanić
Analiza društvenog učinka14462508.09.2021.   11.00 Balabanić
Analiza društvenog učinka14462522.09.2021.   11.00 Balabanić
Analiza učinaka društvenih akcija21402725.11.2020.   11.00 Balabanić
Analiza učinaka društvenih akcija21402728.01.2021.   10.00 Balabanić
Analiza učinaka društvenih akcija21402711.02.2021.   10.00 Balabanić
Analiza učinaka društvenih akcija21402720.04.2021.   11.00 Blabanić
Analiza učinaka društvenih akcija21402708.09.2021.   11.00 Balabanić
Analiza učinaka društvenih akcija21402722.09.2021.   11.00 Balabanić
Antička filozofija18533325.11.2020.   10.00 Džinić, usmeni
Antička filozofija21482225.11.2020.   10.00 Džinić, usmeni
Antička filozofija18533302.02.2021.   10.00 Džinić, usmeni
Antička filozofija21482202.02.2021.   10.00 Džinić, usmeni
Antička filozofija18533316.02.2021.   10.00 Džinić, usmeni
Antička filozofija21482216.02.2021.   10.00 Džinić, usmeni
Antička filozofija18533320.04.2021.   10.00 Džinić, usmeni
Antička filozofija21482220.04.2021.   10.00 Džinić, usmeni
Antička filozofija18533315.06.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Antička filozofija21482215.06.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Antička filozofija18533306.07.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Antička filozofija21482206.07.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Antička filozofija18533331.08.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Antička filozofija21482231.08.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Antička filozofija18533314.09.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Antička filozofija21482214.09.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske5299128.01.2021.   10.00 Vukelić, pisani/usmeni
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske5299111.02.2021.   10.00 Vukelić, pisani/usmeni
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske5299118.02.2021.   10.00 Vukelić, pisani/usmeni
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske5299109.06.2021.   9.00 Vukelić, pisani/usmeni
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske5299101.07.2021.   9.00 Vukelić, pisani/usmeni
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske5299108.07.2021.   9.00 Vukelić, pisani/usmeni
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske5299130.08.2021.   9.00 Vukelić, pisani/usmeni
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske5299117.09.2021.   9.00 Vukelić, pisani/usmeni
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske5299124.09.2021.   9.00 Vukelić, pisani/usmeni
Arapska filozofija21395717.06.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Arapska filozofija21395701.07.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Arapska filozofija21395709.09.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Arapska filozofija21395716.09.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Arhivistika za povjesničare20295427.11.2020.   11.30 Macan Lukavečki, pisani
Arhivistika za povjesničare20295402.02.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Arhivistika za povjesničare20295416.02.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Arhivistika za povjesničare20295426.04.2021.   12.00 Macan Lukavečki, pisani
Arhivistika za povjesničare20295418.06.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Arhivistika za povjesničare20295424.06.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Arhivistika za povjesničare20295431.08.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Arhivistika za povjesničare20295409.09.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Biblical Archaeology20285426.11.2020.   16.00 Glazer, usmeni
Biblical Archaeology20285428.01.2021.   12.00 Glazer, usmeni
Biblical Archaeology20285411.02.2021.   12.00 Glazer, usmeni
Biblical Archaeology20285418.02.2021.   12.00 Glazer, usmeni
Biblical Archaeology20285422.04.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Biblical Archaeology20285429.04.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Biblical Archaeology20285424.06.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Biblical Archaeology20285401.07.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Biblical Archaeology20285409.09.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Biblical Archaeology20285416.09.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Biblioterapija u nastavi književnosti17261228.04.2021.   13.00 Piskač, pisani
Biblioterapija u nastavi književnosti17261209.06.2021.   13.00 Piskač, pisani
Biblioterapija u nastavi književnosti17261223.06.2021.   13.00 Piskač, pisani
Biblioterapija u nastavi književnosti17261201.09.2021.   13.00 Piskač, pisani
Biblioterapija u nastavi književnosti17261208.09.2021.   14.30 Piskač, pisani
Bioetika20142524.11.2020.   11.00 Škerbić, usmeni
Bioetika20142526.01.2021.   11.00 Škerbić, usmeni
Bioetika20142509.02.2021.   11.00 Škerbić, usmeni
Bioetika20142520.04.2021.   11.00 Škerbić, usmeni
Bioetika20142515.06.2021.   11.00 Škerbić, usmeni
Bioetika20142529.06.2021.   11.00 Škerbić, usmeni
Bioetika20142531.08.2021.   11.00 Škerbić, usmeni
Bioetika20142514.09.2021.   11.00 Škerbić, usmeni
Book and Library History in Croatian Cultural Territory14479908.06.2021.   11.00 Krešić
Book and Library History in Croatian Cultural Territory14479928.06.2021.   11.00 Krešić
Book and Library History in Croatian Cultural Territory14479901.09.2021.   11.00 Krešić
Book and Library History in Croatian Cultural Territory14479908.09.2021.   11.00 Krešić
Computer-mediated communication and virtual management20167225.11.2020.   10.00 Natasha Kathleen Ružić, nema ispita
Computer-mediated communication and virtual management20167203.02.2021.   10.00 Natasha Kathleen Ružić
Computer-mediated communication and virtual management20167210.02.2021.   10.00 Natasha Kathleen Ružić
Computer-mediated communication and virtual management20167221.04.2021.   10.00 Natasha Kathleen Ružić
Computer-mediated communication and virtual management20167207.06.2021.   10.00 Natasha Kathleen Ružić
Computer-mediated communication and virtual management20167213.09.2021.   10.00 Natasha Kathleen Ružić
Computer-mediated communication and virtual team management18797525.11.2020.   10.00 Natasha Kathleen Ružić, nema ispita
Computer-mediated communication and virtual team management18797503.02.2021.   10.00 Natasha Kathleen Ružić
Computer-mediated communication and virtual team management18797510.02.2021.   10.00 Natasha Kathleen Ružić
Computer-mediated communication and virtual team management18797521.04.2021.   10.00 Natasha Kathleen Ružić
Computer-mediated communication and virtual team management18797507.06.2021.   10.00 Natasha Kathleen Ružić
Computer-mediated communication and virtual team management18797513.09.2021.   10.00 Natasha Kathleen Ružić
Criminology of Bullying21408127.11.2020.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Criminology of Bullying21408129.01.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Criminology of Bullying21408105.02.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Criminology of Bullying21408123.04.2021.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Criminology of Bullying21408111.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Criminology of Bullying21408118.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Criminology of Bullying21408103.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Criminology of Bullying21408110.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Croatian Cultural Tourism21395207.06.2021.   11.00 Curić/Bodor,
Croatian Cultural Tourism21395214.06.2021.   09.00 Curić/Bodor
Croatian Cultural Tourism21395225.06.2021.   09.00 Curić/Bodor
Croatian Cultural Tourism21395203.09.2021.   11.00 Curić/Bodor
Croatian Cultural Tourism21395214.09.2021.   11.00 Curić/Bodor
Definicije u suvremenoj umjetnosti20059325.11.2020.   13.00 Kardum, pisani
Definicije u suvremenoj umjetnosti20059326.01.2021.   13.00 Kardum, pisani
Definicije u suvremenoj umjetnosti20059309.02.2021.   13.00 Kardum, pisani
Definicije u suvremenoj umjetnosti20059321.04.2021.   13.00 Kardum, pisani
Definicije u suvremenoj umjetnosti20059309.06.2021.   13.00 Kardum, pisani
Definicije u suvremenoj umjetnosti20059330.06.2021.   13.00 Kardum, pisani
Definicije u suvremenoj umjetnosti20059301.09.2021.   13.00 Kardum, pisani
Definicije u suvremenoj umjetnosti20059308.09.2021.   13.00 Kardum, pisani
Demografija5391425.11.2020.   10.00 - 12.00 Komušanac, pisani
Demografija5391427.01.2021.   11.00 - 13.00 Komušanac, pisani
Demografija5391410.02.2021.   11.00 - 13.00 Komušanac, pisani
Demografija5391427.04.2021.   11.00 - 13.00 Komušanac, pisani
Demografija5391408.06.2021.   10.00 - 12.00 Komušanac, pisani
Demografija5391418.06.2021.   10.00 - 12.00 Komušanac, pisani
Demografija 119438825.11.2020.   10.00 Strmota, pisani
Demografija 119438826.01.2021.   10.00 Strmota, pisani
Demografija 119438808.02.2021.   10.00 Strmota, pisani
Demografija 119438819.04.2021.   13.00 Strmota, pisani
Demografija 119438808.06.2021.   13.00 Strmota, pisani
Demografija 119438815.06.2021.   13.00 Strmota, pisani
Demografija 119438813.09.2021.   13.00 Strmota, pisani
Demografija 119438822.09.2021.   13.00 Strmota, pisani
Demografija 219439525.11.2020.   10.00 Strmota, pisani
Demografija 219439526.01.2021.   10.00 Strmota, pisani
Demografija 219439508.02.2021.   10.00 Strmota, pisani
Demografija 219439519.04.2021.   13.00 Strmota, pisani
Demografija 219439508.06.2021.   13.00 Strmota, pisani
Demografija 219439515.06.2021.   13.00 Strmota, pisani
Demografija 219439513.09.2021.   13.00 Strmota, pisani
Demografija 219439522.09.2021.   13.00 Strmota, pisani
Demografske baze podataka21401328.04.2021.   13.00 Šterc
Demografske baze podataka21401307.06.2021.   13.00 Šterc
Demografske baze podataka21401321.06.2021.   13.00 Šterc
Demografske baze podataka21401302.09.2021.   13.00 Šterc
Demografske baze podataka21401316.09.2021.   13.00 Šterc
Demografske mjere i modeli19439724.11.2020.   11.00 Strmota, pisani
Demografske mjere i modeli19439708.02.2021.   10.00 Strmota,pisani
Demografske mjere i modeli19439715.02.2021.   10.00 Strmota, pisani
Demografske mjere i modeli19439721.04.2021.   14.00 Strmota, pisani
Demografske mjere i modeli19439708.06.2021.   14.00 Strmota, pisani
Demografske mjere i modeli19439715.06.2021.   14.00 Strmota, pisani
Demografske mjere i modeli19439714.09.2021.   14.00 Strmota, pisani
Demografske mjere i modeli19439722.09.2021.   14.00 Strmota, pisani
Demografski razvoj Hrvatske21408208.02.2021.   12.00 Pavić, pisani
Demografski razvoj Hrvatske21408215.02.2021.   12.00 Pavić, pisani
Demografski razvoj Hrvatske21408219.04.2021.   12.00 Pavić, pisani
Demografski razvoj Hrvatske21408214.06.2021.   12.00 Pavić, pisani
Demografski razvoj Hrvatske21408228.06.2021.   12.00 Pavić, pisani
Demografski razvoj Hrvatske21408206.09.2021.   12.00 Pavić, pisani
Demografski razvoj Hrvatske21408220.09.2021.   12.00 Pavić, pisani
Demografski resursi i potencijali21116914.06.2021.   10.00 - 12.00 Komušanac, pisani
Demografski resursi i potencijali21116923.06.2021.   10.00 - 12.00 Komušanac, pisani
Demografski resursi i potencijali21116913.09.2021.   10.00 - 12.00 Komušanac, pisani
Demografski resursi i potencijali21116923.09.2021.   10.00 - 12.00 Komušanac, pisani
Demokratske promjene u Republici Hrvatskoj20270228.01.2021.   10.00 Šumanović, usmeni
Demokratske promjene u Republici Hrvatskoj20270211.02.2021.   10.00 Šumanović, usmeni
Demokratske promjene u Republici Hrvatskoj20270218.02.2021.   10.00 Šumanović, usmeni
Demokratske promjene u Republici Hrvatskoj20270220.04.2021.   11.00 Šumanović, usmeni
Demokratske promjene u Republici Hrvatskoj20270209.06.2021.   13.00 Šumanović, usmeni
Demokratske promjene u Republici Hrvatskoj20270201.07.2021.   13.00 Šumanović, usmeni
Demokratske promjene u Republici Hrvatskoj20270208.07.2021.   13.00 Šumanović
Demokratske promjene u Republici Hrvatskoj20270230.08.2021.   13.00 Šumanović, usmeni
Demokratske promjene u Republici Hrvatskoj20270217.09.2021.   13.00 Šumanović, usmeni
Demokratske promjene u Republici Hrvatskoj20270224.09.2021.   13.00 Šumanović, usmeni
Deskriptivna statistika18602224.11.2020.   09.30 - 10.30 Žebec, usmeni
Deskriptivna statistika18602225.01.2021.   11.00 - 13.00 Žebec, usmeni
Deskriptivna statistika18602201.02.2021.   11.00 - 13.00 Žebec, usmeni
Deskriptivna statistika18602214.06.2021.   09.00 - 16.00 Žebec, usmeni
Deskriptivna statistika18602228.06.2021.   09.00 - 18.00 Žebec, usmeni
Deskriptivna statistika18602231.08.2021.   09.00 - 14.00 Žebec, usmeni
Deskriptivna statistika18602210.09.2021.   09.00 - 13.00 Žebec, usmeni
Developmental neurobiology14487326.11.2020.   11.00 Petanjek, pisani/usmeni
Developmental neurobiology14487328.01.2021.   11.00 Petanjek, pisani/usmeni
Developmental neurobiology14487318.02.2021.   11.00 Petanjek, pisani/usmeni
Developmental neurobiology14487322.04.2021.   11.00 Petanjek, pisani/usmeni
Developmental neurobiology14487310.06.2021.   11.00 Petanjek, pisani/usmeni
Developmental neurobiology14487308.07.2021.   11.00 Petanjek, pisani/usmeni
Developmental neurobiology14487302.09.2021.   11.00 Petanjek, pisani/usmeni
Developmental neurobiology14487323.09.2021.   11.00 Petanjek, pisani/usmeni
Diferencijalna psihologija2872228.01.2021.   09.30 Mlačić, pisani
Diferencijalna psihologija2872204.02.2021.   09.30 Mlačić, pisani
Digitalno novinarstvo21402325.11.2020.   09:35 Jurišić, pisani
Digitalno novinarstvo21402322.04.2021.   09:35 Jurišić, pisani
Digitalno novinarstvo21402314.06.2021.   09.00 Jurišić, pisani
Digitalno novinarstvo21402321.06.2021.   09.00 Jurišić, pisani
Digitalno novinarstvo21402302.09.2021.   10.00 Jurišić, pisani
Digitalno novinarstvo21402309.09.2021.   10.00 Jurišić, pisani
Diktature u srednjoj Europi20295325.11.2020.   12.00 Bušić, usmeni
Diktature u srednjoj Europi20295327.01.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Diktature u srednjoj Europi20295303.02.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Diktature u srednjoj Europi20295319.04.2021.   14.00 Bušić, usmeni
Diktature u srednjoj Europi20295310.06.2021.   10.00 Bušić, usmeni
Diktature u srednjoj Europi20295324.06.2021.   10.00 Bušić, usmeni
Diktature u srednjoj Europi20295309.09.2021.   10.00 Bušić, usmeni
Diktature u srednjoj Europi20295323.09.2021.   10.00 Bušić, usmeni
Diplomatika s egdotikom i kronologijom21465026.11.2020.   10.00 Matijević Sokol, usmeni
Diplomatika s egdotikom i kronologijom19501726.11.2020.   10.00 Matijević Sokol, usmeni
Diplomatika s egdotikom i kronologijom21465010.06.2021.   11.00 Matijević Sokol, usmeni
Diplomatika s egdotikom i kronologijom19501710.06.2021.   11.00 Matijević Sokol, usmeni
Diplomatika s egdotikom i kronologijom21465001.07.2021.   11.00 Matijević Sokol, usmeni
Diplomatika s egdotikom i kronologijom19501701.07.2021.   11.00 Matijević Sokol, usmeni
Diplomatika s egdotikom i kronologijom21465002.09.2021.   11.00 Matijević Sokol, usmeni
Diplomatika s egdotikom i kronologijom19501702.09.2021.   11.00 Matijević Sokol, usmeni
Diplomatika s egdotikom i kronologijom21465016.09.2021.   11.00 Matijević Sokol, usmeni
Diplomatika s egdotikom i kronologijom19501716.09.2021.   11.00 Matijević Sokol, usmeni
Diplomski rad6481305.12.2020.  
Diplomski rad6481805.12.2020.  
Diplomski rad6488605.12.2020.  
Diplomski rad9647205.12.2020.  
Diplomski rad21470205.12.2020.  
Diplomski rad21517305.12.2020.  
Diplomski rad21481405.12.2020.  
Diplomski rad21530805.12.2020.  
Diplomski rad5389905.12.2020.  
Diplomski rad11852605.12.2020.  
Diplomski rad6481321.01.2021.  
Diplomski rad6481821.01.2021.  
Diplomski rad6488621.01.2021.  
Diplomski rad9647221.01.2021.  
Diplomski rad21470221.01.2021.  
Diplomski rad21517321.01.2021.  
Diplomski rad21481421.01.2021.  
Diplomski rad21530821.01.2021.  
Diplomski rad5389921.01.2021.  
Diplomski rad11852621.01.2021.  
Diplomski rad6481318.03.2021.  
Diplomski rad6481818.03.2021.  
Diplomski rad6488618.03.2021.  
Diplomski rad9647218.03.2021.  
Diplomski rad21470218.03.2021.  
Diplomski rad21517318.03.2021.  
Diplomski rad21481418.03.2021.  
Diplomski rad21530818.03.2021.  
Diplomski rad5389918.03.2021.  
Diplomski rad11852618.03.2021.  
Diplomski rad6481322.04.2021.  
Diplomski rad6481822.04.2021.  
Diplomski rad6488622.04.2021.  
Diplomski rad9647222.04.2021.  
Diplomski rad21470222.04.2021.  
Diplomski rad21517322.04.2021.  
Diplomski rad21481422.04.2021.  
Diplomski rad21530822.04.2021.  
Diplomski rad5389922.04.2021.  
Diplomski rad11852622.04.2021.  
Diplomski rad6481320.05.2021.  
Diplomski rad6481820.05.2021.  
Diplomski rad6488620.05.2021.  
Diplomski rad9647220.05.2021.  
Diplomski rad21470220.05.2021.  
Diplomski rad21517320.05.2021.  
Diplomski rad21481420.05.2021.  
Diplomski rad21530820.05.2021.  
Diplomski rad5389920.05.2021.  
Diplomski rad11852620.05.2021.  
Diplomski rad6481326.08.2021.  
Diplomski rad6481826.08.2021.  
Diplomski rad6488626.08.2021.  
Diplomski rad9647226.08.2021.  
Diplomski rad21470226.08.2021.  
Diplomski rad21517326.08.2021.  
Diplomski rad21481426.08.2021.  
Diplomski rad21530826.08.2021.  
Diplomski rad5389926.08.2021.  
Diplomski rad11852626.08.2021.  
Diplomski rad (POV-ns_smjer)6481205.12.2020.  
Diplomski rad (POV-ns_smjer)6481221.01.2021.  
Diplomski rad (POV-ns_smjer)6481218.03.2021.  
Diplomski rad (POV-ns_smjer)6481222.04.2021.  
Diplomski rad (POV-ns_smjer)6481220.05.2021.  
Diplomski rad (POV-ns_smjer)6481226.08.2021.  
Diplomski rad (POV-zn_smjer)6481105.12.2020.  
Diplomski rad (POV-zn_smjer)6481121.01.2021.  
Diplomski rad (POV-zn_smjer)6481118.03.2021.  
Diplomski rad (POV-zn_smjer)6481122.04.2021.  
Diplomski rad (POV-zn_smjer)6481120.05.2021.  
Diplomski rad (POV-zn_smjer)6481126.08.2021.  
Dodiri civilizacija u kasnoj antici i ranom srednjem vijeku20979123.11.2020.   12:45 Marina, pisani
Dodiri civilizacija u kasnoj antici i ranom srednjem vijeku20979109.06.2021.   09:35 Marina, pisani
Dodiri civilizacija u kasnoj antici i ranom srednjem vijeku20979116.06.2021.   09:35 Marina, pisani
Dodiri civilizacija u kasnoj antici i ranom srednjem vijeku20979107.07.2021.   09:35 Marina, pisani
Dodiri civilizacija u kasnoj antici i ranom srednjem vijeku20979101.09.2021.   09:35 Marina, pisani
Dodiri civilizacija u kasnoj antici i ranom srednjem vijeku20979108.09.2021.   09:35 Marina, pisani
Društva i uljudbe istočnoga Sredozemlja20286226.11.2020.   16.00 Glazer, usmeni
Društva i uljudbe istočnoga Sredozemlja20286228.01.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Društva i uljudbe istočnoga Sredozemlja20286211.02.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Društva i uljudbe istočnoga Sredozemlja20286218.02.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Društva i uljudbe istočnoga Sredozemlja20286222.04.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Društva i uljudbe istočnoga Sredozemlja20286229.04.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Društva i uljudbe istočnoga Sredozemlja20286224.06.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Društva i uljudbe istočnoga Sredozemlja20286201.07.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Društva i uljudbe istočnoga Sredozemlja20286209.09.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Društva i uljudbe istočnoga Sredozemlja20286216.09.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Društvene promjene u Hrvatskoj u XX. st.21122526.11.2020.   18.00 Krašić, usmeni
Društvene promjene u Hrvatskoj u XX. st.21122520.04.2021.   18.00 Krašić, usmeni
Društvene promjene u Hrvatskoj u XX. st.21122510.06.2021.   17.00 Krašić, usmeni
Društvene promjene u Hrvatskoj u XX. st.21122517.06.2021.   17.00 Krašić, usmeni
Društvene promjene u Hrvatskoj u XX. st.21122516.09.2021.   17.00 Krašić, usmeni
Društvene promjene u Hrvatskoj u XX. st.21122523.09.2021.   17.00 Krašić, usmeni
Društveni mediji11853027.11.2020.   12.00 - 13.00 Varga, pisani
Društveni mediji11853029.01.2021.   08.00 - 09.00 Varga, pisani
Društveni mediji11853005.02.2021.   08.00 - 09.00 Varga, pisani
Društveni mediji11853023.04.2021.   08.00 - 09.00 Varga, pisani
Društveni mediji11853011.06.2021.   08.00 - 09.00 Varga, pisani
Društveni mediji11853018.06.2021.   08.00 - 09.00 Varga, pisani
Društveni mediji11853003.09.2021.   08.00 - 09.00 Varga, pisani
Društveni mediji11853010.09.2021.   08.00 - 09.00 Varga, pisani
Društveni mediji u odnosima s javnošću14489325.11.2020.   10.30 Labaš/Maleš, pisani
Društveni mediji u odnosima s javnošću20167425.11.2020.   10.30 Labaš/Maleš, pisani
Društveni mediji u odnosima s javnošću14489303.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Društveni mediji u odnosima s javnošću20167403.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Društveni mediji u odnosima s javnošću14489310.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Društveni mediji u odnosima s javnošću20167410.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Društveni mediji u odnosima s javnošću14489321.04.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Društveni mediji u odnosima s javnošću20167421.04.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Društveni mediji u odnosima s javnošću14489315.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Društveni mediji u odnosima s javnošću20167415.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Društveni mediji u odnosima s javnošću14489329.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Društveni mediji u odnosima s javnošću20167429.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Društveni mediji u odnosima s javnošću14489308.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Društveni mediji u odnosima s javnošću20167408.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Društveni mediji u odnosima s javnošću14489315.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Društveni mediji u odnosima s javnošću20167415.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Društveni vidovi turizma i religioznosti20948910.06.2021.   12.30 Nimac
Društveni vidovi turizma i religioznosti20948917.06.2021.   12.30 Nimac
Društveni vidovi turizma i religioznosti20948909.09.2021.   12.30 Nimac
Društveni vidovi turizma i religioznosti20948923.09.2021.   12.30 Nimac
Društveno odgovorno djelovanje21118416.06.2021.   14.00 Matić, usmeni
Društveno odgovorno djelovanje21118430.06.2021.   14.00 Matić, usmeni
Društveno odgovorno djelovanje21118408.09.2021.   14.00 Matić, usmeni
Društveno ponašanje i komunikacija9636424.11.2020.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Društveno ponašanje i komunikacija9636426.01.2021.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Društveno ponašanje i komunikacija9636416.02.2021.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Društveno ponašanje i komunikacija9636427.04.2021.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Društveno ponašanje i komunikacija9636408.06.2021.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Društveno ponašanje i komunikacija9636406.07.2021.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Društveno ponašanje i komunikacija9636407.09.2021.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Društveno ponašanje i komunikacija9636421.09.2021.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Društvo i maloljetnička delinkvencija21509027.11.2020.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Društvo i maloljetnička delinkvencija21509029.01.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Društvo i maloljetnička delinkvencija21509005.02.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Društvo i maloljetnička delinkvencija21509023.04.2021.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Društvo i maloljetnička delinkvencija21509011.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Društvo i maloljetnička delinkvencija21509018.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Društvo i maloljetnička delinkvencija21509003.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Društvo i maloljetnička delinkvencija21509010.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Društvo i održivost13089125.11.2020.   11.30 Balabanić
Društvo i održivost13089128.01.2021.   10.00 Balabanić
Društvo i održivost13089111.02.2021.   10.00 Balabanić
Društvo i održivost13089120.04.2021.   11.30 Balabanić
Društvo i održivost13089108.09.2021.   11.00 Blabanić
Društvo i održivost13089122.09.2021.   11.00 Blabanić
Društvo i religija: 13. - 15. stoljeće13047509.06.2021.   11:10 Marina, usmeni
Društvo i religija: 13. - 15. stoljeće13047516.06.2021.   11:10 Marina, usmeni
Društvo i religija: 13. - 15. stoljeće13047507.07.2021.   11:10 Marina, usmeni
Društvo i religija: 13. - 15. stoljeće13047501.09.2021.   11:10 Marina, usmeni
Društvo i religija: 13. - 15. stoljeće13047508.09.2021.   11:10 Marina, usmeni
Egipat u Hrvatskoj: fascinacija egipatskom kulturom u Hrvatskoj od antike do početka 21. stoljeća21456626.01.2021.   08: 45 Tomorad, pisani
Egipat u Hrvatskoj: fascinacija egipatskom kulturom u Hrvatskoj od antike do početka 21. stoljeća21456602.02.2021.   08: 45 Tomorad, pisani
Egipat u Hrvatskoj: fascinacija egipatskom kulturom u Hrvatskoj od antike do početka 21. stoljeća21456609.02.2021.   08: 45 Tomorad, pisani
Egipat u Hrvatskoj: fascinacija egipatskom kulturom u Hrvatskoj od antike do početka 21. stoljeća21456626.04.2021.   11:10 Tomorad, pisani
Egipat u Hrvatskoj: fascinacija egipatskom kulturom u Hrvatskoj od antike do početka 21. stoljeća21456607.06.2021.   09.00 Tomorad, pisani
Egipat u Hrvatskoj: fascinacija egipatskom kulturom u Hrvatskoj od antike do početka 21. stoljeća21456614.06.2021.   09.00 Tomorad, pisani
Egipat u Hrvatskoj: fascinacija egipatskom kulturom u Hrvatskoj od antike do početka 21. stoljeća21456630.08.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Egipat u Hrvatskoj: fascinacija egipatskom kulturom u Hrvatskoj od antike do početka 21. stoljeća21456606.09.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi18808223.11.2020.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi4622123.11.2020.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi18808225.01.2021.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi4622125.01.2021.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi18808208.02.2021.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi4622108.02.2021.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi18808207.06.2021.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi4622107.06.2021.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi18808214.06.2021.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi4622114.06.2021.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi18808230.08.2021.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi4622130.08.2021.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi18808206.09.2021.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi4622106.09.2021.   16.00 Paušek Baždar
Ekonomska sociologija18809625.11.2020.   13.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija3777225.11.2020.   13.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija19436825.11.2020.   13.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija21119325.11.2020.   13.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija18809627.01.2021.   11.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija3777227.01.2021.   11.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija19436827.01.2021.   11.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija21119327.01.2021.   11.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija18809603.02.2021.   11.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija3777203.02.2021.   11.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija19436803.02.2021.   11.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija21119303.02.2021.   11.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija18809622.04.2021.   11.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija3777222.04.2021.   11.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija19436822.04.2021.   11.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija21119322.04.2021.   11.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija18809609.06.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija3777209.06.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija19436809.06.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija21119309.06.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija18809617.06.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija3777217.06.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija19436817.06.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija21119317.06.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija18809625.06.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija3777225.06.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija19436825.06.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija21119325.06.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija18809601.09.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija3777201.09.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija19436801.09.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija21119301.09.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija18809609.09.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija3777209.09.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija19436809.09.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija21119309.09.2021.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija18809616.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija3777216.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija19436816.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija21119316.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Eksperimentalne metode20013324.11.2020.   15.00 Milas, usmeni
Eksperimentalne metode20013326.01.2021.   15.30 Milas, usmeni
Eksperimentalne metode20013309.02.2021.   15.30 Milas, usmeni
Eksperimentalne metode20013322.04.2021.   15.00 Milas, usmeni
Eksperimentalne metode20013310.06.2021.   15.00 Milas, usmeni
Eksperimentalne metode20013324.06.2021.   15.00 Milas, usmeni
Eksperimentalne metode20013302.09.2021.   15.00 Milas, usmeni
Eksperimentalne metode20013316.09.2021.   15.00 Milas, usmeni
Elektronički tekstovi18798424.11.2020.   11.30 Josić,
Elektronički tekstovi18798426.01.2021.   13.00 Josić
Elektronički tekstovi18798402.02.2021.   13.00 Josić
Elektronički tekstovi18798420.04.2021.   13.00 Josić
Elektronički tekstovi18798427.04.2021.   13.00 Josić
Elektronički tekstovi18798415.06.2021.   13.00 Josić
Elektronički tekstovi18798429.06.2021.   13.00 Josić
Elektronički tekstovi18798407.09.2021.   13.00 Josić
Elektronički tekstovi18798414.09.2021.   13.00 Josić
Emocije3781126.11.2020.   10.00 Maričić, pisani
Emocije3781105.02.2021.   11.00 Maričić, pisani
Emocije3781119.02.2021.   11.00 Maričić, pisani
Emocije3781130.04.2021.   10.00 Maričić, pisani
Emocije3781111.06.2021.   11.00 Maričić, pisani
Emocije3781102.07.2021.   11.00 Maričić, pisani
Emocije3781131.08.2021.   11.00 Maričić, pisani
Emocije3781107.09.2021.   11.00 Maričić, pisani
Engleski jezik - govorničke i prezentacijske vještine6655427.11.2020.   10.00 Prekratić, usmeni
Engleski jezik - govorničke i prezentacijske vještine6655425.01.2021.   16.00 Prekratić, usmeni
Engleski jezik - govorničke i prezentacijske vještine6655401.02.2021.   16.00 Prekratić, usmeni
Engleski jezik - govorničke i prezentacijske vještine6655419.04.2021.   16.00 Prekratić, usmeni
Engleski jezik - govorničke i prezentacijske vještine6655407.06.2021.   16.00 Prekratić, usmeni
Engleski jezik - govorničke i prezentacijske vještine6655414.06.2021.   16.00 Prekratić, usmeni
Engleski jezik - govorničke i prezentacijske vještine6655417.09.2021.   10.00 Prekratić, usmeni
Engleski jezik - govorničke i prezentacijske vještine6655424.09.2021.   10.00 Prekratić, usmeni
Engleski jezik u novinarstvu3800224.11.2020.   12: 45 - 14: 15 Bogdanić, usmeni i pisani
Engleski jezik u novinarstvu3800226.01.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni i pisani
Engleski jezik u novinarstvu3800216.02.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni i pisani
Engleski jezik u novinarstvu3800220.04.2021.   12:45 - 14:15 Bogdanić,usmeni i pisani
Engleski jezik u novinarstvu3800208.06.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni i pisani
Engleski jezik u novinarstvu3800206.07.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni i pisani
Engleski jezik u novinarstvu3800207.09.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni i pisani
Engleski jezik u novinarstvu3800214.09.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni i pisani
Engleski jezik-novinarski prijevod3800124.11.2020.   12: 45 - 14: 15 Bogdanić, usmeni i pisani
Engleski jezik-novinarski prijevod3800126.01.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni i pisani
Engleski jezik-novinarski prijevod3800116.02.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni i pisani
Engleski jezik-novinarski prijevod3800120.04.2021.   12:45 - 14:15 Bogdanić,usmeni i pisani
Engleski jezik-novinarski prijevod3800108.06.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni i pisani
Engleski jezik-novinarski prijevod3800106.07.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni i pisani
Engleski jezik-novinarski prijevod3800107.09.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni i pisani
Engleski jezik-novinarski prijevod3800114.09.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni i pisani
Epistemologija18785823.11.2020.   14:20 Čuljak, pisani
Epistemologija18785825.01.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Epistemologija21483625.01.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Epistemologija18785815.02.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Epistemologija21483615.02.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Epistemologija18785819.04.2021.   14:20 Čuljak, pisani
Epistemologija21483619.04.2021.   14:20 Čuljak, pisani
Epistemologija18785807.06.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Epistemologija21483607.06.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Epistemologija18785828.06.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Epistemologija21483628.06.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Epistemologija18785830.08.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Epistemologija21483630.08.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Epistemologija18785807.09.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Epistemologija21483607.09.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Estetika18788823.11.2020.   14:20 Čuljak, pisani
Estetika18788825.01.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Estetika18788815.02.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Estetika18788819.04.2021.   14:20 Čuljak, pisani
Estetika18788807.06.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Estetika18788828.06.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Estetika18788830.08.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Estetika18788807.09.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Etika18785424.11.2020.   13.00 Kukoč, soba 010
Etika21483424.11.2020.   13.00 Kukoč, soba 010
Etika18785426.01.2021.   11.30 Kukoč, usmeni (soba 010)
Etika21483426.01.2021.   11.30 Kukoč, usmeni (soba 010)
Etika18785416.02.2021.   11.30 Kukoč, usmeni (soba 010)
Etika21483416.02.2021.   11.30 Kukoč, usmeni (soba 010)
Etika18785420.04.2021.   13.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Etika21483420.04.2021.   13.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Etika18785408.06.2021.   12.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Etika21483408.06.2021.   12.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Etika18785406.07.2021.   12.30 Kukoč, usmeni (soba 010)
Etika21483406.07.2021.   12.30 Kukoč, usmeni (soba 010)
Etika18785403.09.2021.   12.30 Kukoč, usmeni (soba 010)
Etika21483403.09.2021.   12.30 Kukoč, usmeni (soba 010)
Etika18785410.09.2021.   12.30 Kukoč, usmeni (soba 010)
Etika21483410.09.2021.   12.30 Kukoč, usmeni (soba 010)
Europa u prvoj polovici 20. stoljeća20176024.11.2020.   11.30 Grgić, usmeni
Europa u prvoj polovici 20. stoljeća20176002.02.2021.   11.30 Grgić ,usmeni
Europa u prvoj polovici 20. stoljeća20176016.02.2021.   11.30 Grgić, usmeni
Europa u prvoj polovici 20. stoljeća20176020.04.2021.   11.30 Grgić, usmeni
Europa u prvoj polovici 20. stoljeća20176007.06.2021.   11.30 Grgić, usmeni
Europa u prvoj polovici 20. stoljeća20176005.07.2021.   11.30 Grgić, usmeni
Europa u prvoj polovici 20. stoljeća20176030.08.2021.   11.30 Grgić, usmeni
Europa u prvoj polovici 20. stoljeća20176007.09.2021.   11.30 Grgić, usmeni
Europsko društvo i cjelovita ekologija21400230.04.2021.   13.00 Sršen, usmeni
Europsko društvo i cjelovita ekologija21400207.06.2021.   10.00 Sršen, usmeni
Europsko društvo i cjelovita ekologija21400215.06.2021.   10.00 Sršen, usmeni
Europsko društvo i cjelovita ekologija21400208.09.2021.   13.00 Sršen, usmeni
Europsko društvo i cjelovita ekologija21400215.09.2021.   13.00 Sršen, usmeni
Evolucijska psihologija7606726.11.2020.   10.00 Maričić, pisani
Evolucijska psihologija8641326.11.2020.   10.00 Maričić, pisani
Evolucijska psihologija7606705.02.2021.   11.00 Maričić, pisani
Evolucijska psihologija8641305.02.2021.   11.00 Maričić, pisani
Evolucijska psihologija7606719.02.2021.   11.00 Maričić, pisani
Evolucijska psihologija8641319.02.2021.   11.00 Maričić, pisani
Evolucijska psihologija7606730.04.2021.   10.00 Maričić, pisani
Evolucijska psihologija8641330.04.2021.   10.00 Maričić, pisani
Evolucijska psihologija7606711.06.2021.   12.30 Maričić, pisani
Evolucijska psihologija8641311.06.2021.   12.30 Maričić, pisani
Evolucijska psihologija7606702.07.2021.   12.30 Maričić, pisani
Evolucijska psihologija8641302.07.2021.   12.30 Maričić, pisani
Evolucijska psihologija7606731.08.2021.   11.00 Maričić, pisani
Evolucijska psihologija8641331.08.2021.   11.00 Maričić, pisani
Evolucijska psihologija7606707.09.2021.   11.00 Maričić, pisani
Evolucijska psihologija8641307.09.2021.   11.00 Maričić, pisani
Explaining Social Behavior20059523.11.2020.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Explaining Social Behavior7772423.11.2020.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Explaining Social Behavior20059525.01.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Explaining Social Behavior7772425.01.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Explaining Social Behavior20059515.02.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Explaining Social Behavior7772415.02.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Explaining Social Behavior20059526.04.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Explaining Social Behavior7772426.04.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Explaining Social Behavior20059507.06.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Explaining Social Behavior7772407.06.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Explaining Social Behavior20059505.07.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Explaining Social Behavior7772405.07.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Explaining Social Behavior20059506.09.2021.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Explaining Social Behavior7772406.09.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Explaining Social Behavior7772420.09.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Faktorska analiza5711324.11.2020.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Faktorska analiza5711326.01.2021.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Faktorska analiza5711309.02.2021.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Faktorska analiza5711320.04.2021.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Faktorska analiza5711308.06.2021.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Faktorska analiza5711315.06.2021.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Faktorska analiza5711307.09.2021.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Faktorska analiza5711314.09.2021.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Fenomenologijska sociologija20248324.11.2020.   13.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fenomenologijska sociologija21122424.11.2020.   13.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fenomenologijska sociologija20248326.01.2021.   12.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fenomenologijska sociologija21122426.01.2021.   12.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fenomenologijska sociologija20248309.02.2021.   12.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fenomenologijska sociologija21122409.02.2021.   12.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fenomenologijska sociologija20248320.04.2021.   13.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fenomenologijska sociologija21122420.04.2021.   13.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fenomenologijska sociologija20248308.06.2021.   13.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fenomenologijska sociologija21122408.06.2021.   13.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fenomenologijska sociologija20248323.06.2021.   13.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fenomenologijska sociologija21122423.06.2021.   13.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fenomenologijska sociologija20248307.09.2021.   13.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fenomenologijska sociologija21122407.09.2021.   13.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fenomenologijska sociologija20248321.09.2021.   13.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fenomenologijska sociologija21122421.09.2021.   13.00 Tadić/Brezovec, usmeni
Fikcijski diskurs [Metafizika]20059424.11.2020.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Fikcijski diskurs [Metafizika]20059426.01.2021.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Fikcijski diskurs [Metafizika]20059416.02.2021.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Fikcijski diskurs [Metafizika]20059427.04.2021.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Fikcijski diskurs [Metafizika]20059408.06.2021.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Fikcijski diskurs [Metafizika]20059406.07.2021.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Fikcijski diskurs [Metafizika]20059407.09.2021.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Fikcijski diskurs [Metafizika]20059421.09.2021.   08.00 Janović, pisani i usmeni
Film i religija5273725.11.2020.   10.30 Labaš, usmeni
Film i religija5273703.02.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Film i religija5273710.02.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Film i religija5273721.04.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Film i religija5273715.06.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Film i religija5273729.06.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Film i religija5273708.09.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Film i religija5273715.09.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Filozof prava i države Ante Starčević21395425.11.2020.   15.00 - 17.00 Barišić
Filozof prava i države Ante Starčević21395403.02.2021.   15.00 - 17.00 Barišić
Filozof prava i države Ante Starčević21395417.02.2021.   15.00 - 17.00 Barišić
Filozof prava i države Ante Starčević21395428.04.2021.   15.00 - 17.00 Barišić
Filozof prava i države Ante Starčević21395416.06.2021.   16.30 - 17.00 Barišić
Filozof prava i države Ante Starčević21395407.07.2021.   16.30 - 17.00 Barišić
Filozof prava i države Ante Starčević21395408.09.2021.   16.30 - 17.00 Barišić
Filozof prava i države Ante Starčević21395422.09.2021.   16.30 - 17.00 Barišić
Filozofija 19. stoljeća18787616.06.2021.   15.00 - 16.30 Barišić
Filozofija 19. stoljeća21395316.06.2021.   15.00 - 16.30 Barišić
Filozofija 19. stoljeća18787607.07.2021.   15.00 - 16.30 Barišić
Filozofija 19. stoljeća21395307.07.2021.   15.00 - 16.30 Barišić
Filozofija 19. stoljeća18787608.09.2021.   15.00 - 16.30 Barišić
Filozofija 19. stoljeća21395308.09.2021.   15.00 - 16.30 Barišić
Filozofija 19. stoljeća18787622.09.2021.   15.00 - 16.30 Barišić
Filozofija 19. stoljeća21395322.09.2021.   15.00 - 16.30 Barišić
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu20059225.11.2020.   09.00 Kardum, usmeni
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu20059226.01.2021.   09.00 Kardum, usmeni
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu20059209.02.2021.   09.00 Kardum, usmeni
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu20059221.04.2021.   09.00 Kardum, usmeni
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu20059209.06.2021.   09.00 Kardum, usmeni
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu20059230.06.2021.   09.00 Kardum, usmeni
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu20059201.09.2021.   09.00 Kardum, usmeni
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu20059208.09.2021.   09.00 Kardum, usmeni
Filozofija globalizacije17693526.01.2021.   13.00 Kukoč, usmeni (kabinet 010)
Filozofija globalizacije17693516.02.2021.   13.00 Kukoč, usmeni (kabinet 010)
Filozofija globalizacije17693520.04.2021.   13.00 Kukoč, usmeni (kabinet 010)
Filozofija globalizacije17693508.06.2021.   14.00 Kukoč, usmeni (kabinet 010)
Filozofija globalizacije17693506.07.2021.   14.30 Kukoč, usmeni (kabinet 010)
Filozofija globalizacije17693503.09.2021.   14.30 Kukoč, usmeni (kabinet 010)
Filozofija globalizacije17693510.09.2021.   14.30 Kukoč, usmeni (kabinet 010)
Filozofija i kultura: Hrvatska u ozračju Europe20178125.11.2020.   14.00 Kardum, usmeni
Filozofija i kultura: Hrvatska u ozračju Europe20178126.01.2021.   14.00 Kardum, usmeni
Filozofija i kultura: Hrvatska u ozračju Europe20178109.02.2021.   14.00 Kardum, usmeni
Filozofija i kultura: Hrvatska u ozračju Europe20178121.04.2021.   14.00 Kardum, usmeni
Filozofija i kultura: Hrvatska u ozračju Europe20178109.06.2021.   14.00 Kardum, usmeni
Filozofija i kultura: Hrvatska u ozračju Europe20178130.06.2021.   14.00 Kardum, usmeni
Filozofija i kultura: Hrvatska u ozračju Europe20178101.09.2021.   14.00 Kardum, usmeni
Filozofija i kultura: Hrvatska u ozračju Europe20178108.09.2021.   14.00 Kardum, usmeni
Filozofija igre i športa18791424.11.2020.   13.00 Škerbić, usmeni
Filozofija igre i športa18791426.01.2021.   13.00 Škerbić, usmeni
Filozofija igre i športa18791409.02.2021.   13.00 Škerbić, usmeni
Filozofija igre i športa18791420.04.2021.   13.00 Škerbić, usmeni
Filozofija igre i športa18791415.06.2021.   13.00 Škerbić, usmeni
Filozofija igre i športa18791429.06.2021.   13.00 Škerbić, usmeni
Filozofija igre i športa18791431.08.2021.   13.00 Škerbić, usmeni
Filozofija igre i športa18791414.09.2021.   13.00 Škerbić, usmeni
Filozofija jezika20059625.11.2020.   12.00 Kardum, pisani
Filozofija jezika20059626.01.2021.   12.00 Kardum, pisani
Filozofija jezika20059609.02.2021.   12.00 Kardum, pisani
Filozofija jezika20059621.04.2021.   12.00 Kardum, pisani
Filozofija jezika20059609.06.2021.   12.00 Kardum, pisani
Filozofija jezika20059630.06.2021.   13.00 Kardum, pisani
Filozofija jezika20059601.09.2021.   12.00 Kardum, pisani
Filozofija jezika20059608.09.2021.   13.00 Kardum, pisani
Filozofija kibernetičke kulture18791326.01.2021.   15.00, pisani
Filozofija kibernetičke kulture18791309.02.2021.   15.00, pisani
Filozofija kibernetičke kulture18791320.04.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija kibernetičke kulture18791327.04.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija kibernetičke kulture18791309.06.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija kibernetičke kulture18791316.06.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija kibernetičke kulture18791316.09.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija kibernetičke kulture18791323.09.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija komunikacije6481726.01.2021.   15.00, pisani
Filozofija komunikacije20167826.01.2021.   15.00, pisani
Filozofija komunikacije6481709.02.2021.   15.00, pisani
Filozofija komunikacije20167809.02.2021.   15.00, pisani
Filozofija komunikacije6481720.04.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija komunikacije20167820.04.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija komunikacije6481727.04.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija komunikacije20167827.04.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija komunikacije6481709.06.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija komunikacije20167809.06.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija komunikacije6481716.06.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija komunikacije20167816.06.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija komunikacije6481716.09.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija komunikacije20167816.09.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija komunikacije6481723.09.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija komunikacije20167823.09.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija kulture18782125.11.2020.   11.00 Kardum, usmeni
Filozofija kulture21482825.11.2020.   11.00 Kardum, usmeni
Filozofija kulture18782126.01.2021.   11.00 Kardum, usmeni
Filozofija kulture21482826.01.2021.   11.00 Kardum, usmeni
Filozofija kulture18782109.02.2021.   11.00 Kardum, usmeni
Filozofija kulture21482809.02.2021.   11.00 Kardum, usmeni
Filozofija kulture18782121.04.2021.   11.00 Kardum, usmeni
Filozofija kulture21482821.04.2021.   11.00 Kardum, usmeni
Filozofija kulture18782109.06.2021.   11.00 Kardum, usmeni
Filozofija kulture21482809.06.2021.   11.00 Kardum, usmeni
Filozofija kulture18782130.06.2021.   13.00 Kardum, usmeni
Filozofija kulture21482830.06.2021.   13.00 Kardum, usmeni
Filozofija kulture18782101.09.2021.   11.00 Kardum, usmeni
Filozofija kulture21482801.09.2021.   11.00 Kardum, usmeni
Filozofija kulture18782108.09.2021.   13.00 Kardum, usmeni
Filozofija kulture21482808.09.2021.   13.00 Kardum, usmeni
Filozofija medija18786625.11.2020.   15.00 Kardum, pisani
Filozofija medija18786626.01.2021.   15.00 Kardum, pisani
Filozofija medija18786609.02.2021.   15.00 Kardum, pisani
Filozofija medija18786620.04.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija medija18786627.04.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija medija18786609.06.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija medija18786616.06.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija medija18786616.09.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija medija18786623.09.2021.   14.00 Gregurić, pisani
Filozofija mita i religije18790416.06.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Filozofija mita i religije18790407.07.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Filozofija mita i religije18790402.09.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Filozofija mita i religije18790416.09.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Filozofija odgoja6195726.11.2020.   09.00 Škerbić,usmeni
Filozofija odgoja6195728.01.2021.   09.00 Škerbić,usmeni
Filozofija odgoja6195711.02.2021.   09.00 Škerbić,usmeni
Filozofija odgoja6195722.04.2021.   09.00 Škerbić,usmeni
Filozofija odgoja6195717.06.2021.   09.00 Škerbić,usmeni
Filozofija odgoja6195701.07.2021.   09.00 Škerbić,usmeni
Filozofija odgoja6195702.09.2021.   09.00 Škerbić,usmeni
Filozofija odgoja6195716.09.2021.   09.00 Škerbić,usmeni
Filozofija politike20151425.11.2020.   14.00 - 15.00 Barišić
Filozofija politike20151403.02.2021.   14.00 - 15.00 Barišić
Filozofija politike20151417.02.2021.   14.00 - 15.00 Barišić
Filozofija politike20151428.04.2021.   14.00 - 15.00 Barišić
Filozofija politike20151416.06.2021.   13.30 - 15.00 Barišić
Filozofija politike20151407.07.2021.   13.30 - 15.00 Barišić
Filozofija politike20151408.09.2021.   13.30 - 15.00 Barišić
Filozofija politike20151422.09.2021.   13.30 - 15.00 Barišić
Filozofija povijesti18788924.11.2020.   13.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Filozofija povijesti18788926.01.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Filozofija povijesti18788916.02.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Filozofija povijesti18788920.04.2021.   13.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Filozofija povijesti18788908.06.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Filozofija povijesti18788906.07.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Filozofija povijesti18788903.09.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Filozofija povijesti18788910.09.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Filozofija prava20153216.06.2021.   13.30 - 15.00 Barišić
Filozofija prava20153207.07.2021.   13.30 - 15.00 Barišić
Filozofija prava20153208.09.2021.   13.30 - 15.00 Barišić
Filozofija prava20153222.09.2021.   13.30 - 15.00 Barišić
Filozofija prosvjetiteljstva21483526.01.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Filozofija prosvjetiteljstva21483516.02.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Filozofija prosvjetiteljstva21483519.04.2021.   14:20 Čuljak, pisani
Filozofija prosvjetiteljstva21483507.06.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Filozofija prosvjetiteljstva21483528.06.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Filozofija prosvjetiteljstva21483530.08.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Filozofija prosvjetiteljstva21483507.09.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Filozofijska metodologija20153525.11.2020.   10.00 - 11.00 Skansi
Filozofijska metodologija20153527.01.2021.   10.00 - 11.00 Skansi
Filozofijska metodologija20153510.02.2021.   10.00 - 11.00 Skansi
Filozofijska metodologija20153521.04.2021.   10.00 - 11.00 Skansi
Filozofijska metodologija20153516.06.2021.   10.00 - 11.00 Skansi
Filozofijska metodologija20153507.07.2021.   10.00 - 11.00 Skansi
Filozofijska metodologija20153508.09.2021.   10.00 - 11.00 Skansi
Filozofijska metodologija20153522.09.2021.   10.00 - 11.00 Skansi
Filozofska i kulturna antropologija18533527.11.2020.   Žižić, elaborat
Filozofska i kulturna antropologija18533525.01.2021.   Žižić, elaborat
Filozofska i kulturna antropologija18533509.06.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Filozofska i kulturna antropologija21482309.06.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Filozofska i kulturna antropologija18533523.06.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Filozofska i kulturna antropologija21482323.06.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Filozofska i kulturna antropologija18533502.09.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Filozofska i kulturna antropologija21482302.09.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Filozofska i kulturna antropologija18533516.09.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Filozofska i kulturna antropologija21482316.09.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Filozofsko-teološki pristup stanovništvu21400829.01.2021.   11.00 Sunić/Džinić, usmeni i pisani
Filozofsko-teološki pristup stanovništvu21400805.02.2021.   11.00 Sunić/Džinić, usmeni i pisani
Filozofsko-teološki pristup stanovništvu21400823.04.2021.   11.00 Sunić/Džinić, usmeni i pisani
Filozofsko-teološki pristup stanovništvu21400830.04.2021.   11.00 Sunić/Džinić, usmeni i pisani
Filozofsko-teološki pristup stanovništvu21400811.06.2021.   11.00 Sunić/Džinić, usmeni i pisani
Filozofsko-teološki pristup stanovništvu21400818.06.2021.   11.00 Sunić/Džinić, usmeni i pisani
Filozofsko-teološki pristup stanovništvu21400803.09.2021.   11.00 Sunić/Džinić, usmeni i pisani
Filozofsko-teološki pristup stanovništvu21400817.09.2021.   11.00 Sunić/Džinić, usmeni i pisani
Fonologija hrvatskoga jezika18806324.11.2020.   16.00 Vulić
Fonologija hrvatskoga jezika18806326.01.2021.   12.30 Vulić
Fonologija hrvatskoga jezika18806309.02.2021.   12.30 Vulić
Fonologija hrvatskoga jezika18806320.04.2021.   12.00 Vulić
Fonologija hrvatskoga jezika18806308.06.2021.   12.30 Vulić
Fonologija hrvatskoga jezika18806315.06.2021.   12.30 Vulić
Fonologija hrvatskoga jezika18806310.09.2021.   12.30 Vulić
Fonologija hrvatskoga jezika18806321.09.2021.   12.30 Vulić
Forenzička psihologija5378623.11.2020.   09.00 Sučić, pisani
Forenzička psihologija5378625.01.2021.   09.00 Sučić, pisani
Forenzička psihologija5378608.02.2021.   09.00 Sučić, pisani
Forenzička psihologija5378626.04.2021.   09.00 Sučić, pisani
Forenzička psihologija5378614.06.2021.   09.00 Sučić, pisani
Forenzička psihologija5378628.06.2021.   09.00 Sučić, pisani
Forenzička psihologija5378606.09.2021.   09.00 Sučić, pisani
Forenzička psihologija5378620.09.2021.   09.00 Sučić, pisani
Geopolitika i nacionalna sigurnost20167925.11.2020.   12:45 Jurišić, usmeni
Geopolitika i nacionalna sigurnost20167903.02.2021.   11.00 Jurišić, usmeni
Geopolitika i nacionalna sigurnost20167910.02.2021.   11.00 Jurišić, usmeni
Geopolitika i nacionalna sigurnost20167921.04.2021.   12:45 Jurišić, usmeni
Geopolitika i nacionalna sigurnost20167915.06.2021.   10.00 Jurišić, usmeni
Geopolitika i nacionalna sigurnost20167923.06.2021.   10.00 Jurišić, usmeni
Geopolitika i nacionalna sigurnost20167929.06.2021.   10.00 Jurišić, usmeni
Geopolitika i nacionalna sigurnost20167901.09.2021.   10.00 Jurišić, usmeni
Geopolitika i nacionalna sigurnost20167908.09.2021.   10.00 Jurišić, usmeni
Giambattista Vico o pjesničkoj mudrosti20152427.01.2021.   12.30 Metesi, usmeni
Giambattista Vico o pjesničkoj mudrosti20152410.02.2021.   12.30 Metesi, usmeni
Giambattista Vico o pjesničkoj mudrosti20152421.04.2021.   12.30 Metesi, usmeni
Giambattista Vico o pjesničkoj mudrosti20152409.06.2021.   12.00 Metesi, usmeni
Giambattista Vico o pjesničkoj mudrosti20152423.06.2021.   12.00 Metesi, usmeni
Giambattista Vico o pjesničkoj mudrosti20152401.09.2021.   12.00 Metesi, usmeni
Giambattista Vico o pjesničkoj mudrosti20152408.09.2021.   12.00 Metesi, usmeni
GIS-analiza stanovništva21400728.01.2021.   17: 00 Mišetić, pisani
GIS-analiza stanovništva21400711.02.2021.   17.00 Mišetić, pisani
GIS-analiza stanovništva21400722.04.2021.   17.00 Mišetić, pisani
GIS-analiza stanovništva21400710.06.2021.   17.00 Mišetić, pisani
GIS-analiza stanovništva21400724.06.2021.   17.00 Mišetić, pisani
GIS-analiza stanovništva21400702.09.2021.   17.00 Mišetić, pisani
GIS-analiza stanovništva21400716.09.2021.   17.00 Mišetić, pisani
Gospodarska povijest hrvatskoga modernoga društva20269228.01.2021.   12.00 Vukelić, pisani
Gospodarska povijest hrvatskoga modernoga društva20269211.02.2021.   12.00 Vukelić, pisani
Gospodarska povijest hrvatskoga modernoga društva20269218.02.2021.   12.00 Vukelić, pisani
Gospodarska povijest hrvatskoga modernoga društva20269209.06.2021.   10.00 Vukelić, pisani
Gospodarska povijest hrvatskoga modernoga društva20269201.07.2021.   10.00 Vukelić, pisani
Gospodarska povijest hrvatskoga modernoga društva20269208.07.2021.   10.00 Vukelić, pisani
Gospodarska povijest hrvatskoga modernoga društva20269230.08.2021.   10.00 Vukelić, pisani
Gospodarska povijest hrvatskoga modernoga društva20269217.09.2021.   10.00 Vukelić, pisani
Gospodarska povijest hrvatskoga modernoga društva20269224.09.2021.   10.00 Vukelić, pisani
Gospodarski sustav EU21408425.11.2020.   10.00 Brkić, usmeni
Gospodarski sustav EU21408427.01.2021.   10.00 Brkić, usmeni
Gospodarski sustav EU21408410.02.2021.   10.00 Brkić, usmeni
Gospodarski sustav EU21408421.04.2021.   10.00 Brkić, usmeni
Gospodarski sustav EU21408409.06.2021.   10.00 Brkić, usmeni
Gospodarski sustav EU21408416.06.2021.   10.00 Brkić, usmeni
Gospodarski sustav EU21408408.09.2021.   10.00 Brkić, usmeni
Gospodarski sustav EU21408422.09.2021.   10.00 Brkić, usmeni
Govorni latinski9451108.06.2021.   10.00 Demo, usmeni
Govorni latinski20054708.06.2021.   10.00 Demo, usmeni
Govorni latinski9451106.07.2021.   10.00 Demo, usmeni
Govorni latinski20054706.07.2021.   10.00 Demo, usmeni
Govorni latinski9451108.09.2021.   10.00 Demo, usmeni
Govorni latinski20054708.09.2021.   10.00 Demo, usmeni
Govorni latinski9451122.09.2021.   10.00 Demo, usmeni
Govorni latinski20054722.09.2021.   10.00 Demo, usmeni
Grci na Jadranu21398825.01.2021.   12.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Grci na Jadranu21398808.02.2021.   12.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Grci na Jadranu21398819.04.2021.   11.00 - 12.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Grci na Jadranu21398807.06.2021.   11.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Grci na Jadranu21398817.06.2021.   11.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Grci na Jadranu21398801.09.2021.   10.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Grci na Jadranu21398808.09.2021.   10.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Grčki jezik18533125.11.2020.   11.30 Martinić - Jerčić
Grčki jezik18533102.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Grčki jezik18533116.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Grčki jezik18533128.04.2021.   11.30 Martinić - Jerčić
Grčki jezik18533116.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Grčki jezik18533130.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Grčki jezik18533108.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Grčki jezik18533115.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614624.11.2020.   09.30 Matasović, pisani/usmeni
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614626.01.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614609.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614616.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614620.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614627.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614608.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614615.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614629.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614602.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614609.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614623.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčko-rimska religija3756224.11.2020.   09.30 Matasović, pisani/usmeni
Grčko-rimska religija3756226.01.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčko-rimska religija3756209.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčko-rimska religija3756216.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčko-rimska religija3756220.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčko-rimska religija3756227.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčko-rimska religija3756208.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčko-rimska religija3756215.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčko-rimska religija3756229.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčko-rimska religija3756202.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčko-rimska religija3756209.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grčko-rimska religija3756223.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Grupni procesi i utjecaji13056326.11.2020.   11.30 Maričić, usmeni
Grupni procesi i utjecaji13056329.01.2021.   10.30 Maričić, usmeni
Grupni procesi i utjecaji13056312.02.2021.   10.30 Maričić, usmeni
Grupni procesi i utjecaji13056328.04.2021.   15.00 Maričić, usmeni
Grupni procesi i utjecaji13056316.06.2021.   11.00 Maričić, pisani
Grupni procesi i utjecaji13056330.06.2021.   11.00 Maričić, pisani
Grupni procesi i utjecaji13056302.09.2021.   10.00 Maričić, pisani
Grupni procesi i utjecaji13056316.09.2021.   10.00 Maričić, pisani
Historiografski praktikum20286727.11.2020.   15.00 Popić, pisani
Historiografski praktikum20286729.01.2021.   15.00 Popić, pisani
Historiografski praktikum20286705.02.2021.   15.00 Popić, pisani
Historiografski praktikum20286723.04.2021.   15.00 Popić, pisani
Historiografski praktikum20286711.06.2021.   15.00 Popić, pisani
Historiografski praktikum20286718.06.2021.   15.00 Popić, pisani
Historiografski praktikum20286703.09.2021.   15.00 Popić, pisani
Historiografski praktikum20286710.09.2021.   15.00 Popić, pisani
History of Croatia19638324.06.2021.   11.00 Glazer, usmeni
History of Croatia19638301.07.2021.   11.00 Glazer, usmeni
History of Croatia19638309.09.2021.   11.00 Glazer, usmeni
History of Croatia19638316.09.2021.   11.00 Glazer, usmeni
History of Croatian Culture14430423.11.2020.   11:15 Brozović, usmeni
History of Croatian Culture14430427.01.2021.   10.00 Brozović, usmeni
History of Croatian Culture14430410.02.2021.   10.00 Brozović, usmeni
History of Croatian Culture14430419.04.2021.   11:15 Brozović, usmeni
History of Croatian Culture14430416.06.2021.   10.00 Brozović, usmeni
History of Croatian Culture14430430.06.2021.   10.00 Brozović, usmeni
History of Croatian Culture14430408.09.2021.   09.00 Brozović, usmeni
History of Croatian Culture14430422.09.2021.   09.00 Brozović, usmeni
Hrana i rano novovjekovlje20295925.11.2020.   13.30 Jukić, pisani
Hrana i rano novovjekovlje20295910.02.2021.   12.00 Jukić, pisani
Hrana i rano novovjekovlje20295918.02.2021.   12.00 Jukić, pisani
Hrana i rano novovjekovlje20295922.04.2021.   14:15 Jukić, pisani
Hrana i rano novovjekovlje20295918.06.2021.   11.30 Jukić, pisani
Hrana i rano novovjekovlje20295907.07.2021.   11.30 Jukić, pisani
Hrana i rano novovjekovlje20295908.09.2021.   11.30 Jukić, pisani
Hrana i rano novovjekovlje20295917.09.2021.   11.30 Jukić, pisani
Hrvati i Karolinzi13047627.11.2020.   15.00 Popić, pisani
Hrvati i Karolinzi15326527.11.2020.   15.00 Popić, pisani
Hrvati i Karolinzi13047629.01.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvati i Karolinzi15326529.01.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvati i Karolinzi13047605.02.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvati i Karolinzi15326505.02.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvati i Karolinzi13047623.04.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvati i Karolinzi15326523.04.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvati i Karolinzi13047611.06.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvati i Karolinzi15326511.06.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvati i Karolinzi13047618.06.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvati i Karolinzi15326518.06.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvati i Karolinzi13047603.09.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvati i Karolinzi15326503.09.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvati i Karolinzi13047610.09.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvati i Karolinzi15326510.09.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvati u Sjevernoj Americi21401924.06.2021.   09.00 Žubrinić/Nađ
Hrvati u Sjevernoj Americi21401905.07.2021.   09.00 Žubrinić/Nađ
Hrvati u Sjevernoj Americi21401906.09.2021.   09.00 Žubrinić/Nađ
Hrvati u Sjevernoj Americi21401913.09.2021.   09.00 Žubrinić/Nađ
Hrvati u staroj dijaspori20294910.06.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Hrvati u staroj dijaspori20294924.06.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Hrvati u staroj dijaspori20294909.09.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Hrvati u staroj dijaspori20294923.09.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Hrvatska dijalektologija8528424.11.2020.   16.00 Vulić
Hrvatska dijalektologija3787224.11.2020.   16.00 Vulić
Hrvatska dijalektologija3787226.01.2021.   12.30 Vulić
Hrvatska dijalektologija3787209.02.2021.   12.30 Vulić
Hrvatska dijalektologija8528420.04.2021.   12.00 Vulić
Hrvatska dijalektologija3787220.04.2021.   12.00 Vulić
Hrvatska dijalektologija8528408.06.2021.   12.30 Vulić
Hrvatska dijalektologija3787208.06.2021.   12.30 Vulić
Hrvatska dijalektologija8528415.06.2021.   12.30 Vulić
Hrvatska dijalektologija3787215.06.2021.   12.30 Vulić
Hrvatska dijalektologija8528410.09.2021.   12.30 Vulić
Hrvatska dijalektologija3787210.09.2021.   12.30 Vulić
Hrvatska dijalektologija8528421.09.2021.   12.30 Vulić
Hrvatska dijalektologija3787221.09.2021.   12.30 Vulić
Hrvatska društvena i kulturna povijest do kraja XVIII. st18807026.11.2020.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska društvena i kulturna povijest do kraja XVIII. st18807010.02.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska društvena i kulturna povijest do kraja XVIII. st18807018.02.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska društvena i kulturna povijest do kraja XVIII. st18807029.04.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska društvena i kulturna povijest do kraja XVIII. st18807030.06.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska društvena i kulturna povijest do kraja XVIII. st18807008.07.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska društvena i kulturna povijest do kraja XVIII. st18807001.09.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska društvena i kulturna povijest do kraja XVIII. st18807009.09.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska društvena i kulturna povijest od XIX. st. do danas18800724.11.2020.   12.30 Ćosić, pisani
Hrvatska društvena i kulturna povijest od XIX. st. do danas18800727.01.2021.   12.00 Ćosić, pisani
Hrvatska društvena i kulturna povijest od XIX. st. do danas18800710.02.2021.   12.00 Ćosić, pisani
Hrvatska društvena i kulturna povijest od XIX. st. do danas18800727.04.2021.   12.00 Ćosić, pisani
Hrvatska društvena i kulturna povijest od XIX. st. do danas18800709.06.2021.   12.00 Ćosić, pisani
Hrvatska društvena i kulturna povijest od XIX. st. do danas18800730.06.2021.   12.00 Ćosić, pisani
Hrvatska društvena i kulturna povijest od XIX. st. do danas18800702.09.2021.   12.00 Ćosić, pisani
Hrvatska društvena i kulturna povijest od XIX. st. do danas18800709.09.2021.   12.00 Ćosić, pisani
Hrvatska enciklopedika21397125.01.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Hrvatska enciklopedika21397108.02.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Hrvatska enciklopedika21397121.04.2021.   08.00 Kresnik, pisani
Hrvatska enciklopedika21397115.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Hrvatska enciklopedika21397129.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Hrvatska enciklopedika21397130.08.2021.   09.00 Kresnik, pisani
Hrvatska enciklopedika21397106.09.2021.   09.00 Kresnik, pisani
Hrvatska estetika18786425.11.2020.   10.30 Metesi, usmeni
Hrvatska estetika18786427.01.2021.   10.30 Metesi, usmeni
Hrvatska estetika18786410.02.2021.   10.30 Metesi, usmeni
Hrvatska estetika18786421.04.2021.   10.30 Metesi, usmeni
Hrvatska estetika18786409.06.2021.   10.30 Metesi, usmeni
Hrvatska estetika18786423.06.2021.   10.30 Metesi, usmeni
Hrvatska estetika18786401.09.2021.   10.30 Metesi, usmeni
Hrvatska estetika18786408.09.2021.   10.30 Metesi, usmeni
Hrvatska etnologija18807526.11.2020.   17.30 Vuković, pisani
Hrvatska etnologija18807528.01.2021.   17.30 Vuković, pisani
Hrvatska etnologija18807518.02.2021.   17.30 Vuković, pisani
Hrvatska etnologija18807527.04.2021.   17.30 Vuković, pisani
Hrvatska etnologija18807517.06.2021.   17.30 Vuković, pisani
Hrvatska etnologija18807501.07.2021.   17.30 Vuković, pisani
Hrvatska etnologija18807502.09.2021.   17.30 Vuković, pisani
Hrvatska etnologija18807516.09.2021.   17.30 Vuković, pisani
Hrvatska filozofska baština u europskom kontekstu21481327.01.2021.   09.00 Metesi/Martinović, pisani
Hrvatska filozofska baština u europskom kontekstu21481310.02.2021.   09.00 Metesi/Martinović, pisani
Hrvatska filozofska baština u europskom kontekstu21481321.04.2021.   09.00 Metesi/Martinović, pisani
Hrvatska filozofska baština u europskom kontekstu21481309.06.2021.   09.00 Metesi/Martinović, pisani
Hrvatska filozofska baština u europskom kontekstu21481323.06.2021.   09.00 Metesi/Martinović, pisani
Hrvatska filozofska baština u europskom kontekstu21481301.09.2021.   09.00 Metesi/Martinović, pisani
Hrvatska filozofska baština u europskom kontekstu21481309.09.2021.   09.00 Metesi/Martinović, pisani
Hrvatska gastronomija i enologija18808323.11.2020.   15:55 Marković, pisani
Hrvatska gastronomija i enologija18808325.01.2021.   15:55 Marković, pisani
Hrvatska gastronomija i enologija18808301.02.2021.   15:55 Marković, pisani
Hrvatska gastronomija i enologija18808315.02.2021.   15:55 Marković, pisani
Hrvatska gastronomija i enologija18808319.04.2021.   15:55 Marković, pisani
Hrvatska gastronomija i enologija18808307.06.2021.   15:55 Marković, pisani
Hrvatska gastronomija i enologija18808305.07.2021.   15:55 Marković, pisani
Hrvatska gastronomija i enologija18808330.08.2021.   15:55 Marković, pisani
Hrvatska gastronomija i enologija18808306.09.2021.   15:55 Marković, pisani
Hrvatska glazba u kontekstu europske glazbene kulture18808424.11.2020.   10.00 - 12.00 Jurić Janjik, pisani
Hrvatska glazba u kontekstu europske glazbene kulture18808429.01.2021.   10.00 - 12.00 Jurić Janjik, pisani
Hrvatska glazba u kontekstu europske glazbene kulture18808405.02.2021.   10.00 - 12.00 Jurić Janjik, pisani
Hrvatska glazba u kontekstu europske glazbene kulture18808423.04.2021.   10.00 - 12.00 Jurić Janjik, pisani
Hrvatska glazba u kontekstu europske glazbene kulture18808411.06.2021.   10.00 - 12.00 Jurić Janjik, pisani
Hrvatska glazba u kontekstu europske glazbene kulture18808418.06.2021.   10.00 - 12.00 Jurić Janjik, pisani
Hrvatska glazba u kontekstu europske glazbene kulture18808403.09.2021.   10.00 - 12.00 Jurić Janjik, pisani
Hrvatska glazba u kontekstu europske glazbene kulture18808410.09.2021.   10.00 - 12.00 Jurić Janjik, pisani
Hrvatska heraldika i semiotika grbovlja20060324.11.2020.   11.30 Ćosić, pisani
Hrvatska heraldika i semiotika grbovlja20060327.01.2021.   14.00 Ćosić, pisani
Hrvatska heraldika i semiotika grbovlja20060310.02.2021.   14.00 Ćosić, pisani
Hrvatska heraldika i semiotika grbovlja20060327.04.2021.   14.00 Ćosić, pisani
Hrvatska heraldika i semiotika grbovlja20060309.06.2021.   14.00 Ćosić, pisani
Hrvatska heraldika i semiotika grbovlja20060330.06.2021.   14.00 Ćosić, pisani
Hrvatska heraldika i semiotika grbovlja20060302.09.2021.   14.00 Ćosić, pisani
Hrvatska heraldika i semiotika grbovlja20060309.09.2021.   14.00 Ćosić, pisani
Hrvatska historiografija 19. i 20. st.3805524.11.2020.   10.00 Ćosić, pisani
Hrvatska historiografija 19. i 20. st.3805527.01.2021.   13.00 Ćosić, pisani
Hrvatska historiografija 19. i 20. st.3805510.02.2021.   13.00 Ćosić, pisani
Hrvatska historiografija 19. i 20. st.3805527.04.2021.   13.00 Ćosić, pisani
Hrvatska historiografija 19. i 20. st.3805509.06.2021.   13.00 Ćosić, pisani
Hrvatska historiografija 19. i 20. st.3805530.06.2021.   13.00 Ćosić, pisani
Hrvatska historiografija 19. i 20. st.3805502.09.2021.   13.00 Ćosić, pisani
Hrvatska historiografija 19. i 20. st.3805509.09.2021.   13.00 Ćosić, pisani
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku20268627.11.2020.   15.00 Popić, pisani
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku20268629.01.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku20268605.02.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku20268623.04.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku20268611.06.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku20268618.06.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku20268603.09.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku20268610.09.2021.   15.00 Popić, pisani
Hrvatska iseljenička umjetnost i kultura21400926.01.2021.   12.30 Vulić
Hrvatska iseljenička umjetnost i kultura21400909.02.2021.   12.00 Vulić
Hrvatska iseljenička umjetnost i kultura21400920.04.2021.   12.00 Vulić
Hrvatska iseljenička umjetnost i kultura21400908.06.2021.   12.00 Vulić
Hrvatska iseljenička umjetnost i kultura21400915.06.2021.   12.00 Vulić
Hrvatska iseljenička umjetnost i kultura21400910.09.2021.   12.00 Vulić
Hrvatska iseljenička umjetnost i kultura21400921.09.2021.   12.00 Vulić
Hrvatska jezikoslovna normativistika20177626.11.2020.   11:10 - 12:40 Kresnik, usmeni
Hrvatska jezikoslovna normativistika20177626.01.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, usmeni
Hrvatska jezikoslovna normativistika20177609.02.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, usmeni
Hrvatska jezikoslovna normativistika20177621.04.2021.   11:10 Kresnik, usmeni
Hrvatska jezikoslovna normativistika20177617.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, usmeni
Hrvatska jezikoslovna normativistika20177630.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, usmeni
Hrvatska jezikoslovna normativistika20177630.08.2021.   12.00 Kresnik, usmeni
Hrvatska jezikoslovna normativistika20177606.09.2021.   12.00 Kresnik, usmeni
Hrvatska književnost humanizma i renesanse18807623.11.2020.   11.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost humanizma i renesanse18807625.01.2021.   11:45 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost humanizma i renesanse18807602.02.2021.   11:45 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost humanizma i renesanse18807628.04.2021.   11.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost humanizma i renesanse18807608.06.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost humanizma i renesanse18807615.06.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost humanizma i renesanse18807618.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost humanizma i renesanse18807624.09.2021.   12.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost moderne i postmoderne3745223.11.2020.   11:15 Brozović, pisani
Hrvatska književnost moderne i postmoderne3745225.01.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost moderne i postmoderne3745208.02.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost moderne i postmoderne3745219.04.2021.   11:15 Brozović, pisani
Hrvatska književnost moderne i postmoderne3745214.06.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost moderne i postmoderne3745228.06.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost moderne i postmoderne3745206.09.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost moderne i postmoderne3745220.09.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost od moderne do danas18806923.11.2020.   11:15 Brozović, pisani
Hrvatska književnost od moderne do danas18806925.01.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost od moderne do danas18806908.02.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost od moderne do danas18806919.04.2021.   11:15 Brozović, pisani
Hrvatska književnost od moderne do danas18806914.06.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost od moderne do danas18806928.06.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost od moderne do danas18806906.09.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost od moderne do danas18806920.09.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost ranoga novovjekovlja3743623.11.2020.   11.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost ranoga novovjekovlja3743625.01.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost ranoga novovjekovlja3743602.02.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost ranoga novovjekovlja3743628.04.2021.   11.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost ranoga novovjekovlja3743607.06.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatska književnost ranoga novovjekovlja3743614.06.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatska književnost ranoga novovjekovlja3743617.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatska književnost ranoga novovjekovlja3743624.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807123.11.2020.   11:15 Brozović, pisani
Hrvatska književnost romantizma i realizma3745023.11.2020.   11:15 Brozović, pisani
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807125.01.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost romantizma i realizma3745025.01.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807108.02.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost romantizma i realizma3745008.02.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807119.04.2021.   11:15 Brozović, pisani
Hrvatska književnost romantizma i realizma3745019.04.2021.   11:15 Brozović, pisani
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807114.06.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost romantizma i realizma3745014.06.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807128.06.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost romantizma i realizma3745028.06.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807106.09.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost romantizma i realizma3745006.09.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807120.09.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost romantizma i realizma3745020.09.2021.   09.00 Brozović, pisani
Hrvatska književnost srednjovjekovlja4564123.11.2020.   11.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost srednjovjekovlja18807823.11.2020.   11.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost srednjovjekovlja4564125.01.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost srednjovjekovlja18807825.01.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost srednjovjekovlja4564102.02.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost srednjovjekovlja18807802.02.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost srednjovjekovlja4564128.04.2021.   11.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost srednjovjekovlja18807828.04.2021.   11.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost srednjovjekovlja4564107.06.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatska književnost srednjovjekovlja18807807.06.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatska književnost srednjovjekovlja4564114.06.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatska književnost srednjovjekovlja18807814.06.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatska književnost srednjovjekovlja4564117.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatska književnost srednjovjekovlja18807817.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatska književnost srednjovjekovlja4564124.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatska književnost srednjovjekovlja18807824.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatska kulturna i politička povijest 16. i 17. stoljeća3743527.11.2020.   11.30 Macan Lukavečki, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest 16. i 17. stoljeća3743502.02.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest 16. i 17. stoljeća3743516.02.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest 16. i 17. stoljeća3743526.04.2021.   12.00 Macan Lukavečki, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest 16. i 17. stoljeća3743518.06.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest 16. i 17. stoljeća3743524.06.2021.   12.00 Macan Lukavečki, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest 16. i 17. stoljeća3743531.08.2021.   12.00 Macan Lukavečki, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest 16. i 17. stoljeća3743509.09.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest 18. i 19. stoljeća3744826.11.2020.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska kulturna i politička povijest 18. i 19. stoljeća3744810.02.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska kulturna i politička povijest 18. i 19. stoljeća3744818.02.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska kulturna i politička povijest 18. i 19. stoljeća3744829.04.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska kulturna i politička povijest 18. i 19. stoljeća3744830.06.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska kulturna i politička povijest 18. i 19. stoljeća3744808.07.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska kulturna i politička povijest 18. i 19. stoljeća3744801.09.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska kulturna i politička povijest 18. i 19. stoljeća3744809.09.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska kulturna i politička povijest 20. stoljeća3745624.11.2020.   13.30 Ćosić, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest 20. stoljeća3745627.01.2021.   15.00 Ćosić, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest 20. stoljeća3745610.02.2021.   15.00 Ćosić, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest 20. stoljeća3745627.04.2021.   15.00 Ćosić, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest 20. stoljeća3745609.06.2021.   15.00 Ćosić, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest 20. stoljeća3745630.06.2021.   15.00 Ćosić, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest 20. stoljeća3745602.09.2021.   15.00 Ćosić, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest 20. stoljeća3745609.09.2021.   15.00 Ćosić, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest srednjega vijeka3743127.11.2020.   14.00 Popić, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest srednjega vijeka3743129.01.2021.   14.00 Popić, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest srednjega vijeka3743105.02.2021.   14.00 Popić, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest srednjega vijeka3743123.04.2021.   14.00 Popić, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest srednjega vijeka3743111.06.2021.   14.00 Popić, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest srednjega vijeka3743118.06.2021.   14.00 Popić, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest srednjega vijeka3743103.09.2021.   14.00 Popić, pisani
Hrvatska kulturna i politička povijest srednjega vijeka3743110.09.2021.   14.00 Popić, pisani
Hrvatska kulturna povijest20269026.11.2020.   10.00 Glazer, pisani
Hrvatska kulturna povijest20269028.01.2021.   10.00 Glazer, pisani
Hrvatska kulturna povijest20269011.02.2021.   10.00 Glazer, pisani
Hrvatska kulturna povijest20269018.02.2021.   10.00 Glazer, pisani
Hrvatska kulturna povijest20269022.04.2021.   10.00 Glazer, pisani
Hrvatska kulturna povijest20269029.04.2021.   10.00 Glazer, pisani
Hrvatska kulturna povijest20269024.06.2021.   10.00 Glazer, pisani
Hrvatska kulturna povijest20269001.07.2021.   10.00 Glazer, pisani
Hrvatska kulturna povijest20269009.09.2021.   10.00 Glazer, pisani
Hrvatska kulturna povijest20269016.09.2021.   10.00 Glazer,pisani
Hrvatska latinistička historiografija3805728.01.2021.   11.00 Matijević Sokol, pisani i usmeni
Hrvatska latinistička historiografija3805711.02.2021.   11.00 Matijević Sokol, pisani i usmeni
Hrvatska latinistička historiografija3805722.04.2021.   11.00 Matijević Sokol, pisani i usmeni
Hrvatska latinistička historiografija3805702.09.2021.   10.00 Matijević Sokol, pisani i usmeni
Hrvatska latinistička historiografija3805716.09.2021.   10.00 Matijević Sokol, pisani i usmeni
Hrvatska leksikografija20179218.06.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Hrvatska leksikografija20179225.06.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Hrvatska leksikografija20179203.09.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Hrvatska leksikografija20179210.09.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Hrvatska likovna umjetnost3746423.11.2020.   11.00 - 12.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatska likovna umjetnost3746425.01.2021.   9.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatska likovna umjetnost3746408.02.2021.   9.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatska likovna umjetnost3746419.04.2021.   11.00 - 12.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatska likovna umjetnost3746407.06.2021.   12.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatska likovna umjetnost3746417.06.2021.   12.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatska likovna umjetnost3746401.09.2021.   11.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatska likovna umjetnost3746408.09.2021.   11.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatska politička povijest20269325.11.2020.   08.30 Jukić, pisani; 11.00 Bušić, usmeni
Hrvatska politička povijest20269327.01.2021.   10.00 Bušić ,usmeni
Hrvatska politička povijest20269303.02.2021.   10.00 Bušić, usmeni
Hrvatska politička povijest20269310.02.2021.   09.00Jukić, pisani
Hrvatska politička povijest20269318.02.2021.   09.00Jukić, pisani
Hrvatska politička povijest20269319.04.2021.   11.00 Jukić, pisani; 13.00 Bušić, usmeni
Hrvatska politička povijest20269310.06.2021.   10.30 Jukić, pisani; 09.00 Bušić, usmeni
Hrvatska politička povijest20269324.06.2021.   10.30 Jukić, pisani; 09.00 Bušić, usmeni
Hrvatska politička povijest20269309.09.2021.   10.30 Jukić, pisani; 09.00 Bušić, usmeni
Hrvatska politička povijest20269323.09.2021.   10.30 Jukić, pisani; 09.00 Bušić, usmeni
Hrvatska povijest (16.-18.st.)3805626.11.2020.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska povijest (16.-18.st.)3805610.02.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska povijest (16.-18.st.)3805618.02.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska povijest (16.-18.st.)3805629.04.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska povijest (16.-18.st.)3805630.06.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska povijest (16.-18.st.)3805608.07.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska povijest (16.-18.st.)3805601.09.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska povijest (16.-18.st.)3805609.09.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Hrvatska povijest u 19. st.3805925.11.2020.   11.00 Milković
Hrvatska povijest u 19. st.3805901.02.2021.   10.00 Milković
Hrvatska povijest u 19. st.3805915.02.2021.   10.00 Milković
Hrvatska povijest u 19. st.3805920.04.2021.   11;15 Milković
Hrvatska povijest u 19. st.3805914.06.2021.   10.00 Milković
Hrvatska povijest u 19. st.3805928.06.2021.   10.00 Milković
Hrvatska povijest u 19. st.3805930.08.2021.   10.00 Milković
Hrvatska povijest u 19. st.3805906.09.2021.   10.00 Milković
Hrvatska scenska umjetnost18801127.11.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Hrvatska scenska umjetnost18801129.01.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Hrvatska scenska umjetnost18801105.02.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Hrvatska scenska umjetnost18801130.04.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Hrvatska scenska umjetnost18801118.06.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Hrvatska scenska umjetnost18801125.06.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Hrvatska scenska umjetnost18801103.09.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Hrvatska scenska umjetnost18801110.09.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Hrvatska u drugoj polovini 20. stoljeća3806724.11.2020.   11.00 Šumanović, usmeni
Hrvatska u drugoj polovini 20. stoljeća3806709.06.2021.   10.00 Šumanović, usmeni
Hrvatska u drugoj polovini 20. stoljeća3806701.07.2021.   10.00 Šumanović, usmeni
Hrvatska u drugoj polovini 20. stoljeća3806708.07.2021.   10.00 Šumanović, usmeni
Hrvatska u drugoj polovini 20. stoljeća3806730.08.2021.   10.00 Šumanović, usmeni
Hrvatska u drugoj polovini 20. stoljeća3806717.09.2021.   10.00 Šumanović, usmeni
Hrvatska u drugoj polovini 20. stoljeća3806724.09.2021.   10.00 Šumanović, usmeni
Hrvatska usmena književnost4583323.11.2020.   11.00 Maks, pisani
Hrvatska usmena književnost4583325.01.2021.   11.00 Maks, pisani
Hrvatska usmena književnost4583319.04.2021.   11.00 Maks, pisani
Hrvatska usmena književnost4583314.06.2021.   10.00 Maks, pisani
Hrvatska usmena književnost4583330.06.2021.   10.00 Maks, pisani
Hrvatska usmena književnost4583316.09.2021.   10.00 Maks, pisani
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine18912923.11.2020.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine20285223.11.2020.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine18912902.02.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine20285202.02.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine18912916.02.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine20285216.02.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine18912926.04.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine20285226.04.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine18912915.06.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine20285215.06.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine18912929.06.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine20285229.06.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine18912906.09.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine20285206.09.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine18912920.09.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine20285220.09.2021.   8.30 - 9.30 Beljo pisani/usmeni
Hrvatska vojna povijest i Domovinski rat20285102.02.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani
Hrvatska vojna povijest i Domovinski rat20285116.02.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani
Hrvatska vojna povijest i Domovinski rat20285126.04.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani
Hrvatska vojna povijest i Domovinski rat20285115.06.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani
Hrvatska vojna povijest i Domovinski rat20285129.06.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani
Hrvatska vojna povijest i Domovinski rat20285106.09.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani
Hrvatska vojna povijest i Domovinski rat20285120.09.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, pisani
Hrvatska zaštićena prirodna i kulturna baština20179307.06.2021.   8.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatska zaštićena prirodna i kulturna baština20179317.06.2021.   8.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatska zaštićena prirodna i kulturna baština20179301.09.2021.   8.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatska zaštićena prirodna i kulturna baština20179308.09.2021.   8.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatske državne, javne i društvene institucije21119411.06.2021.   12.00 Milotić, usmeni
Hrvatske državne, javne i društvene institucije21119425.06.2021.   12.00 Milotić, usmeni
Hrvatske državne, javne i društvene institucije21119408.07.2021.   12.00 Milotić, usmeni
Hrvatske državne, javne i društvene institucije21119410.09.2021.   12.00 Milotić, usmeni
Hrvatske državne, javne i društvene institucije21119424.09.2021.   12.00 Milotić, usmeni
Hrvatske iseljeničke manjinske zajednice19439825.11.2020.   10.00 Bušić, usmeni
Hrvatske iseljeničke manjinske zajednice19439826.01.2021.   12.00 Bušić, pisani
Hrvatske iseljeničke manjinske zajednice19439802.02.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Hrvatske iseljeničke manjinske zajednice19439819.04.2021.   09.00 Bušić
Hrvatske iseljeničke manjinske zajednice19439810.06.2021.   12.00 Bušić, pisani
Hrvatske iseljeničke manjinske zajednice19439824.06.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Hrvatske iseljeničke manjinske zajednice19439809.09.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Hrvatske iseljeničke manjinske zajednice19439823.09.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Hrvatski glagolizam4584116.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Hrvatski glagolizam4584129.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnk, pisani
Hrvatski glagolizam4584130.08.2021.   09.00 Kresnik, pisani
Hrvatski glagolizam4584106.09.2021.   09.00 Kresnik, pisani
Hrvatski humanistički ep8690224.11.2020.   09.30 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski humanistički ep8690226.01.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski humanistički ep8690209.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski humanistički ep8690216.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski humanistički ep8690220.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski humanistički ep8690227.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski humanistički ep8690208.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski humanistički ep8690215.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski humanistički ep8690229.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski humanistički ep8690202.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski humanistički ep8690209.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski humanistički ep8690223.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski identitet u europskom kontekstu8445427.01.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Hrvatski identitet u europskom kontekstu8445410.02.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Hrvatski identitet u europskom kontekstu8445417.02.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Hrvatski identitet u europskom kontekstu8445420.04.2021.   13.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Hrvatski identitet u europskom kontekstu8445401.09.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Hrvatski identitet u europskom kontekstu8445408.09.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Hrvatski identitet u europskom kontekstu8445422.09.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Hrvatski iseljenički mediji21402008.06.2021.   12.30 Vulić
Hrvatski iseljenički mediji21402015.06.2021.   12.30 Vulić
Hrvatski iseljenički mediji21402010.09.2021.   12.30 Vulić
Hrvatski iseljenički mediji21402021.09.2021.   12.30 Vulić
Hrvatski jezik i jezična politika20175026.01.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, usmeni
Hrvatski jezik i jezična politika20175009.02.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, usmeni
Hrvatski jezik i jezična politika20175021.04.2021.   11:10 Kresnik, usmeni
Hrvatski jezik i jezična politika20175017.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, usmeni
Hrvatski jezik i jezična politika20175030.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, usmeni
Hrvatski jezik i jezična politika20175030.08.2021.   12.00 Kresnik, usmeni
Hrvatski jezik i jezična politika20175006.09.2021.   12.00 Kresnik, usmeni
Hrvatski jezik u 19. stoljeću3788817.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, usmeni
Hrvatski jezik u 19. stoljeću3788830.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, usmeni
Hrvatski jezik u 19. stoljeću3788830.08.2021.   12.00 Kresnik, usmeni
Hrvatski jezik u 19. stoljeću3788806.09.2021.   12.00 Kresnik, usmeni
Hrvatski jezik u XIX. stoljeću21516317.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, usmeni
Hrvatski jezik u XIX. stoljeću21516330.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, usmeni
Hrvatski jezik u XIX. stoljeću21516330.08.2021.   12.00 Kresnik, usmeni
Hrvatski jezik u XIX. stoljeću21516306.09.2021.   12.00 Kresnik, usmeni
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo5231823.11.2020.   11.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo18807223.11.2020.   11.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo5231825.01.2021.   13:40 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo18807225.01.2021.   13:40 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo5231802.02.2021.   13:40 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo18807202.02.2021.   13:40 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo5231828.04.2021.   11.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo18807228.04.2021.   11.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo5231807.06.2021.   13.30 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo18807207.06.2021.   13.30 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo5231814.06.2021.   13.30Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo18807214.06.2021.   13.30Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo5231817.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo18807217.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo5231824.09.2021.   12.30 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo18807224.09.2021.   12.30 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatski književni kanon20179523.11.2020.   11.30 franić Tomić, pisani
Hrvatski književni kanon20179525.01.2021.   11:45 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni kanon20179502.02.2021.   11:45 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni kanon20179528.04.2021.   11.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni kanon20179508.06.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni kanon20179516.06.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni kanon20179518.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni kanon20179524.09.2021.   12.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književnici europskih i svjetskih referencija20177023.11.2020.   11:15 Brozović, usmeni
Hrvatski književnici europskih i svjetskih referencija20177027.01.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Hrvatski književnici europskih i svjetskih referencija20177010.02.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Hrvatski književnici europskih i svjetskih referencija20177019.04.2021.   11:15 Brozović, usmeni
Hrvatski književnici europskih i svjetskih referencija20177016.06.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Hrvatski književnici europskih i svjetskih referencija20177030.06.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Hrvatski književnici europskih i svjetskih referencija20177008.09.2021.   09.00 Brozović, usmeni
Hrvatski književnici europskih i svjetskih referencija20177022.09.2021.   09.00 Brozović, usmeni
Hrvatski kulturni narativ20179923.11.2020.   11:15 Brozović, usmeni
Hrvatski kulturni narativ20179927.01.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Hrvatski kulturni narativ20179910.02.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Hrvatski kulturni narativ20179919.04.2021.   11:15 Brozović, usmeni
Hrvatski kulturni narativ20179916.06.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Hrvatski kulturni narativ20179930.06.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Hrvatski kulturni narativ20179908.09.2021.   09.00 Brozović, usmeni
Hrvatski kulturni narativ20179922.09.2021.   09.00 Brozović, usmeni
Hrvatski latinisti u Književnoj republici20053926.01.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski latinisti u Književnoj republici20053909.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski latinisti u Književnoj republici20053916.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski latinisti u Književnoj republici20053920.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski latinisti u Književnoj republici20053927.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski latinisti u Književnoj republici20053908.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski latinisti u Književnoj republici20053915.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski latinisti u Književnoj republici20053929.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski latinisti u Književnoj republici20053902.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski latinisti u Književnoj republici20053909.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski latinisti u Književnoj republici20053923.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Hrvatski narod u prvoj polovini 20. stoljeća18812224.11.2020.   9.30 Grgić, usmeni
Hrvatski narod u prvoj polovini 20. stoljeća18812202.02.2021.   8.30 Grgić, usmeni
Hrvatski narod u prvoj polovini 20. stoljeća18812216.02.2021.   8.30 Grgić, usmeni
Hrvatski narod u prvoj polovini 20. stoljeća18812220.04.2021.   9.30 Grgić, usmeni
Hrvatski narod u prvoj polovini 20. stoljeća18812207.06.2021.   8.30 Grgić, usmeni
Hrvatski narod u prvoj polovini 20. stoljeća18812205.07.2021.   8.30 Grgić, usmeni
Hrvatski narod u prvoj polovini 20. stoljeća18812230.08.2021.   8.30 Grgić, usmeni
Hrvatski narod u prvoj polovini 20. stoljeća18812207.09.2021.   8.30 Grgić, usmeni
Hrvatski pravopis21397308.06.2021.   12.30 Vulić
Hrvatski pravopis21397315.06.2021.   12.30 Vulić
Hrvatski pravopis21397310.09.2021.   12.30 Vulić
Hrvatski pravopis21397321.09.2021.   12.30 Vulić
Hrvatski ratnici u britanskim novinama u XVIII. st.21399208.06.2021.   10.00 - 13.00 Buczynski; pisani
Hrvatski ratnici u britanskim novinama u XVIII. st.21399216.06.2021.   10.00 - 13.00 Buczynski; pisani
Hrvatski ratnici u britanskim novinama u XVIII. st.21399231.08.2021.   10.00 - 13.00 Buczynski; pisani
Hrvatski ratnici u britanskim novinama u XVIII. st.21399208.09.2021.   10.00 - 13.00 Buczynski; pisani
Hrvatski tisak u dijaspori20185524.11.2020.   16.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori5723724.11.2020.   16.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori20185526.01.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori5723726.01.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori20185509.02.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori5723709.02.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori20185520.04.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori5723720.04.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori20185508.06.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori5723708.06.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori20185515.06.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori5723715.06.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori20185510.09.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori5723710.09.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori20185521.09.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori5723721.09.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski umjetnici u Europi XV.-XVIII. stoljeća21396801.02.2021.   17.00 Pelc, pisani
Hrvatski umjetnici u Europi XV.-XVIII. stoljeća21396815.02.2021.   17.00 Pelc, pisani
Hrvatski umjetnici u Europi XV.-XVIII. stoljeća21396819.04.2021.   17.00 Pelc, pisani
Hrvatski umjetnici u Europi XV.-XVIII. stoljeća21396807.06.2021.   17.00 Pelc, pisani
Hrvatski umjetnici u Europi XV.-XVIII. stoljeća21396821.06.2021.   17.00 Pelc, pisani
Hrvatski umjetnici u Europi XV.-XVIII. stoljeća21396806.09.2021.   17.00 Pelc, pisani
Hrvatski umjetnici u Europi XV.-XVIII. stoljeća21396820.09.2021.   17.00 Pelc, pisani
Hrvatski velikani u iseljeništvu21401408.06.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski velikani u iseljeništvu21401415.06.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski velikani u iseljeništvu21401410.09.2021.   12.00 Vulić
Hrvatski velikani u iseljeništvu21401421.09.2021.   12.00 Vulić
Hrvatsko arheološko nasljeđe3746223.11.2020.   12.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatsko arheološko nasljeđe3746225.01.2021.   10.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatsko arheološko nasljeđe3746208.02.2021.   10.00 Jeličić - Radonić
Hrvatsko arheološko nasljeđe3746219.04.2021.   11.00 - 12.00 Jeličić - Radonić
Hrvatsko arheološko nasljeđe3746207.06.2021.   12.00 Jeličić - Radonić
Hrvatsko arheološko nasljeđe3746217.06.2021.   12.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatsko arheološko nasljeđe3746201.09.2021.   11.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatsko arheološko nasljeđe3746208.09.2021.   11.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.- 1914.21467625.11.2020.   13.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.- 1914.21467627.01.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.- 1914.21467603.02.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.- 1914.21467619.04.2021.   15.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.- 1914.21467610.06.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.- 1914.21467624.06.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.- 1914.21467609.09.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.- 1914.21467623.09.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.-1914.19501625.11.2020.   13.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.-1914.19501627.01.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.-1914.19501603.02.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.-1914.19501619.04.2021.   15.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.-1914.19501610.06.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.-1914.19501624.06.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.-1914.19501609.09.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.-1914.19501623.09.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko iseljeništvo i ukupni razvoj21401025.01.2021.   13.00 Šterc
Hrvatsko iseljeništvo i ukupni razvoj21401009.02.2021.   13.00 Šterc
Hrvatsko iseljeništvo i ukupni razvoj21401028.04.2021.   12.00 Šterc
Hrvatsko iseljeništvo i ukupni razvoj21401007.06.2021.   12.00 Šterc
Hrvatsko iseljeništvo i ukupni razvoj21401021.06.2021.   12.00 Šterc
Hrvatsko iseljeništvo i ukupni razvoj21401002.09.2021.   12.00 Šterc
Hrvatsko iseljeništvo i ukupni razvoj21401016.09.2021.   12.00 Šterc
Hrvatsko latinističko nasljeđe17341523.11.2020.   09.00 Jerković, pisani
Hrvatsko latinističko nasljeđe17341525.01.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Hrvatsko latinističko nasljeđe17341502.02.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Hrvatsko latinističko nasljeđe17341519.04.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Hrvatsko latinističko nasljeđe17341507.06.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Hrvatsko latinističko nasljeđe17341515.06.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Hrvatsko latinističko nasljeđe17341530.08.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Hrvatsko latinističko nasljeđe17341507.09.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Hrvatsko-ugarska prožimanja u XIX. stoljeću20399220.04.2021.   17.30 - 19.00 Holjevac, pisani
Hrvatsko-ugarska prožimanja u XIX. stoljeću20399208.06.2021.   17.30 - 19.00 Holjevac, pisani
Hrvatsko-ugarska prožimanja u XIX. stoljeću20399229.06.2021.   17.30 - 19.00 Holjevac, usmeni
Hrvatsko-ugarska prožimanja u XIX. stoljeću20399231.08.2021.   17.30 - 19.00 Holjevac, pisani
Hrvatsko-ugarska prožimanja u XIX. stoljeću20399207.09.2021.   17.30 - 19.00 Holjevac, usmeni
Humanistika u informacijskom dobu14463427.11.2020.   12.30 Macan Lukavečki, pisani
Humanistika u informacijskom dobu14463404.02.2021.   12.00 Macan Lukavečki, pisani
Humanistika u informacijskom dobu14463418.02.2021.   12.00 Macan Lukavečki, pisani
Humanistika u informacijskom dobu14463430.04.2021.   16.00 Macan Lukavečki, pisani
Humanistika u informacijskom dobu14463416.06.2021.   12.00 macan Lukavečki ,pisani
Humanistika u informacijskom dobu14463425.06.2021.   13.00 Macan Lukavečki, pisani
Humanistika u informacijskom dobu14463431.08.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Humanistika u informacijskom dobu14463409.09.2021.   14.00 Macan Lukavečki, pisani
Identitet moliških Hrvata21402116.06.2021.   14.00 Vulić
Identitet moliških Hrvata21402129.06.2021.   14.00 Vulić
Identitet moliških Hrvata21402107.09.2021.   14.00 Vulić
Identitet moliških Hrvata21402115.09.2021.   14.00 Vulić
Iliri21399025.01.2021.   11.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Iliri21399008.02.2021.   11.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Iliri21399019.04.2021.   11.00 - 12.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Iliri21399007.06.2021.   11.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Iliri21399017.06.2021.   11.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Iliri21399001.09.2021.   10.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Iliri21399008.09.2021.   10.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Inferencijalna statistika20012724.11.2020.   10.30 - 11.30 Žebec, usmeni
Inferencijalna statistika20012705.02.2021.   09.30 - 15.00 Žebec, usmeni
Inferencijalna statistika20012715.02.2021.   09.30 - 17.30 Žebec, usmeni
Inferencijalna statistika20012720.04.2021.   09.30 - 11.30 Žebec, usmeni
Inferencijalna statistika20012707.06.2021.   09.30 - 13.30 Žebec, usmeni
Inferencijalna statistika20012714.06.2021.   09.30 - 13.30 Žebec, usmeni
Inferencijalna statistika20012730.08.2021.   09.30 - 13.30 Žebec, usmeni
Inferencijalna statistika20012706.09.2021.   09.30 - 13.30 Žebec, usmeni
Institucije hrvatskoga naroda, društva i države18807924.11.2020.   16.00 Vulić
Institucije hrvatskoga naroda, društva i države18807926.01.2021.   12.30 Vulić
Institucije hrvatskoga naroda, društva i države18807909.02.2021.   12.30 Vulić
Institucije hrvatskoga naroda, društva i države18807920.04.2021.   12.00 Vulić
Institucije hrvatskoga naroda, društva i države18807908.06.2021.   12.30 Vulić
Institucije hrvatskoga naroda, društva i države18807915.06.2021.   12.30 Vulić
Institucije hrvatskoga naroda, društva i države18807910.09.2021.   12.30 Vulić
Institucije hrvatskoga naroda, društva i države18807921.09.2021.   12.30 Vulić
Integrativna bioetika21401517.06.2021.   14.00 Čović/Škerbić, usmeni
Integrativna bioetika21401501.07.2021.   14.00 Čović, Škerbić, usmeni
Integrativna bioetika21401509.09.2021.   14.00 Čović, Škerbić, usmeni
Integrativna bioetika21401515.09.2021.   14.00 Čović, Škerbić, usmeni
Integrativna bioetika, okoliš i društvo21402624.11.2020.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Integrativna bioetika, okoliš i društvo21402626.01.2021.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Integrativna bioetika, okoliš i društvo21402609.02.2021.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Integrativna bioetika, okoliš i društvo21402620.04.2021.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Integrativna bioetika, okoliš i društvo21402608.06.2021.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Integrativna bioetika, okoliš i društvo21402623.06.2021.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Integrativna bioetika, okoliš i društvo21402607.09.2021.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Integrativna bioetika, okoliš i društvo21402621.09.2021.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Interpretacija književnoga teksta5715525.11.2020.   11.30 Piskač, pisani
Interpretacija književnoga teksta20179425.11.2020.   11.30 Piskač, pisani
Interpretacija književnoga teksta5715527.01.2021.   11.30 Piskač, pisani
Interpretacija književnoga teksta20179427.01.2021.   11.30 Piskač, pisani
Interpretacija književnoga teksta5715510.02.2021.   11.30 Piskač, pisani
Interpretacija književnoga teksta20179410.02.2021.   11.30 Piskač, pisani
Interpretacija književnoga teksta5715521.04.2021.   10.00 Piskač, pisani
Interpretacija književnoga teksta20179421.04.2021.   10.00 Piskač, pisani
Interpretacija književnoga teksta5715509.06.2021.   14.30 Piskač, pisani
Interpretacija književnoga teksta20179409.06.2021.   14.30 Piskač, pisani
Interpretacija književnoga teksta5715523.06.2021.   14.30 Piskač, pisani
Interpretacija književnoga teksta20179423.06.2021.   14.30 Piskač, pisani
Interpretacija književnoga teksta5715501.09.2021.   14.30Piskač, pisani
Interpretacija književnoga teksta20179401.09.2021.   14.30 Piskač, pisani
Interpretacija književnoga teksta5715508.09.2021.   14.30Piskač, pisani
Interpretacija književnoga teksta20179408.09.2021.   14.30 Piskač, pisani
Introduction to global communication7615225.11.2020.   10.30 Labaš, usmeni
Introduction to global communication7615203.02.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Introduction to global communication7615210.02.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Introduction to global communication7615221.04.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Introduction to global communication7615215.06.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Introduction to global communication7615229.06.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Introduction to global communication7615208.09.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Introduction to global communication7615215.09.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Introduction to Sociolinguistics13347426.01.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Introduction to Sociolinguistics13347417.02.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Introduction to Sociolinguistics13347427.04.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Introduction to Sociolinguistics13347408.06.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Introduction to Sociolinguistics13347429.06.2021.   08.00 Miškulin, pisani i usmeni
Istočna Azija u ranom novom vijeku18814925.11.2020.   13.30 Jukić, pisani
Istočna Azija u ranom novom vijeku18814910.02.2021.   12.00 Jukić, pisani
Istočna Azija u ranom novom vijeku18814918.02.2021.   12.00 Jukić, pisani
Istočna Azija u ranom novom vijeku18814922.04.2021.   14:15 Jukić, pisani
Istočna Azija u ranom novom vijeku18814918.06.2021.   11.30 Jukić, pisani
Istočna Azija u ranom novom vijeku18814907.07.2021.   11.30 Jukić, pisani
Istočna Azija u ranom novom vijeku18814908.09.2021.   11.30 Jukić, pisani
Istočna Azija u ranom novom vijeku18814917.09.2021.   11.30 Jukić, pisani
Istraživačka skupina - interpretacija srednjovjekovnih izvora7937928.01.2021.   12.00 Matijević Sokol, usmeni
Istraživačka skupina - interpretacija srednjovjekovnih izvora7937911.02.2021.   12.00 Matijević Sokol, usmeni
Istraživačka skupina - interpretacija srednjovjekovnih izvora7937922.04.2021.   12.00 Matijević Sokol, usmeni
Istraživačka skupina - istraživanje i pisanje povijesti 20. stoljeća9637524.11.2020.   10.30 Grgić, usmeni
Istraživačka skupina - istraživanje i pisanje povijesti 20. stoljeća9637502.02.2021.   10.30 Grgić, usmeni
Istraživačka skupina - istraživanje i pisanje povijesti 20. stoljeća9637516.02.2021.   10.30 Grgić, usmeni
Istraživačka skupina - istraživanje i pisanje povijesti 20. stoljeća9637520.04.2021.   10.30 Grgić, usmeni
Istraživačka skupina - istraživanje i pisanje povijesti 20. stoljeća9637507.06.2021.   10.30 Grgić, usmeni
Istraživačka skupina - istraživanje i pisanje povijesti 20. stoljeća9637505.07.2021.   10.30 Grgić, usmeni
Istraživačka skupina - istraživanje i pisanje povijesti 20. stoljeća9637530.08.2021.   10.30 Grgić, usmeni
Istraživačka skupina - istraživanje i pisanje povijesti 20. stoljeća9637507.09.2021.   10.30 Grgić, usmeni
Istraživačka skupina - izvori za hrvatsku povijest 19. stoljeća13052325.11.2020.   10.00 Milković
Istraživačka skupina - izvori za hrvatsku povijest 19. stoljeća13052302.02.2021.   10.00 Milković
Istraživačka skupina - izvori za hrvatsku povijest 19. stoljeća13052316.02.2021.   10.00 Milković
Istraživačka skupina - izvori za hrvatsku povijest 19. stoljeća13052320.04.2021.   12.00 Milković
Istraživačka skupina - izvori za hrvatsku povijest 19. stoljeća13052315.06.2021.   10.00 Milković
Istraživačka skupina - izvori za hrvatsku povijest 19. stoljeća13052329.06.2021.   10.00 Milković
Istraživačka skupina - izvori za hrvatsku povijest 19. stoljeća13052331.08.2021.   10.00 Milković
Istraživačka skupina - izvori za hrvatsku povijest 19. stoljeća13052307.09.2021.   10.00 Milković
Istraživačka skupina-izvori egipatske, grčke i rimske povijesti9637326.01.2021.   08: 00 Tomorad, pisani
Istraživačka skupina-izvori egipatske, grčke i rimske povijesti9637302.02.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Istraživačka skupina-izvori egipatske, grčke i rimske povijesti9637309.02.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Istraživačka skupina-izvori egipatske, grčke i rimske povijesti9637326.04.2021.   11:10 Tomorad, pisani
Istraživačka skupina-izvori egipatske, grčke i rimske povijesti9637307.06.2021.   09.00 Tomorad, pisani
Istraživačka skupina-izvori egipatske, grčke i rimske povijesti9637314.06.2021.   09.00 Tomorad, pisani
Istraživačka skupina-izvori egipatske, grčke i rimske povijesti9637330.08.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Istraživačka skupina-izvori egipatske, grčke i rimske povijesti9637306.09.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Istraživački projekt6357025.11.2020.   10.30 Labaš. usmeni
Istraživački projekt6357003.02.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Istraživački projekt6357010.02.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Istraživački projekt6357021.04.2021.   11.00 Labaš
Istraživački projekt6357015.06.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Istraživački projekt6357023.06.2021.   11.00 Jurišić, usmeni
Istraživački projekt6357029.06.2021.   11.00 Labaš, Jurišić
Istraživački projekt6357001.09.2021.   10.00 Jurišić, usmeni
Istraživački projekt6357008.09.2021.   11.00 Labaš, 10.00 Jurišić
Istraživački projekt6357015.09.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Istraživanje javnoga mnijenja i medijskoga tržišta5721425.11.2020.   13.00 Burić, pisani
Istraživanje javnoga mnijenja i medijskoga tržišta5721427.01.2021.   11.00 Burić, pisani
Istraživanje javnoga mnijenja i medijskoga tržišta5721403.02.2021.   11.00 Burić, pisani
Istraživanje javnoga mnijenja i medijskoga tržišta5721417.02.2021.   11.00 Burić, pisani
Istraživanje javnoga mnijenja i medijskoga tržišta5721422.04.2021.   12.00 Burić, pisani
Istraživanje javnoga mnijenja i medijskoga tržišta5721409.06.2021.   12.00 Burić, pisani
Istraživanje javnoga mnijenja i medijskoga tržišta5721417.06.2021.   12.00 Burić, pisani
Istraživanje javnoga mnijenja i medijskoga tržišta5721401.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Istraživanje javnoga mnijenja i medijskoga tržišta5721409.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Istraživanje tržišta21119625.11.2020.   12.00 Balabanić
Istraživanje tržišta21119626.01.2021.   09.30 Balabanić
Istraživanje tržišta21119609.02.2021.   09.30 Balabanić
Istraživanje tržišta21119620.04.2021.   12.00 Blabanić
Istraživanje tržišta21119606.09.2021.   11.00 Balabanić
Istraživanje tržišta21119620.09.2021.   09.30 Balabanić
Izabrane teme iz hrvatske povijesti 1929. - 1941.20295124.11.2020.   12.30 Grgić, usmeni
Izabrane teme iz hrvatske povijesti 1929. - 1941.20295102.02.2021.   12.30 Grgić, usmeni
Izabrane teme iz hrvatske povijesti 1929. - 1941.20295116.02.2021.   12.30 Grgić, usmeni
Izabrane teme iz hrvatske povijesti 1929. - 1941.20295120.04.2021.   12.30 Grgić, usmeni
Izabrane teme iz hrvatske povijesti 1929. - 1941.20295107.06.2021.   12.30 Grgić, usmeni
Izabrane teme iz hrvatske povijesti 1929. - 1941.20295105.07.2021.   12.30 Grgić, usmeni
Izabrane teme iz hrvatske povijesti 1929. - 1941.20295130.08.2021.   12.30 Grgić, usmeni
Izabrane teme iz hrvatske povijesti 1929. - 1941.20295107.09.2021.   12.30 Grgić, usmeni
Izazovi društvene stratifikacije u Hrvatskoj21409225.11.2020.   13.00 Burić, pisani
Izazovi društvene stratifikacije u Hrvatskoj21409227.01.2021.   11.00 Burić, pisani
Izazovi društvene stratifikacije u Hrvatskoj21409203.02.2021.   11.00 Burić, pisani
Izazovi društvene stratifikacije u Hrvatskoj21409217.02.2021.   11.00 Burić, pisani
Izazovi društvene stratifikacije u Hrvatskoj21409222.04.2021.   11.00 Burić, pisani
Izazovi društvene stratifikacije u Hrvatskoj21409209.06.2021.   13.00 Burić, pisani
Izazovi društvene stratifikacije u Hrvatskoj21409217.06.2021.   13.00 Burić, pisani
Izazovi društvene stratifikacije u Hrvatskoj21409225.06.2021.   13.00 Burić, pisani
Izazovi društvene stratifikacije u Hrvatskoj21409201.09.2021.   12.00 Burić, pisani
Izazovi društvene stratifikacije u Hrvatskoj21409209.09.2021.   12.00 Burić, pisani
Izazovi društvene stratifikacije u Hrvatskoj21409216.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Izbori i društvene zakonitosti21483824.11.2020.   16.30 Bota
Izbori i društvene zakonitosti21483826.01.2021.   16.30 Bota
Izbori i društvene zakonitosti21483809.02.2021.   16.30 Bota
Izbori i društvene zakonitosti21483816.02.2021.   16.30 Bota
Izbori i društvene zakonitosti21483820.04.2021.   16.30 Bota
Izbori i društvene zakonitosti21483808.06.2021.   16.30 Bota
Izbori i društvene zakonitosti21483806.07.2021.   16.30 Bota
Izbori i društvene zakonitosti21483831.08.2021.   16.30 Bota
Izbori i društvene zakonitosti21483814.09.2021.   16.30 Bota
Javni nastup21396224.11.2020.   09.30 Vidović Krišto
Javni nastup21396225.01.2021.   09.30 Vidović Krišto
Javni nastup21396201.02.2021.   09.30 Vidović Krišto
Javni nastup21396219.04.2021.   09.30 Vidović Krišto
Javni nastup21396207.06.2021.   09.30 Vidović Krišto
Javni nastup21396214.06.2021.   09.30 Vidović Krišto
Javni nastup21396206.09.2021.   09.30 Vidović Krišto
Javni nastup21396213.09.2021.   09.30 Vidović Krišto
Javni sustavi i stanovništvo19439924.11.2020.   12.00 Šterc
Javni sustavi i stanovništvo19439925.01.2021.   12.00 Šterc
Javni sustavi i stanovništvo19439909.02.2021.   12.00 Šterc
Javni sustavi i stanovništvo19439921.04.2021.   12.00 Šterc
Javni sustavi i stanovništvo19439909.06.2021.   12.00 Šterc
Javni sustavi i stanovništvo19439923.06.2021.   12.00 Šterc
Javni sustavi i stanovništvo19439906.09.2021.   12.00 Šterc
Javni sustavi i stanovništvo19439920.09.2021.   12.00 Šterc
Jezično-stilske vježbe13070326.01.2021.   10.00 - 11.00 rezo
Jezično-stilske vježbe13070318.02.2021.   11.00 - 12.00 Rezo
Jezično-stilske vježbe13070319.04.2021.   11.00 - 12.00 Rezo
Jezično-stilske vježbe13070308.06.2021.   12.00 - 13.00 Rezo
Jezično-stilske vježbe13070316.06.2021.   12.00 - 13.00 Rezo
Jezično-stilske vježbe13070314.09.2021.   10.30 - 11.30 Rezo
Jezično-stilske vježbe13070323.09.2021.   10: 30 - 11.30 Rezo
Jezik Hrvata u dijaspori12603024.11.2020.   16.00 Vulić
Jezik Hrvata u dijaspori12603026.01.2021.   12.00 Vulić
Jezik Hrvata u dijaspori12603009.02.2021.   12.00 Vulić
Jezik Hrvata u dijaspori12603020.04.2021.   12.00 Vulić
Jezik Hrvata u dijaspori12603008.06.2021.   12.00 Vulić
Jezik Hrvata u dijaspori12603015.06.2021.   12.00 Vulić
Jezik Hrvata u dijaspori12603010.09.2021.   12.00 Vulić
Jezik Hrvata u dijaspori12603021.09.2021.   12.00 Vulić
Jezik i kultura Hrvata u BiH17261523.11.2020.   11.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u BiH17261525.01.2021.   12.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u BiH17261508.02.2021.   12.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u BiH17261519.04.2021.   12.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u BiH17261507.06.2021.   12.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u BiH17261521.06.2021.   12.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u BiH17261530.08.2021.   12.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u BiH17261513.09.2021.   10.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u Bosni i Hercegovini18808923.11.2020.   11.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u Bosni i Hercegovini18808925.01.2021.   12.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u Bosni i Hercegovini18808908.02.2021.   12.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u Bosni i Hercegovini18808919.04.2021.   12.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u Bosni i Hercegovini18808907.06.2021.   12.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u Bosni i Hercegovini18808921.06.2021.   12.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u Bosni i Hercegovini18808930.08.2021.   12.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u Bosni i Hercegovini18808913.09.2021.   10.30 Grčević/Baković, usmeni
Jezik u medijima18797426.01.2021.   10.00 - 11.00 rezo
Jezik u medijima18797418.02.2021.   11.00 - 12.00 Rezo
Jezik u medijima18797419.04.2021.   11.00 - 12.00 Rezo
Jezik u medijima18797408.06.2021.   12.00 - 13.00 Rezo
Jezik u medijima18797416.06.2021.   12.00 - 13.00 Rezo
Jezik u medijima18797414.09.2021.   10.30 - 11.30 Rezo
Jezik u medijima18797423.09.2021.   10: 30 - 11.30 Rezo
Jugoslavenske sigurnosne službe od 1944. do 1992.20291509.06.2021.   9.00 Šumanović, usmeni
Jugoslavenske sigurnosne službe od 1944. do 1992.20291501.07.2021.   9.00 Šumanović, usmeni
Jugoslavenske sigurnosne službe od 1944. do 1992.20291508.07.2021.   9.00 Šumanović, usmeni
Jugoslavenske sigurnosne službe od 1944. do 1992.20291530.08.2021.   9.00 Šumanović, usmeni
Jugoslavenske sigurnosne službe od 1944. do 1992.20291517.09.2021.   9.00 Šumanović, usmeni
Jugoslavenske sigurnosne službe od 1944. do 1992.20291524.09.2021.   9.00 Šumanović, usmeni
Jugoslavenski komunistički zločini21399109.06.2021.   12.00 Šumanović, usmeni
Jugoslavenski komunistički zločini21399101.07.2021.   12.00 Šumanović, usmeni
Jugoslavenski komunistički zločini21399108.07.2021.   12.00 Šumanović, usmeni
Jugoslavenski komunistički zločini21399130.08.2021.   12.00 Šumanović, usmeni
Jugoslavenski komunistički zločini21399117.09.2021.   12.00 Šumanović, usmeni
Jugoslavenski komunistički zločini21399124.09.2021.   12.00 Šumanović, usmeni
Kaptoli i samostani: žarišta srednjovjekovne civilizacije8693825.01.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Kaptoli i samostani: žarišta srednjovjekovne civilizacije20286025.01.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Kaptoli i samostani: žarišta srednjovjekovne civilizacije8693802.02.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Kaptoli i samostani: žarišta srednjovjekovne civilizacije20286002.02.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Kaptoli i samostani: žarišta srednjovjekovne civilizacije8693819.04.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Kaptoli i samostani: žarišta srednjovjekovne civilizacije20286019.04.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Kaptoli i samostani: žarišta srednjovjekovne civilizacije8693807.06.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Kaptoli i samostani: žarišta srednjovjekovne civilizacije20286007.06.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Kaptoli i samostani: žarišta srednjovjekovne civilizacije8693815.06.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Kaptoli i samostani: žarišta srednjovjekovne civilizacije20286015.06.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Kaptoli i samostani: žarišta srednjovjekovne civilizacije8693830.08.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Kaptoli i samostani: žarišta srednjovjekovne civilizacije20286030.08.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Kaptoli i samostani: žarišta srednjovjekovne civilizacije8693807.09.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Kaptoli i samostani: žarišta srednjovjekovne civilizacije20286007.09.2021.   12.00 - 13.00 Jerković, pisani
Klinička psihodijagnostika13056126.11.2020.   10.00 Brajković, pisani
Klinička psihodijagnostika13056126.01.2021.   10.00 Brajković, pisani
Klinička psihodijagnostika13056109.02.2021.   10.00 Brajković, pisani
Klinička psihodijagnostika13056120.04.2021.   10.00 Brajković, pisani
Klinička psihodijagnostika13056114.06.2021.   10.00 Brajković, pisani
Klinička psihodijagnostika13056105.07.2021.   10.00 Brajković, pisani
Klinička psihodijagnostika13056106.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Klinička psihodijagnostika13056120.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Književnost i kultura Hrvata u dijaspori5713424.11.2020.   16.00 Vulić
Književnost i kultura Hrvata u dijaspori5713426.01.2021.   12.00 Vulić
Književnost i kultura Hrvata u dijaspori5713409.02.2021.   12.00 Vulić
Književnost i kultura Hrvata u dijaspori5713420.04.2021.   12.00 Vulić
Književnost i kultura Hrvata u dijaspori5713408.06.2021.   12.00 Vulić
Književnost i kultura Hrvata u dijaspori5713415.06.2021.   12.00 Vulić
Književnost i kultura Hrvata u dijaspori5713410.09.2021.   12.00 Vulić
Književnost i kultura Hrvata u dijaspori5713421.09.2021.   12.00 Vulić
Kognitivna psihologija5711024.11.2020.   11.30 - 12.30 Žebec, usmeni
Kognitivna psihologija5711029.01.2021.   09.30 - 15.00 Žebec, usmeni
Kognitivna psihologija5711012.02.2021.   09.30 - 17.30 Žebec, usmeni
Kognitivna psihologija5711020.04.2021.   12.00 - 13.00 Žebec, usmeni
Kognitivna psihologija5711011.06.2021.   09.30 - 14.30 Žebec, usmeni
Kognitivna psihologija5711018.06.2021.   09.30 - 14.30 Žebec, usmeni
Kognitivna psihologija5711003.09.2021.   09.30 - 14.30 Žebec, usmeni
Kognitivna psihologija5711013.09.2021.   09.30 - 14.30 Žebec, usmeni
Komunikacija u organizaciji11721525.11.2020.   17.30 Gavran, pisani
Komunikacija u organizaciji11721503.02.2021.   17.30 Gavran, pisani
Komunikacija u organizaciji11721510.02.2021.   17.30 Gavran, pisani
Komunikacija u organizaciji11721521.04.2021.   17.30 Gavran, pisani
Komunikacija u organizaciji11721516.06.2021.   17.30 Gavran, pisani
Komunikacija u organizaciji11721530.06.2021.   17.30 Gavran, pisani
Komunikacija u organizaciji11721508.09.2021.   17.30 Gavran, pisani
Komunikacija u organizaciji11721515.09.2021.   17.30 Gavran, pisani
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126223.11.2020.   14.00 Bušljeta Kardum, pisani
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126225.01.2021.   09.00 Bušljeta Kardum, pisani
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126208.02.2021.   09.00 Bušljeta Kardum, pisani
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126220.04.2021.   09.00 Bušljeta Kardum, pisani
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126208.06.2021.   11.00 Bušljeta Kardum, pisani
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126229.06.2021.   11.00 Bušljeta Kardum, pisani
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126207.09.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126221.09.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Korporativne komunikacije12590927.11.2020.   9.00 Milas, pisani
Korporativne komunikacije12590927.01.2021.   09.30 Milas, pisani
Korporativne komunikacije12590910.02.2021.   09.30 Milas, pisani
Korporativne komunikacije12590921.04.2021.   09.30 Milas, pisani
Korporativne komunikacije12590909.06.2021.   09.30 Milas, pisani
Korporativne komunikacije12590907.07.2021.   09.30 Milas, pisani
Korporativne komunikacije12590901.09.2021.   09.30 Milas, pisani
Korporativne komunikacije12590909.09.2021.   09.30 Milas, pisani
Kritička misao u sociologiji21119816.06.2021.   13.00 Matić, usmeni
Kritička misao u sociologiji21119830.06.2021.   13.00 Matić, usmeni
Kritička misao u sociologiji21119808.09.2021.   13.00 Matić, usmeni
Kultura govora18801027.11.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Kultura govora18801029.01.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Kultura govora18801005.02.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Kultura govora18801030.04.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Kultura govora18801018.06.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Kultura govora18801025.06.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Kultura govora18801003.09.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Kultura govora18801010.09.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Kultura Hrvata u dijaspori20177824.11.2020.   16.00 Vulić
Kultura Hrvata u dijaspori20177826.01.2021.   12.00 Vulić
Kultura Hrvata u dijaspori20177809.02.2021.   12.00 Vulić
Kultura Hrvata u dijaspori20177820.04.2021.   12.00 Vulić
Kultura Hrvata u dijaspori20177808.06.2021.   12.00 Vulić
Kultura Hrvata u dijaspori20177815.06.2021.   12.00 Vulić
Kultura Hrvata u dijaspori20177810.09.2021.   12.00 Vulić
Kultura Hrvata u dijaspori20177821.09.2021.   12.00 Vulić
Kultura, identitet i globalizacija5721825.11.2020.   11.00 - 12.00 Rezo
Kultura, identitet i globalizacija5721826.01.2021.   12.00 - 13.00 Rezo
Kultura, identitet i globalizacija5721818.02.2021.   12.00 - 13.00 Rezo
Kultura, identitet i globalizacija5721819.04.2021.   11.00 - 12.00 Rezo
Kultura, identitet i globalizacija5721808.06.2021.   12.00 - 13.00 Rezo
Kultura, identitet i globalizacija5721816.06.2021.   12.00 - 13.00 Rezo
Kultura, identitet i globalizacija5721814.09.2021.   10.30 - 11.30 Rezo
Kultura, identitet i globalizacija5721823.09.2021.   10.30 - 11.30 Rezo
Kulturna dinamika21118102.02.2021.   10.00 Džinić, usmeni
Kulturna dinamika21118116.02.2021.   10.00 Džinić, usmeni
Kulturna dinamika21118120.04.2021.   10.00 Džinić, usmeni
Kulturna dinamika21118115.06.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Kulturna dinamika21118106.07.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Kulturna dinamika21118131.08.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Kulturna dinamika21118114.09.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Kulturna povijest i latinitet: srednji i rani novi vijek20054627.01.2021.   14:20 Marina, pisani
Kulturna povijest i latinitet: srednji i rani novi vijek20054610.02.2021.   14:20 Marina, pisani
Kulturna povijest i latinitet: srednji i rani novi vijek20054617.02.2021.   14:20 Marina, pisani
Kulturna povijest i latinitet: srednji i rani novi vijek20054621.04.2021.   14:20 Marina, pisani
Kulturna povijest i latinitet: srednji i rani novi vijek20054609.06.2021.   14:20 Marina, pisani
Kulturna povijest i latinitet: srednji i rani novi vijek20054616.06.2021.   14:20 Marina, pisani
Kulturna povijest i latinitet: srednji i rani novi vijek20054607.07.2021.   14:20 Marina, pisani
Kulturna povijest i latinitet: srednji i rani novi vijek20054601.09.2021.   14:20 Marina, pisani
Kulturna povijest i latinitet: srednji i rani novi vijek20054608.09.2021.   14:20 Marina, pisani
Kulturni identiteti hrvatskoga iseljeništva21401102.02.2021.   12.00 Račić, pisani
Kulturni identiteti hrvatskoga iseljeništva21401110.02.2021.   12.00 Račić, pisani
Kulturni identiteti hrvatskoga iseljeništva21401127.04.2021.   12.00 Račić, pisani
Kulturni identiteti hrvatskoga iseljeništva21401116.06.2021.   12.00 Račić, pisani
Kulturni identiteti hrvatskoga iseljeništva21401129.06.2021.   12.00 Račić, pisani
Kulturni identiteti hrvatskoga iseljeništva21401107.09.2021.   12.00 Račić, pisani
Kulturni identiteti hrvatskoga iseljeništva21401115.09.2021.   12.00 Račić, pisani
Kulturološki aspekti masovne komunikacije18817124.11.2020.   10.30 Josić
Kulturološki aspekti masovne komunikacije18817126.01.2021.   14.00 Josić
Kulturološki aspekti masovne komunikacije18817102.02.2021.   14.00 Josić
Kulturološki aspekti masovne komunikacije18817120.04.2021.   14.00 Josić
Kulturološki aspekti masovne komunikacije18817127.04.2021.   14.00 Josić
Kulturološki aspekti masovne komunikacije18817115.06.2021.   14.00 Josić
Kulturološki aspekti masovne komunikacije18817129.06.2021.   14.00 Josić
Kulturološki aspekti masovne komunikacije18817107.09.2021.   14.00 Josić
Kulturološki aspekti masovne komunikacije18817114.09.2021.   14.00 Josić
Kvalitativna metodologija21413627.01.2021.   09.30 Marinović Golubić , usmeni
Kvalitativna metodologija21413610.02.2021.   09.30 Marinović Golubić , usmeni
Kvalitativna metodologija21413618.02.2021.   09.30 Marinović Golubić , usmeni
Kvalitativna metodologija21413621.04.2021.   09.30 Marinović Golubić , usmeni
Kvalitativna metodologija21413630.04.2021.   09.30 Marinović Golubić , usmeni
Kvalitativna metodologija21413609.06.2021.   09.30 Marinović Golubić , usmeni
Kvalitativna metodologija21413630.06.2021.   09.30 Marinović Golubić , usmeni
Kvalitativna metodologija21413607.07.2021.   09.30 Marinović Golubić , usmeni
Kvalitativna metodologija21413608.09.2021.   09.30 Marinović Golubić , usmeni
Kvalitativna metodologija21413615.09.2021.   09.30 Marinović Golubić , usmeni
Kvalitativne metode8641126.11.2020.   10.00 Maričić, pisani
Kvalitativne metode8641103.02.2021.   16.00 Maričić, pisani
Kvalitativne metode8641117.02.2021.   16.00 Maričić, pisani
Kvalitativne metode8641123.04.2021.   10.00 Maričić, pisani
Kvalitativne metode8641115.06.2021.   10.00 Maričić, usmeni
Kvalitativne metode8641129.06.2021.   10.00 Maričić, usmeni
Kvalitativne metode8641106.07.2021.   10.00 Maričić, usmeni
Kvalitativne metode8641103.09.2021.   10.00 Maričić, usmeni
Kvalitativne metode8641110.09.2021.   10.00 Maričić, usmeni
Kvalitativne metode istraživanja u komunikologiji11852825.11.2020.   13.00 Burić, pisani
Kvalitativne metode istraživanja u komunikologiji11852827.01.2021.   11.00 Burić, pisani
Kvalitativne metode istraživanja u komunikologiji11852803.02.2021.   11.00 Burić, pisani
Kvalitativne metode istraživanja u komunikologiji11852822.04.2021.   11.00 Burić, pisani
Kvalitativne metode istraživanja u komunikologiji11852809.06.2021.   12.00 Burić, pisani
Kvalitativne metode istraživanja u komunikologiji11852817.06.2021.   11.00 Burić, pisani
Kvalitativne metode istraživanja u komunikologiji11852825.06.2021.   11.00 Burić, pisani
Kvalitativne metode istraživanja u komunikologiji11852801.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Kvalitativne metode istraživanja u komunikologiji11852809.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Kvalitativne metode istraživanja u komunikologiji11852816.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja14462908.02.2021.   12.00 Pavić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja14462915.02.2021.   12.00 Pavić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja14462919.04.2021.   12.00 Pavić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja14462914.06.2021.   12.00 Pavić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja14462928.06.2021.   12.00 Pavić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja14462906.09.2021.   12.00 Pavić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja14462920.09.2021.   12.00 Pavić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja u komunikologiji11852725.11.2020.   13.00 Burić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja u komunikologiji11852727.01.2021.   11.00 Burić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja u komunikologiji11852703.02.2021.   11.00 Burić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja u komunikologiji11852717.02.2021.   11.00 Burić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja u komunikologiji11852722.04.2021.   13.00 Burić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja u komunikologiji11852709.06.2021.   11.00 Burić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja u komunikologiji11852717.06.2021.   11.00 Burić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja u komunikologiji11852701.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja u komunikologiji11852709.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Latinska paleografija i epigrafija8689928.01.2021.   10.00 Matijević Sokol, pisani i usmeni
Latinska paleografija i epigrafija8689911.02.2021.   10.00 Matijević Sokol, pisani i usmeni
Latinska paleografija i epigrafija8689922.04.2021.   10.00 Matijević Sokol, pisani i usmeni
Latinska paleografija i epigrafija8689902.09.2021.   10.00 Matijević Sokol, pisani i usmeni
Latinska paleografija i epigrafija8689916.09.2021.   10.00 Matijević Sokol, pisani i usmeni
Latinska patristika3757825.01.2021.   09.00 - 10.00 Jerković, pisani
Latinska patristika3757802.02.2021.   09.00 - 10.00 Jerković, pisani
Latinska patristika3757807.06.2021.   09.00 - 10.00 Jerković, pisani
Latinska patristika3757809.06.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani
Latinska patristika3757815.06.2021.   09.00 - 10.00 Jerković, pisani
Latinska patristika3757823.06.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani
Latinska patristika3757830.08.2021.   09.00 - 10.00 Jerković, pisani
Latinska patristika3757801.09.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani
Latinska patristika3757807.09.2021.   09.00 - 10.00 Jerković, pisani
Latinska patristika3757808.09.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani
Latinski jezik18533223.11.2020.   09.30 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik20403823.11.2020.   09.30 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik18806523.11.2020.   09.30 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik18533203.02.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik20403803.02.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik18806503.02.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik18533210.02.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik20403810.02.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik18806510.02.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik18533226.04.2021.   09.30 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik20403826.04.2021.   09.30 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik18806526.04.2021.   09.30 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik18533209.06.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik20403809.06.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik18806509.06.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik18533223.06.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik20403823.06.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik18806523.06.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik18533201.09.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik20403801.09.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik18806501.09.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik18533208.09.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik20403808.09.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik18806508.09.2021.   12.00 Ušković Croata, pisani i usmeni
Latinski jezik 43886825.11.2020.   11.00 Krešić
Latinski jezik 43886826.01.2021.   11.00 Krešić
Latinski jezik 43886808.02.2021.   11.00 Krešić
Latinski jezik 43886808.06.2021.   11.00 Krešić
Latinski jezik 43886828.06.2021.   11.00 Krešić
Latinski jezik 43886801.09.2021.   11.00 Krešić
Latinski jezik 43886808.09.2021.   11.00 Krešić
Latinski jezik 56185025.11.2020.   10.00 Tvrtković
Latinski jezik 56185027.01.2021.   10.00 Tvrtković
Latinski jezik 56185010.02.2021.   10.00 Tvrtković
Latinski jezik 56185019.04.2021.   11.00 Tvrtković
Latinski jezik 56185014.06.2021.   10.00 Tvrtković
Latinski jezik 56185028.06.2021.   10.00 Tvrtković
Latinski jezik 56185006.09.2021.   10.00 Tvrtković
Latinski jezik 66185325.11.2020.   10.00 Tvrtković
Latinski jezik 66185327.01.2021.   10.00 Tvrtković
Latinski jezik 66185310.02.2021.   10.00 Tvrtković
Latinski jezik 66185319.04.2021.   11.00 Tvrtković
Latinski jezik 66185314.06.2021.   10.00 Tvrtković
Latinski jezik 66185328.06.2021.   10.00 Tvrtković
Latinski jezik 66185306.09.2021.   10.00 Tvrtković
Latinski jezik u povijesti hrvatskoga odgoja i obrazovanja20054008.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Latinski jezik u povijesti hrvatskoga odgoja i obrazovanja20054015.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Latinski jezik u povijesti hrvatskoga odgoja i obrazovanja20054029.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Latinski jezik u povijesti hrvatskoga odgoja i obrazovanja20054002.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Latinski jezik u povijesti hrvatskoga odgoja i obrazovanja20054009.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Latinski jezik u povijesti hrvatskoga odgoja i obrazovanja20054023.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Leksikologija i leksikografija hrvatskoga jezika14717424.11.2020.   16.00 Vulić
Leksikologija i leksikografija hrvatskoga jezika14717426.01.2021.   12.30 Vulić
Leksikologija i leksikografija hrvatskoga jezika14717409.02.2021.   12.30 Vulić
Leksikologija i leksikografija hrvatskoga jezika14717420.04.2021.   12.00 Vulić
Leksikologija i leksikografija hrvatskoga jezika14717408.06.2021.   12.30 Vulić
Leksikologija i leksikografija hrvatskoga jezika14717415.06.2021.   12.30 Vulić
Leksikologija i leksikografija hrvatskoga jezika14717410.09.2021.   12.30 Vulić
Leksikologija i leksikografija hrvatskoga jezika14717421.09.2021.   12.30 Vulić
Lektura i korektura teksta17344426.01.2021.   13.00 - 14.00 Rezo
Lektura i korektura teksta17344418.02.2021.   12: 00 - 13.00 Rezo
Lektura i korektura teksta17344419.04.2021.   11.00 - 12.00 Rezo
Lektura i korektura teksta17344408.06.2021.   12.00 - 13.00 Rezo
Lektura i korektura teksta17344416.06.2021.   12.00 - 13.00 Rezo
Lektura i korektura teksta17344414.09.2021.   10.30 . 11.30 Rezo
Lektura i korektura teksta17344423.09.2021.   1=.30 - 11.30 Rezo
Logika 118781925.11.2020.   09.00 - 10.00 Skansi
Logika 118781927.01.2021.   09.00 - 10.00 Skansi
Logika 118781910.02.2021.   09.00 - 10.00 Skansi
Logika 118781921.04.2021.   09.00 - 10.00 Skansi
Logika 118781916.06.2021.   09.00 - 10.00 Skansi
Logika 118781907.07.2021.   09.00 - 10.00 Skansi
Logika 118781908.09.2021.   09.00 - 10.00 Skansi
Logika 118781922.09.2021.   09.00 - 10.00 Skansi
Logika 221482525.11.2020.   09.00 - 10.00 Skansi
Logika 221482527.01.2021.   09.00 - 10.00 Skansi
Logika 221482510.02.2021.   09.00 - 10.00 Skansi
Logika 221482521.04.2021.   09.00 - 10.00 Skansi
Logika 221482516.06.2021.   09.00 - 10.00 Skansi
Logika 221482507.07.2021.   09.00 - 10.00 Skansi
Logika 221482508.09.2021.   09.00 - 10.00 Skansi
Logika 221482522.09.2021.   09.00 - 10.00 Skansi
Lokalni i regionalni razvoj Hrvatske21117702.02.2021.   12.00 Marinović Golubić, usmeni
Lokalni i regionalni razvoj Hrvatske21117709.02.2021.   12.00 Marinović Golubić, usmeni
Lokalni i regionalni razvoj Hrvatske21117716.02.2021.   12.00 Marinović Golubić, usmeni
Lokalni i regionalni razvoj Hrvatske21117721.04.2021.   12.00 Marinović Golubić, usmeni
Lokalni i regionalni razvoj Hrvatske21117730.04.2021.   12.00 Marinović Golubić, usmeni
Lokalni i regionalni razvoj Hrvatske21117715.06.2021.   12.00 Marinović Golubić, usmeni
Lokalni i regionalni razvoj Hrvatske21117729.06.2021.   12.00 Marinović Golubić, usmeni
Lokalni i regionalni razvoj Hrvatske21117706.07.2021.   12.00 Marinović Golubić, usmeni
Lokalni i regionalni razvoj Hrvatske21117707.09.2021.   12.00 Marinović Golubić, usmeni
Lokalni i regionalni razvoj Hrvatske21117714.09.2021.   12.00 Marinović Golubić, usmeni
Ljubav i ljepota u djelima hrvatskih renesansnih filozofa20152327.01.2021.   13.00 Metesi, usmeni
Ljubav i ljepota u djelima hrvatskih renesansnih filozofa20152310.02.2021.   13.00 Metesi, usmeni
Ljubav i ljepota u djelima hrvatskih renesansnih filozofa20152321.04.2021.   13.00 Metesi, usmeni
Ljubav i ljepota u djelima hrvatskih renesansnih filozofa20152309.06.2021.   12.30 Metesi, usmeni
Ljubav i ljepota u djelima hrvatskih renesansnih filozofa20152323.06.2021.   12.30 Metesi, usmeni
Ljubav i ljepota u djelima hrvatskih renesansnih filozofa20152301.09.2021.   12.30 Metesi, usmeni
Ljubav i ljepota u djelima hrvatskih renesansnih filozofa20152308.09.2021.   12.30 Metesi, usmeni
Marija Terezija i Josip II. kao europski vladari21398526.01.2021.   10.00 - 13.00 Buczynski, pisani
Marija Terezija i Josip II. kao europski vladari21398502.02.2021.   10.00 - 13.00 Buczynski, pisani
Marija Terezija i Josip II. kao europski vladari21398520.04.2021.   10.00 - 13.00 Buczynski, pisani
Marija Terezija i Josip II. kao europski vladari21398508.06.2021.   10.00 - 13.00 Buczynski, pisani
Marija Terezija i Josip II. kao europski vladari21398516.06.2021.   10.00 - 13.00 Buczynski, pisani
Marija Terezija i Josip II. kao europski vladari21398531.08.2021.   10.00 - 13.00 Buczynski, pisani
Marija Terezija i Josip II. kao europski vladari21398508.09.2021.   10.00 - 13.00 Buczynski, pisani
Marin Držić21520923.11.2020.   11.30 Franić Tomić, pisani
Marin Držić3784723.11.2020.   11.30 Franić Tomić, pisani
Marin Držić21520925.01.2021.   11:45 Franić Tomić, pisani
Marin Držić3784725.01.2021.   11:45 Franić Tomić, pisani
Marin Držić21520902.02.2021.   11:45 Franić Tomić, pisani
Marin Držić3784702.02.2021.   11:45 Franić Tomić, pisani
Marin Držić21520928.04.2021.   11.30 Franić Tomić, pisani
Marin Držić3784728.04.2021.   11.30 Franić Tomić, pisani
Marin Držić21520908.06.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Marin Držić3784708.06.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Marin Držić21520915.06.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Marin Držić3784715.06.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Marin Držić21520918.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Marin Držić3784718.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Marin Držić21520924.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Marin Držić3784724.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Marketinške komunikacije i publicitet2850225.11.2020.   10.30 Rimac, pisani
Marketinške komunikacije i publicitet2850203.02.2021.   09.30 Rimac, pisani (11.00 usmeni)
Marketinške komunikacije i publicitet2850210.02.2021.   09.30 Rimac, pisani (11.00 usmeni)
Marketinške komunikacije i publicitet2850221.04.2021.   09.30 Rimac, pisani (11.00 usmeni)
Marketinške komunikacije i publicitet2850215.06.2021.   09.30 Rimac, pisani (11.00 usmeni)
Marketinške komunikacije i publicitet2850229.06.2021.   09.30 Rimac, pisani (11.00 usmeni)
Marketinške komunikacije i publicitet2850208.09.2021.   09.30 Rimac, pisani (11.00 usmeni)
Marketinške komunikacije i publicitet2850215.09.2021.   09.30 Rimac, pisani (11.00 usmeni)
Masovna komunikacija i novinarstvo u suvremenim uvjetima5721323.11.2020.   12:45 Jurišić, usmeni
Masovna komunikacija i novinarstvo u suvremenim uvjetima5721303.02.2021.   11.00 Jurišić, usmeni
Masovna komunikacija i novinarstvo u suvremenim uvjetima5721310.02.2021.   11.00 Jurišić, usmeni
Masovna komunikacija i novinarstvo u suvremenim uvjetima5721321.04.2021.   12:45 Jurišić, usmeni
Masovna komunikacija i novinarstvo u suvremenim uvjetima5721315.06.2021.   11.00 Jurišić, usmeni
Masovna komunikacija i novinarstvo u suvremenim uvjetima5721323.06.2021.   10.00 Jurišić, usmeni
Masovna komunikacija i novinarstvo u suvremenim uvjetima5721329.06.2021.   11.00 Jurišić, usmeni
Masovna komunikacija i novinarstvo u suvremenim uvjetima5721301.09.2021.   10.00 Jurišić, usmeni
Masovna komunikacija i novinarstvo u suvremenim uvjetima5721308.09.2021.   10.00 Jurišić, usmeni
Mediji i bioetika6481525.11.2020.   14.00 Volarić Mršić, pisani
Mediji i bioetika6481504.02.2021.   13.00 Volarić Mršić, pisani
Mediji i bioetika6481511.02.2021.   13.00 Volarić Mršić, pisani
Mediji i bioetika6481522.04.2021.   13.00 Volarić Mršić, pisani
Mediji i bioetika6481514.06.2021.   10.00 Volarić Mršić, pisani
Mediji i bioetika6481505.07.2021.   10.00 Volarić Mršić, pisani
Mediji i bioetika6481530.08.2021.   10.00 Volarić Mršić, pisani
Mediji i djeca8635723.11.2020.   08.00 Ciboci, pisani/usmeni
Mediji i djeca8635725.01.2021.   09.00 Ciboci, pisani/usmeni
Mediji i djeca8635708.02.2021.   09.00 Ciboci, pisani/usmeni
Mediji i djeca8635726.04.2021.   09.00 Ciboci, pisani/usmeni
Mediji i nacionalna sigurnost5724224.11.2020.   15.00 Perešin, usmeni
Mediji i nacionalna sigurnost5724226.01.2021.   17.00 Perešin, usmeni
Mediji i nacionalna sigurnost5724216.02.2021.   17.00 Perešin, usmeni
Mediji i nacionalna sigurnost5724220.04.2021.   17.00 Perešin, usmeni
Mediji i nacionalna sigurnost5724208.06.2021.   17.00 Perešin, usmeni
Mediji i nacionalna sigurnost5724206.07.2021.   17.00 Perešin, usmeni
Mediji i nasilje8488423.11.2020.   08.00 Ciboci, pisani/usmeni
Mediji i nasilje8488425.01.2021.   09.00 Ciboci, pisani/usmeni
Mediji i nasilje8488408.02.2021.   09.00 Ciboci, pisani/usmeni
Mediji i nasilje8488426.04.2021.   09.00 Ciboci, pisani/usmeni
Mediji i nasilje8488414.06.2021.   09.00 Ciboci, pisani/usmeni
Mediji i nasilje8488405.07.2021.   09.00 Ciboci, pisani/usmeni
Mediji i nasilje8488406.09.2021.   09.00 Ciboci, pisani/usmeni
Mediji i nasilje8488420.09.2021.   09.00 Ciboci, pisani/usmeni
Mediji i terorizam4593324.11.2020.   16.00 Perešin, usmeni
Mediji i terorizam4593326.01.2021.   17.00 Perešin, usmeni
Mediji i terorizam4593316.02.2021.   17.00 Perešin, usmeni
Mediji i terorizam4593320.04.2021.   17.00 Perešin, usmeni
Mediji i terorizam4593308.06.2021.   17.00 Perešin, usmeni
Mediji i terorizam4593306.07.2021.   17.00 Perešin, usmeni
Mediji u nastavi6196125.11.2020.   10.30 Labaš/Uldrijan, pisani
Mediji u nastavi6196103.02.2021.   09.30 Uldrijan, pisani/usmeni
Mediji u nastavi6196110.02.2021.   09.30 Uldrijan, pisani/usmeni
Mediji u nastavi6196121.04.2021.   09.30 Uldrijan, pisani/usmeni
Mediji u nastavi6196115.06.2021.   09.30 Uldrijan, pisani/usmeni
Mediji u nastavi6196129.06.2021.   09.30 Uldrijan, pisani/usmeni
Mediji u nastavi6196108.09.2021.   09.30 Uldrijan, pisani/usmeni
Mediji u nastavi6196115.09.2021.   09.30 Uldrijan, pisani/usmeni
Medijska pedagogija5723425.11.2020.   10.30 Labaš/ciboci, pisani
Medijska pedagogija5723403.02.2021.   09.30 Labaš/Ciboci, pisani (11.00 usmeni)
Medijska pedagogija5723410.02.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Medijska pedagogija5723421.04.2021.   09.30 Labaš/Ciboci, pisani (11.00 usmeni)
Medijska pedagogija5723415.06.2021.   09.30 Labaš/Ciboci, pisani (11.00 usmeni)
Medijska pedagogija5723429.06.2021.   09.30 Labaš/Ciboci, pisani (11.00 usmeni)
Medijska pedagogija5723408.09.2021.   09.30 Laba/Ciboci, pisani (11.00 usmeni)
Medijska pedagogija5723415.09.2021.   09.30 Labaš/Ciboci, pisani (11.00 usmeni)
Medijski i novinarski žanrovi11721323.11.2020.   10.00 Kunić, pisani
Medijski i novinarski žanrovi11721326.01.2021.   11.00 Kunić, pisani
Medijski i novinarski žanrovi11721302.02.2021.   11.00 Kunić, pisani
Medijski i novinarski žanrovi11721320.04.2021.   11.00 Kunić, pisani
Medijski i novinarski žanrovi11721309.06.2021.   11.00 Kunić, pisani
Medijski i novinarski žanrovi11721317.06.2021.   11.00 Kunić, pisani
Medijski i novinarski žanrovi11721302.09.2021.   10.00 Kunić, pisani
Medijski i novinarski žanrovi11721309.09.2021.   10.00 Kunić, pisani
Medijski menadžment5720926.11.2020.   11.00 Grmuša, usmeni
Medijski menadžment5720928.01.2021.   11.00 Grmuša,usmeni
Medijski menadžment5720911.02.2021.   11.00 Grmuša,usmeni
Medijski menadžment5720922.04.2021.   11.00 Grmuša,usmeni
Medijski menadžment5720917.06.2021.   11.00 Grmuša,usmeni
Medijski menadžment5720901.07.2021.   11.00 Grmuša,usmeni
Medijski menadžment5720909.09.2021.   11.00 Grmuša,usmeni
Medijski menadžment5720923.09.2021.   11.00 Grmuša,usmeni
Medijski trening18817518.06.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Medijski trening5724918.06.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Medijski trening18817525.06.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Medijski trening5724925.06.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Medijski trening18817503.09.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Medijski trening5724903.09.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Medijski trening18817510.09.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Medijski trening5724910.09.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Međujezični dodiri i ustroj hrvatskoga jezika19040825.11.2020.   15:55 - 17:25 Marotti, pisani
Međujezični dodiri i ustroj hrvatskoga jezika19040803.02.2021.   15:55 - 17:25 Marotti, pisani
Međujezični dodiri i ustroj hrvatskoga jezika19040817.02.2021.   15:55 - 17:25 Marotti, pisani
Međujezični dodiri i ustroj hrvatskoga jezika19040821.04.2021.   15:55 - 17:25 Marotti, pisani
Međujezični dodiri i ustroj hrvatskoga jezika19040816.06.2021.   15:55 - 17:25 Marotti, pisani
Međujezični dodiri i ustroj hrvatskoga jezika19040807.07.2021.   15:55 - 17:25 Marotti, pisani
Međujezični dodiri i ustroj hrvatskoga jezika19040801.09.2021.   15:55 - 17:25 Marotti, pisani
Međujezični dodiri i ustroj hrvatskoga jezika19040808.09.2021.   15:55 - 17:25 Marotti, pisani
Metafizika18784024.11.2020.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika21483024.11.2020.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika18784027.01.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika21483027.01.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika18784017.02.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika21483017.02.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika18784028.04.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika21483028.04.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika18784016.06.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika21483016.06.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika18784023.06.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika21483023.06.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika18784030.06.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika21483030.06.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika18784008.09.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika21483008.09.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika18784015.09.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metafizika21483015.09.2021.   12.00 Gavrić, usmeni
Metode istraživanja hrvatskoga iseljeništva19438923.09.2021.   12.00 Perić Kaselj
Metode javne promocije znanosti5723628.01.2021.   09.00 Bonacci, usmeni
Metode javne promocije znanosti5723604.02.2021.   09.00 Bonacci, usmeni
Metode javne promocije znanosti5723611.02.2021.   09.00 Bonacci, usmeni
Metode javne promocije znanosti5723618.02.2021.   09.00 Bonacci, usmeni
Metode javne promocije znanosti5723622.04.2021.   09.00 Bonacci, usmeni
Metode javne promocije znanosti5723629.04.2021.   09.00 Bonacci, usmeni
Metode javne promocije znanosti5723610.06.2021.   09.00 Bonacci, usmeni
Metode javne promocije znanosti5723617.06.2021.   09.00 Bonacci, usmeni
Metode javne promocije znanosti5723624.06.2021.   09.00 Bonacci, usmeni
Metode javne promocije znanosti5723601.07.2021.   09.00 Bonacci, usmeni
Metode javne promocije znanosti5723602.09.2021.   09.00 Bonacci, usmeni
Metode javne promocije znanosti5723609.09.2021.   09.00 Bonacci, usmeni
Metode javne promocije znanosti5723616.09.2021.   09.00 Bonacci, usmeni
Metode javne promocije znanosti5723623.09.2021.   09.00 Bonacci, usmeni
Metodika nastave filozofije, logike i etike21463526.11.2020.   10.30 Škerbić, usmeni
Metodika nastave filozofije, logike i etike21463528.01.2021.   10.30 Škerbić, usmeni
Metodika nastave filozofije, logike i etike21463511.02.2021.   10.30 Škerbić, usmeni
Metodika nastave filozofije, logike i etike21463522.04.2021.   10.30 Škerbić, usmeni
Metodika nastave filozofije, logike i etike21463517.06.2021.   14.00 Škerbić, usmeni
Metodika nastave filozofije, logike i etike21463501.07.2021.   14.00 Škerbić, usmeni
Metodika nastave filozofije, logike i etike21463502.09.2021.   10.30 Škerbić, usmeni
Metodika nastave filozofije, logike i etike21463516.09.2021.   10.30 Škerbić, usmeni
Metodika nastave Hrvatskoga jezika18854628.04.2021.   11.30 Piskač, pisani
Metodika nastave hrvatskoga jezika5725428.04.2021.   11.30 Piskač, pisani
Metodika nastave Hrvatskoga jezika18854609.06.2021.   11.30 Piskač, pisani
Metodika nastave hrvatskoga jezika5725409.06.2021.   11.30 Piskač, pisani
Metodika nastave Hrvatskoga jezika18854623.06.2021.   11.30 Piskač, pisani
Metodika nastave hrvatskoga jezika5725423.06.2021.   11.30 Piskač, pisani
Metodika nastave Hrvatskoga jezika18854601.09.2021.   11.30 Piskač, pisani
Metodika nastave hrvatskoga jezika5725401.09.2021.   11.30 Piskač, pisani
Metodika nastave Hrvatskoga jezika18854608.09.2021.   14.30 Piskač, pisani
Metodika nastave hrvatskoga jezika5725408.09.2021.   14.30 Piskač, pisani
Metodika nastave latinskog jezika8690125.11.2020.   11.30 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskog jezika8690102.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskog jezika8690116.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskog jezika8690128.04.2021.   11.30 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskog jezika8690116.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskog jezika8690130.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskog jezika8690108.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskog jezika8690115.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskoga jezika20140725.11.2020.   11.30 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskoga jezika20140702.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskoga jezika20140716.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskoga jezika20140728.04.2021.   11.30 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskoga jezika20140716.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskoga jezika20140730.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskoga jezika20140708.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskoga jezika20140715.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Metodika nastave povijesti5390723.11.2020.   14.00 Bušljeta Kardum, pisani
Metodika nastave povijesti5390725.01.2021.   09.00 Bušljeta Kardum, pisani
Metodika nastave povijesti5390708.02.2021.   09.00 Bušljeta Kardum, pisani
Metodika nastave povijesti5390720.04.2021.   09.00 Bušljeta Kardum, pisani
Metodika nastave povijesti5390708.06.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Metodika nastave povijesti5390729.06.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Metodika nastave povijesti5390707.09.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Metodika nastave povijesti5390721.09.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Metodika nastave psihologije5384723.11.2020.   10.00 Hanzec Marković, pisani
Metodika nastave psihologije5384725.01.2021.   10.00 Hanzec Marković, pisani
Metodika nastave psihologije5384708.02.2021.   10.00 Hanzec Marković, pisani
Metodika nastave psihologije5384719.04.2021.   10.00 Hanzec Marković, pisani
Metodika nastave psihologije5384714.06.2021.   11.00 Hanzec Marković, pisani
Metodika nastave psihologije5384728.06.2021.   11.00 Hanzec Marković, pisani
Metodika nastave psihologije5384706.09.2021.   10.00 Hanzec Marković, pisani
Metodika nastave psihologije5384720.09.2021.   10.00 Hanzec Marković, pisani
Metodika nastave sociologije5390927.11.2020.   09.00 Dadić, pisani
Metodika nastave sociologije5390929.01.2021.   09.00 Dadić, pisani
Metodika nastave sociologije5390905.02.2021.   09.00 Dadić, pisani
Metodika nastave sociologije5390923.04.2021.   09.00 Dadić, pisani
Metodika nastave sociologije5390911.06.2021.   09.00 Dadić, pisani
Metodika nastave sociologije5390918.06.2021.   09.00 Dadić, pisani
Metodika nastave sociologije5390903.09.2021.   09.00 Dadić, pisani
Metodika nastave sociologije5390910.09.2021.   09.00 Dadić, pisani
Metodologija istraživanja masovne komunikacije5720825.11.2020.   13.00 Burić, pisani
Metodologija istraživanja masovne komunikacije5720827.01.2021.   11.00 Burić, pisani
Metodologija istraživanja masovne komunikacije5720803.02.2021.   11.00 Burić, pisani
Metodologija istraživanja masovne komunikacije5720817.02.2021.   11.00 Burić, pisani
Metodologija istraživanja masovne komunikacije5720822.04.2021.   11.00 Burić, pisani
Metodologija istraživanja masovne komunikacije5720809.06.2021.   11.00 Burić, pisani
Metodologija istraživanja masovne komunikacije5720817.06.2021.   11.00 Burić, pisani
Metodologija istraživanja masovne komunikacije5720801.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Metodologija istraživanja masovne komunikacije5720809.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Metodologija povijesne znanosti i akademska pismenost13089226.01.2021.   08: 00 Tomorad, pisani
Metodologija povijesne znanosti i akademska pismenost13089202.02.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Metodologija povijesne znanosti i akademska pismenost13089209.02.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Metodologija povijesne znanosti i akademska pismenost13089226.04.2021.   11:10 Tomorad, pisani
Metodologija povijesne znanosti i akademska pismenost13089207.06.2021.   09.00 Tomorad, pisani
Metodologija povijesne znanosti i akademska pismenost13089214.06.2021.   09.00 Tomorad, pisani
Metodologija povijesne znanosti i akademska pismenost13089230.08.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Metodologija povijesne znanosti i akademska pismenost13089206.09.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Migracije mladih visokoobrazovanih21402209.06.2021.   12.00 - 13.00 Polović, usmeni
Migracije mladih visokoobrazovanih21402223.06.2021.   12.00 - 13.00 Polović, usmeni
Migracije mladih visokoobrazovanih21402201.09.2021.   12.00 - 13.00 Polović, usmeni
Migracije mladih visokoobrazovanih21402208.09.2021.   12.00 - 13.00 Polović, usmeni
Miroslav Krleža20185314.06.2021.   12.00 - 13.00 Marjanić
Miroslav Krleža20185323.06.2021.   12.00 - 13.00 Marjanić
Miroslav Krleža20185309.07.2021.   12.00 - 13.00 Marjanić
Miroslav Krleža20185324.09.2021.   12.00 - 13.00 Marjanić
Mjerenje u psihologiji20013023.11.2020.   15:55 - 17:25 Greblo Jurakić, pisani
Mjerenje u psihologiji20013026.01.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Mjerenje u psihologiji20013009.02.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Mjerenje u psihologiji20013020.04.2021.   14:20 - 15:50 Greblo Jurakić, pisani
Mjerenje u psihologiji20013008.06.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Mjerenje u psihologiji20013029.06.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Mjerenje u psihologiji20013001.09.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Mjerenje u psihologiji20013008.09.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Modeli analize varijance3781424.11.2020.   13.30 - 14.30 Žebec, pisani
Modeli analize varijance3781425.01.2021.   13.30 - 15.00 pisani; 26.01.2021 14.00 - 15.00 usmeni
Modeli analize varijance3781401.02.2021.   13.30 - 15.00 pisani; 02.02.2021 14.00 - 15.00 usmeni
Modeli analize varijance3781420.04.2021.   13.30 - 15.00 pisani; 21.04.2021 14.00 - 15.00 usmeni
Modeli analize varijance3781411.06.2021.   13.30 - 15.00 pisani; 15.06.2021 14.00 - 15.00 usmeni
Modeli analize varijance3781418.06.2021.   13.30 - 15.00 pisani; 21.06.2021 14.00 - 15.00 usmeni
Modeli analize varijance3781431.08.2021.   14.00 - 15.30 pisani; 03.09.2021 14.30 - 15.30 usmeni
Modeli analize varijance3781407.09.2021.   14.00 - 15.30 pisani;10.09.2021 14.00 - 15.00 usmeni
Moderna i suvremena povijest Bosne i Hercegovine7919224.11.2020.   12.00 Lučić, usmeni
Moderna i suvremena povijest Bosne i Hercegovine7919226.01.2021.   12.00 Lučić, usmeni
Moderna i suvremena povijest Bosne i Hercegovine7919216.02.2021.   12.00 Lučić, usmeni
Morfologija hrvatskoga jezika18806423.11.2020.   10.30 Grčević/Baković, pisani
Morfologija hrvatskoga jezika18806425.01.2021.   08.30 Grčević/Baković, pisani
Morfologija hrvatskoga jezika18806408.02.2021.   08.30 Grčević/Baković, pisani
Morfologija hrvatskoga jezika18806419.04.2021.   08.30 Grčević/Baković, pisani
Morfologija hrvatskoga jezika18806407.06.2021.   13.30 Grčević/Baković, pisani
Morfologija hrvatskoga jezika18806421.06.2021.   13.30 Grčević/Baković, pisani
Morfologija hrvatskoga jezika18806430.08.2021.   13.30 Grčević/Baković, pisani
Morfologija hrvatskoga jezika18806413.09.2021.   11.30 Grčević/Baković, pisani
Motivacija3781025.11.2020.   15:55 - 17:25 Greblo Jurakić, pisani
Motivacija3781027.01.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Motivacija3781010.02.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Motivacija3781021.04.2021.   14:20 - 15:50 Greblo Jurakić, pisani
Motivacija3781009.06.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Motivacija3781030.06.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Motivacija3781002.09.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Motivacija3781009.09.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Motivacija u nastavi Hrvatskoga jezika18868924.11.2020.   09.00 Jurić Vukelić, pisani
Motivacija u nastavi Hrvatskoga jezika18868901.02.2021.   09.00 Jurić Vukelić, pisani
Motivacija u nastavi Hrvatskoga jezika18868915.02.2021.   09.00 Jurić Vukelić, pisani
Motivacija u nastavi Hrvatskoga jezika18868920.04.2021.   09.00 Jurić Vukelić, pisani
Motivacija u nastavi Hrvatskoga jezika18868915.06.2021.   09.00 Jurić Vukelić, pisani
Motivacija u nastavi Hrvatskoga jezika18868906.07.2021.   09.00 Jurić Vukelić, pisani
Motivacija u nastavi Hrvatskoga jezika18868907.09.2021.   09.00 Jurić Vukelić, pisani
Motivacija u nastavi Hrvatskoga jezika18868921.09.2021.   09.00 Jurić Vukelić, pisani
Motivacija u nastavnom procesu14475324.11.2020.   10.00 Jurić Vukelić, pisani
Motivacija u nastavnom procesu14475301.02.2021.   10.00 Jurić Vukelić, pisani
Motivacija u nastavnom procesu14475315.02.2021.   10.00 Jurić Vukelić, pisani
Motivacija u nastavnom procesu14475320.04.2021.   10.00 Jurić Vukelić, pisani
Motivacija u nastavnom procesu14475315.06.2021.   10.00 Jurić Vukelić, pisani
Motivacija u nastavnom procesu14475306.07.2021.   10.00 Jurić Vukelić, pisani
Motivacija u nastavnom procesu14475307.09.2021.   10.00 Jurić Vukelić, pisani
Motivacija u nastavnom procesu14475321.09.2021.   10.00 Jurić Vukelić, pisani
Mozak, spoznaja, odgoj i obrazovanje20015424.11.2020.   13.30 - 14.30 Žebec, pisani
Mozak, spoznaja, odgoj i obrazovanje20015425.01.2021.   13.30 - 15.00 Žebec, pisani
Mozak, spoznaja, odgoj i obrazovanje20015401.02.2021.   13.30 - 15.00 Žebec, pisani
Mozak, spoznaja, odgoj i obrazovanje20015415.06.2021.   09.30 - 11.00 Žebec, pisani
Mozak, spoznaja, odgoj i obrazovanje20015429.06.2021.   09.30 - 11.00 Žebec, pisani
Mozak, spoznaja, odgoj i obrazovanje20015431.08.2021.   09.30 - 11.00 Žebec, pisani
Mozak, spoznaja, odgoj i obrazovanje20015407.09.2021.   09.30 - 11.00 Žebec, pisani
Multivarijatne statističke metode21507124.11.2020.   13.00 - 14.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode5391324.11.2020.   13.00 - 14.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode21507125.01.2021.   15.00 :16.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode5391325.01.2021.   15.00 :16.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode21507101.02.2021.   15.00 - 16.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode5391301.02.2021.   15.00 - 16.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode21507119.04.2021.   13.00 - 14.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode5391319.04.2021.   13.00 - 14.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode21507107.06.2021.   15.00 - 16.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode5391307.06.2021.   15.00 - 16.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode21507114.06.2021.   15.00 - 16.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode5391314.06.2021.   15.00 - 16.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode21507117.09.2021.   15.00 - 16.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode5391317.09.2021.   15.00 - 16.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode21507124.09.2021.   14.00 - 15.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode5391324.09.2021.   14.00 - 15.00 Šikić, pisani
Muzeji i historijske znanosti15826324.11.2020.   09:35 Tomorad, pisani
Muzeji i historijske znanosti15826326.01.2021.   08: 00 Tomorad, pisani
Muzeji i historijske znanosti15826302.02.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Muzeji i historijske znanosti15826309.02.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Muzeji i historijske znanosti15826326.04.2021.   11:10 Tomorad, pisani
Muzeji i historijske znanosti15826307.06.2021.   09.00 Tomorad, pisani
Muzeji i historijske znanosti15826314.06.2021.   09.00 Tomorad, pisani
Muzeji i historijske znanosti15826330.08.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Muzeji i historijske znanosti15826306.09.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Nasilje djece i maloljetnika20247327.11.2020.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Nasilje djece i maloljetnika5720527.11.2020.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Nasilje djece i maloljetnika20247329.01.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Nasilje djece i maloljetnika5720529.01.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Nasilje djece i maloljetnika20247305.02.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Nasilje djece i maloljetnika5720505.02.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Nasilje djece i maloljetnika20247323.04.2021.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Nasilje djece i maloljetnika5720523.04.2021.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Nasilje djece i maloljetnika20247311.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Nasilje djece i maloljetnika5720511.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Nasilje djece i maloljetnika20247318.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Nasilje djece i maloljetnika5720518.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Nasilje djece i maloljetnika20247303.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Nasilje djece i maloljetnika5720503.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Nasilje djece i maloljetnika20247310.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Nasilje djece i maloljetnika5720510.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Nastava hrvatskoga jezika u dijaspori17771324.11.2020.   16.00 Vulić
Nastava hrvatskoga jezika u dijaspori17771326.01.2021.   12.00 Vulić
Nastava hrvatskoga jezika u dijaspori17771309.02.2021.   12.00 Vulić
Nastava hrvatskoga jezika u dijaspori17771320.04.2021.   12.00 Vulić
Nastava hrvatskoga jezika u dijaspori17771308.06.2021.   12.00 Vulić
Nastava hrvatskoga jezika u dijaspori17771315.06.2021.   12.00 Vulić
Nastava hrvatskoga jezika u dijaspori17771310.09.2021.   12.00 Vulić
Nastava hrvatskoga jezika u dijaspori17771321.09.2021.   12.00 Vulić
Neeksperimentalne metode3863824.11.2020.   15.00 Milas, usmeni
Neeksperimentalne metode3863826.01.2021.   15.00 Milas, usmeni
Neeksperimentalne metode3863809.02.2021.   15.00 Milas, usmeni
Neeksperimentalne metode3863822.04.2021.   15.00 Milas, usmeni
Neeksperimentalne metode3863810.06.2021.   15.30 Milas, usmeni
Neeksperimentalne metode3863824.06.2021.   15.30 Milas, usmeni
Neeksperimentalne metode3863802.09.2021.   15.30 Milas, usmeni
Neeksperimentalne metode3863816.09.2021.   15.30 Milas, usmeni
Neurobiologija normalnoga ponašanja3780128.01.2021.   10.00 Braš, usmeni
Neurobiologija normalnoga ponašanja3780111.02.2021.   10.00 Braš, usmeni
Neurobiologija normalnoga ponašanja3780122.04.2021.   10.00 Braš, usmeni
Neurobiologija normalnoga ponašanja3780110.06.2021.   10.00 Braš, usmeni
Neurobiologija normalnoga ponašanja3780117.06.2021.   10.00 Braš, usmeni
Neurobiologija normalnoga ponašanja3780102.09.2021.   10.00 Braš, usmeni
Neurobiologija normalnoga ponašanja3780116.09.2021.   10.00 Braš, usmeni
Neurobiology of behavioral disturbances and psychiatric disorders14487526.11.2020.   10.00 Petanjek, pisani/usmeni
Neurobiology of behavioral disturbances and psychiatric disorders14487528.01.2021.   10.00 Petanjek, pisani/usmeni
Neurobiology of behavioral disturbances and psychiatric disorders14487518.02.2021.   10.00 Petanjek, pisani/usmeni
Neurobiology of behavioral disturbances and psychiatric disorders14487522.04.2021.   10.00 Petanjek, pisani/usmeni
Neurobiology of behavioral disturbances and psychiatric disorders14487510.06.2021.   10.00 Petanjek, pisani/usmeni
Neurobiology of behavioral disturbances and psychiatric disorders14487508.07.2021.   10.00 Petanjek, pisani/usmeni
Neurobiology of behavioral disturbances and psychiatric disorders14487502.09.2021.   10.00 Petanjek, pisani/usmeni
Neurobiology of behavioral disturbances and psychiatric disorders14487523.09.2021.   10.00 Petanjek, pisani/usmeni
Neurofarmakologija20016209.06.2021.   16.00 Tadić, pisani
Neurofarmakologija20016223.06.2021.   16.00 Tadić, pisani
Neurofarmakologija20016201.07.2021.   16.00 Tadić, pisani
Neurofarmakologija20016201.09.2021.   16.00 Tadić, pisani
Neurofarmakologija20016214.09.2021.   16.00 Tadić, pisani
Nova etička kultura18789126.11.2020.   12.00 Škerbić, usmeni
Nova etička kultura18789128.01.2021.   12.00 Škerbić, usmeni
Nova etička kultura18789111.02.2021.   12.00 Škerbić, usmeni
Nova etička kultura18789122.04.2021.   12.00 Škerbić, usmeni
Nova etička kultura18789117.06.2021.   12.00 Škerbić, usmeni
Nova etička kultura18789101.07.2021.   12.00 Škerbić, usmeni
Nova etička kultura18789102.09.2021.   12.00 Škerbić, usmeni
Nova etička kultura18789116.09.2021.   12.00 Škerbić, usmeni
Novi koncept države21401621.04.2021.   13.00 Šterc
Novi koncept države21401609.06.2021.   13.00 Šterc
Novi koncept države21401623.06.2021.   13.00 Šterc
Novi koncept države21401606.09.2021.   13.00 Šterc
Novi koncept države21401620.09.2021.   13.00 Šterc
Novi mediji i digitalni marketing13070625.11.2020.   9.30 Trbušić, pisani
Novi mediji i digitalni marketing13070603.02.2021.   9.30 Trbušić, pisani
Novi mediji i digitalni marketing13070610.02.2021.   9.30 Trbušić, pisani
Novi mediji i digitalni marketing13070615.06.2021.   9.30 Trbušić, pisani
Novi mediji i digitalni marketing13070629.06.2021.   9.30 Trbušić, pisani
Novi mediji i digitalni marketing13070608.09.2021.   9.30 Trbušić, pisani
Novi mediji i digitalni marketing13070615.09.2021.   9.30 Trbušić, pisani
Novinarska etika2847025.11.2020.   10.30 Labaš/Maleš, pisani
Novinarska etika2847003.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Novinarska etika2847010.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Novinarska etika2847021.04.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Novinarska etika2847015.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Novinarska etika2847029.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Novinarska etika2847008.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Novinarska etika2847015.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Oblici novinarske komunikacije3789625.11.2020.   09.00 Peran, usmeni
Oblici novinarske komunikacije3789627.01.2021.   09.00 Peran, usmeni
Oblici novinarske komunikacije3789603.02.2021.   09.00 Peran, usmeni
Oblici novinarske komunikacije3789621.04.2021.   09.00 Peran, usmeni
Oblici novinarske komunikacije3789609.06.2021.   09.00 Peran, usmeni
Oblici novinarske komunikacije3789616.06.2021.   09.00 Peran, usmeni
Oblici novinarske komunikacije3789607.07.2021.   09.00 Peran, usmeni
Oblici novinarske komunikacije3789601.09.2021.   09.00 Peran, usmeni
Oblici novinarske komunikacije3789608.09.2021.   09.00 Peran, usmeni
Obrada podataka21116825.01.2021.   10.00 - 11.00 Šikić, pisani
Obrada podataka21116801.02.2021.   10.00 - 11.00 Šikić, pisani
Obrada podataka21116819.04.2021.   10.00 - 11.00 Šikić, pisani
Obrada podataka21116807.06.2021.   10.00 - 11.00 Šikić, pisani
Obrada podataka21116814.06.2021.   10.00 - 11.00 Šikić, pisani
Obrada podataka21116817.09.2021.   10.00 - 11.00 Šikić, pisani
Obrada podataka21116824.09.2021.   10.00 - 11.00 Šikić, pisani
Odabrana poglavlja antičke umjetnosti21515407.06.2021.   10.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Odabrana poglavlja antičke umjetnosti21515417.06.2021.   10.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Odabrana poglavlja antičke umjetnosti21515401.09.2021.   9.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Odabrana poglavlja antičke umjetnosti21515408.09.2021.   9.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Odnos Crkve i države20288727.11.2020.   12.30 Macan Lukavečki ,pisani
Odnos Crkve i države20288704.02.2021.   13.00 Macan Lukavečki ,pisani
Odnos Crkve i države20288718.02.2021.   13.00 Macan Lukavečki ,pisani
Odnos Crkve i države20288730.04.2021.   16.00 Macan Lukavečki ,pisani
Odnos Crkve i države20288716.06.2021.   12.00 Macan Lukavečki ,pisani
Odnos Crkve i države20288725.06.2021.   13.00 Macan Lukavečki ,pisani
Odnos Crkve i države20288701.09.2021.   10.00 Macan Lukavečki ,pisani
Odnos Crkve i države20288709.09.2021.   14.00 Macan Lukavečki ,pisani
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu11721725.11.2020.   10.30 Labaš/Maleš, pisani
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu3792925.11.2020.   10.30 Labaš/Maleš, pisani
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu11721703.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu3792903.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu11721710.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu3792910.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu11721721.04.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu3792921.04.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu11721715.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu3792915.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu11721729.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu3792929.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu11721708.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu3792908.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu11721715.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i sportu3792915.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i športu18061925.11.2020.   10.30 Labaš/Maleš, pisani
Odnosi s javnošću u kulturi i športu18061903.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i športu18061910.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i športu18061921.04.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i športu18061915.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i športu18061929.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i športu18061908.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s javnošću u kulturi i športu18061915.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Odnosi s medijima5014025.11.2020.   10.30 Gazivoda, pisani
Odnosi s medijima5014003.02.2021.   09.30 Gazivoda, pisani
Odnosi s medijima5014010.02.2021.   09.30 Gazivoda, pisani
Odnosi s medijima5014021.04.2021.   09.30 Gazivoda, pisani
Odnosi s medijima5014015.06.2021.   09.30 Gazivoda, pisani
Odnosi s medijima5014029.06.2021.   09.30 Gazivoda, pisani
Odnosi s medijima5014008.09.2021.   09.30 Gazivoda, pisani
Odnosi s medijima5014015.09.2021.   09.30 Gazivoda, pisani
Opća pedagogija14470627.11.2020.   09.00 Dadić, pisani
Opća pedagogija14470629.01.2021.   09.00 Dadić, pisani
Opća pedagogija14470605.02.2021.   09.00 Dadić, pisani
Opća pedagogija14470623.04.2021.   09.00 Dadić, pisani
Opća pedagogija14470611.06.2021.   09.00 Dadić, pisani
Opća pedagogija14470618.06.2021.   09.00 Dadić, pisani
Opća pedagogija14470603.09.2021.   09.00 Dadić, pisani
Opća pedagogija14470610.09.2021.   09.00 Dadić, pisani
Opća povijest 20. stoljeća3806524.11.2020.   10.00 Bušić, usmeni
Opća povijest 20. stoljeća3806526.01.2021.   10.00 Bušić, pisani/usmeni
Opća povijest 20. stoljeća3806502.02.2021.   10.00 Bušić, pisani/usmeni
Opća povijest 20. stoljeća3806519.04.2021.   10.00 Bušić, usmeni
Opća povijest 20. stoljeća3806509.06.2021.   10.00 Bušić, usmeni
Opća povijest 20. stoljeća3806523.06.2021.   10.00 Bušić, usmeni
Opća povijest 20. stoljeća3806501.09.2021.   10.00 Bušić, usmeni
Opća povijest 20. stoljeća3806515.09.2021.   10.00 Bušić, usmeni
Opća povijest medija i komunikacije3800323.11.2020.   10.00 Kunić, pisani
Opća povijest medija i komunikacije3800326.01.2021.   11.00 Kunić, pisani
Opća povijest medija i komunikacije3800302.02.2021.   11.00 Kunić, pisani
Opća povijest medija i komunikacije3800320.04.2021.   11.00 Kunić, pisani
Opća povijest medija i komunikacije3800308.06.2021.   11.00 Kunić, pisani
Opća povijest medija i komunikacije3800318.06.2021.   11.00 Kunić, pisani
Opća povijest medija i komunikacije3800302.09.2021.   11.00 Kunić, pisani
Opća povijest medija i komunikacije3800309.09.2021.   11.00 Kunić, pisani
Opća povijest ranomodernoga doba3805425.11.2020.   11.30 Jukić, pisani
Opća povijest ranomodernoga doba3805410.02.2021.   10.00 Jukić, pisani
Opća povijest ranomodernoga doba3805418.02.2021.   10.00 Jukić, pisani
Opća povijest ranomodernoga doba3805422.04.2021.   13:15 Jukić, pisani
Opća povijest ranomodernoga doba3805418.06.2021.   09.30 Jukić, pisani
Opća povijest ranomodernoga doba3805407.07.2021.   09.30 Jukić, pisani
Opća povijest ranomodernoga doba3805408.09.2021.   09.30 Jukić, pisani
Opća povijest ranomodernoga doba3805417.09.2021.   09.30 Jukić, pisani
Opća povijest srednjega vijeka3804323.11.2020.   09.00 Jerković, pisani (12.00 Usmeni)
Opća povijest srednjega vijeka3804325.01.2021.   10.00 Jeković, pisani (13.00 usmeni)
Opća povijest srednjega vijeka3804302.02.2021.   10.00 Jeković, pisani (13.00 usmeni)
Opća povijest srednjega vijeka3804319.04.2021.   11.00 Jeković, pisani (13.00 usmeni)
Opća povijest srednjega vijeka3804307.06.2021.   10.00 Jeković, pisani (13.00 usmeni)
Opća povijest srednjega vijeka3804315.06.2021.   10.00 Jeković, pisani (13.00 usmeni)
Opća povijest srednjega vijeka3804330.08.2021.   10.00 Jeković, pisani (13.00 usmeni)
Opća povijest srednjega vijeka3804307.09.2021.   10.00 Jeković, pisani (13.00 usmeni)
Opća psihopatologija3864223.11.2020.   09.00 Brečić, usmeni
Opća psihopatologija3864227.01.2021.   09.00 Brečić, usmeni
Opća psihopatologija3864209.02.2021.   09.00 Brečić, usmeni
Opća psihopatologija3864220.04.2021.   09.00 Brečić, usmeni
Opća psihopatologija3864208.06.2021.   09.00 Brečić, usmeni
Opća psihopatologija3864229.06.2021.   09.00 Brečić, usmeni
Opća psihopatologija3864201.09.2021.   09.00 Brečić, usmeni
Opća psihopatologija3864209.09.2021.   09.00 Brečić, usmeni
Organizacija i upravljanje događajima21396525.11.2020.   10.30 Jeleč
Organizacija i upravljanje događajima21396501.02.2021.   17.00 Jeleč, pisani (03.02. u 11.00 usmeni)
Organizacija i upravljanje događajima21396508.02.2021.   17.00 Jeleč, pisani (10.02. u 11.00 usmeni)
Organizacija i upravljanje događajima21396519.04.2021.   17.00 Jeleč, pisani (21.04. u 11.00 usmeni)
Organizacija i upravljanje događajima21396510.06.2021.   17.00 Jeleč, pisani (15.06.. u 11.00 usmeni)
Organizacija i upravljanje događajima21396524.06.2021.   17.00 Jeleč, pisani (29.06. u 11.00 usmeni)
Organizacija i upravljanje događajima21396506.09.2021.   17.00 Jeleč, pisani (08.09. u 11.00 usmeni)
Organizacija i upravljanje događajima21396513.09.2021.   17.00 Jeleč, pisani (15.09. u 11.00 usmeni)
Osnove biološke psihologije9450715.06.2021.   10.00 Brajković, pisani
Osnove biološke psihologije9450706.07.2021.   10.00 Brajković, pisani
Osnove biološke psihologije9450707.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Osnove biološke psihologije9450721.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Osnove grčkoga jezika13056925.11.2020.   11.30 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika20054525.11.2020.   11.30 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika13056902.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika20054502.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika13056916.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika20054516.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika13056928.04.2021.   11.30 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika20054528.04.2021.   11.30 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika13056916.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika20054516.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika13056930.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika20054530.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika13056908.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika20054508.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika13056915.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika20054515.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove hrvatske jezične kulture18806726.11.2020.   11:10 - 12:40 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture11721226.11.2020.   11:10 - 12:40 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture18806725.01.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture11721225.01.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture18806708.02.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture11721208.02.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture18806721.04.2021.   08.00 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture11721221.04.2021.   08.00 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture18806714.06.2021.   09.00 - 19.00 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture11721214.06.2021.   09.00 - 19.00 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture18806728.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture11721228.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture18806730.08.2021.   09.00 Kresnik
Osnove hrvatske jezične kulture11721230.08.2021.   09.00 Kresnik
Osnove hrvatske jezične kulture18806706.09.2021.   09.00 Kresnik
Osnove hrvatske jezične kulture11721206.09.2021.   09.00 Kresnik
Osnove hrvatske jezične kulture (TZP)18806826.11.2020.   11:10 - 12:40 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture (TZP)18806825.01.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture (TZP)18806808.02.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture (TZP)18806821.04.2021.   08.00 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture (TZP)18806814.06.2021.   09.00 - 19.00 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture (TZP)18806828.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Osnove hrvatske jezične kulture (TZP)18806830.08.2021.   09.00 Kresnik
Osnove hrvatske jezične kulture (TZP)18806806.09.2021.   09.00 Kresnik
Osnove istraživanja tržišta6455225.11.2020.   09.30 Balabanić
Osnove istraživanja tržišta6455226.01.2021.   09.30 Balabanić
Osnove istraživanja tržišta6455209.02.2021.   09.30 Balabanić
Osnove istraživanja tržišta6455220.04.2021.   09.30 Balabanić
Osnove istraživanja tržišta6455206.09.2021.   09.30 Balabanić
Osnove istraživanja tržišta6455220.09.2021.   09.30 Balabanić
Osnove komunikologije2846125.11.2020.   10.30 Labaš, pisani
Osnove komunikologije8609025.11.2020.   10.30 Labaš, pisani
Osnove komunikologije2846103.02.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Osnove komunikologije8609003.02.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Osnove komunikologije2846110.02.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Osnove komunikologije8609010.02.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Osnove komunikologije2846121.04.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Osnove komunikologije8609021.04.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Osnove komunikologije2846115.06.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Osnove komunikologije8609015.06.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Osnove komunikologije2846129.06.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Osnove komunikologije8609029.06.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Osnove komunikologije2846108.09.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Osnove komunikologije8609008.09.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Osnove komunikologije2846115.09.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Osnove komunikologije8609015.09.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Osnove matematike u demografiji19439026.11.2020.   09.00 - 12.00 Nađ, pisani
Osnove matematike u demografiji19439002.02.2021.   09.00 - 12.00 Nađ, pisani
Osnove matematike u demografiji19439011.02.2021.   15.00 - 18.00 Nađ, pisani
Osnove matematike u demografiji19439029.04.2021.   09.00 - 12.00 Nađ, pisani
Osnove matematike u demografiji19439021.06.2021.   15.00 - 18: 00 Nađ, pisani
Osnove matematike u demografiji19439001.07.2021.   09.00 - 12.00 Nađ, pisani
Osnove matematike u demografiji19439008.07.2021.   09.00 - 12.00 Nađ, pisani
Osnove matematike u demografiji19439031.08.2021.   15.00 - 18.00 Nađ. pisani
Osnove matematike u demografiji19439009.09.2021.   15.00 - 18.00 Nađ. pisani
Osnove socijalnoga ponašanja20119123.11.2020.   15:55 - 17:25 Greblo Jurakić, pisani
Osnove socijalnoga ponašanja20119126.01.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Osnove socijalnoga ponašanja20119109.02.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Osnove socijalnoga ponašanja20119120.04.2021.   14:20 - 15:50 Greblo Jurakić, pisani
Osnove socijalnoga ponašanja20119108.06.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Osnove socijalnoga ponašanja20119129.06.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Osnove socijalnoga ponašanja20119101.09.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Osnove socijalnoga ponašanja20119108.09.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Osnove stanične biologije i genetike11557626.11.2020.   14.00 Darmopil, usmeni
Osnove stanične biologije i genetike11557628.01.2021.   11.00 Darmopil, usmeni
Osnove stanične biologije i genetike11557604.02.2021.   11.00 Darmopil, usmeni
Osnove stanične biologije i genetike11557618.02.2021.   11.00 Darmopil, usmeni
Osnove stanične biologije i genetike11557622.04.2021.   11.00 Darmopil, usmeni
Osnove stanične biologije i genetike11557610.06.2021.   11.00 Darmopil, usmeni
Osnove stanične biologije i genetike11557624.06.2021.   11.00 Darmopil, usmeni
Osnove stanične biologije i genetike11557609.09.2021.   11.00 Darmopil, usmeni
Osnove stanične biologije i genetike11557623.09.2021.   11.00 Darmopil, usmeni
Osnove statistike u demografiji19439126.11.2020.   09.00 - 12.00 Nađ, pisani
Osnove statistike u demografiji19439102.02.2021.   09.00 - 12.00 Nađ, pisani
Osnove statistike u demografiji19439111.02.2021.   15.00 - 18.00 Nađ, pisani
Osnove statistike u demografiji19439129.04.2021.   09.00 - 12.00 Nađ, pisani
Osnove statistike u demografiji19439121.06.2021.   15.00 - 18: 00 Nađ, pisani
Osnove statistike u demografiji19439101.07.2021.   09.00 - 12.00 Nađ, pisani
Osnove statistike u demografiji19439108.07.2021.   09.00 - 12.00 Nađ, pisani
Osnove statistike u demografiji19439131.08.2021.   15.00 - 18.00 Nađ. pisani
Osnove statistike u demografiji19439109.09.2021.   15.00 - 18.00 Nađ. pisani
Osuditi zločin: povijest i djelovanje Međunarodnog kaznenog suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu18114823.11.2020.   9:35 - 11:10 Beljo, usmeni
Osuditi zločin: povijest i djelovanje Međunarodnog kaznenog suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu18114802.02.2021.   9:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Osuditi zločin: povijest i djelovanje Međunarodnog kaznenog suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu18114816.02.2021.   9:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Osuditi zločin: povijest i djelovanje Međunarodnog kaznenog suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu18114826.04.2021.   9:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Osuditi zločin: povijest i djelovanje Međunarodnog kaznenog suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu18114815.06.2021.   9:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Osuditi zločin: povijest i djelovanje Međunarodnog kaznenog suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu18114829.06.2021.   9:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Osuditi zločin: povijest i djelovanje Međunarodnog kaznenog suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu18114806.09.2021.   9:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Osuditi zločin: povijest i djelovanje Međunarodnog kaznenog suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu18114820.09.2021.   9:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.21399626.11.2020.   15.00 Krašić, usmeni
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.20918126.11.2020.   15.00 Krašić, usmeni
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.21399620.04.2021.   15.00 Krašić, usmeni
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.20918120.04.2021.   15.00 Krašić, usmnei
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.21399611.06.2021.   12.00 Krašić, usmeni
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.20918111.06.2021.   12.00 Krašić, usmeni
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.21399618.06.2021.   12.00 Krašić, usmeni
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.20918118.06.2021.   12.00 Krašić, usmeni
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.21399617.09.2021.   12.00 Krašić, usmeni
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.20918117.09.2021.   12.00 Krašić, usmeni
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.21399624.09.2021.   12.00 Krašić, usmeni
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.20918124.09.2021.   12.00 Krašić, usmeni
Participativno novinarstvo21396609.06.2021.   10.00 Kunić, pisani
Participativno novinarstvo21396617.06.2021.   10.00 Kunić, pisani
Participativno novinarstvo21396602.09.2021.   11.00 Kunić, pisani
Participativno novinarstvo21396609.09.2021.   11.00 Kunić, pisani
Pedagogija djetinjstva20146527.11.2020.   09.00 Dadić, pisani
Pedagogija djetinjstva20146529.01.2021.   09.00 Dadić, pisani
Pedagogija djetinjstva20146505.02.2021.   09.00 Dadić, pisani
Pedagogija djetinjstva20146523.04.2021.   09.00 Dadić, pisani
Pedagogija djetinjstva20146511.06.2021.   09.00 Dadić, pisani
Pedagogija djetinjstva20146518.06.2021.   09.00 Dadić, pisani
Pedagogija djetinjstva20146503.09.2021.   09.00 Dadić, pisani
Pedagogija djetinjstva20146510.09.2021.   09.00 Dadić, pisani
Pedagoška psihologija5390424.11.2020.   11.00 Jurić Vukelić, pisani
Pedagoška psihologija5390401.02.2021.   11.00 Jurić Vukelić, pisani
Pedagoška psihologija5390415.02.2021.   11.00 Jurić Vukelić, pisani
Pedagoška psihologija5390420.04.2021.   11.00 Jurić Vukelić, pisani
Pedagoška psihologija5390415.06.2021.   11.00 Jurić Vukelić, pisani
Pedagoška psihologija5390406.07.2021.   11.00 Jurić Vukelić, pisani
Pedagoška psihologija5390407.09.2021.   11.00 Jurić Vukelić, pisani
Pedagoška psihologija5390421.09.2021.   11.00 Jurić Vukelić, pisani
Percepcija3779629.01.2021.   09.00 - 10.00 Kozjak Mikić, pisani
Percepcija3779612.02.2021.   09.00 - 10.00 Kozjak Mikić, pisani
Percepcija3779623.04.2021.   09.00 - 10.00 Kozjak Mikić, pisani
Pisanje na engleskom jeziku3800625.11.2020.   17.30 - 18.30 Vojković Estatiev, pisani
Pisanje na engleskom jeziku3800603.02.2021.   17.30 - 18.30 Vojković Estatiev, pisani
Pisanje na engleskom jeziku3800617.02.2021.   17.30 - 18.30 Vojković Estatiev, pisani
Pisanje na engleskom jeziku3800621.04.2021.   17.30 - 18.30 Vojković Estatiev, pisani
Pisanje na engleskom jeziku3800616.06.2021.   17.30 - 18.30 Vojković Estatiev, pisani
Pisanje na engleskom jeziku3800607.07.2021.   17.30 - 18.30 Vojković Estatiev, pisani
Pisanje na engleskom jeziku3800601.09.2021.   17.30 - 18.30 Vojković Estatiev, pisani
Pisanje na engleskom jeziku3800608.09.2021.   17.30 - 18.30 Vojković Estatiev, pisani
Pisanje nalaza u kliničkoj praksi5384624.11.2020.   12.00 Žakić Milas, usmeni
Pisanje nalaza u kliničkoj praksi5384602.02.2021.   12.00 Žakić Milas, usmeni
Pisanje nalaza u kliničkoj praksi5384616.02.2021.   12.00 Žakić Milas, usmeni
Pisanje nalaza u kliničkoj praksi5384627.04.2021.   12.00 Žakić Milas, usmeni
Pisanje nalaza u kliničkoj praksi5384629.06.2021.   12.00 Žakić Milas, usmeni
Pisanje nalaza u kliničkoj praksi5384606.07.2021.   12.00 Žakić Milas, usmeni
Pisanje nalaza u kliničkoj praksi5384614.09.2021.   12.00 Žakić Milas, usmeni
Pisanje nalaza u kliničkoj praksi5384621.09.2021.   12.00 Žakić Milas, usmeni
Poetika Frane Petrića20059727.01.2021.   11.00 Metesi, usmeni
Poetika Frane Petrića20059710.02.2021.   11.00 Metesi, usmeni
Poetika Frane Petrića20059721.04.2021.   11.00 Metesi, usmeni
Poetika Frane Petrića20059709.06.2021.   11.00 Metesi, usmeni
Poetika Frane Petrića20059723.06.2021.   11.00 Metesi, usmeni
Poetika Frane Petrića20059701.09.2021.   11.00 Metesi, usmeni
Poetika Frane Petrića20059708.09.2021.   11.00 Metesi, usmeni
Politička ekonomija3773725.11.2020.   10.00 Brkić, pisani
Politička ekonomija21512325.11.2020.   10.00 Brkić, pisani
Politička ekonomija3773727.01.2021.   10.00 Brkić, pisani
Politička ekonomija21512327.01.2021.   10.00 Brkić, pisani
Politička ekonomija3773710.02.2021.   10.00 Brkić, pisani
Politička ekonomija21512310.02.2021.   10.00 Brkić, pisani
Politička ekonomija3773721.04.2021.   10.00 Brkić, pisani
Politička ekonomija21512321.04.2021.   10.00 Brkić, pisani
Politička ekonomija3773709.06.2021.   10.00 Brkić, pisani
Politička ekonomija21512309.06.2021.   10.00 Brkić, pisani
Politička ekonomija3773719.06.2021.   10.00 Brkić, pisani
Politička ekonomija21512319.06.2021.   10.00 Brkić, pisani
Politička geografija20071227.11.2020.   11.00 Pokos, pisani
Politička geografija20071208.06.2021.   13.00 Pokos, pisani
Politička geografija20071229.06.2021.   13.00 Pokos, pisani
Politička geografija20071207.09.2021.   13.00 Pokos, pisani
Politička geografija20071214.09.2021.   13.00 Pokos, pisani
Politička komunikacija4593525.11.2020.   10.30 Labaš/Maleš, pisani
Politička komunikacija4593503.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Politička komunikacija4593510.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Politička komunikacija4593521.04.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Politička komunikacija4593515.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Politička komunikacija4593529.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Politička komunikacija4593508.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Politička komunikacija4593515.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Politička psihologija5379126.11.2020.   16:15 Franc, pisani
Politička psihologija5379128.01.2021.   16:45 Franc, pisani
Politička psihologija5379111.02.2021.   16:45 Franc, pisani
Politike održiva razvoja Europske unije21400424.11.2020.   12.00 Sršen, usmeni
Politike održiva razvoja Europske unije21400426.01.2021.   12.00 Sršen, usmeni
Politike održiva razvoja Europske unije21400410.02.2021.   10.00 Sršen, usmeni
Politike održiva razvoja Europske unije21400418.02.2021.   11.00 Sršen, usmeni
Politike održiva razvoja Europske unije21400430.04.2021.   11.00 Sršen, usmeni
Politike održiva razvoja Europske unije21400407.06.2021.   11.00 Sršen, usmeni
Politike održiva razvoja Europske unije21400415.06.2021.   11.00 Sršen, usmeni
Politike održiva razvoja Europske unije21400408.09.2021.   11: 00 Sršen, usmeni
Politike održiva razvoja Europske unije21400415.09.2021.   11.00 Sršen, usmeni
Politološki aspekti masovne komunikacije5721123.11.2020.   12:45 Jurišić, usmeni
Politološki aspekti masovne komunikacije5721101.02.2021.   12.00 Jurišić, usmeni
Politološki aspekti masovne komunikacije5721108.02.2021.   12.00 Jurišić, usmeni
Politološki aspekti masovne komunikacije5721121.04.2021.   12:45 Jurišić, usmeni
Politološki aspekti masovne komunikacije5721114.06.2021.   10.00 Jurišić, usmeni
Politološki aspekti masovne komunikacije5721121.06.2021.   10.00 Jurišić, usmeni
Politološki aspekti masovne komunikacije5721102.09.2021.   11.00 Jurišić, usmeni
Politološki aspekti masovne komunikacije5721109.09.2021.   11.00 Jurišić, usmeni
Poslovno komuniciranje11721612.06.2021.   11.00 Rimac Gelo
Poslovno komuniciranje11721629.06.2021.   11.00 Rimac Gelo
Poslovno komuniciranje11721601.09.2021.   11.00 Rimac Gelo
Poslovno komuniciranje11721615.09.2021.   11.00 Rimac Gelo
Postanje hrvatskoga jezika20152023.11.2020.   09.30 Holzer, pisani
Postanje hrvatskoga jezika20152003.02.2021.   12.00 Holzer, pisani
Postanje hrvatskoga jezika20152010.02.2021.   12.00 Holzer, pisani
Postanje hrvatskoga jezika20152026.04.2021.   09.30 Holzer, pisani
Postanje hrvatskoga jezika20152009.06.2021.   12.00 Holzer, pisani
Postanje hrvatskoga jezika20152023.06.2021.   12.00 Holzer, pisani
Postanje hrvatskoga jezika20152001.09.2021.   12.00 Holzer, pisani
Postanje hrvatskoga jezika20152008.09.2021.   12.00 Holzer, pisani
Postindustrijsko društvo20070825.11.2020.   15.00 - 16.00 Peračković, pisani
Postindustrijsko društvo20070802.02.2021.   15.00 - 16.00 Peračković, pisani
Postindustrijsko društvo20070816.02.2021.   15.00 - 16.00 Peračković, pisani
Postindustrijsko društvo20070820.04.2021.   15.00 - 16.00 Peračković, pisani
Postindustrijsko društvo20070815.06.2021.   15.00 - 16.00 Peračković, pisani
Postindustrijsko društvo20070806.07.2021.   15.00 - 16.00 Peračković, pisani
Postindustrijsko društvo20070831.08.2021.   15.00 - 16.00 Peračković, pisani
Postindustrijsko društvo20070807.09.2021.   15.00 - 16.00 Peračković, pisani
Povijesna demografija19440024.11.2020.   14.30 Ćosić, pisani
Povijesna demografija19440027.01.2021.   16.00 Ćosić, pisani
Povijesna demografija19440010.02.2021.   16.00 Ćosić, pisani
Povijesna demografija19440027.04.2021.   16.00 Ćosić, pisani
Povijesna demografija19440007.06.2021.   16.00 Ćosić, pisani
Povijesna demografija19440030.06.2021.   16.00 Ćosić, pisani
Povijesna demografija19440002.09.2021.   16.00 Ćosić, pisani
Povijesna demografija19440009.09.2021.   16.00 Ćosić, pisani
Povijesni pregled istraživanja masovne komunikacije3884126.01.2021.   10.00 Kunić, pisani
Povijesni pregled istraživanja masovne komunikacije3884102.02.2021.   10.00 Kunić, pisani
Povijesni pregled istraživanja masovne komunikacije3884120.04.2021.   1.00 Kunić, pisani
Povijesni pregled istraživanja masovne komunikacije3884108.06.2021.   10.00 Kunić, pisani
Povijesni pregled istraživanja masovne komunikacije3884118.06.2021.   10.00 Kunić, pisani
Povijesni pregled istraživanja masovne komunikacije3884102.09.2021.   10.00 Kunić, pisani
Povijesni pregled istraživanja masovne komunikacije3884109.09.2021.   10.00 Kunić, pisani
Povijest 19. st.3805825.11.2020.   11.00 Milković
Povijest 19. st.3805801.02.2021.   10.00 Milković
Povijest 19. st.3805815.02.2021.   10.00 Milković
Povijest 19. st.3805820.04.2021.   11;15 Milković
Povijest 19. st.3805814.06.2021.   10.00 Milković
Povijest 19. st.3805828.06.2021.   10.00 Milković
Povijest 19. st.3805830.08.2021.   10.00 Milković
Povijest 19. st.3805806.09.2021.   10.00 Milković
Povijest Austrije3807025.11.2020.   11.00 Milković
Povijest Austrije3807001.02.2021.   10.00 Milković
Povijest Austrije3807015.02.2021.   10.00 Milković
Povijest Austrije3807020.04.2021.   11;15 Milković
Povijest Austrije3807014.06.2021.   10.00 Milković
Povijest Austrije3807028.06.2021.   10.00 Milković
Povijest Austrije3807030.08.2021.   10.00 Milković
Povijest Austrije3807006.09.2021.   10.00 Milković
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke Republike21465527.01.2021.   10.00 Ćosić, pisani
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke republike17311027.01.2021.   10.00 Ćosić, pisani
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke Republike21465510.02.2021.   10.00 Ćosić, pisani
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke republike17311010.02.2021.   10.00 Ćosić, pisani
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke Republike21465527.04.2021.   10.00 Ćosić, pisani
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke republike17311027.04.2021.   10.00 Ćosić, pisani
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke Republike21465509.06.2021.   10.00 Ćosić, pisani
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke republike17311009.06.2021.   10.00 Ćosić, pisani
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke Republike21465530.06.2021.   10.00 Ćosić, pisani
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke republike17311030.06.2021.   10.00 Ćosić, pisani
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke Republike21465502.09.2021.   10.00 Ćosić, pisani
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke republike17311002.09.2021.   10.00 Ćosić, pisani
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke Republike21465509.09.2021.   10.00 Ćosić, pisani
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke republike17311009.09.2021.   10.00 Ćosić, pisani
Povijest Egipta, Grčke i Rima u filmskoj umjetnosti- činjenice vs.fikcija20289526.01.2021.   08: 00 Tomorad, pisani
Povijest Egipta, Grčke i Rima u filmskoj umjetnosti- činjenice vs.fikcija20289502.02.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Povijest Egipta, Grčke i Rima u filmskoj umjetnosti- činjenice vs.fikcija20289509.02.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Povijest Egipta, Grčke i Rima u filmskoj umjetnosti- činjenice vs.fikcija20289526.04.2021.   11:10 Tomorad, pisani
Povijest Egipta, Grčke i Rima u filmskoj umjetnosti- činjenice vs.fikcija20289507.06.2021.   09.00 Tomorad, pisani
Povijest Egipta, Grčke i Rima u filmskoj umjetnosti- činjenice vs.fikcija20289514.06.2021.   09.00 Tomorad, pisani
Povijest Egipta, Grčke i Rima u filmskoj umjetnosti- činjenice vs.fikcija20289530.08.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Povijest Egipta, Grčke i Rima u filmskoj umjetnosti- činjenice vs.fikcija20289506.09.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Povijest Hrvata u Vojvodini u 19. i 20. stoljeću-nacionalni i kulturni identitet20175924.11.2020.   9.00 Bušić, usmeni
Povijest Hrvata u Vojvodini u 19. i 20. stoljeću-nacionalni i kulturni identitet20175926.01.2021.   9.00 Bušić, pisani/usmeni
Povijest Hrvata u Vojvodini u 19. i 20. stoljeću-nacionalni i kulturni identitet20175902.02.2021.   9.00 Bušić, usmeni
Povijest Hrvata u Vojvodini u 19. i 20. stoljeću-nacionalni i kulturni identitet20175919.04.2021.   9.00 Bušić, usmeni
Povijest Hrvata u Vojvodini u 19. i 20. stoljeću-nacionalni i kulturni identitet20175909.06.2021.   9.00 Bušić, usmeni
Povijest Hrvata u Vojvodini u 19. i 20. stoljeću-nacionalni i kulturni identitet20175923.06.2021.   9.00 Bušić, usmeni
Povijest Hrvata u Vojvodini u 19. i 20. stoljeću-nacionalni i kulturni identitet20175901.09.2021.   9.00 Bušić, usmeni
Povijest Hrvata u Vojvodini u 19. i 20. stoljeću-nacionalni i kulturni identitet20175915.09.2021.   9.00 Bušić, usmeni
Povijest Hrvatske (7.-16.st.)3805327.11.2020.   14.00 Popić, pisani (16.00, usmeni)
Povijest Hrvatske (7.-16.st.)3805329.01.2021.   14.00 Popić, pisani (16.00, usmeni)
Povijest Hrvatske (7.-16.st.)3805305.02.2021.   14.00 Popić, pisani (16.00, usmeni)
Povijest Hrvatske (7.-16.st.)3805323.04.2021.   14.00 Popić, pisani (16.00, usmeni)
Povijest Hrvatske (7.-16.st.)3805311.06.2021.   14.00 Popić, pisani (16.00, usmeni)
Povijest Hrvatske (7.-16.st.)3805318.06.2021.   14.00 Popić, pisani (16.00, usmeni)
Povijest Hrvatske (7.-16.st.)3805303.09.2021.   14.00 Popić, pisani (16.00, usmeni)
Povijest Hrvatske (7.-16.st.)3805310.09.2021.   14.00 Popić, pisani (16.00, usmeni)
Povijest hrvatske filozofije18789023.11.2020.   15:20 Čukjak, usmeni
Povijest hrvatske filozofije3884225.11.2020.   10.00 Metesi, usmeni
Povijest hrvatske filozofije18789025.01.2021.   13.00 Čuljak, usmeni
Povijest hrvatske filozofije3884227.01.2021.   10.00 Metesi, usmeni
Povijest hrvatske filozofije3884210.02.2021.   10.00 Metesi, usmeni
Povijest hrvatske filozofije18789015.02.2021.   13.00 Čuljak, usmeni
Povijest hrvatske filozofije18789019.04.2021.   15:20 Čuljak, usmeni
Povijest hrvatske filozofije3884221.04.2021.   10.00 Metesi, usmeni
Povijest hrvatske filozofije18789007.06.2021.   13.00 Čuljak, usmeni
Povijest hrvatske filozofije3884209.06.2021.   10.00 Metesi, usmeni
Povijest hrvatske filozofije3884223.06.2021.   10.00 Metesi, usmeni
Povijest hrvatske filozofije18789028.06.2021.   13.00 Čuljak, usmeni
Povijest hrvatske filozofije18789030.08.2021.   13.00 Čuljak, usmeni
Povijest hrvatske filozofije3884201.09.2021.   10.00 Metesi, usmeni
Povijest hrvatske filozofije18789007.09.2021.   13.00 Čuljak, usmeni
Povijest hrvatske filozofije3884208.09.2021.   10.00 Metesi, usmeni
Povijest hrvatskoga filma6193526.11.2020.   16.30 Mileta, usmeni
Povijest hrvatskoga filma6193528.01.2021.   17.30 Mileta, usmeni
Povijest hrvatskoga filma6193511.02.2021.   17.30 Mileta, usmeni
Povijest hrvatskoga filma6193522.04.2021.   17.30 Mileta, usmeni
Povijest hrvatskoga filma6193514.06.2021.   17.30 Mileta, usmeni
Povijest hrvatskoga filma6193521.06.2021.   17.30 Mileta, usmeni
Povijest hrvatskoga filma6193516.09.2021.   17.30 Mileta, usmeni
Povijest hrvatskoga filma6193523.09.2021.   17.30 Mileta, usmeni
Povijest hrvatskoga iseljeništva19439226.11.2020.   11.00 Krašić, usmeni
Povijest hrvatskoga iseljeništva19439225.01.2021.   12.00 Krašić. usmeni
Povijest hrvatskoga iseljeništva19439201.02.2021.   12.00 Krašić, usmeni
Povijest hrvatskoga iseljeništva19439220.04.2021.   11.00 Krašić, usmeni
Povijest hrvatskoga iseljeništva19439209.06.2021.   12.00 Krašić, usmeni
Povijest hrvatskoga iseljeništva19439216.06.2021.   12.00 Krašić, usmeni
Povijest hrvatskoga iseljeništva19439214.09.2021.   12.00 Krašić, usmeni
Povijest hrvatskoga kazališta3746926.01.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Povijest hrvatskoga kazališta18808526.01.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Povijest hrvatskoga kazališta3746903.02.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Povijest hrvatskoga kazališta18808503.02.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Povijest hrvatskoga kazališta3746928.04.2021.   11.30 Franić Tomić, pisani
Povijest hrvatskoga kazališta18808528.04.2021.   11.30 Franić Tomić, pisani
Povijest hrvatskoga kazališta3746908.06.2021.   12:45 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Povijest hrvatskoga kazališta18808508.06.2021.   12:45 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Povijest hrvatskoga kazališta3746915.06.2021.   12:45 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Povijest hrvatskoga kazališta18808515.06.2021.   12:45 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Povijest hrvatskoga kazališta3746918.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i /ili usmeni
Povijest hrvatskoga kazališta18808518.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Povijest hrvatskoga kazališta3746924.09.2021.   12.30 Franić Tomić, pisani i/ili ili usmeni
Povijest hrvatskoga kazališta18808524.09.2021.   12.30 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18806623.11.2020.   09.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18808123.11.2020.   09.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18806625.01.2021.   11.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18808125.01.2021.   11.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18806608.02.2021.   11.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18808108.02.2021.   11.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18806619.04.2021.   11.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18808119.04.2021.   11.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18806607.06.2021.   10.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18808107.06.2021.   10.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18806621.06.2021.   10.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18808121.06.2021.   10.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18806630.08.2021.   10.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18808130.08.2021.   10.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18806613.09.2021.   09.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18808113.09.2021.   09.30 Grčević/Baković, pisani
Povijest i arheologija20296726.11.2020.   16.00 Glazer, usmeni
Povijest i arheologija20296728.01.2021.   12.00 Glazer, usmeni
Povijest i arheologija20296711.02.2021.   12.00 Glazer, usmeni
Povijest i arheologija20296718.02.2021.   12.00 Glazer, usmeni
Povijest i arheologija20296722.04.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest i arheologija20296729.04.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest i arheologija20296724.06.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest i arheologija20296701.07.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest i arheologija20296709.09.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest i arheologija20296716.09.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest i djelovanje Međunarodnoga kaznenoga suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu20175823.11.2020.   9:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Povijest i djelovanje Međunarodnoga kaznenoga suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu20175802.02.2021.   9:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Povijest i djelovanje Međunarodnoga kaznenoga suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu20175816.02.2021.   9:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Povijest i djelovanje Međunarodnoga kaznenoga suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu20175826.04.2021.   9:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Povijest i djelovanje Međunarodnoga kaznenoga suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu20175815.06.2021.   9:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Povijest i djelovanje Međunarodnoga kaznenoga suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu20175829.06.2021.   9:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Povijest i djelovanje Međunarodnoga kaznenoga suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu20175806.09.2021.   9:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Povijest i djelovanje Međunarodnoga kaznenoga suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu20175820.09.2021.   9:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Povijest i kultura grčkoga i rimskoga svijeta9390827.11.2020.   11.00 Vukelić, pisani
Povijest i kultura grčkoga i rimskoga svijeta9390828.01.2021.   11.00 Vukelić, pisani
Povijest i kultura grčkoga i rimskoga svijeta9390811.02.2021.   11.00 Vukelić, pisani
Povijest i kultura grčkoga i rimskoga svijeta9390818.02.2021.   11.00 Vukelić, pisani
Povijest i kultura grčkoga i rimskoga svijeta9390830.04.2021.   11.00 Vukelić, pisani
Povijest i kultura grčkoga i rimskoga svijeta9390809.06.2021.   13.00 Vukelić, pisani
Povijest i kultura grčkoga i rimskoga svijeta9390801.07.2021.   13.00 Vukelić, pisani
Povijest i kultura grčkoga i rimskoga svijeta9390808.07.2021.   13.00 Vukelić, pisani
Povijest i kultura grčkoga i rimskoga svijeta9390830.08.2021.   13.00 Vukelić, pisani
Povijest i kultura grčkoga i rimskoga svijeta9390817.09.2021.   13.00 Vukelić, pisani
Povijest i kultura grčkoga i rimskoga svijeta9390824.09.2021.   13.00 Vukelić, pisani
Povijest i kultura staroga Egipta9401924.11.2020.   09:35 Tomorad, pisani
Povijest i kultura staroga Egipta9401925.01.2021.   08.30 Tomorad, pisani
Povijest i kultura staroga Egipta9401901.02.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Povijest i kultura staroga Egipta9401908.02.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Povijest i kultura staroga Egipta9401919.04.2021.   11:10 Tomorad, pisani
Povijest i kultura staroga Egipta9401907.06.2021.   09.00 Tomorad, pisani
Povijest i kultura staroga Egipta9401914.06.2021.   09.00 Tomorad, pisani
Povijest i kultura staroga Egipta9401930.08.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Povijest i kultura staroga Egipta9401906.09.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Povijest Kine21399324.06.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest Kine21399301.07.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest Kine21399309.09.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest Kine21399316.09.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest komunizma od Karla Marxa do Fidela Castra17312928.01.2021.   12.00 Šumanović, usmeni
Povijest komunizma od Karla Marxa do Fidela Castra17312911.02.2021.   12.00 Šumanović, usmeni
Povijest komunizma od Karla Marxa do Fidela Castra17312918.02.2021.   12.00 Šumanović, usmeni
Povijest komunizma od Karla Marxa do Fidela Castra17312909.06.2021.   14.00 Šumanović, usmeni
Povijest komunizma od Karla Marxa do Fidela Castra17312901.07.2021.   14.00 Šumanović, usmeni
Povijest komunizma od Karla Marxa do Fidela Castra17312908.07.2021.   14.00 Šumanović, usmeni
Povijest komunizma od Karla Marxa do Fidela Castra17312930.08.2021.   14.00 Šumanović, usmeni
Povijest komunizma od Karla Marxa do Fidela Castra17312917.09.2021.   14.00 Šumanović, usmeni
Povijest komunizma od Karla Marxa do Fidela Castra17312924.09.2021.   14.00 Šumanović, usmeni
Povijest kršćanstva u Hrvata20398924.11.2020.   13.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Povijest kršćanstva u Hrvata20398909.06.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Povijest kršćanstva u Hrvata20398916.06.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Povijest kršćanstva u Hrvata20398907.07.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Povijest kršćanstva u Hrvata20398931.08.2021.   12.00 Tadić/Bilobrk ,pisani
Povijest kršćanstva u Hrvata20398907.09.2021.   12.00 Tadić/Bilobrk ,pisani
Povijest kršćanstva u Hrvata20398921.09.2021.   12.00 Tadić/Bilobrk ,pisani
Povijest Mađarske3806925.11.2020.   11.30 Jukić, pisani
Povijest Mađarske3806910.02.2021.   10.00 Jukić, pisani
Povijest Mađarske3806918.02.2021.   10.00 Jukić, pisani
Povijest Mađarske3806922.04.2021.   13:15 Jukić, pisani
Povijest Mađarske3806918.06.2021.   09.30 Jukić, pisani
Povijest Mađarske3806907.07.2021.   09.30 Jukić, pisani
Povijest Mađarske3806908.09.2021.   09.30 Jukić, pisani
Povijest Mađarske3806917.09.2021.   09.30 Jukić, pisani
Povijest medijske komunikacije u Hrvatskoj2846724.11.2020.   12:45 Stipančević, usmeni
Povijest medijske komunikacije u Hrvatskoj2846726.01.2021.   12:45 Stipančević, usmeni
Povijest medijske komunikacije u Hrvatskoj2846709.02.2021.   12:45 Stipančević, usmeni
Povijest medijske komunikacije u Hrvatskoj2846720.04.2021.   12:45 Stipančević, usmeni
Povijest medijske komunikacije u Hrvatskoj2846715.06.2021.   12:45 Stipančević, usmeni
Povijest medijske komunikacije u Hrvatskoj2846729.06.2021.   12:45 Stipančević, usmeni
Povijest medijske komunikacije u Hrvatskoj2846706.07.2021.   12:45 Stipančević, usmeni
Povijest medijske komunikacije u Hrvatskoj2846707.09.2021.   12:45 Stipančević, usmeni
Povijest medijske komunikacije u Hrvatskoj2846714.09.2021.   12:45 Stipančević, usmeni
Povijest nogometa18815024.11.2020.   13.30 Grgić, usmeni
Povijest nogometa18815002.02.2021.   13.30 Grgić, usmeni
Povijest nogometa18815016.02.2021.   13.30 Grgić, usmeni
Povijest nogometa18815020.04.2021.   13.30 Grgić, usmeni
Povijest nogometa18815007.06.2021.   12.30 Grgić, usmeni
Povijest nogometa18815005.07.2021.   13.30 Grgić, usmeni
Povijest nogometa18815030.08.2021.   13.30 Grgić, usmeni
Povijest nogometa18815007.09.2021.   13.30 Grgić, usmeni
Povijest Palestine20399026.11.2020.   16.00 Glazer, usmeni
Povijest Palestine20399028.01.2021.   12.00 Glazer, usmeni
Povijest Palestine20399011.02.2021.   12.00 Glazer, usmeni
Povijest Palestine20399018.02.2021.   12.00 Glazer, usmeni
Povijest Palestine20399022.04.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest Palestine20399029.04.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest Palestine20399024.06.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest Palestine20399001.07.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest Palestine20399009.09.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest Palestine20399016.09.2021.   11.00 Glazer, usmeni
Povijest Rusije21465725.11.2020.   11.00 Milković
Povijest Rusije21465701.02.2021.   10.00 Milković
Povijest Rusije21465715.02.2021.   10.00 Milković
Povijest Rusije21465720.04.2021.   11;15 Milković
Povijest Rusije21465714.06.2021.   10.00 Milković
Povijest Rusije21465728.06.2021.   10.00 Milković
Povijest Rusije21465730.08.2021.   10.00 Milković
Povijest Rusije21465706.09.2021.   10.00 Milković
Povijest Sjedinjenih Američkih Država od prvih kolonija do kraja 19. stoljeća21467007.06.2021.   08.30 Tomorad, pisani
Povijest Sjedinjenih Američkih Država od prvih kolonija do kraja 19. stoljeća21467014.06.2021.   08.30 Tomorad, pisani
Povijest Sjedinjenih Američkih Država od prvih kolonija do kraja 19. stoljeća21467021.06.2021.   08.30 Tomorad, pisani
Povijest Sjedinjenih Američkih Država od prvih kolonija do kraja 19. stoljeća21467030.08.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Povijest Sjedinjenih Američkih Država od prvih kolonija do kraja 19. stoljeća21467006.09.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Povijest socijalnih teorija20069924.11.2020.   13.00 Kukoč, soba 010
Povijest socijalnih teorija20069926.01.2021.   12.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Povijest socijalnih teorija20069916.02.2021.   12.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Povijest socijalnih teorija20069920.04.2021.   13.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Povijest socijalnih teorija20069908.06.2021.   13.30 Kukoč, usmeni (soba 010)
Povijest socijalnih teorija20069906.07.2021.   14.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Povijest socijalnih teorija20069903.09.2021.   14.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Povijest socijalnih teorija20069910.09.2021.   14.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Povijest školstva20285028.01.2021.   13.00 Vukelić, pisani
Povijest školstva20285002.02.2021.   14.00 - 15.00 Beljo, pisani
Povijest školstva20285011.02.2021.   13.00 Vukelić, pisani
Povijest školstva20285016.02.2021.   14.00 - 15.00 Beljo, pisani
Povijest školstva20285018.02.2021.   13.00 Vukelić, pisani
Povijest školstva20285026.04.2021.   14.00 - 15.00 Beljo, pisani
Povijest školstva20285009.06.2021.   9.30 Vukelić, pisani
Povijest školstva20285015.06.2021.   14.00 - 15.00 Beljo, pisani
Povijest školstva20285029.06.2021.   14.00 - 15.00 Beljo, pisani
Povijest školstva20285001.07.2021.   9.30 Vukelić, pisani
Povijest školstva20285008.07.2021.   9.30 Vukelić, pisani
Povijest školstva20285030.08.2021.   14.00 Vukelić, pisani
Povijest školstva20285006.09.2021.   14.00 - 15.00 Beljo, pisani
Povijest školstva20285017.09.2021.   14.00 Vukelić, pisani
Povijest školstva20285020.09.2021.   14.00 - 15.00 Beljo, pisani
Povijest školstva20285024.09.2021.   14.00 Vukelić, pisani
Povijest Vojne krajine20289725.11.2020.   10.00 Milković
Povijest Vojne krajine20289702.02.2021.   10.00 Milković
Povijest Vojne krajine20289716.02.2021.   10.00 Milković
Povijest Vojne krajine20289720.04.2021.   10.00 Milković
Povijest Vojne krajine20289715.06.2021.   10.00 Milković
Povijest Vojne krajine20289729.06.2021.   10.00 Milković
Povijest Vojne krajine20289731.08.2021.   10.00 Milković
Povijest Vojne krajine20289707.09.2021.   10.00 Milković
Povijest Zagreba15831626.11.2020.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Povijest Zagreba15831610.02.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Povijest Zagreba15831618.02.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Povijest Zagreba15831629.04.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Povijest Zagreba15831630.06.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Povijest Zagreba15831608.07.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Povijest Zagreba15831601.09.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Povijest Zagreba15831609.09.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Povijest žena u ranonovovjekovnoj Europi18814725.11.2020.   13.30 Jukić, pisani
Povijest žena u ranonovovjekovnoj Europi18814710.02.2021.   12.00 Jukić, pisani
Povijest žena u ranonovovjekovnoj Europi18814718.02.2021.   12.00 Jukić, pisani
Povijest žena u ranonovovjekovnoj Europi18814722.04.2021.   14:15 Jukić, pisani
Povijest žena u ranonovovjekovnoj Europi18814718.06.2021.   11.30 Jukić, pisani
Povijest žena u ranonovovjekovnoj Europi18814707.07.2021.   11.30 Jukić, pisani
Povijest žena u ranonovovjekovnoj Europi18814708.09.2021.   11.30 Jukić, pisani
Povijest žena u ranonovovjekovnoj Europi18814717.09.2021.   09.30 Jukić, pisani
Pozitivna psihologija7606926.11.2020.   10.00 Maričić, pisani
Pozitivna psihologija7606905.02.2021.   11.00 Maričić, pisani
Pozitivna psihologija7606919.02.2021.   11.00 Maričić, pisani
Pozitivna psihologija7606930.04.2021.   10.00 Maričić, pisani
Pozitivna psihologija7606911.06.2021.   12.30 Maričić, pisani
Pozitivna psihologija7606902.07.2021.   12.30 Maričić, pisani
Pozitivna psihologija7606931.08.2021.   11.00 Maričić, pisani
Pozitivna psihologija7606907.09.2021.   11.00 Maričić, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Hrvatski jezik]21592025.11.2020.   13.00 Piskač, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Hrvatski jezik]21592027.01.2021.   13.00 Piskač, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Hrvatski jezik]21592010.02.2021.   13.00 Piskač, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Hrvatski jezik]21592021.04.2021.   10.00 Piskač, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Hrvatski jezik]21592009.06.2021.   14.30 Piskač, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Hrvatski jezik]21592023.06.2021.   14.30 Piskač, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Hrvatski jezik]21592001.09.2021.   14.30 Piskač, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Hrvatski jezik]21592008.09.2021.   14.30 Piskač, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]13231425.11.2020.   11.30 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]14474425.11.2020.   11.30 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]13231402.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]14474402.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]13231416.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]14474416.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]13231428.04.2021.   11.30 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]14474428.04.2021.   11.30 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]13231416.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]14474416.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]13231430.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]14474430.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]13231408.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]14474408.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]13231415.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]14474415.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]13230923.11.2020.   14.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]14473623.11.2020.   14.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]13230925.01.2021.   09.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]14473625.01.2021.   09.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]13230908.02.2021.   09.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]14473608.02.2021.   09.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]13230920.04.2021.   09.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]14473620.04.2021.   09.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]13230908.06.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]14473608.06.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]13230929.06.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]14473629.06.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]13230907.09.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]14473607.09.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]13230921.09.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]14473621.09.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Psihologija]14473827.11.2020.   09.00 Dadić, usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Psihologija]14473825.01.2021.   10.00 Hanzec Marković
Praktične vježbe predmetne metodike [Psihologija]14473829.01.2021.   09.00 Dadić, usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Psihologija]14473805.02.2021.   09.00 Dadić, usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Psihologija]14473808.02.2021.   10.00 Hanzec Marković
Praktične vježbe predmetne metodike [Psihologija]14473823.04.2021.   09.00 Dadić, usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Psihologija]14473811.06.2021.   09.00 Dadić, usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Psihologija]14473818.06.2021.   09.00 Dadić, usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Psihologija]14473803.09.2021.   09.00 Dadić, usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Psihologija]14473810.09.2021.   09.00 Dadić, usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Sociologija]14474127.11.2020.   09.00 Dadić, usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Sociologija]14474129.01.2021.   09.00 Dadić, usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Sociologija]14474105.02.2021.   09.00 Dadić, usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Sociologija]14474123.04.2021.   09.00 Dadić, usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Sociologija]14474111.06.2021.   09.00 Dadić, usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Sociologija]14474118.06.2021.   09.00 Dadić, usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Sociologija]14474103.09.2021.   09.00 Dadić, usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Sociologija]14474110.09.2021.   09.00 Dadić, usmeni
Praktikum - metode istraživanja masovne komunikacije14489019.04.2021.   09.00 Mihaljević
Praktikum - metode istraživanja masovne komunikacije14489008.06.2021.   09.00 Mihaljević
Praktikum - metode istraživanja masovne komunikacije14489015.06.2021.   09.00 Mihaljević
Praktikum - metode istraživanja masovne komunikacije14489002.09.2021.   09.00 Mihaljević
Praktikum - metode istraživanja masovne komunikacije14489009.09.2021.   09.00 Mihaljević
Praktikum biološke psihologije3780326.11.2020.   09.00 Petanjek, pisani/usmeni
Praktikum biološke psihologije3780328.01.2021.   09.00 Petanjek, pisani/usmeni
Praktikum biološke psihologije3780318.02.2021.   09.00 Petanjek, pisani/usmeni
Praktikum biološke psihologije3780322.04.2021.   09.00 Petanjek, pisani/usmeni
Praktikum biološke psihologije3780310.06.2021.   09.00 Petanjek, pisani/usmeni
Praktikum biološke psihologije3780308.07.2021.   09.00 Petanjek, pisani/usmeni
Praktikum biološke psihologije3780302.09.2021.   09.00 Petanjek, pisani/usmeni
Praktikum biološke psihologije3780323.09.2021.   09.00 Petanjek, pisani/usmeni
Praktikum iz eksperimentalne biološke psihologije17365827.01.2021.   09.00 Darmopil, usmeni
Praktikum iz eksperimentalne biološke psihologije17365817.02.2021.   09.00 Darmopil, usmeni
Praktikum iz eksperimentalne biološke psihologije17365822.04.2021.   10.00 Darmopil, usmeni
Praktikum iz eksperimentalne biološke psihologije17365810.06.2021.   10.00 Darmopil, usmeni
Praktikum iz eksperimentalne biološke psihologije17365824.06.2021.   10.00 Darmopil, usmeni
Praktikum iz eksperimentalne biološke psihologije17365809.09.2021.   10.00 Darmopil, usmeni
Praktikum iz eksperimentalne biološke psihologije17365823.09.2021.   10.00 Darmopil, usmeni
Praktikum iz istraživačkih metoda20964715.06.2021.   15.00 - 16.00 Žebec
Praktikum iz istraživačkih metoda20964705.07.2021.   09.30 - 10.30 Žebec
Praktikum iz istraživačkih metoda20964731.08.2021.   14.00 - 15.00 Žebec
Praktikum iz istraživačkih metoda20964710.09.2021.   13.00 - 14.00 Žebec
Praktikum odnosa s javnošću6475325.11.2020.   10.30 Jeleč
Praktikum odnosa s javnošću6475301.02.2021.   17.00 Jeleč, pisani (03.02. u 11.00 usmeni)
Praktikum odnosa s javnošću6475308.02.2021.   17.00 Jeleč, pisani (10.02. u 11.00 usmeni)
Praktikum odnosa s javnošću6475319.04.2021.   17.00 Jeleč, pisani (21.04. u 11.00 usmeni)
Praktikum odnosa s javnošću6475310.06.2021.   17.00 Jeleč, pisani (15.06.. u 11.00 usmeni)
Praktikum odnosa s javnošću6475324.06.2021.   17.00 Jeleč, pisani (29.06. u 11.00 usmeni)
Praktikum odnosa s javnošću6475306.09.2021.   17.00 Jeleč, pisani (08.09. u 11.00 usmeni)
Praktikum odnosa s javnošću6475313.09.2021.   17.00 Jeleč, pisani (15.09. u 11.00 usmeni)
Prapovijest i prve civilizacije9390726.11.2020.   10.00 Glazer pisani (usmeni nakon pisanih,kabinet 011)
Prapovijest i prve civilizacije9390728.01.2021.   10.00 Glazer, pisani (usmeni nakon pisanih, kabinet 011)
Prapovijest i prve civilizacije9390711.02.2021.   10.00 Glazer, pisani (usmeni nakon pisanih, kabinet 011)
Prapovijest i prve civilizacije9390718.02.2021.   10.00 Glazer, pisani (usmeni nakon pisanih, kabinet 011)
Prapovijest i prve civilizacije9390722.04.2021.   10.00 Glazer, pisani (usmeni nakon pisanih, kabinet 011)
Prapovijest i prve civilizacije9390729.04.2021.   10.00 Glazer, pisani (usmeni nakon pisanih, kabinet 011)
Prapovijest i prve civilizacije9390724.06.2021.   10.00 Glazer, pisani (usmeni nakon pisanih, kabinet 011)
Prapovijest i prve civilizacije9390701.07.2021.   10.00 Glazer, pisani (usmeni nakon pisanih, kabinet 011)
Prapovijest i prve civilizacije9390709.09.2021.   10.00 Glazer, pisani (usmeni nakon pisanih, kabinet 011)
Prapovijest i prve civilizacije9390716.09.2021.   10.00 Glazer, pisani (usmeni nakon pisanih, kabinet 011)
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija20126323.11.2020.   08.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija5390023.11.2020.   08.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija20126325.01.2021.   08.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija5390025.01.2021.   08.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija20126308.02.2021.   08.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija5390008.02.2021.   08.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija20126320.04.2021.   08.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija5390020.04.2021.   08.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija20126308.06.2021.   09.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija5390008.06.2021.   09.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija20126329.06.2021.   09.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija5390029.06.2021.   09.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija20126307.09.2021.   09.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija5390007.09.2021.   09.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija20126321.09.2021.   09.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija5390021.09.2021.   09.00 Bušljeta Kardum,pisani
Pravne i etičke norme odnosa s javnošću6475625.11.2020.   10.30 Labaš/Trbušić pisani
Pravne i etičke norme odnosa s javnošću6475603.02.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Pravne i etičke norme odnosa s javnošću6475610.02.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Pravne i etičke norme odnosa s javnošću6475621.04.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Pravne i etičke norme odnosa s javnošću6475615.06.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Pravne i etičke norme odnosa s javnošću6475629.06.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Pravne i etičke norme odnosa s javnošću6475608.09.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Pravne i etičke norme odnosa s javnošću6475615.09.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Pravni aspekti iseljeništva i povratništva21401714.06.2021.   17.00 Rupčić, usmeni
Pravni aspekti iseljeništva i povratništva21401705.07.2021.   17.00 Rupčić, usmeni
Pravni aspekti iseljeništva i povratništva21401701.09.2021.   17.00 Rupčić, usmeni
Pravni aspekti iseljeništva i povratništva21401717.09.2021.   17.00 Rupčić, usmeni
Pravni aspekti masovne komunikacije2847627.11.2020.   16.00 Musa, pisani
Pravni aspekti masovne komunikacije2847629.01.2021.   16.00 Musa, pisani
Pravni aspekti masovne komunikacije2847612.02.2021.   16.00 Musa, pisani
Pravni aspekti masovne komunikacije2847623.04.2021.   16.00 Musa, pisani
Pravni aspekti masovne komunikacije2847618.06.2021.   16.00 Musa, pisani
Pravni aspekti masovne komunikacije2847602.07.2021.   16.00 Musa, pisani
Pravni aspekti masovne komunikacije2847603.09.2021.   16.00 Musa, pisani
Pravni aspekti masovne komunikacije2847610.09.2021.   16.00 Musa, pisani
Pravogovor13640527.11.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor18807727.11.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor13640529.01.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor18807729.01.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor13640505.02.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor18807705.02.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor13640530.04.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor18807730.04.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor13640518.06.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor18807718.06.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor13640525.06.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor18807725.06.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor13640503.09.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor18807703.09.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor13640510.09.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor18807710.09.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Predrasude i prevencija diskriminacije21408916.06.2021.   13.00 Matić, usmeni
Predrasude i prevencija diskriminacije21408930.06.2021.   13.00 Matić, usmeni
Predrasude i prevencija diskriminacije21408908.09.2021.   13.00 Matić, usmeni
Pregled europskoga i hrvatskoga poslijerenesansnoga latiniteta8690525.11.2020.   10.00 Tvrtković
Pregled europskoga i hrvatskoga poslijerenesansnoga latiniteta8690527.01.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled europskoga i hrvatskoga poslijerenesansnoga latiniteta8690510.02.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled europskoga i hrvatskoga poslijerenesansnoga latiniteta8690519.04.2021.   11.00 Tvrtković
Pregled europskoga i hrvatskoga poslijerenesansnoga latiniteta8690514.06.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled europskoga i hrvatskoga poslijerenesansnoga latiniteta8690528.06.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled europskoga i hrvatskoga poslijerenesansnoga latiniteta8690506.09.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled europskoga i hrvatskoga poslijerenesansnoga latiniteta8690513.09.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled latiniteta humanizma i renesanse11851825.11.2020.   10.00 Tvrtković
Pregled latiniteta humanizma i renesanse11851827.01.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled latiniteta humanizma i renesanse11851810.02.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled latiniteta humanizma i renesanse11851819.04.2021.   11.00 Tvrtković
Pregled latiniteta humanizma i renesanse11851814.06.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled latiniteta humanizma i renesanse11851828.06.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled latiniteta humanizma i renesanse11851806.09.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled latiniteta humanizma i renesanse11851813.09.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled poslijerenesansnoga latiniteta11851925.11.2020.   10.00 Tvrtković
Pregled poslijerenesansnoga latiniteta11851927.01.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled poslijerenesansnoga latiniteta11851910.02.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled poslijerenesansnoga latiniteta11851919.04.2021.   11.00 Tvrtković
Pregled poslijerenesansnoga latiniteta11851914.06.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled poslijerenesansnoga latiniteta11851928.06.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled poslijerenesansnoga latiniteta11851906.09.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled poslijerenesansnoga latiniteta11851913.09.2021.   10.00 Tvrtković
Pregled povijesti svjetske književnosti17344523.11.2020.   11:15 Brozović, usmeni
Pregled povijesti svjetske književnosti17344527.01.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Pregled povijesti svjetske književnosti17344510.02.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Pregled povijesti svjetske književnosti17344519.04.2021.   11:15 Brozović, usmeni
Pregled povijesti svjetske književnosti17344516.06.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Pregled povijesti svjetske književnosti17344530.06.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Pregled povijesti svjetske književnosti17344508.09.2021.   09.00 Brozović, usmeni
Pregled povijesti svjetske književnosti17344522.09.2021.   09.00 Brozović, usmeni
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta20054425.01.2021.   09.00 . 10.00 Jerković, pisani
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta11852125.01.2021.   09.00 . 10.00 Jerković, pisani
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta20054402.02.2021.   09.00 . 10.00 Jerković, pisani
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta11852102.02.2021.   09.00 . 10.00 Jerković, pisani
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta20054419.04.2021.   09.00 . 10.00 Jerković, pisani
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta11852119.04.2021.   09.00 . 10.00 Jerković, pisani
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta20054407.06.2021.   09.00 . 10.00 Jerković, pisani
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta11852107.06.2021.   09.00 . 10.00 Jerković, pisani
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta20054415.06.2021.   09.00 . 10.00 Jerković, pisani
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta11852115.06.2021.   09.00 . 10.00 Jerković, pisani
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta20054430.08.2021.   09.00 . 10.00 Jerković, pisani
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta11852130.08.2021.   09.00 . 10.00 Jerković, pisani
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta20054407.09.2021.   09.00 . 10.00 Jerković, pisani
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta11852107.09.2021.   09.00 . 10.00 Jerković, pisani
Primijenjena razvojna psihologija5380123.11.2020.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Primijenjena razvojna psihologija5380125.01.2021.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Primijenjena razvojna psihologija5380108.02.2021.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Primijenjena razvojna psihologija5380119.04.2021.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Primijenjena razvojna psihologija5380114.06.2021.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Primijenjena razvojna psihologija5380128.06.2021.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Primijenjena razvojna psihologija5380106.09.2021.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Primijenjena razvojna psihologija5380120.09.2021.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Primjena statističkih programa21409008.02.2021.   13.30 Pavić, pisani (dvorana Rijeka)
Primjena statističkih programa5391608.02.2021.   13.30 Pavić, pisani (dvorana Rijeka)
Primjena statističkih programa5391615.02.2021.   13.30 Pavić, pisani (dvorana Rijeka)
Primjena statističkih programa21409015.02.2021.   13.30 Pavić, pisani (dvorana Rijeka)
Primjena statističkih programa5391619.04.2021.   13.30 Pavić, pisani (dvorana Rijeka)
Primjena statističkih programa21409019.04.2021.   13.30 Pavić, pisani (dvorana Rijeka)
Primjena statističkih programa5391614.06.2021.   13.30 Pavić, pisani (dvorana Rijeka)
Primjena statističkih programa21409014.06.2021.   13.30 Pavić, pisani (dvorana Rijeka)
Primjena statističkih programa5391628.06.2021.   13.30 Pavić, pisani (dvorana Rijeka)
Primjena statističkih programa21409028.06.2021.   13.30 Pavić, pisani (dvorana Rijeka)
Primjena statističkih programa5391606.09.2021.   13.30 Pavić, pisani (dvorana Rijeka)
Primjena statističkih programa21409006.09.2021.   13.30 Pavić, pisani (dvorana Rijeka)
Primjena statističkih programa5391620.09.2021.   13.30 Pavić, pisani (dvorana Rijeka)
Primjena statističkih programa21409020.09.2021.   13.30 Pavić, pisani (dvorana Rijeka)
Primjene statistike u društvenim istraživanjima6455624.11.2020.   11.00 - 12.00 Šikić, pisani
Primjene statistike u društvenim istraživanjima6455625.01.2021.   13.00 - 14.00 Šikić, pisani
Primjene statistike u društvenim istraživanjima6455601.02.2021.   13.00 - 14.00 Šikić, pisani
Primjene statistike u društvenim istraživanjima6455619.04.2021.   11.00 - 12.00 Šikić, pisani
Primjene statistike u društvenim istraživanjima6455607.06.2021.   13.00 - 14.00 Šikić, pisani
Primjene statistike u društvenim istraživanjima6455614.06.2021.   13.00 - 14.00 Šikić, pisani
Primjene statistike u društvenim istraživanjima6455606.09.2021.   13.00 - 14.00 Šikić, pisani
Primjene statistike u društvenim istraživanjima6455624.09.2021.   13.00 - 14.00 Šikić, pisani
Priprema preventivnih programa21400528.01.2021.   10.00 Brajković, pisani
Priprema preventivnih programa21400511.02.2021.   10.00 Brajković, pisani
Priprema preventivnih programa21400522.04.2021.   10.00 Brajković, pisani
Priprema preventivnih programa21400516.06.2021.   10.00 Brajković, pisani
Priprema preventivnih programa21400507.07.2021.   10.00 Brajković, pisani
Priprema preventivnih programa21400508.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Priprema preventivnih programa21400522.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Pristup latinskom tekstu3755124.11.2020.   09.30 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskom tekstu3755126.01.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskom tekstu3755109.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskom tekstu3755116.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskom tekstu3755120.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskom tekstu3755127.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskom tekstu3755108.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskom tekstu3755115.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskom tekstu3755129.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskom tekstu3755102.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskom tekstu3755109.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskom tekstu3755123.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskomu tekstu20124624.11.2020.   09.30 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskomu tekstu20124626.01.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskomu tekstu20124609.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskomu tekstu20124616.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskomu tekstu20124620.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskomu tekstu20124627.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskomu tekstu20124608.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskomu tekstu20124615.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskomu tekstu20124629.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskomu tekstu20124602.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskomu tekstu20124609.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Pristup latinskomu tekstu20124623.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Procjena i mjerenje ličnosti10293927.01.2021.   14:20 Andreis, pisani
Procjena i mjerenje ličnosti10293910.02.2021.   14:20 Andreis, pisani
Procjena i mjerenje ličnosti10293921.04.2021.   14:20 - 15:20 Andreis, pisani
Procjena i mjerenje ličnosti10293909.06.2021.   14:20 - 15:20 Andreis, pisani
Procjena i mjerenje ličnosti10293923.06.2021.   14:20 - 15:20 Andreis, pisani
Procjena i mjerenje ličnosti10293901.09.2021.   14:20 - 15:20 Andreis, pisani
Procjena i mjerenje ličnosti10293915.09.2021.   14:20 - 15:20 Andreis, pisani
Profesija novinar (praktikum)5721208.06.2021.   12.00 Kunić, pisani
Profesija novinar (praktikum)5721218.06.2021.   12.00 Kunić, pisani
Profesija novinar (praktikum)5721202.09.2021.   12.00 Kunić, pisani
Profesija novinar (praktikum)5721209.09.2021.   12.00 Kunić, pisani
Proizvodni proces medija (praktikum)6475126.01.2021.   12.00 Kunić, pisani
Proizvodni proces medija (praktikum)6475102.02.2021.   12.00 Kunić, pisani
Proizvodni proces medija (praktikum)6475120.04.2021.   12.00 Kunić, pisani
Proizvodni proces medija (praktikum)6475108.06.2021.   12.00 Kunić, pisani
Proizvodni proces medija (praktikum)6475118.06.2021.   12.00 Kunić, pisani
Proizvodni proces medija (praktikum)6475102.09.2021.   12.00 Kunić, pisani
Proizvodni proces medija (praktikum)6475109.09.2021.   12.00 Kunić, pisani
Prosvjetiteljstvo i klasični njemački idealizam18785523.11.2020.   14:20, Čuljak, pisani
Prosvjetiteljstvo i klasični njemački idealizam18785526.01.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Prosvjetiteljstvo i klasični njemački idealizam18785516.02.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Prosvjetiteljstvo i klasični njemački idealizam18785519.04.2021.   14:20 Čuljak, pisani
Prosvjetiteljstvo i klasični njemački idealizam18785507.06.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Prosvjetiteljstvo i klasični njemački idealizam18785528.06.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Prosvjetiteljstvo i klasični njemački idealizam18785530.08.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Prosvjetiteljstvo i klasični njemački idealizam18785507.09.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Prvi svjetski rat i Hrvatska20175324.11.2020.   17.30 - 19.00 Holjevac, pisani
Prvi svjetski rat i Hrvatska20175326.01.2021.   17.30 - 19.00 Holjevac, pisani
Prvi svjetski rat i Hrvatska20175309.02.2021.   17.30 - 19.00 Holjevac, usmeni
Prvi svjetski rat i Hrvatska20175308.06.2021.   17.30 - 19.00 Holjevac, pisani
Prvi svjetski rat i Hrvatska20175329.06.2021.   17.30 - 19.00 Holjevac, usmeni
Prvi svjetski rat i Hrvatska20175331.08.2021.   17.30 - 19.00 Holjevac, pisani
Prvi svjetski rat i Hrvatska20175307.09.2021.   17.30 - 19.00 Holjevac, usmeni
Psihijatrija i društvo21509124.11.2020.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Psihijatrija i društvo21509126.01.2021.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Psihijatrija i društvo21509109.02.2021.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Psihijatrija i društvo21509120.04.2021.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Psihijatrija i društvo21509108.06.2021.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Psihijatrija i društvo21509123.06.2021.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Psihijatrija i društvo21509107.09.2021.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Psihijatrija i društvo21509121.09.2021.   13.00 Janeš, usmeni/pisani
Psihofizika i biofizika20015229.01.2021.   13.00 - 14.30 Žebec, pisani
Psihofizika i biofizika20015212.02.2021.   13.00 - 14.30 Žebec, pisani
Psihofizika i biofizika20015220.04.2021.   13.30 - 15.00 Žebec, pisani
Psihofizika i biofizika20015207.06.2021.   13.30 - 15.00 Žebec, pisani
Psihofizika i biofizika20015214.06.2021.   13.30 - 15.00 Žebec, pisani
Psihofizika i biofizika20015203.09.2021.   09.30 - 11.00 Žebec, pisani
Psihofizika i biofizika20015213.09.2021.   09.30 - 11.00 Žebec, pisani
Psihologija djetinjstva i adolescencije3780925.11.2020.   16.00 Vučenović, pisani
Psihologija djetinjstva i adolescencije3780928.01.2021.   10.00 Vučenović, pisani
Psihologija djetinjstva i adolescencije3780918.02.2021.   10.00 Vučenović, pisani
Psihologija djetinjstva i adolescencije3780922.04.2021.   10.00 Vučenović, pisani
Psihologija djetinjstva i adolescencije3780910.06.2021.   14.00 Vučenović, pisani
Psihologija djetinjstva i adolescencije3780917.06.2021.   14.00 Vučenović, pisani
Psihologija djetinjstva i adolescencije3780906.09.2021.   13.00 Vučenović, pisani
Psihologija djetinjstva i adolescencije3780916.09.2021.   13.00 Vučenović, pisani
Psihologija izbora zanimanja5380026.01.2021.   09.00 Šverko, pisani
Psihologija izbora zanimanja5380009.02.2021.   09.00 Šverko, pisani
Psihologija izbora zanimanja5380020.04.2021.   09.00 Šverko, pisani
Psihologija izbora zanimanja5380008.06.2021.   09.00 Šverko, pisani
Psihologija izbora zanimanja5380015.06.2021.   09.00 Šverko, pisani
Psihologija izbora zanimanja5380007.09.2021.   09.00 Šverko, pisani
Psihologija izbora zanimanja5380021.09.2021.   09.00 Šverko, pisani
Psihologija komunikacije7940214.06.2021.   13.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologija komunikacije7940230.06.2021.   12.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologija komunikacije7940201.09.2021.   11.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologija komunikacije7940209.09.2021.   13.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologija marketinga5379524.11.2020.   15.00 Milas, usmeni
Psihologija marketinga5379526.01.2021.   15.30 Milas, usmeni
Psihologija marketinga5379509.02.2021.   15.30 Milas, usmeni
Psihologija marketinga5379522.04.2021.   15.00 Milas, usmeni
Psihologija marketinga5379510.06.2021.   15.30 Milas, usmeni
Psihologija marketinga5379524.06.2021.   15.30 Milas, usmeni
Psihologija marketinga5379502.09.2021.   15.30 Milas, usmeni
Psihologija marketinga5379516.09.2021.   15.30 Milas, usmeni
Psihologija masovnih medija i masovne komunikacije6475029.01.2021.   10.30 - 11.30 Kozjak Mikić, pisani
Psihologija masovnih medija i masovne komunikacije6475012.02.2021.   10.30 - 11.30 Kozjak Mikić, pisani
Psihologija masovnih medija i masovne komunikacije6475023.04.2021.   10.30 - 11.30 Kozjak Mikić, pisani
Psihologija medija i masovne komunikacije20071329.01.2021.   10.30 - 11.30 Kozjak Mikić, pisani
Psihologija medija i masovne komunikacije20071312.02.2021.   10.30 - 11.30 Kozjak Mikić, pisani
Psihologija medija i masovne komunikacije20071323.04.2021.   10.30 - 11.30 Kozjak Mikić, pisani
Psihologija obrazovanja5387023.11.2020.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Psihologija obrazovanja5387025.01.2021.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Psihologija obrazovanja5387008.02.2021.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Psihologija obrazovanja5387019.04.2021.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Psihologija obrazovanja5387014.06.2021.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Psihologija obrazovanja5387028.06.2021.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Psihologija obrazovanja5387006.09.2021.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Psihologija obrazovanja5387020.09.2021.   10.00 Brajša Žganec, pisani
Psihologija odrasle dobi i starenja3864023.11.2020.   10.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologija odrasle dobi i starenja3864025.01.2021.   10.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologija odrasle dobi i starenja3864008.02.2021.   10.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologija odrasle dobi i starenja3864014.06.2021.   11.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologija odrasle dobi i starenja3864028.06.2021.   11.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologija odrasle dobi i starenja3864001.09.2021.   11.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologija odrasle dobi i starenja3864008.09.2021.   11.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologija oglašavanja20665109.06.2021.   13.00 - 14.00 Andreis, pisani
Psihologija oglašavanja20665123.06.2021.   13.00 - 14.00 Andreis, pisani
Psihologija oglašavanja20665101.09.2021.   13.00 - 14.00 Andreis, pisani
Psihologija oglašavanja20665115.09.2021.   13.00 - 14.00 Andreis, pisani
Psihologija ovisnosti5116128.01.2021.   14.00 Glavak Tkalić, pisani
Psihologija ovisnosti5116111.02.2021.   14.00 Glavak Tkalić, pisani
Psihologija ovisnosti5116122.04.2021.   14.00 Glavak Tkalić, pisani
Psihologija ovisnosti5116110.06.2021.   14.00 Glavak Tkalić, pisani
Psihologija ovisnosti5116117.06.2021.   14.00 Glavak Tkalić, pisani
Psihologija ovisnosti5116109.09.2021.   14.00 Glavak Tkalić, pisani
Psihologija ovisnosti5116116.09.2021.   14.00 Glavak Tkalić, pisani
Psihologija pamćenja20012624.11.2020.   08.00 Ćurković, pisani
Psihologija pamćenja20012601.02.2021.   08.00 Ćurković, pisani
Psihologija pamćenja20012615.02.2021.   08.00 Ćurković, pisani
Psihologija pamćenja20012620.04.2021.   08.00 Ćurković, pisani
Psihologija pamćenja20012615.06.2021.   08.00 Ćurković, pisani
Psihologija pamćenja20012606.07.2021.   08.00 Ćurković, pisani
Psihologija pamćenja20012607.09.2021.   08.00 Ćurković, pisani
Psihologija pamćenja20012621.09.2021.   08.00 Ćurković, pisani
Psihologija ponašanja u organizaciji5386725.01.2021.   16.00 Komar, pisani
Psihologija ponašanja u organizaciji5386701.02.2021.   16.00 Komar, pisani
Psihologija ponašanja u organizaciji5386719.04.2021.   16.00 Komar, pisani
Psihologija ponašanja u organizaciji5386707.06.2021.   16.00 Komar, pisani
Psihologija ponašanja u organizaciji5386714.06.2021.   16.00 Komar, pisani
Psihologija ponašanja u organizaciji5386706.09.2021.   16.00 Komar, pisani
Psihologija ponašanja u organizaciji5386713.09.2021.   16.00 Komar, pisani
Psihologija rada2872923.11.2020.   15.00 Komar, pisani
Psihologija rada2872925.01.2021.   15.00 Komar, pisani
Psihologija rada2872901.02.2021.   15.00 Komar, pisani
Psihologija rada2872919.04.2021.   15.00 Komar, pisani
Psihologija rada2872907.06.2021.   15.00 Komar, pisani
Psihologija rada2872914.06.2021.   15.00 Komar, pisani
Psihologija rada2872906.09.2021.   15.00 Komar, pisani
Psihologija rada2872913.09.2021.   15.00 Komar, pisani
Psihologija spolnosti3864826.01.2021.   10.00 Brajković, pisani
Psihologija spolnosti3864809.02.2021.   10.00 Brajković, pisani
Psihologija spolnosti3864820.04.2021.   10.00 Brajković, pisani
Psihologija spolnosti3864814.06.2021.   10.00 Brajković, pisani
Psihologija spolnosti3864805.07.2021.   10.00 Brajković, pisani
Psihologija spolnosti3864806.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Psihologija spolnosti3864820.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Psihologija starenja10293714.06.2021.   13.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologija starenja10293730.06.2021.   12.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologija starenja10293709.09.2021.   13.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologija starenja10293723.09.2021.   13.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologija športa i vježbanja14487224.11.2020.   14:20 - 15:50 Greblo Jurakić, pisani
Psihologija športa i vježbanja14487228.01.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Psihologija športa i vježbanja14487211.02.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Psihologija športa i vježbanja14487222.04.2021.   14:20 - 15:50 Greblo Jurakić, pisani
Psihologija športa i vježbanja14487210.06.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Psihologija športa i vježbanja14487201.07.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Psihologija športa i vježbanja14487203.09.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Psihologija športa i vježbanja14487210.09.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Psihologija u hrvatskoj književnosti17261124.11.2020.   12.00 Jurić Vukelić, pisani
Psihologija u hrvatskoj književnosti17261101.02.2021.   12.00 Jurić Vukelić, pisani
Psihologija u hrvatskoj književnosti17261115.02.2021.   12.00 Jurić Vukelić, pisani
Psihologija u hrvatskoj književnosti17261120.04.2021.   12.00 Jurić Vukelić, pisani
Psihologija u hrvatskoj književnosti17261115.06.2021.   12.00 Jurić Vukelić, pisani
Psihologija u hrvatskoj književnosti17261106.07.2021.   12.00 Jurić Vukelić, pisani
Psihologija u hrvatskoj književnosti17261107.09.2021.   12.00 Jurić Vukelić, pisani
Psihologija u hrvatskoj književnosti17261121.09.2021.   12.00 Jurić Vukelić, pisani
Psihologija učenja3884323.11.2020.   09.00 Ćurković/Kopilaš, pisani
Psihologija učenja3884327.01.2021.   09.00 Ćurković/Kopilaš, pisani
Psihologija učenja3884310.02.2021.   09.00 Ćurković/Kopilaš, pisani
Psihologija učenja3884319.04.2021.   09.00 Ćurković/Kopilaš, pisani
Psihologija učenja3884309.06.2021.   09.00 Ćurković/Kopilaš, pisani
Psihologija učenja3884316.06.2021.   09.00 Ćurković/Kopilaš, pisani
Psihologija učenja3884301.09.2021.   09.00 Ćurković/Kopilaš, pisani
Psihologija učenja3884308.09.2021.   09.00 Ćurković/Kopilaš, pisani
Psihologijska etika2871301.02.2021.   14.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologijska etika2871315.02.2021.   14.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologijska etika2871326.04.2021.   14.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologijska etika2871314.06.2021.   14.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologijska etika2871330.06.2021.   14.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologijska etika2871301.09.2021.   14.00 Despot Lučanin, pisani
Psihologijska etika2871309.09.2021.   14.00 Despot Lučanin, pisani
Psihološko savjetovanje5387226.11.2020.   16.00 Buljan Flander
Psihološko savjetovanje5387228.01.2021.   16.00 Buljan Flander
Psihološko savjetovanje5387211.02.2021.   16.00 Buljan Flander
Psihološko savjetovanje5387222.04.2021.   16.00 Buljan Flander
Psihološko savjetovanje5387210.06.2021.   16.00 Buljan Flander
Psihološko savjetovanje5387217.06.2021.   16.00 Buljan Flander
Psihološko savjetovanje5387216.09.2021.   16.00 Buljan Flander
Psihološko savjetovanje5387223.09.2021.   16.00 Buljan Flander
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878924.11.2020.   11.00 Maričić, usmeni
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878905.02.2021.   11.00 Maričić, usmeni
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878919.02.2021.   11.00 Maričić, usmeni
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878928.04.2021.   15.00 Maričić, usmeni
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878911.06.2021.   12.30 Maričić, usmeni
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878917.06.2021.   10.00 Brajković, pisani
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878902.07.2021.   12.30 Maričić, usmeni
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878908.07.2021.   10.00 Brajković, pisani
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878902.09.2021.   11.30 Maričić, usmeni
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878909.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878916.09.2021.   11.30 Maričić, usmeni
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878923.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Psihoterapijski pravci5387124.11.2020.   11.00 Maričić, usmeni
Psihoterapijski pravci5387129.01.2021.   12.00 Maričić, usmeni
Psihoterapijski pravci5387112.02.2021.   12.00 Maričić, usmeni
Psihoterapijski pravci5387128.04.2021.   16.00 Maričić, usmeni
Psihoterapijski pravci5387110.06.2021.   10.00 Maričić, usmeni
Psihoterapijski pravci5387124.06.2021.   10.00 Maričić, usmeni
Psihoterapijski pravci5387101.07.2021.   10.00 Maričić, usmeni
Psihoterapijski pravci5387102.09.2021.   11.30 Maričić, usmeni
Psihoterapijski pravci5387116.09.2021.   11.30 MAričić, usmeni
Put u ne(mir): Vojno - politički odnosi u BiH tijekom 1991.- 1995. godine18114923.11.2020.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Put u ne(mir): Vojno - politički odnosi u BiH tijekom 1991.- 1995. godine18114902.02.2021.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Put u ne(mir): Vojno - politički odnosi u BiH tijekom 1991.- 1995. godine18114916.02.2021.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Put u ne(mir): Vojno - politički odnosi u BiH tijekom 1991.- 1995. godine18114926.04.2021.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Put u ne(mir): Vojno - politički odnosi u BiH tijekom 1991.- 1995. godine18114915.06.2021.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Put u ne(mir): Vojno - politički odnosi u BiH tijekom 1991.- 1995. godine18114929.06.2021.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Put u ne(mir): Vojno - politički odnosi u BiH tijekom 1991.- 1995. godine18114906.09.2021.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Put u ne(mir): Vojno - politički odnosi u BiH tijekom 1991.- 1995. godine18114920.09.2021.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Racionalizam i empirizam18785225.11.2020.   11.00 Metesi, usmeni
Racionalizam i empirizam21483225.11.2020.   11.00 Metesi, usmeni
Racionalizam i empirizam18785227.01.2021.   11.30 Metesi, usmeni
Racionalizam i empirizam21483227.01.2021.   11.30 Metesi, usmeni
Racionalizam i empirizam18785210.02.2021.   11.30 Metesi, usmeni
Racionalizam i empirizam21483210.02.2021.   11.30 Metesi, usmeni
Racionalizam i empirizam18785221.04.2021.   11.30 Metesi, usmeni
Racionalizam i empirizam21483221.04.2021.   11.30 Metesi, usmeni
Racionalizam i empirizam18785209.06.2021.   11.30 Metesi, usmeni
Racionalizam i empirizam21483209.06.2021.   11.30 Metesi, usmeni
Racionalizam i empirizam18785223.06.2021.   11.30 Metesi, usmeni
Racionalizam i empirizam21483223.06.2021.   11.30 Metesi, usmeni
Racionalizam i empirizam18785201.09.2021.   11.30 Metesi, usmeni
Racionalizam i empirizam21483201.09.2021.   11.30 Metesi, usmeni
Racionalizam i empirizam18785208.09.2021.   11.30 Metesi, usmeni
Racionalizam i empirizam21483208.09.2021.   11.30 Metesi, usmeni
Računalni programi u demografiji21401226.01.2021.   11.00 Strmota, pisani
Računalni programi u demografiji21401208.02.2021.   11.00 Strmota, pisani
Računalni programi u demografiji21401221.04.2021.   15.00 Strmota,pisani
Računalni programi u demografiji21401209.06.2021.   15.00 Strmota,pisani
Računalni programi u demografiji21401216.06.2021.   15.00 Strmota,pisani
Računalni programi u demografiji21401214.09.2021.   15.00 Strmota,pisani
Računalni programi u demografiji21401222.09.2021.   15.00 Strmota,pisani
Rad s djecom s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama20121024.11.2020.   16.00 Dulčić, pisani
Rad s djecom s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama20121026.01.2021.   16.00 Dulčić, pisani
Rad s djecom s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama20121009.02.2021.   16.00 Dulčić, pisani
Rad s djecom s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama20121020.04.2021.   16.00 Dulčić, pisani
Rad s djecom s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama20121008.06.2021.   16.00 Dulčić, pisani
Rad s djecom s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama20121029.06.2021.   16.00 Dulčić, pisani
Rad s djecom s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama20121007.09.2021.   16.00 Dulčić, pisani
Rad s djecom s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama20121021.09.2021.   16.00 Dulčić, pisani
Rat u europskoj povijesti-Domovinski rat20290523.11.2020.   8.30 - 9.30 Beljo, usmeni
Rat u europskoj povijesti-Domovinski rat20290502.02.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, usmeni
Rat u europskoj povijesti-Domovinski rat20290516.02.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, usmeni
Rat u europskoj povijesti-Domovinski rat20290526.04.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, usmeni
Rat u europskoj povijesti-Domovinski rat20290515.06.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, usmeni
Rat u europskoj povijesti-Domovinski rat20290529.06.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, usmeni
Rat u europskoj povijesti-Domovinski rat20290506.09.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, usmeni
Rat u europskoj povijesti-Domovinski rat20290520.09.2021.   8.30 - 9.30 Beljo, usmeni
Razvoj hrvatske psihologije u europskom kontekstu18114024.11.2020.   16.00 - 17.30 Žebec, pisani
Razvoj hrvatske psihologije u europskom kontekstu18114001.02.2021.   16.00 - 17.30 Žebec, pisani
Razvoj hrvatske psihologije u europskom kontekstu18114015.02.2021.   16.00 - 17.30 Žebec, pisani
Razvoj hrvatske psihologije u europskom kontekstu18114014.06.2021.   16.00 - 17.30 Žebec, pisani
Razvoj hrvatske psihologije u europskom kontekstu18114028.06.2021.   16.00 - 17.30 Žebec, pisani
Razvoj hrvatske psihologije u europskom kontekstu18114030.08.2021.   16.00 - 17.30 Žebec, pisani
Razvoj hrvatske psihologije u europskom kontekstu18114006.09.2021.   16.00 - 17.30 Žebec, pisani
Razvoj u društvenom kontekstu5386325.11.2020.   17.00 Vučenović, pisani
Razvoj u društvenom kontekstu5386328.01.2021.   15.00 Vučenović, pisani
Razvoj u društvenom kontekstu5386318.02.2021.   15.00 Vučenović, pisani
Razvoj u društvenom kontekstu5386322.04.2021.   15.00 Vučenović, pisani
Razvoj u društvenom kontekstu5386310.06.2021.   15.00 Vučenović, pisani
Razvoj u društvenom kontekstu5386317.06.2021.   15.00 Vučenović, pisani
Razvoj u društvenom kontekstu5386306.09.2021.   09.00 Vučenović, pisani
Razvoj u društvenom kontekstu5386316.09.2021.   09.00 Vučenović, pisani
Razvojna psihologija20055126.01.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija14471226.01.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija20055109.02.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija14471209.02.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija20055120.04.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija14471220.04.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija20055114.06.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija14471214.06.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija20055105.07.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija14471205.07.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija20055106.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija14471206.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija20055120.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija14471220.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihopatologija21398217.06.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihopatologija21398208.07.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihopatologija21398209.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihopatologija21398223.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Regresijska analiza5387324.11.2020.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Regresijska analiza5387326.01.2021.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Regresijska analiza5387309.02.2021.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Regresijska analiza5387320.04.2021.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Regresijska analiza5387308.06.2021.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Regresijska analiza5387315.06.2021.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Regresijska analiza5387307.09.2021.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Regresijska analiza5387314.09.2021.   09.00 - 10.00 pisani, 10.00 - 16.00 usmeni
Religije svijeta21509624.11.2020.   15.00 Markešić, pisani
Religije svijeta21509626.01.2021.   15.00 Markešić, pisani
Religije svijeta21509609.02.2021.   15.00 Markešić, pisani
Religije svijeta21509620.04.2021.   15.00 Markešić, pisani
Religije svijeta21509608.06.2021.   15.00 Markešić, pisani
Religije svijeta21509623.06.2021.   15.00 Markešić, pisani
Religije svijeta21509607.09.2021.   15.00 Markešić, pisani
Religije svijeta21509621.09.2021.   15.00 Markešić, pisani
Religijske sastavnice hrvatskoga identiteta20177924.11.2020.   13.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Religijske sastavnice hrvatskoga identiteta20177908.06.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Religijske sastavnice hrvatskoga identiteta20177915.06.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Religijske sastavnice hrvatskoga identiteta20177906.07.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Religijske sastavnice hrvatskoga identiteta20177931.08.2021.   11.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Religijske sastavnice hrvatskoga identiteta20177907.09.2021.   11.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Religijske sastavnice hrvatskoga identiteta20177921.09.2021.   11.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Rim: grad hodočasnika i umjetnosti20399327.11.2020.   12.30 Macan Lukavečki, pisani
Rim: grad hodočasnika i umjetnosti20399304.02.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Rim: grad hodočasnika i umjetnosti20399318.02.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Rim: grad hodočasnika i umjetnosti20399330.04.2021.   15.00 Macan Lukavečki, pisani
Rim: grad hodočasnika i umjetnosti20399316.06.2021.   12.00 Macan Lukavečki, pisani
Rim: grad hodočasnika i umjetnosti20399325.06.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Rim: grad hodočasnika i umjetnosti20399301.09.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Rim: grad hodočasnika i umjetnosti20399309.09.2021.   12.00 Macan Lukavečki, pisani
Rimska književnost 14575624.11.2020.   09.30 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 14575626.01.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 14575609.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 14575616.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 14575620.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 14575627.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 14575608.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 14575615.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 14575629.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 14575602.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 14575609.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 14575623.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 23756824.11.2020.   09.30 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 23756826.01.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 23756809.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 23756816.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 23756820.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 23756827.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 23756808.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 23756815.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 23756829.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 23756802.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 23756809.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 23756823.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 33757224.11.2020.   09.30 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 33757226.01.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 33757209.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 33757216.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 33757220.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 33757227.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 33757208.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 33757215.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 33757229.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 33757202.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 33757209.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 33757223.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska književnost 43757629.01.2021.   11.00 Krešić
Rimska književnost 43757610.02.2021.   11: 00 Krešić
Rimska književnost 43757610.06.2021.   11.00 Krešić
Rimska književnost 43757630.06.2021.   11.00 Krešić
Rimska književnost 43757603.09.2021.   11.00 Krešić
Rimska književnost 43757610.09.2021.   11.00 Krešić
Rimska komedija3887424.11.2020.   09.30 Matasović, pisani/usmeni
Rimska komedija3887426.01.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska komedija3887409.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska komedija3887416.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska komedija3887420.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska komedija3887427.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska komedija3887408.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska komedija3887415.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska komedija3887429.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska komedija3887402.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska komedija3887409.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska komedija3887423.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska metrika7772325.11.2020.   10.00 Tvrtković
Rimska metrika7772327.01.2021.   10.00 Tvrtković
Rimska metrika7772310.02.2021.   10.00 Tvrtković
Rimska metrika7772319.04.2021.   11.00 Tvrtković
Rimska metrika7772314.06.2021.   10.00 Tvrtković
Rimska metrika7772328.06.2021.   10.00 Tvrtković
Rimska metrika7772306.09.2021.   10.00 Tvrtković
Rimska metrika7772313.09.2021.   10.00 Tvrtković
Rimska poezija 18614324.11.2020.   09.30 Matasović, pisani/usmeni
Rimska poezija 18614326.01.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska poezija 18614309.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska poezija 18614316.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska poezija 18614320.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska poezija 18614327.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska poezija 18614308.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska poezija 18614315.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska poezija 18614329.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska poezija 18614302.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska poezija 18614309.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska poezija 18614323.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Rimska poezija 28614525.11.2020.   11.30 Martinić - Jerčić
Rimska poezija 28614502.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Rimska poezija 28614516.02.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Rimska poezija 28614528.04.2021.   11.30 Martinić - Jerčić
Rimska poezija 28614516.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Rimska poezija 28614530.06.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Rimska poezija 28614508.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Rimska poezija 28614515.09.2021.   10.00 Martinić - Jerčić
Rimska povijest i civilizacija4575523.11.2020.   11:15 Marina, pisani
Rimska povijest i civilizacija4575527.01.2021.   12:45 Marina, pisani
Rimska povijest i civilizacija4575510.02.2021.   12:45 Marina, pisani
Rimska povijest i civilizacija4575517.02.2021.   12:45 Marina, pisani
Rimska povijest i civilizacija4575521.04.2021.   12:45 Marina, pisani
Rimska povijest i civilizacija4575509.06.2021.   12:45 Marina, pisani
Rimska povijest i civilizacija4575516.06.2021.   12:45 Marina, pisani
Rimska povijest i civilizacija4575507.07.2021.   12:45 Marina, pisani
Rimska povijest i civilizacija4575501.09.2021.   12:45 Marina, pisani
Rimska povijest i civilizacija4575508.09.2021.   12:45 Marina, pisani
Rimska proza (Srebrni vijek)6185128.01.2021.   11.00 Krešić
Rimska proza (Srebrni vijek)6185109.02.2021.   11.00 Krešić
Rimska proza (Srebrni vijek)6185109.06.2021.   11.00 Krešić
Rimska proza (Srebrni vijek)6185129.06.2021.   11.00 Krešić
Rimska proza (Srebrni vijek)6185102.09.2021.   11.00 Krešić
Rimska proza (Srebrni vijek)6185109.09.2021.   11.00 Krešić
Rizici masovne komunikacije6474925.11.2020.   13.00 Vučenović, pisani
Rizici masovne komunikacije6474928.01.2021.   14.00 Vučenović, pisani
Rizici masovne komunikacije6474918.02.2021.   14.00 Vučenović, pisani
Rizici masovne komunikacije6474922.04.2021.   14.00 Vučenović, pisani
Rizici masovne komunikacije6474910.06.2021.   09.00 Vučenović, pisani
Rizici masovne komunikacije6474917.06.2021.   09.00 Vučenović, pisani
Rizici masovne komunikacije6474906.09.2021.   11.00 Vučenović, pisani
Rizici masovne komunikacije6474916.09.2021.   11.00 Vučenović, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja13042523.11.2020.   11.30 Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja21595123.11.2020.   11.30 Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja13042525.01.2021.   11:45 Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja21595125.01.2021.   11:45 Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja13042502.02.2021.   11:45 Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja21595102.02.2021.   11:45 Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja13042528.04.2021.   11.30Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja21595128.04.2021.   11.30Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja13042508.06.2021.   12.00Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja21595108.06.2021.   12.00Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja13042515.06.2021.   12.00Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja21595115.06.2021.   12.00Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja13042518.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja21595118.09.2021.   12.00 Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja13042524.09.2021.   12.00Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja21595124.09.2021.   12.00Franić Tomić, pisani
Ruđer Bošković21397827.01.2021.   13.30 Metesi/Martinović, pisani
Ruđer Bošković21397810.02.2021.   13.30 Metesi/Martinović, pisani
Ruđer Bošković21397821.04.2021.   13.30 Metesi/Martinović, pisani
Ruđer Bošković21397809.06.2021.   13.30 Metesi/Martinović, pisani
Ruđer Bošković21397823.06.2021.   13.30 Metesi/Martinović, pisani
Ruđer Bošković21397801.09.2021.   13.30 Metesi/Martinović, pisani
Ruđer Bošković21397809.09.2021.   13.30 Metesi/Martinović, pisani
Sakralna građevina u srednjem vijeku21465127.11.2020.   11.30 Macan Lukavečki, pisani
Sakralna građevina u srednjem vijeku21465102.02.2021.   11.00 Macan Lukavečki, pisani
Sakralna građevina u srednjem vijeku21465116.02.2021.   11.00 Macan Lukavečki, pisani
Sakralna građevina u srednjem vijeku21465126.04.2021.   14.00 Macan Lukavečki, pisani
Sakralna građevina u srednjem vijeku21465116.06.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Sakralna građevina u srednjem vijeku21465125.06.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Sakralna građevina u srednjem vijeku21465101.09.2021.   10.00 Macan Lukavečki, pisani
Sakralna građevina u srednjem vijeku21465109.09.2021.   12.00 Macan Lukavečki, pisani
Sectoral Public Relations18797625.11.2020.   09.00 - 10.00 Mateljak
Sectoral Public Relations18797625.01.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Sectoral Public Relations18797603.02.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Sectoral Public Relations18797616.02.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Sectoral Public Relations18797620.04.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Sectoral Public Relations18797609.06.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Sectoral Public Relations18797616.06.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Sectoral Public Relations18797606.07.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Sectoral Public Relations18797601.09.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Sectoral Public Relations18797615.09.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Sectoral Public Relations18797622.09.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Self-Deception [Filozofija uma]20151623.11.2020.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Self-Deception [Filozofija uma]20151625.01.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Self-Deception [Filozofija uma]20151615.02.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Self-Deception [Filozofija uma]20151626.04.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Self-Deception [Filozofija uma]20151607.06.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Self-Deception [Filozofija uma]20151605.07.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Self-Deception [Filozofija uma]20151606.09.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Self-Deception [Filozofija uma]20151620.09.2021.   12.00 Janović, pisani i usmeni
Semiotika kulture21402417.06.2021.   09.00 Žižić, usmeni
Semiotika kulture21402424.06.2021.   09.00 Žižić, usmeni
Semiotika kulture21402415.09.2021.   09.00 Žižić, usmeni
Semiotika kulture21402422.09.2021.   09.00 Žižić, usmeni
Semiotika u masovnom komuniciranju2846625.11.2020.   10.30 Labaš, pisani
Semiotika u masovnom komuniciranju8609225.11.2020.   10.30 Labaš, pisani
Semiotika u masovnom komuniciranju2846603.02.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Semiotika u masovnom komuniciranju8609203.02.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Semiotika u masovnom komuniciranju2846610.02.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Semiotika u masovnom komuniciranju8609210.02.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Semiotika u masovnom komuniciranju2846621.04.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Semiotika u masovnom komuniciranju8609221.04.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Semiotika u masovnom komuniciranju2846615.06.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Semiotika u masovnom komuniciranju8609215.06.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Semiotika u masovnom komuniciranju2846629.06.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Semiotika u masovnom komuniciranju8609229.06.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Semiotika u masovnom komuniciranju2846608.09.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Semiotika u masovnom komuniciranju8609208.09.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Semiotika u masovnom komuniciranju2846615.09.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Semiotika u masovnom komuniciranju8609215.09.2021.   09.30 Labaš, pisani (11.00 usmeni)
Sintaksa hrvatskoga jezika18807423.11.2020.   08.30 Grčević/Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika3744723.11.2020.   08.30 Grčević/Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika18807425.01.2021.   10.30 Grčević/Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika3744725.01.2021.   10.30 Grčević/Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika18807408.02.2021.   10.30 Grčević/Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika3744708.02.2021.   10.30 Grčević/Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika18807419.04.2021.   10.30 Grčević/Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika3744719.04.2021.   10.30 Grčević/Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika18807407.06.2021.   08.30 Grčević/Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika3744707.06.2021.   08.30 Grčević/Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika18807421.06.2021.   08.30 Grčević/Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika3744721.06.2021.   08.30 Grčević/Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika18807430.08.2021.   08.30 Grčević/Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika3744730.08.2021.   08.30 Grčević/Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika18807413.09.2021.   08.30 Grčević/Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika3744713.09.2021.   08.30 Grčević/Baković, pisani
Slavne žene staroga svijeta20291107.06.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Slavne žene staroga svijeta20291114.06.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Slavne žene staroga svijeta20291121.06.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Slavne žene staroga svijeta20291130.08.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Slavne žene staroga svijeta20291106.09.2021.   08.00 Tomorad, pisani
Socijalna ekologija20069823.11.2020.   11:10 Mihaljević, pisani
Socijalna ekologija20069826.01.2021.   10.00 Mihaljević, pisani
Socijalna ekologija20069809.02.2021.   10.00 Mihaljević, pisani
Socijalna filozofija18786124.11.2020.   13.00 Kukoč, soba 010
Socijalna filozofija21483724.11.2020.   13.00 Kukoč, soba 010
Socijalna filozofija18786126.01.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Socijalna filozofija21483726.01.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Socijalna filozofija18786116.02.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Socijalna filozofija21483716.02.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Socijalna filozofija18786120.04.2021.   13.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Socijalna filozofija21483720.04.2021.   13.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Socijalna filozofija18786108.06.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Socijalna filozofija21483708.06.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Socijalna filozofija18786106.07.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Socijalna filozofija21483706.07.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Socijalna filozofija18786103.09.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Socijalna filozofija21483703.09.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Socijalna filozofija18786110.09.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Socijalna filozofija21483710.09.2021.   10.00 Kukoč, usmeni (soba 010)
Socijalna psihologija3776726.11.2020.   16:15 Franc, pisani
Socijalna psihologija3776728.01.2021.   16:45 Franc, pisani
Socijalna psihologija3776711.02.2021.   16:45 Franc, pisani
Socijalna spoznaja i percepcija5710926.11.2020.   10.00 Maričić, pisani
Socijalna spoznaja i percepcija5710903.02.2021.   11.00 Maričić, pisani
Socijalna spoznaja i percepcija5710917.02.2021.   11.00 Maričić, pisani
Socijalna spoznaja i percepcija5710930.04.2021.   10.00 Maričić, pisani
Socijalna spoznaja i percepcija5710911.06.2021.   11.00 Maričić, pisani
Socijalna spoznaja i percepcija5710902.07.2021.   11.00 Maričić, pisani
Socijalna spoznaja i percepcija5710931.08.2021.   11.00 Maričić, pisani
Socijalna spoznaja i percepcija5710914.09.2021.   11.00 Maričić, pisani
Sociologija devijantnosti17250504.02.2021.   13.30 Matić, usmeni
Sociologija devijantnosti17250511.02.2021.   15.00 Matić, usmeni
Sociologija devijantnosti17250516.06.2021.   13.00 Matić, usmeni
Sociologija devijantnosti17250530.06.2021.   13.00 Matić, usmeni
Sociologija devijantnosti17250508.09.2021.   13.00 Matić, usmeni
Sociologija društvenih promjena21117025.11.2020.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija društvenih promjena21117002.02.2021.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija društvenih promjena21117016.02.2021.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija društvenih promjena21117020.04.2021.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija društvenih promjena21117015.06.2021.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija društvenih promjena21117006.07.2021.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija društvenih promjena21117007.09.2021.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija društvenih promjena21117021.09.2021.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija hrvatske dijaspore20518323.09.2021.   11.00 Perić Kaselj
Sociologija hrvatskoga društva 13776624.11.2020.   10.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 13776626.01.2021.   10.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 13776618.02.2021.   10.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 13776630.04.2021.   10.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 13776607.06.2021.   09.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 13776615.06.2021.   09.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 13776608.09.2021.   10.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 13776615.09.2021.   10.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 1 - Sociologija hrvatskih regija21502624.11.2020.   10.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 1 - Sociologija hrvatskih regija21502626.01.2021.   10.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 1 - Sociologija hrvatskih regija21502618.02.2021.   10.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 1 - Sociologija hrvatskih regija21502630.04.2021.   10.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 1 - Sociologija hrvatskih regija21502607.06.2021.   09.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 1 - Sociologija hrvatskih regija21502615.06.2021.   09.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 1 - Sociologija hrvatskih regija21502608.09.2021.   10.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 1 - Sociologija hrvatskih regija21502615.09.2021.   10.00 Sršen, usmeni
Sociologija hrvatskoga društva 23776924.11.2020.   13:'00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 23776908.06.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 23776915.06.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 23776906.07.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 23776931.08.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 23776907.09.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 23776921.09.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 34628126.01.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 34628109.02.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 34628116.02.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 34628120.04.2021.   13.00 Tadić/Bilobrk,pisani
Sociologija hrvatskoga društva 34628101.09.2021.   11.00 Tadić/Bilobrl, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 34628108.09.2021.   11.00 Tadić/Bilobrl, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 34628122.09.2021.   11.00 Tadić/Bilobrl, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 4- Hrvatski medijski sustav21504226.11.2020.   09.30 Balabanić
Sociologija hrvatskoga društva 4- Hrvatski medijski sustav21504221.04.2021.   09.30 Balabanić
Sociologija hrvatskoga društva 4- Hrvatski medijski sustav21504209.06.2021.   09.30 Balabanić
Sociologija hrvatskoga društva 4- Hrvatski medijski sustav21504208.09.2021.   12.00 Balabanić
Sociologija hrvatskoga društva 4- Hrvatski medijski sustav21504222.09.2021.   12.00 Balabanić
Sociologija hrvatskoga društva 5 - Hrvatske pravne i političke institucije21411726.11.2020.   09.30 Balabanić
Sociologija hrvatskoga društva 5 - Hrvatske pravne i političke institucije21411729.01.2021.   10.00 Balabanić
Sociologija hrvatskoga društva 5 - Hrvatske pravne i političke institucije21411712.02.2021.   10.00 Balabanić
Sociologija hrvatskoga društva 5 - Hrvatske pravne i političke institucije21411721.04.2021.   09.30 Balabanić
Sociologija hrvatskoga društva 5 - Hrvatske pravne i političke institucije21411708.09.2021.   12.00 Balabanić
Sociologija identiteta15987430.04.2021.   12.00 Sršen, usmeni
Sociologija identiteta6473230.04.2021.   12.00 Sršen, usmeni
Sociologija identiteta15987407.06.2021.   12.00 Sršen, usmeni
Sociologija identiteta6473207.06.2021.   12.00 Sršen, usmeni
Sociologija identiteta15987415.06.2021.   12.00 Sršen, usmeni
Sociologija identiteta6473215.06.2021.   12.00 Sršen, usmeni
Sociologija identiteta15987408.09.2021.   12.00 Sršen, usmeni
Sociologija identiteta6473208.09.2021.   12.00 Sršen, usmeni
Sociologija identiteta15987415.09.2021.   12.00 Sršen, usmeni
Sociologija identiteta6473215.09.2021.   12.00 Sršen, usmeni
Sociologija igara na sreću21512826.11.2020.   16.00 Kozjak, usmeni
Sociologija igara na sreću21512828.01.2021.   16.00 Kozjak, usmeni
Sociologija igara na sreću21512822.04.2021.   16.00 Kozjak, usmeni
Sociologija igara na sreću20061122.04.2021.  
Sociologija igara na sreću21512810.06.2021.   16.00 Kozjak, usmeni
Sociologija igara na sreću20061110.06.2021.  
Sociologija igara na sreću21512824.06.2021.   16.00 Kozjak, usmeni
Sociologija igara na sreću20061124.06.2021.  
Sociologija igara na sreću21512809.09.2021.   16.00 Kozjak, usmeni
Sociologija igara na sreću20061109.09.2021.  
Sociologija igara na sreću21512816.09.2021.   16.00 Kozjak, usmeni
Sociologija igara na sreću20061116.09.2021.  
Sociologija interneta21513024.11.2020.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija interneta20070424.11.2020.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija interneta21513026.01.2021.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija interneta20070426.01.2021.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija interneta21513002.02.2021.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija interneta20070402.02.2021.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija interneta21513020.04.2021.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija interneta20070420.04.2021.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija interneta21513008.06.2021.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija interneta20070408.06.2021.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija interneta21513015.06.2021.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija interneta20070415.06.2021.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija interneta21513001.09.2021.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija interneta20070401.09.2021.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija interneta21513008.09.2021.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija interneta20070408.09.2021.   14.00 - 16.00 Sabol, usmeni
Sociologija javnoga zdravstva21117908.06.2021.   15.00 Tadić/Brezovec, pisani
Sociologija javnoga zdravstva21117923.06.2021.   15.00 Tadić/Brezovec, pisani
Sociologija javnoga zdravstva21117907.09.2021.   15.00 Tadić/Brezovec, pisani
Sociologija javnoga zdravstva21117921.09.2021.   15.00 Tadić/Brezovec, pisani
Sociologija kulture i umjetnosti14850523.11.2020.   14.00 Tadić/ María Florencia Luchetti, usmeni
Sociologija kulture i umjetnosti14850525.01.2021.   14.00 Tadić/ María Florencia Luchetti, usmeni
Sociologija kulture i umjetnosti14850509.02.2021.   14.00 Tadić/ María Florencia Luchetti, usmeni
Sociologija kulture i umjetnosti14850522.04.2021.   14.00 Tadić/ María Florencia Luchetti, usmeni
Sociologija kulture i umjetnosti14850507.06.2021.   16.00 Tadić/ María Florencia Luchetti, usmeni
Sociologija kulture i umjetnosti14850521.06.2021.   16.00 Tadić/ María Florencia Luchetti, usmeni
Sociologija kulture i umjetnosti14850508.09.2021.   15.00 Tadić/ María Florencia Luchetti, usmeni
Sociologija morala17770826.01.2021.   11.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija morala17770809.02.2021.   11.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija morala17770816.02.2021.   11.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija morala17770820.04.2021.   13.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija morala17770831.08.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija morala17770807.09.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija morala17770821.09.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija potrošnje21122225.11.2020.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija potrošnje21122202.02.2021.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija potrošnje21122216.02.2021.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija potrošnje21122220.04.2021.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija potrošnje21122215.06.2021.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija potrošnje21122206.07.2021.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija potrošnje21122207.09.2021.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija potrošnje21122221.09.2021.   16.00 - 17.00 Peračković, pisani
Sociologija prehrane21511527.01.2021.   12.00 Marinović Golubić , usmeni
Sociologija prehrane21511510.02.2021.   12.00 Marinović Golubić , usmeni
Sociologija prehrane21511518.02.2021.   12.00 Marinović Golubić , usmeni
Sociologija prehrane21511522.04.2021.   12.00 Marinović Golubić , usmeni
Sociologija prehrane21511529.04.2021.   12.00 Marinović Golubić , usmeni
Sociologija prehrane21511515.06.2021.   13.00 Marinović Golubić , usmeni
Sociologija prehrane21511529.06.2021.   13.00 Marinović Golubić , usmeni
Sociologija prehrane21511506.07.2021.   13.00 Marinović Golubić , usmeni
Sociologija prehrane21511507.09.2021.   13.00 Marinović Golubić , usmeni
Sociologija prehrane21511514.09.2021.   13.00 Marinović Golubić , usmeni
Sociologija prostora20070008.06.2021.   12:45 Ursić, pisani
Sociologija prostora20070015.06.2021.   12:45 Ursić, pisani
Sociologija prostora20070029.06.2021.   12:45 Ursić, pisani
Sociologija prostora20070007.09.2021.   12:45 Ursić, pisani
Sociologija prostora20070014.09.2021.   12:45 Ursić, pisani
Sociologija prostora20070021.09.2021.   12:45 Ursić, pisani
Sociologija rada i organizacije21400127.01.2021.   14.00 Dubreta, usmeni
Sociologija rada i organizacije21400108.02.2021.   14.00 Dubreta, usmeni
Sociologija rada i organizacije21400121.04.2021.   14.00 Dubreta, usmeni
Sociologija rada i organizacije21400123.06.2021.   14.00 Dubreta, usmeni
Sociologija rada i organizacije21400107.07.2021.   14.00 Dubreta, usmeni
Sociologija rada i organizacije21400131.08.2021.   14.00 Dubreta, usmeni
Sociologija rada i organizacije21400107.09.2021.   14.00 Dubreta, usmeni
Sociologija razvoja13230127.11.2020.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija razvoja21408827.11.2020.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija razvoja13230129.01.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija razvoja21408829.01.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija razvoja13230105.02.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija razvoja21408805.02.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija razvoja13230123.04.2021.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija razvoja21408823.04.2021.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija razvoja13230111.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija razvoja21408811.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija razvoja13230118.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija razvoja21408818.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija razvoja13230103.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija razvoja21408803.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija razvoja13230110.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija razvoja21408810.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija religije2888324.11.2020.   13.00 Tadić/Bilobrk,pisani
Sociologija religije2888309.06.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija religije2888316.06.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija religije2888307.07.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija religije2888301.09.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija religije2888308.09.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija religije2888322.09.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija sigurnosti13087127.11.2020.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija sigurnosti21513527.11.2020.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija sigurnosti13087129.01.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija sigurnosti21513529.01.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija sigurnosti13087105.02.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija sigurnosti21513505.02.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija sigurnosti13087123.04.2021.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija sigurnosti21513523.04.2021.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija sigurnosti13087111.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija sigurnosti21513511.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija sigurnosti13087118.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija sigurnosti21513518.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija sigurnosti13087103.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija sigurnosti21513503.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija sigurnosti13087110.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija sigurnosti21513510.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija socijalne kontrole i policije u hrvatskom društvu21408627.11.2020.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija socijalne kontrole i policije u hrvatskom društvu21408629.01.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija socijalne kontrole i policije u hrvatskom društvu21408605.02.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija socijalne kontrole i policije u hrvatskom društvu21408623.04.2021.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija socijalne kontrole i policije u hrvatskom društvu21408611.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija socijalne kontrole i policije u hrvatskom društvu21408618.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija socijalne kontrole i policije u hrvatskom društvu21408603.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija socijalne kontrole i policije u hrvatskom društvu21408610.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociologija umiranja i smrti11715624.11.2020.   14.00 Markešić, pisani
Sociologija umiranja i smrti11715626.01.2021.   14.00 Markešić, pisani
Sociologija umiranja i smrti11715609.02.2021.   14.00 Markešić, pisani
Sociologija umiranja i smrti11715620.04.2021.   14.00 Markešić, pisani
Sociologija umiranja i smrti11715608.06.2021.   14.00 Markešić, pisani
Sociologija umiranja i smrti11715623.06.2021.   14.00 Markešić, pisani
Sociologija umiranja i smrti11715607.09.2021.   14.00 Markešić, pisani
Sociologija umiranja i smrti11715621.09.2021.   14.00 Markešić, pisani
Sociologija uporabe droga21402527.01.2021.   14.00 Dubreta, usmeni
Sociologija uporabe droga21402508.02.2021.   14.00 Dubreta, usmeni
Sociologija uporabe droga21402521.04.2021.   14.00 Dubreta, usmeni
Sociologija uporabe droga21402523.06.2021.   14.00 Dubreta, usmeni
Sociologija uporabe droga21402507.07.2021.   14.00 Dubreta, usmeni
Sociologija uporabe droga21402531.08.2021.   14.00 Dubreta, usmeni
Sociologija uporabe droga21402507.09.2021.   14.00 Dubreta, usmeni
Sociologija zdravlja i bolesti21511626.01.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija zdravlja i bolesti21511609.02.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija zdravlja i bolesti21511616.02.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija zdravlja i bolesti21511620.04.2021.   13.00 Tadić/Bilobk, pisani
Sociologija zdravlja i bolesti21511631.08.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija zdravlja i bolesti21511607.09.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociologija zdravlja i bolesti21511621.09.2021.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sociology of Domestic Violence21408727.11.2020.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Sociology of Domestic Violence21408729.01.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociology of Domestic Violence21408705.02.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociology of Domestic Violence21408723.04.2021.   11.30 Cajner Mraović, usmeni
Sociology of Domestic Violence21408711.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociology of Domestic Violence21408718.06.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociology of Domestic Violence21408703.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociology of Domestic Violence21408710.09.2021.   10.00 Cajner Mraović, usmeni
Sociološke teorije 14622815.06.2021.   09.30 Marinović Golubić, usmeni
Sociološke teorije 14622829.06.2021.   09.30 Marinović Golubić, usmeni
Sociološke teorije 14622806.07.2021.   09.30 Marinović Golubić, usmeni
Sociološke teorije 14622807.09.2021.   09.30 Marinović Golubić, usmeni
Sociološke teorije 14622814.09.2021.   09.30 Marinović Golubić, usmeni
Sociološke teorije 14622822.09.2021.   09.30 Marinović Golubić, usmeni
Sociološke teorije 24622924.11.2020.   12.00 Tadić/Brezovec
Sociološke teorije 24622926.01.2021.   12.00 Tadić/Brezovec
Sociološke teorije 24622909.02.2021.   12.00 Tadić/Brezovec
Sociološke teorije 24622920.04.2021.   12.00 Tadić/Brezovec
Sociološke teorije 24622908.06.2021.   12.00 Tadić/Brezovec
Sociološke teorije 24622923.06.2021.   12.00 Tadić/Brezovec
Sociološke teorije 24622907.09.2021.   12.00 Tadić/Brezovec
Sociološke teorije 24622921.09.2021.   12.00 Tadić/Brezovec
Sociološki aspekti masovne komunikacije6475225.11.2020.   10.30 Labaš, usmeni
Sociološki aspekti masovne komunikacije6475203.02.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Sociološki aspekti masovne komunikacije6475210.02.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Sociološki aspekti masovne komunikacije6475221.04.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Sociološki aspekti masovne komunikacije6475215.06.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Sociološki aspekti masovne komunikacije6475229.06.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Sociološki aspekti masovne komunikacije6475208.09.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Sociološki aspekti masovne komunikacije6475215.09.2021.   11.00 Labaš, usmeni
Specifična psihopatologija2873209.06.2021.   13.00 - 15.00 Vidović, usmeni
Specifična psihopatologija2873216.06.2021.   13.00 - 15.00 Vidović, usmeni
Specifična psihopatologija2873201.09.2021.   13.00 - 15.00 Vidović, usmeni
Specifična psihopatologija2873208.09.2021.   13.00 - 15.00 Vidović, usmeni
Spomenička baština kao povijesni izvor21521123.11.2020.   12.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Spomenička baština kao povijesni izvor21521125.01.2021.   13.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Spomenička baština kao povijesni izvor21521108.02.2021.   13.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Spomenička baština kao povijesni izvor21521119.04.2021.   11.00 - 12.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Spomenička baština kao povijesni izvor21521107.06.2021.   9.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Spomenička baština kao povijesni izvor21521117.06.2021.   9.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Spomenička baština kao povijesni izvor21521101.09.2021.   9.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Spomenička baština kao povijesni izvor21521108.09.2021.   9.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Srednji vijek i renesansa18782025.11.2020.   11.30 Metesi, usmeni
Srednji vijek i renesansa21482625.11.2020.   11.30 Metesi, usmeni
Srednji vijek i renesansa18782003.02.2021.   10.30 Banić Pajnić
Srednji vijek i renesansa21482603.02.2021.   10.30 Banić Pajnić
Srednji vijek i renesansa18782017.02.2021.   10.30 Banić Pajnić
Srednji vijek i renesansa21482617.02.2021.   10.30 Banić Pajnić
Srednji vijek i renesansa18782020.04.2021.   10.30 Banić Pajnić
Srednji vijek i renesansa21482620.04.2021.   10.30 Banić Pajnić
Srednji vijek i renesansa18782014.06.2021.   10.00 Banić Pajnić
Srednji vijek i renesansa21482614.06.2021.   10.00 Banić Pajnić
Srednji vijek i renesansa18782028.06.2021.   10.00 Banić Pajnić
Srednji vijek i renesansa21482628.06.2021.   10.00 Banić Pajnić
Srednji vijek i renesansa18782015.09.2021.   10.00 Banić Pajnić
Srednji vijek i renesansa21482615.09.2021.   10.00 Banić Pajnić
Srednjovjekovni latinski natpisi20060126.11.2020.   11 .00 Matijević Sokol, pisani i usmeni
Srednjovjekovni latinski natpisi20060110.06.2021.   10 .00 Matijević Sokol, pisani i usmeni
Srednjovjekovni latinski natpisi20060101.07.2021.   11 .00 Matijević Sokol, pisani i usmeni
Srednjovjekovni latinski natpisi20060102.09.2021.   10 .00 Matijević Sokol, pisani i usmeni
Srednjovjekovni latinski natpisi20060116.09.2021.   10 .00 Matijević Sokol, pisani i usmeni
Srednjovjekovni sudbeni spisi20290627.11.2020.   15.00 Popić, pisani
Srednjovjekovni sudbeni spisi20290629.01.2021.   15.00 Popić, pisani
Srednjovjekovni sudbeni spisi20290605.02.2021.   15.00 Popić, pisani
Srednjovjekovni sudbeni spisi20290623.04.2021.   15.00 Popić, pisani
Srednjovjekovni sudbeni spisi20290611.06.2021.   15.00 Popić, pisani
Srednjovjekovni sudbeni spisi20290618.06.2021.   15.00 Popić, pisani
Srednjovjekovni sudbeni spisi20290603.09.2021.   15.00 Popić, pisani
Srednjovjekovni sudbeni spisi20290610.09.2021.   15.00 Popić, pisani
Stanovništvo svijeta21511727.11.2020.   11.00 Pokos, pisani
Stanovništvo svijeta3778727.11.2020.   11.00 Pokos, pisani
Stanovništvo svijeta21511727.01.2021.   14.00 Pokos, pisani
Stanovništvo svijeta3778727.01.2021.   14.00 Pokos, pisani
Stanovništvo svijeta21511710.02.2021.   14.00 Pokos, pisani
Stanovništvo svijeta3778710.02.2021.   14.00 Pokos, pisani
Stanovništvo svijeta21511723.04.2021.   11.00 Pokos, pisani
Stanovništvo svijeta3778723.04.2021.   11.00 Pokos, pisani
Stanovništvo svijeta21511708.06.2021.   13.00 Pokos, pisani
Stanovništvo svijeta3778708.06.2021.   13.00 Pokos, pisani
Stanovništvo svijeta21511729.06.2021.   13.00 Pokos pisani
Stanovništvo svijeta3778729.06.2021.   13.00 Pokos, pisani
Stanovništvo svijeta21511707.09.2021.   13.00 Pokos, pisani
Stanovništvo svijeta3778707.09.2021.   13.00 Pokos, pisani
Stanovništvo svijeta21511714.09.2021.   13.00 Pokos, pisani
Stanovništvo svijeta3778714.09.2021.   13.00 Pokos, pisani
Statistika u društvenim istraživanjima18809526.11.2020.   10.00 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima3776526.11.2020.   10.00 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima18809521.04.2021.   10:Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima3776521.04.2021.   10.00 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima18809507.06.2021.   09.30 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima3776507.06.2021.   09.30 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima18809505.07.2021.   09.30 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima3776505.07.2021.   09.30 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima18809506.09.2021.   11.30 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima3776506.09.2021.   11.30 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima18809520.09.2021.   11.00 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima3776520.09.2021.   11.00 Balabanić
Statistika za komunikacijske znanosti2846924.11.2020.   12.00 - 13.00 Šikić, pisani
Statistika za komunikacijske znanosti2846925.01.2021.   14.00 - 15.00 Šikić, pisani
Statistika za komunikacijske znanosti2846901.02.2021.   14.00 - 15.00 Šikić, pisani
Statistika za komunikacijske znanosti2846919.04.2021.   12.00 - 13.00 Šikić, pisani
Statistika za komunikacijske znanosti2846907.06.2021.   14.00 - 15.00 Šikić, pisani
Statistika za komunikacijske znanosti2846914.06.2021.   14.00 - 15.00 Šikić, pisani
Statistika za komunikacijske znanosti2846906.09.2021.   14.00 - 15.00 Šikić, pisani
Statistika za komunikacijske znanosti2846924.09.2021.   14.00 - 15.00 Šikić, pisani
Stilistika20180429.01.2021.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni
Stilistika20180430.04.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Stilistika20180418.06.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Stilistika20180425.06.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Stilistika20180403.09.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Stilistika20180410.09.2021.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Stilistika u medijskoj komunikaciji5233625.11.2020.   11.00 - 12.00 Rezo
Stilistika u medijskoj komunikaciji5233626.01.2021.   13.00 - 14.00 Rezo
Stilistika u medijskoj komunikaciji5233618.02.2021.   12: 00 - 13.00 Rezo
Stilistika u medijskoj komunikaciji5233619.04.2021.   11.00 - 12.00 Rezo
Stilistika u medijskoj komunikaciji5233608.06.2021.   11.00 - 12.00 Rezo
Stilistika u medijskoj komunikaciji5233616.06.2021.   11.00 - 12.00 Rezo
Stilistika u medijskoj komunikaciji5233614.09.2021.   10.30 . 11.30 Rezo
Stilistika u medijskoj komunikaciji5233623.09.2021.   10.30 - 11.30 Rezo
Strategic Thinking in Public Relations18797825.11.2020.   09.00 - 10.00 Mateljak
Strategic Thinking in Public Relations18797825.01.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Strategic Thinking in Public Relations18797803.02.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Strategic Thinking in Public Relations18797816.02.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Strategic Thinking in Public Relations18797820.04.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Strategic Thinking in Public Relations18797809.06.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Strategic Thinking in Public Relations18797816.06.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Strategic Thinking in Public Relations18797806.07.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Strategic Thinking in Public Relations18797801.09.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Strategic Thinking in Public Relations18797815.09.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Strategic Thinking in Public Relations18797822.09.2021.   09.00 - 10.00 Mateljak
Strategije za aktivno učenje21463723.11.2020.   14.00 Bušljeta Kardum, pisani
Strategije za aktivno učenje21463725.01.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Strategije za aktivno učenje21463708.02.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Strategije za aktivno učenje21463720.04.2021.   10.00 Bušljeta Kardum, pisani
Strategije za aktivno učenje21463708.06.2021.   12.00 Bušljeta Kardum, pisani
Strategije za aktivno učenje21463729.06.2021.   12.00 Bušljeta Kardum, pisani
Strategije za aktivno učenje21463707.09.2021.   11.00 Bušljeta Kardum, pisani
Strategije za aktivno učenje21463721.09.2021.   11.00 Bušljeta Kardum, pisani
Stres i psihotrauma14488928.01.2021.   14.00 Mužinić/Marinić
Stres i psihotrauma14488918.02.2021.   14.00 Mužinić/Marinić
Stres i psihotrauma14488920.04.2021.   14.00 Mužinić/Marinić
Stres i psihotrauma14488909.06.2021.   14.00 Mužinić/Marinić
Stres i psihotrauma14488916.06.2021.   14.00 Mužinić/Marinić
Stres i psihotrauma14488902.09.2021.   14.00 Mužinić/Marinić
Stres i psihotrauma14488916.09.2021.   14.00 Mužinić/Marinić
Supsidijarnost i solidarnost u individualističkom društvu21122324.11.2020.   13.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Supsidijarnost i solidarnost u individualističkom društvu21122309.06.2021.   11.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Supsidijarnost i solidarnost u individualističkom društvu21122316.06.2021.   11.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Supsidijarnost i solidarnost u individualističkom društvu21122307.07.2021.   11.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Supsidijarnost i solidarnost u individualističkom društvu21122301.09.2021.   12.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Supsidijarnost i solidarnost u individualističkom društvu21122308.09.2021.   12.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Supsidijarnost i solidarnost u individualističkom društvu21122322.09.2021.   12.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Sustavna sociologija 14575216.06.2021.   14.00 Matić,usmeni
Sustavna sociologija 14575230.06.2021.   14.00 Matić,usmeni
Sustavna sociologija 14575208.09.2021.   14.00 Matić,usmeni
Sustavna sociologija 24575304.02.2021.   16.30 Matić,usmeni
Sustavna sociologija 24575311.02.2021.   15.00 Matić,usmeni
Sustavna sociologija 24575316.06.2021.   14.00 Matić,usmeni
Sustavna sociologija 24575330.06.2021.   14.00 Matić,usmeni
Sustavna sociologija 24575308.09.2021.   14.00 Matić,usmeni
Suvremena društvena teorija21116708.06.2021.   14.00 Tadić/Brezovec, pisani/usmeni
Suvremena društvena teorija21116723.06.2021.   14.00 Tadić/Brezovec, pisani/usmeni
Suvremena društvena teorija21116707.09.2021.   14.00 Tadić/Brezovec, pisani/usmeni
Suvremena društvena teorija21116721.09.2021.   14.00 Tadić/Brezovec, pisani/usmeni
Suvremena filozofija21482125.11.2020.   10.00 - 11.00 Skansi
Suvremena filozofija21482127.01.2021.   10.00 - 11.00 Skansi
Suvremena filozofija21482110.02.2021.   10.00 - 11.00 Skansi
Suvremena filozofija21482121.04.2021.   10.00 - 11.00 Skansi
Suvremena filozofija21482116.06.2021.   10.00 - 11.00 Skansi
Suvremena filozofija21482107.07.2021.   10.00 - 11.00 Skansi
Suvremena filozofija21482108.09.2021.   10.00 - 11.00 Skansi
Suvremena filozofija21482122.09.2021.   10.00 - 11.00 Skansi
Suvremena psihologijska istraživanja u Hrvatskoj18803929.01.2021.   11.00 Maričić, pisani
Suvremena psihologijska istraživanja u Hrvatskoj18803905.02.2021.   11.00 Maričić, pisani
Suvremena psihologijska istraživanja u Hrvatskoj18803919.02.2021.   11.00 Maričić, pisani
Suvremena psihologijska istraživanja u Hrvatskoj18803923.04.2021.   10.00 Maričić, pisani
Suvremena psihologijska istraživanja u Hrvatskoj18803911.06.2021.   11.00Maričić, pisani
Suvremena psihologijska istraživanja u Hrvatskoj18803902.07.2021.   11.00 Maričić, pisani
Suvremena psihologijska istraživanja u Hrvatskoj18803931.08.2021.   11.00 Maričić, pisani
Suvremena psihologijska istraživanja u Hrvatskoj18803907.09.2021.   11.00 Maričić, pisani
Suvremena rodoslovna istraživanja21398726.11.2020.   14.00 Krašić, usmeni
Suvremena rodoslovna istraživanja20917626.11.2020.   14.00 Krašić, usmeni
Suvremena rodoslovna istraživanja21398720.04.2021.   14.00 Krašić, usmeni
Suvremena rodoslovna istraživanja20917620.04.2021.   14.00 Krašić, usmeni
Suvremena rodoslovna istraživanja21398711.06.2021.   16.00 Krašić, usmeni
Suvremena rodoslovna istraživanja20917611.06.2021.   16.00 Krašić, usmeni
Suvremena rodoslovna istraživanja21398718.06.2021.   16.00 Krašić, usmeni
Suvremena rodoslovna istraživanja20917618.06.2021.   16.00 Krašić, usmeni
Suvremena rodoslovna istraživanja21398717.09.2021.   16.00 Krašić, usmeni
Suvremena rodoslovna istraživanja20917617.09.2021.   16.00 Krašić, usmeni
Suvremena rodoslovna istraživanja21398724.09.2021.   16.00 Krašić, usmeni
Suvremena rodoslovna istraživanja20917624.09.2021.   16.00 Krašić, usmeni
Suvremene sociološke teorije5391124.11.2020.   12.00 Tadić/Brezovec, pisani/usmeni
Suvremene sociološke teorije5391126.01.2021.   12.00 Tadić/Brezovec, pisani/usmeni
Suvremene sociološke teorije5391109.02.2021.   12.00 Tadić/Brezovec, pisani/usmeni
Suvremene sociološke teorije5391120.04.2021.   12.00 Tadić/Brezovec, pisani/usmeni
Suvremene sociološke teorije5391108.06.2021.   12.00 Tadić/Brezovec, pisani/usmeni
Suvremene sociološke teorije5391123.06.2021.   12.00 Tadić/Brezovec, pisani/usmeni
Suvremene sociološke teorije5391107.09.2021.   12.00 Tadić/Brezovec, pisani/usmeni
Suvremene sociološke teorije5391121.09.2021.   12.00 Tadić/Brezovec, pisani/usmeni
Suvremeni duhovni izazovi20060627.01.2021.  
Suvremeni duhovni izazovi21483927.01.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Suvremeni duhovni izazovi20060610.02.2021.  
Suvremeni duhovni izazovi21483910.02.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Suvremeni duhovni izazovi20060617.02.2021.  
Suvremeni duhovni izazovi21483917.02.2021.   10.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Suvremeni duhovni izazovi20060620.04.2021.  
Suvremeni duhovni izazovi21483920.04.2021.   13.00 Tadić/Bilobrk,pisani
Suvremeni duhovni izazovi20060601.09.2021.  
Suvremeni duhovni izazovi21483901.09.2021.   12.00 Tadić/Bilobrk,pisani
Suvremeni duhovni izazovi20060608.09.2021.  
Suvremeni duhovni izazovi21483908.09.2021.   12.00 Tadić/Bilobrk,pisani
Suvremeni duhovni izazovi20060622.09.2021.  
Suvremeni duhovni izazovi21483922.09.2021.   12.00 Tadić/Bilobrk,pisani
Suvremeni engleski jezik u medijskoj kulturi3884524.11.2020.   12: 45 - 14: 15 Bogdanić, usmeni
Suvremeni engleski jezik u medijskoj kulturi3884526.01.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni
Suvremeni engleski jezik u medijskoj kulturi3884516.02.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni
Suvremeni engleski jezik u medijskoj kulturi3884520.04.2021.   12:45 - 14:15 Bogdanić,usmeni
Suvremeni engleski jezik u medijskoj kulturi3884508.06.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni
Suvremeni engleski jezik u medijskoj kulturi3884506.07.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni
Suvremeni engleski jezik u medijskoj kulturi3884507.09.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni
Suvremeni engleski jezik u medijskoj kulturi3884514.09.2021.   09.30 - 11.00 Bogdanić, usmeni
Svakodnevnica Rimljana3316924.11.2020.   09.30 Matasović, pisani/usmeni
Svakodnevnica Rimljana3316926.01.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Svakodnevnica Rimljana3316909.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Svakodnevnica Rimljana3316916.02.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Svakodnevnica Rimljana3316920.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Svakodnevnica Rimljana3316927.04.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Svakodnevnica Rimljana3316908.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Svakodnevnica Rimljana3316915.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Svakodnevnica Rimljana3316929.06.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Svakodnevnica Rimljana3316902.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Svakodnevnica Rimljana3316909.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Svakodnevnica Rimljana3316923.09.2021.   11.00 Matasović, pisani/usmeni
Šestosiječanjska diktatura21399507.06.2021.   14.30 Grgić, usmeni
Šestosiječanjska diktatura21399505.07.2021.   14.30 Grgić, usmeni
Šestosiječanjska diktatura21399530.08.2021.   14.30 Grgić, usmeni
Šestosiječanjska diktatura21399507.09.2021.   14.30 Grgić, usmeni
Školska pedagogija17261027.11.2020.   09.00 Dadić, pisani
Školska pedagogija17261029.01.2021.   09.00 Dadić, pisani
Školska pedagogija17261005.02.2021.   09.00 Dadić, pisani
Školska pedagogija17261023.04.2021.   09.00 Dadić, pisani
Školska pedagogija17261011.06.2021.   09.00 Dadić, pisani
Školska pedagogija17261018.06.2021.   09.00 Dadić, pisani
Školska pedagogija17261003.09.2021.   09.00 Dadić, pisani
Školska pedagogija17261010.09.2021.   09.00 Dadić, pisani
Šport i društvo21118223.11.2020.   17.30 - 19.00 Mustapić, pisani
Šport i društvo21118225.01.2021.   17.30 - 19.00 Mustapić, pisani
Šport i društvo21118209.02.2021.   17.30 - 19.00 Mustapić, pisani
Šport i društvo21118226.04.2021.   17.30 - 19.00 Mustapić, pisani
Šport i društvo21118207.06.2021.   17.30 - 19.00 Mustapić, pisani
Šport i društvo21118221.06.2021.   17.30 - 19.00 Mustapić, pisani
Šport i društvo21118206.09.2021.   17.30 - 19.00 Mustapić, pisani
Šport i društvo21118220.09.2021.   17.30 - 19.00 Mustapić, pisani
Tehnike u odnosima s javnošću11721425.11.2020.   10.30 Labaš/Trbušić pisani
Tehnike u odnosima s javnošću11721403.02.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Tehnike u odnosima s javnošću11721410.02.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Tehnike u odnosima s javnošću11721421.04.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Tehnike u odnosima s javnošću11721415.06.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Tehnike u odnosima s javnošću11721429.06.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Tehnike u odnosima s javnošću11721408.09.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Tehnike u odnosima s javnošću11721415.09.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Televizijsko novinarstvo5724519.04.2021.   10.00 Mihaljević
Televizijsko novinarstvo5724508.06.2021.   10.00 Mihaljević
Televizijsko novinarstvo5724515.06.2021.   10.00 Mihaljević
Televizijsko novinarstvo5724502.09.2021.   10.00 Mihaljević
Televizijsko novinarstvo5724509.09.2021.   10.00 Mihaljević
Teorija i interpretacija književnoga teksta18807323.11.2020.   11:15 Brozović, usmeni
Teorija i interpretacija književnoga teksta18807327.01.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Teorija i interpretacija književnoga teksta18807310.02.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Teorija i interpretacija književnoga teksta18807319.04.2021.   11:15 Brozović, usmeni
Teorija i interpretacija književnoga teksta18807316.06.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Teorija i interpretacija književnoga teksta18807330.06.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Teorija i interpretacija književnoga teksta18807308.09.2021.   09.00 Brozović, usmeni
Teorija i interpretacija književnoga teksta18807322.09.2021.   09.00 Brozović, usmeni
Teorija književnosti20185728.04.2021.   10.00 Piskač, pisani
Teorija književnosti5715228.04.2021.   10.00 Piskač, pisani
Teorija književnosti20185709.06.2021.   10.00 Piskač, pisani
Teorija književnosti5715209.06.2021.   10.00 Piskač, pisani
Teorija književnosti20185723.06.2021.   10.00 Piskač, pisani
Teorija književnosti5715223.06.2021.   10.00 Piskač, pisani
Teorija književnosti20185701.09.2021.   10.00 Piskač, pisani
Teorija književnosti5715201.09.2021.   10.00 Piskač, pisani
Teorija književnosti20185708.09.2021.   14.30 Piskač, pisani
Teorija književnosti5715208.09.2021.   14.30 Piskač, pisani
Teorija migracija19439427.11.2020.   12.00 - 14.00 Komušanac, pisani
Teorija migracija19439427.01.2021.   11.00 - 13.00 Komušanac, pisani
Teorija migracija19439410.02.2021.   11.00 - 13.00 Komušanac, pisani
Teorija migracija19439429.04.2021.   11.00 - 13.00 Komušanac, pisani
Teorija migracija19439410.06.2021.   10.00 - 12.00 Komušanac, pisani
Teorija migracija19439423.06.2021.   10.00 - 12.00 Komušanac, pisani
Teorija migracija19439407.09.2021.   12.00 - 14.00 Komušanac, pisani
Teorija migracija19439421.09.2021.   12.00 - 14.00 Komušanac, pisani
Teorija povijesti6195126.11.2020.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Teorija povijesti6195110.02.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Teorija povijesti6195118.02.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Teorija povijesti6195129.04.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Teorija povijesti6195130.06.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Teorija povijesti6195108.07.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Teorija povijesti6195101.09.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Teorija povijesti6195109.09.2021.   11.00 Vitek, pisani (13.00 usmeni)
Teorija psihologijskih testova5711524.11.2020.   16.00 Rajter, usmeni
Teorija psihologijskih testova5711526.01.2021.   16.00 Rajter, usmeni
Teorija psihologijskih testova5711502.02.2021.   16.00 Rajter, usmeni
Teorija psihologijskih testova5711520.04.2021.   15.30 Rajter, usmeni
Teorija psihologijskih testova5711508.06.2021.   15.00 Rajter, usmeni
Teorija psihologijskih testova5711515.06.2021.   15.00 Rajter, usmeni
Teorija psihologijskih testova5711531.08.2021.   16.00 Rajter, usmeni
Teorija psihologijskih testova5711507.09.2021.   16.00 Rajter, usmeni
Teorije i sustavi radijskoga komuniciranja2849525.01.2021.   15:55 Baran
Teorije i sustavi radijskoga komuniciranja2849518.02.2021.   15:55 Baran
Teorije i sustavi radijskoga komuniciranja2849522.04.2021.   15:55 Baran
Teorije i sustavi radijskoga komuniciranja2849510.06.2021.   15:55 Baran
Teorije i sustavi radijskoga komuniciranja2849524.06.2021.   15:55 Baran
Teorije i sustavi radijskoga komuniciranja2849509.09.2021.   15:55 Baran
Teorije i sustavi radijskoga komuniciranja2849521.09.2021.   15:55 Baran
Teorije i sustavi televizijskog komuniciranja3792524.11.2020.   08.00 Mihaljević
Teorije i sustavi televizijskog komuniciranja3792526.01.2021.   09.00 Mihaljević
Teorije i sustavi televizijskog komuniciranja3792509.02.2021.   09.00 Mihaljević
Teorije i sustavi tiskovnoga komuniciranja2849025.11.2020.   09:35 Jurišić, pisani
Teorije i sustavi tiskovnoga komuniciranja2849001.02.2021.   11.00 Jurišić, pisani
Teorije i sustavi tiskovnoga komuniciranja2849008.02.2021.   11.00 Jurišić, pisani
Teorije i sustavi tiskovnoga komuniciranja2849022.04.2021.   09:35 Jurišić, pisani
Teorije i sustavi tiskovnoga komuniciranja2849014.06.2021.   09.00 Jurišić, pisani
Teorije i sustavi tiskovnoga komuniciranja2849021.06.2021.   09.00 Jurišić, pisani
Teorije i sustavi tiskovnoga komuniciranja2849002.09.2021.   10.00 Jurišić, pisani
Teorije i sustavi tiskovnoga komuniciranja2849009.09.2021.   10.00 Jurišić, pisani
Teorije medija i masovne komunikacije2847523.11.2020.   12:45 Jurišić, usmeni
Teorije medija i masovne komunikacije2847502.02.2021.   11.00 Jurišić, usmeni
Teorije medija i masovne komunikacije2847509.02.2021.   11.00 Jurišić, usmeni
Teorije medija i masovne komunikacije2847521.04.2021.   12:45 Jurišić, usmeni
Teorije medija i masovne komunikacije2847514.06.2021.   10.00 Jurišić, usmeni
Teorije medija i masovne komunikacije2847521.06.2021.   10.00 Jurišić, usmeni
Teorije medija i masovne komunikacije2847502.09.2021.   11.00 Jurišić, usmeni
Teorije medija i masovne komunikacije2847509.09.2021.   11.00 Jurišić, usmeni
Terapijska pedagogija 120146627.11.2020.   09.00 Dadić, pisani
Terapijska pedagogija 120146629.01.2021.   09.00 Dadić, pisani
Terapijska pedagogija 120146605.02.2021.   09.00 Dadić, pisani
Terapijska pedagogija 120146623.04.2021.   09.00 Dadić, pisani
Terapijska pedagogija 120146611.06.2021.   09.00 Dadić, pisani
Terapijska pedagogija 120146618.06.2021.   09.00 Dadić, pisani
Terapijska pedagogija 120146603.09.2021.   09.00 Dadić, pisani
Terapijska pedagogija 120146610.09.2021.   09.00 Dadić, pisani
Terapijska pedagogija 220148527.11.2020.   09.00 Dadić, pisani
Terapijska pedagogija 220148529.01.2021.   09.00 Dadić, pisani
Terapijska pedagogija 220148505.02.2021.   09.00 Dadić, pisani
Terapijska pedagogija 220148523.04.2021.   09.00 Dadić, pisani
Terapijska pedagogija 220148511.06.2021.   09.00 Dadić, pisani
Terapijska pedagogija 220148518.06.2021.   09.00 Dadić, pisani
Terapijska pedagogija 220148503.09.2021.   09.00 Dadić, pisani
Terapijska pedagogija 220148510.09.2021.   09.00 Dadić, pisani
Tipologija iseljavanja19440125.11.2020.   11.00 Jurić/Radoš, usmeni/pisani
Tipologija iseljavanja19440127.01.2021.   11.00 Jurić/Radoš, usmeni/pisani
Tipologija iseljavanja19440103.02.2021.   11.00 Jurić/Radoš, usmeni/pisani
Tipologija iseljavanja19440121.04.2021.   11.00 Jurić/Radoš, usmeni/pisani
Tipologija iseljavanja19440109.06.2021.   11.00 Jurić/Radoš, usmeni/pisani
Tipologija iseljavanja19440116.06.2021.   11.00 Jurić/Radoš, usmeni/pisani
Tipologija iseljavanja19440101.09.2021.   11.00 Jurić/Radoš, usmeni/pisani
Tipologija iseljavanja19440108.09.2021.   11.00 Jurić/Radoš, usmeni/pisani
Totalitarni režimi17314424.11.2020.   11.00 Bušić, usmeni
Totalitarni režimi17314426.01.2021.   10.00 Bušić, usmeni
Totalitarni režimi17314402.02.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Totalitarni režimi17314419.04.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Totalitarni režimi17314409.06.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Totalitarni režimi17314423.06.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Totalitarni režimi17314401.09.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Totalitarni režimi17314415.09.2021.   11.00 Bušić, usmeni
Tretman ovisnika13978824.11.2020.   12.00, Matošić, usmeni
Tretman ovisnika13978826.01.2021.   12.00, Matošić, usmeni
Tretman ovisnika13978809.02.2021.   12.00, Matošić, usmeni
Tretman ovisnika13978820.04.2021.   12.00, Matošić, usmeni
Tretman ovisnika13978808.06.2021.   12.00, Matošić, usmeni
Tretman ovisnika13978815.06.2021.   12.00, Matošić, usmeni
Tretman ovisnika13978831.08.2021.   12.00, Matošić, usmeni
Tretman ovisnika13978821.09.2021.   12.00, Matošić, usmeni
Tvorba riječi u hrvatskom jeziku20180524.11.2020.   16.00 Vulić
Tvorba riječi u hrvatskom jeziku20180526.01.2021.   12.30 Vulić
Tvorba riječi u hrvatskom jeziku20180509.02.2021.   12.30 Vulić
Tvorba riječi u hrvatskom jeziku20180520.04.2021.   12.00 Vulić
Tvorba riječi u hrvatskom jeziku20180508.06.2021.   12.30 Vulić
Tvorba riječi u hrvatskom jeziku20180515.06.2021.   12.30 Vulić
Tvorba riječi u hrvatskom jeziku20180510.09.2021.   12.30 Vulić
Tvorba riječi u hrvatskom jeziku20180521.09.2021.   12.30 Vulić
Udžbenik kao nastavno sredstvo11871223.11.2020.   15.00 Bušljeta Kardum,pisani
Udžbenik kao nastavno sredstvo11871225.01.2021.   11.00 Bušljeta Kardum,pisani
Udžbenik kao nastavno sredstvo11871208.02.2021.   11.00 Bušljeta Kardum,pisani
Udžbenik kao nastavno sredstvo11871220.04.2021.   11.00 Bušljeta Kardum,pisani
Udžbenik kao nastavno sredstvo11871208.06.2021.   12.00 Bušljeta Kardum,pisani
Udžbenik kao nastavno sredstvo11871229.06.2021.   12.00 Bušljeta Kardum,pisani
Udžbenik kao nastavno sredstvo11871207.09.2021.   11.00 Bušljeta Kardum,pisani
Udžbenik kao nastavno sredstvo11871221.09.2021.   11.00 Bušljeta Kardum,pisani
Ujedinjeni narodi i suvremeno društvo21502818.06.2021.   10.00 Papak, pisani
Ujedinjeni narodi i suvremeno društvo21502825.06.2021.   10.00 Papak, pisani
Ujedinjeni narodi i suvremeno društvo21502809.07.2021.   10.00 Papak, pisani
Ujedinjeni narodi i suvremeno društvo21502803.09.2021.   10.00 Papak, pisani
Ujedinjeni narodi i suvremeno društvo21502810.09.2021.   10.00 Papak, pisani
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu17254224.11.2020.   11.00 Markić, usmeni
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu17254226.01.2021.   10.00 Markić, usmeni
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu17254218.02.2021.   10.00 Markić, usmeni
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu17254230.04.2021.   10.00 Markić, usmeni
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu17254207.06.2021.   09.00 Markić, usmeni
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu17254215.06.2021.   09.00 Markić, usmeni
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu17254208.09.2021.   10.00 Markić, usmeni
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu17254215.09.2021.   10.00 Markić, usmeni
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu21514524.11.2020.   11.00 Markić, usmeni
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu21514526.01.2021.   10.00 Markić, usmeni
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu21514518.02.2021.   10.00 Markić, usmeni
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu21514530.04.2021.   10.00 Markić, usmeni
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu21514507.06.2021.   09.00 Markić, usmeni
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu21514515.06.2021.   09.00 Markić, usmeni
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu21514508.09.2021.   10.00 Markić, usmeni
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu21514515.09.2021.   10.00 Markić, usmeni
Umjetnost Rimskog Carstva na tlu Hrvatske21464825.01.2021.   11.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Umjetnost Rimskog Carstva na tlu Hrvatske21464808.02.2021.   11.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Umjetnost Rimskog Carstva na tlu Hrvatske21464819.04.2021.   11.00 - 12.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Umjetnost Rimskog Carstva na tlu Hrvatske21464807.06.2021.   11.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Umjetnost Rimskog Carstva na tlu Hrvatske21464817.06.2021.   11.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Umjetnost Rimskog Carstva na tlu Hrvatske21464801.09.2021.   10.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Umjetnost Rimskog Carstva na tlu Hrvatske21464808.09.2021.   10.00 Jeličić - Radonić, usmeni
Upravljanje rizikom i krizno komuniciranje5721725.11.2020.   10.30 Labaš/Trbušić pisani
Upravljanje rizikom i krizno komuniciranje5721703.02.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Upravljanje rizikom i krizno komuniciranje5721710.02.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Upravljanje rizikom i krizno komuniciranje5721721.04.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Upravljanje rizikom i krizno komuniciranje5721715.06.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Upravljanje rizikom i krizno komuniciranje5721729.06.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Upravljanje rizikom i krizno komuniciranje5721708.09.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Upravljanje rizikom i krizno komuniciranje5721715.09.2021.   09.30 Labaš/Trbušić, pisani (11.00 usmeni)
Uređivanje teksta18799026.11.2020.   11:10 - 12:40 Kresnik, pisani
Uređivanje teksta18799025.01.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Uređivanje teksta18799008.02.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Uređivanje teksta18799021.04.2021.   08.00 Kresnik, pisani
Uređivanje teksta18799015.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Uređivanje teksta18799029.06.2021.   09.00 - 15.00 Kresnik, pisani
Uređivanje teksta18799030.08.2021.   09.00 Kresnik, pisani
Uređivanje teksta18799006.09.2021.   09.00 Kresnik, pisani
Usmena povijest o ratovima u Hrvatskoj20292024.11.2020.   12.00 Bušić, usmeni
Usmena povijest o ratovima u Hrvatskoj20292027.01.2021.   09.00 Bušić, usmeni
Usmena povijest o ratovima u Hrvatskoj20292003.02.2021.   09.00 Bušić, usmeni
Usmena povijest o ratovima u Hrvatskoj20292019.04.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Usmena povijest o ratovima u Hrvatskoj20292009.06.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Usmena povijest o ratovima u Hrvatskoj20292023.06.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Usmena povijest o ratovima u Hrvatskoj20292001.09.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Usmena povijest o ratovima u Hrvatskoj20292015.09.2021.   12.00 Bušić, usmeni
Uvod u filozofiju18532924.11.2020.   14.00 - 16.00 Barišić
Uvod u filozofiju21481824.11.2020.   14.00 - 16.00 Barišić
Uvod u filozofiju18532902.02.2021.   14.00 - 16.00 Barišić
Uvod u filozofiju21481802.02.2021.   14.00 - 16.00 Barišić
Uvod u filozofiju18532916.02.2021.   14.00 - 16.00 Barišić
Uvod u filozofiju21481816.02.2021.   14.00 - 16.00 Barišić
Uvod u filozofiju18532927.04.2021.   14.00 - 16.00 Barišić
Uvod u filozofiju21481827.04.2021.   14.00 - 16.00 Barišić
Uvod u filozofiju18532916.06.2021.   16.30 - 17.00 Barišić
Uvod u filozofiju21481816.06.2021.   16.30 - 17.00 Barišić
Uvod u filozofiju18532907.07.2021.   16.30 - 17.00 Barišić
Uvod u filozofiju21481807.07.2021.   16.30 - 17.00 Barišić
Uvod u filozofiju18532908.09.2021.   16.30 - 17.00 Barišić
Uvod u filozofiju21481808.09.2021.   16.30 - 17.00 Barišić
Uvod u filozofiju18532922.09.2021.   16.30 - 17.00 Barišić
Uvod u filozofiju21481822.09.2021.   16.30 - 17.00 Barišić
Uvod u kliničku psihologiju3864525.11.2020.   14.00 Vučenović, pisani
Uvod u kliničku psihologiju3864528.01.2021.   09.00 Vučenović, pisani
Uvod u kliničku psihologiju3864518.02.2021.   09.00 Vučenović, pisani
Uvod u kliničku psihologiju3864522.04.2021.   09.00 Vučenović, pisani
Uvod u kliničku psihologiju3864510.06.2021.   13.00 Vučenović, pisani
Uvod u kliničku psihologiju3864517.06.2021.   13.00 Vučenović, pisani
Uvod u kliničku psihologiju3864506.09.2021.   12.00 Vučenović, pisani
Uvod u kliničku psihologiju3864516.09.2021.   12.00 Vučenović, pisani
Uvod u kroatologiju14428425.11.2020.   10.00 Piskač, pisani
Uvod u kroatologiju14428427.01.2021.   10.00 Piskač, pisani
Uvod u kroatologiju14428410.02.2021.   10.00 Piskač, pisani
Uvod u kroatologiju14428421.04.2021.   10.00 Piskač, pisani
Uvod u kroatologiju14428409.06.2021.   14.30 Piskač, pisani
Uvod u kroatologiju14428423.06.2021.   14.30 Piskač, pisani
Uvod u kroatologiju14428401.09.2021.   14.30Piskač, pisani
Uvod u kroatologiju14428408.09.2021.   14.30Piskač, pisani
Uvod u kulturologiju18533026.11.2020.   10.00 Džinić, usmeni
Uvod u kulturologiju21482026.11.2020.   10.00 Džinić, usmeni
Uvod u kulturologiju18533003.02.2021.   10.00 Džinić, usmeni
Uvod u kulturologiju21482003.02.2021.   10.00 Džinić, usmeni
Uvod u kulturologiju18533017.02.2021.   10.00 Džinić, usmeni
Uvod u kulturologiju21482017.02.2021.   10.00 Džinić, usmeni
Uvod u kulturologiju18533021.04.2021.   10.00 Džinić, usmeni
Uvod u kulturologiju21482021.04.2021.   10.00 Džinić, usmeni
Uvod u kulturologiju18533016.06.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Uvod u kulturologiju21482016.06.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Uvod u kulturologiju18533007.07.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Uvod u kulturologiju21482007.07.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Uvod u kulturologiju18533001.09.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Uvod u kulturologiju21482001.09.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Uvod u kulturologiju18533015.09.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Uvod u kulturologiju21482015.09.2021.   09.30 Džinić, usmeni
Uvod u latinsku filologiju3754925.11.2020.   10.00 Tvrtković
Uvod u latinsku filologiju3754927.01.2021.   10.00 Tvrtković
Uvod u latinsku filologiju3754910.02.2021.   10.00 Tvrtković
Uvod u latinsku filologiju3754919.04.2021.   11.00 Tvrtković
Uvod u latinsku filologiju3754914.06.2021.   10.00 Tvrtković
Uvod u latinsku filologiju3754928.06.2021.   10.00 Tvrtković
Uvod u latinsku filologiju3754906.09.2021.   10.00 Tvrtković
Uvod u latinsku filologiju3754913.09.2021.   10.00 Tvrtković
Uvod u metode društvenih istraživanja 13776425.11.2020.   10.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 13776427.01.2021.   09.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 13776410.02.2021.   09.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 13776420.04.2021.   10.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 13776408.09.2021.   09.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 13776422.09.2021.   09.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 215997625.11.2020.   11.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 215997621.04.2021.   10.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 215997610.06.2021.   09.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 215997608.07.2021.   09.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 215997608.09.2021.   09:03 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 215997622.09.2021.   12.00 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja i statistiku2846225.11.2020.   13.00 Burić, pisani
Uvod u metode društvenih istraživanja i statistiku2846227.01.2021.   11.00 Burić, pisani
Uvod u metode društvenih istraživanja i statistiku2846203.02.2021.   11.00 Burić, pisani
Uvod u metode društvenih istraživanja i statistiku2846222.04.2021.   11.00 Burić, pisani
Uvod u metode društvenih istraživanja i statistiku2846209.06.2021.   11.00 Burić, pisani
Uvod u metode društvenih istraživanja i statistiku2846217.06.2021.   11.00 Burić, pisani
Uvod u metode društvenih istraživanja i statistiku2846225.06.2021.   11.00 Burić, pisani
Uvod u metode društvenih istraživanja i statistiku2846201.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Uvod u metode društvenih istraživanja i statistiku2846209.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Uvod u metode društvenih istraživanja i statistiku2846216.09.2021.   11.00 Burić, pisani
Uvod u novinarstvo8608923.11.2020.   09:35 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo8608903.02.2021.   10.00 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo8608910.02.2021.   10.00 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo8608921.04.2021.   09:35 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo8608915.06.2021.   09.00 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo8608923.06.2021.   09.00 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo8608929.06.2021.   09.00 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo8608901.09.2021.   09.00 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo8608908.09.2021.   09.00 Jurišić, pisani
Uvod u odnose s javnošću2850025.11.2020.   9.30 Trbušić, pisani
Uvod u odnose s javnošću2850003.02.2021.   9.30 Trbušić, pisani
Uvod u odnose s javnošću2850010.02.2021.   9.30 Trbušić, pisani
Uvod u odnose s javnošću2850021.04.2021.   9.30 Trbušić, pisani
Uvod u odnose s javnošću2850015.06.2021.   9.30 Trbušić, pisani
Uvod u odnose s javnošću2850029.06.2021.   9.30 Trbušić, pisani
Uvod u odnose s javnošću2850008.09.2021.   9.30 Trbušić, pisani
Uvod u odnose s javnošću2850015.09.2021.   9.30 Trbušić, pisani
Uvod u pomoćne povijesne znanosti15326427.11.2020.   15.00 Popić, pisani
Uvod u pomoćne povijesne znanosti15326429.01.2021.   15.00 Popić, pisani
Uvod u pomoćne povijesne znanosti15326405.02.2021.   15.00 Popić, pisani
Uvod u pomoćne povijesne znanosti15326423.04.2021.   15.00 Popić, pisani
Uvod u pomoćne povijesne znanosti15326411.06.2021.   15.00 Popić, pisani
Uvod u pomoćne povijesne znanosti15326418.06.2021.   15.00 Popić, pisani
Uvod u pomoćne povijesne znanosti15326403.09.2021.   15.00 Popić, pisani
Uvod u pomoćne povijesne znanosti15326410.09.2021.   15.00 Popić, pisani
Uvod u povijesnu znanost5715827.01.2021.   11.00 Ćosić, pisani
Uvod u povijesnu znanost5715810.02.2021.   11.00 Ćosić, pisani
Uvod u povijesnu znanost5715827.04.2021.   11.00 Ćosić, pisani
Uvod u povijesnu znanost5715809.06.2021.   11.00 Ćosić, pisani
Uvod u povijesnu znanost5715830.06.2021.   11.00 Ćosić, pisani
Uvod u povijesnu znanost5715802.09.2021.   11.00 Ćosić, pisani
Uvod u povijesnu znanost5715809.09.2021.   11.00 Ćosić, pisani
Uvod u psihologiju i psihologijske teorijske sustave20012127.01.2021.   10.00 Brajković, pisani
Uvod u psihologiju i psihologijske teorijske sustave20012110.02.2021.   10.00 Brajković, pisani
Uvod u psihologiju i psihologijske teorijske sustave20012121.04.2021.   10.00 Brajković, pisani
Uvod u psihologiju i psihologijske teorijske sustave20012114.06.2021.   10.00 Brajković, pisani
Uvod u psihologiju i psihologijske teorijske sustave20012105.07.2021.   10.00 Brajković, pisani
Uvod u psihologiju i psihologijske teorijske sustave20012106.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Uvod u psihologiju i psihologijske teorijske sustave20012120.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Uvod u razvojnu psihologiju3780825.11.2020.   15.00 Vučenović, pisani
Uvod u razvojnu psihologiju3780828.01.2021.   13.00 Vučenović, pisani
Uvod u razvojnu psihologiju3780818.02.2021.   13.00 Vučenović, pisani
Uvod u razvojnu psihologiju3780822.04.2021.   13.00 Vučenović, pisani
Uvod u razvojnu psihologiju3780810.06.2021.   10.00 Vučenović, pisani
Uvod u razvojnu psihologiju3780817.06.2021.   10.00 Vučenović, pisani
Uvod u razvojnu psihologiju3780806.09.2021.   10.00 Vučenović, pisani
Uvod u razvojnu psihologiju3780816.09.2021.   10.00 Vučenović, pisani
Uvod u socijalnu psihologiju17242825.11.2020.   15:55 - 17:25 Greblo Jurakić, pisani
Uvod u socijalnu psihologiju17242827.01.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Uvod u socijalnu psihologiju17242810.02.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Uvod u socijalnu psihologiju17242821.04.2021.   14:20 - 15:50 Greblo Jurakić, pisani
Uvod u socijalnu psihologiju17242809.06.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Uvod u socijalnu psihologiju17242830.06.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Uvod u socijalnu psihologiju17242802.09.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Uvod u socijalnu psihologiju17242809.09.2021.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić, pisani
Uvod u sociologiju17249502.02.2021.   09.30 Marinović Golubić, usmeni
Uvod u sociologiju17249504.02.2021.   14.00 Matić/Perkov,usmeni
Uvod u sociologiju17249509.02.2021.   09.30 Marinović Golubić, usmeni
Uvod u sociologiju17249511.02.2021.   14.00 Matić/Perkov, usmeni
Uvod u sociologiju17249516.02.2021.   09.30 Marinović Golubić, usmeni
Uvod u sociologiju17249522.04.2021.   09.30 Marinović Golubić, usmeni
Uvod u sociologiju17249529.04.2021.   09.30 Marinović Golubić, usmeni
Uvod u sociologiju17249509.06.2021.   12.00 Marinović Golubić, usmeni
Uvod u sociologiju17249516.06.2021.   14.00 Matić/Perkov, usmeni
Uvod u sociologiju17249530.06.2021.   12.00 Marinović Golubić, usmeni
Uvod u sociologiju17249507.07.2021.   12.00 Marinović Golubić, usmeni
Uvod u sociologiju17249508.09.2021.   12.00 Marinović Golubić, usmeni; 14.00 Matić/Perkov, usmeni
Uvod u sociologiju17249515.09.2021.   12.00 Marinović Golubić, usmeni
Uvod u znanstveni rad15987608.02.2021.   12.00 Pavić, pisani
Uvod u znanstveni rad15987615.02.2021.   12.00 Pavić, pisani
Uvod u znanstveni rad15987619.04.2021.   12.00 Pavić, pisani
Uvod u znanstveni rad15987614.06.2021.   12.00 Pavić, pisani
Uvod u znanstveni rad15987628.06.2021.   12.00 Pavić, pisani
Uvod u znanstveni rad15987606.09.2021.   12.00 Pavić, pisani
Uvod u znanstveni rad15987620.09.2021.   12.00 Pavić, pisani
Uvod u znanstveno-istraživački rad6124323.11.2020.   11:15 Brozović, usmeni
Uvod u znanstveno-istraživački rad6124327.01.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Uvod u znanstveno-istraživački rad6124310.02.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Uvod u znanstveno-istraživački rad6124319.04.2021.   11:15 Brozović, usmeni
Uvod u znanstveno-istraživački rad6124316.06.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Uvod u znanstveno-istraživački rad6124330.06.2021.   10.00 Brozović, usmeni
Uvod u znanstveno-istraživački rad6124308.09.2021.   09.00 Brozović, usmeni
Uvod u znanstveno-istraživački rad6124322.09.2021.   09.00 Brozović, usmeni
Uvod u znanstvenoistraživački rad3778924.11.2020.   13.30 - 14.30 Žebec, pisani
Uvod u znanstvenoistraživački rad3778925.01.2021.   09.30 - 11.00 Žebec, pisani
Uvod u znanstvenoistraživački rad3778901.02.2021.   09.30 - 11.00 Žebec, pisani
Uvod u znanstvenoistraživački rad3778920.04.2021.   13.30 - 15.00 Žebec, pisani
Uvod u znanstvenoistraživački rad3778907.06.2021.   13.30 - 15.00 Žebec, pisani
Uvod u znanstvenoistraživački rad3778914.06.2021.   13.30 - 15.00 Žebec, pisani
Uvod u znanstvenoistraživački rad3778930.08.2021.   13.30 - 15.00 Žebec, pisani
Uvod u znanstvenoistraživački rad3778906.09.2021.   13.30 - 15.00
Vizualna komunikacija18817225.11.2020.   10.30 Labaš/Maleš, pisani
Vizualna komunikacija3792325.11.2020.   10.30 Labaš/Maleš, pisani
Vizualna komunikacija18817203.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Vizualna komunikacija3792303.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Vizualna komunikacija18817210.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Vizualna komunikacija3792310.02.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Vizualna komunikacija18817221.04.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Vizualna komunikacija3792321.04.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Vizualna komunikacija18817215.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Vizualna komunikacija3792315.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Vizualna komunikacija18817229.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Vizualna komunikacija3792329.06.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Vizualna komunikacija18817208.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Vizualna komunikacija3792308.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Vizualna komunikacija18817215.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Vizualna komunikacija3792315.09.2021.   09.30 Labaš/Maleš, pisani (11.00 usmeni)
Vještine psihologijskoga testiranja i klinički intervju18878227.01.2021.   10.00 Brajković, pisani
Vještine psihologijskoga testiranja i klinički intervju18878210.02.2021.   10.00 Brajković, pisani
Vještine psihologijskoga testiranja i klinički intervju18878221.04.2021.   10.00 Brajković, pisani
Vještine psihologijskoga testiranja i klinički intervju18878215.06.2021.   10.00 Brajković, pisani
Vještine psihologijskoga testiranja i klinički intervju18878206.07.2021.   10.00 Brajković, pisani
Vještine psihologijskoga testiranja i klinički intervju18878207.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Vještine psihologijskoga testiranja i klinički intervju18878221.09.2021.   10.00 Brajković, pisani
Vještine u pružanju psihološke pomoći17368523.04.2021.   10.00 Maričić, pisani
Vještine u pružanju psihološke pomoći17368516.06.2021.   11.00 Maričić, pisani
Vještine u pružanju psihološke pomoći17368530.06.2021.   11.00 Maričić, pisani
Vještine u pružanju psihološke pomoći17368531.08.2021.   11.00 Maričić, pisani
Vještine u pružanju psihološke pomoći17368514.09.2021.   11.00 Maričić, pisani
Vojna i poratna psihologija-hrvatska i međunarodna iskustva18805323.11.2020.   14.00 Komar (pisani), 24.11. u 14.00 usmeni
Vojna i poratna psihologija-hrvatska i međunarodna iskustva18805325.01.2021.   14.00 Komar (pisani), 26.01. u 14.00 usmeni
Vojna i poratna psihologija-hrvatska i međunarodna iskustva18805301.02.2021.   14.00 Komar (pisani), 02.02.. u 14.00 usmeni
Vojna i poratna psihologija-hrvatska i međunarodna iskustva18805319.04.2021.   14.00 Komar (pisani), 20.04. u 14.00 usmeni
Vojna i poratna psihologija-hrvatska i međunarodna iskustva18805307.06.2021.   14.00 Komar (pisani), 08.06. u 14.00 usmeni
Vojna i poratna psihologija-hrvatska i međunarodna iskustva18805314.06.2021.   14.00 Komar (pisani), 15.06.. u 14.00 usmeni
Vojna i poratna psihologija-hrvatska i međunarodna iskustva18805306.09.2021.   14.00 Komar (pisani), 07.09. u 14.00 usmeni
Vojna i poratna psihologija-hrvatska i međunarodna iskustva18805313.09.2021.   14.00 Komar (pisani), 14.09. u 14.00 usmeni
Vojna povijest druge polovice 20. stoljeća18815123.11.2020.   12:50 - 13:50 Beljo, usmeni
Vojna povijest druge polovice 20. stoljeća18815102.02.2021.   12:50 - 13:50 Beljo, usmeni
Vojna povijest druge polovice 20. stoljeća18815116.02.2021.   12:50 - 13:50 Beljo, usmeni
Vojna povijest druge polovice 20. stoljeća18815126.04.2021.   12:50 - 13:50 Beljo, usmeni
Vojna povijest druge polovice 20. stoljeća18815115.06.2021.   12:50 - 13:50 Beljo, usmeni
Vojna povijest druge polovice 20. stoljeća18815129.06.2021.   12:50 - 13:50 Beljo, usmeni
Vojna povijest druge polovice 20. stoljeća18815106.09.2021.   12:50 - 13:50 Beljo, usmeni
Vojna povijest druge polovice 20. stoljeća18815120.09.2021.   12:50 - 13:50 Beljo, usmeni
Vojno-politički odnosi u BiH 1990.-1995.20292123.11.2020.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Vojno-politički odnosi u BiH 1990.-1995.20292102.02.2021.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Vojno-politički odnosi u BiH 1990.-1995.20292116.02.2021.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Vojno-politički odnosi u BiH 1990.-1995.20292126.04.2021.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Vojno-politički odnosi u BiH 1990.-1995.20292115.06.2021.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Vojno-politički odnosi u BiH 1990.-1995.20292129.06.2021.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Vojno-politički odnosi u BiH 1990.-1995.20292106.09.2021.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Vojno-politički odnosi u BiH 1990.-1995.20292120.09.2021.   11:35 - 12:35 Beljo, usmeni
Vrjednote hrvatskoga ustavnoga poretka18809026.11.2020.   17.00 Krašić, usmeni
Vrjednote hrvatskoga ustavnoga poretka18809020.04.2021.   17.00 Krašić, usmeni
Vrjednote hrvatskoga ustavnoga poretka18809010.06.2021.   14.00 Krašić, usmeni
Vrjednote hrvatskoga ustavnoga poretka18809017.06.2021.   14.00 Krašić, usmeni
Vrjednote hrvatskoga ustavnoga poretka18809016.09.2021.   14.00 Krašić, usmeni
Vrjednote hrvatskoga ustavnoga poretka18809023.09.2021.   14.00 Krašić, usmeni
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi20146323.11.2020.   16.00 Bušljeta Kardum,pisani
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi20146325.01.2021.   12.00 Bušljeta Kardum,pisani
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi20146308.02.2021.   12.00 Bušljeta Kardum,pisani
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi20146320.04.2021.   12.00 Bušljeta Kardum,pisani
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi20146308.06.2021.   13.00 Bušljeta Kardum,pisani
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi20146329.06.2021.   13.00 Bušljeta Kardum,pisani
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi20146307.09.2021.   12.00 Bušljeta Kardum,pisani
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi20146321.09.2021.   12.00 Bušljeta Kardum,pisani
Začetnici komunikologije i njihova djela7613225.11.2020.   09:35 Jurišić, pisani
Začetnici komunikologije i njihova djela7613201.02.2021.   10.00 Jurišić, pisani
Začetnici komunikologije i njihova djela7613208.02.2021.   10.00 Jurišić, pisani
Začetnici komunikologije i njihova djela7613222.04.2021.   09:35 Jurišić, pisani
Začetnici komunikologije i njihova djela7613214.06.2021.   09.00 Jurišić, pisani
Začetnici komunikologije i njihova djela7613221.06.2021.   09.00 Jurišić, pisani
Začetnici komunikologije i njihova djela7613202.09.2021.   09.00 Jurišić, pisani
Začetnici komunikologije i njihova djela7613209.09.2021.   09.00 Jurišić, pisani
Zaključivanje i racionalnost18791225.01.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Zaključivanje i racionalnost18791215.02.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Zaključivanje i racionalnost18791219.04.2021.   14:20 Čuljak, pisani
Zaključivanje i racionalnost18791207.06.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Zaključivanje i racionalnost18791228.06.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Zaključivanje i racionalnost18791230.08.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Zaključivanje i racionalnost18791207.09.2021.   12.00 Čuljak, pisani
Zdravstvena psihologija5386923.11.2020.   10.00 Despot Lučanin, pisani
Zdravstvena psihologija5386901.02.2021.   12.00 Despot Lučanin, pisani
Zdravstvena psihologija5386915.02.2021.   12.00 Despot Lučanin, pisani
Zdravstvena psihologija5386926.04.2021.   12.00 Despot Lučanin, pisani
Zdravstvena psihologija5386914.06.2021.   13.00 Despot Lučanin, pisani
Zdravstvena psihologija5386930.06.2021.   12.00 Despot Lučanin, pisani
Zdravstvena psihologija5386909.09.2021.   13.00 Despot Lučanin, pisani
Zdravstvena psihologija5386923.09.2021.   13.00 Despot Lučanin, pisani
Zemljopisna obilježja Hrvatske18808723.11.2020.   10.00 - 12.00 Komušanac, pisani
Zemljopisna obilježja Hrvatske18808702.02.2021.   10.00 - 12.00 Komušanac, pisani
Zemljopisna obilježja Hrvatske18808711.02.2021.   10.00 - 12.00 Komušanac, pisani
Zemljopisna obilježja Hrvatske18808721.04.2021.   11.00 - 13.00 Komušanac, pisani
Zemljopisna obilježja Hrvatske18808707.06.2021.   10.00 - 12.00 Komušanac, pisani
Zemljopisna obilježja Hrvatske18808721.06.2021.   10.00 - 12.00 Komušanac, pisani
Zemljopisna obilježja Hrvatske18808701.09.2021.   12.00 - 14.00 Komušanac, pisani
Zemljopisna obilježja Hrvatske18808713.09.2021.   ¸12.00 - 14.00 Komušanac, pisani
Značenje u komunikaciji: pragmatika21534826.01.2021.   10.00 Demo, usmeni
Značenje u komunikaciji: pragmatika21534818.02.2021.   10.00 Demo, usmeni
Značenje u komunikaciji: pragmatika21534820.04.2021.   10.00 Demo, usmeni
Značenje u komunikaciji: pragmatika21534808.06.2021.   10.00 Demo, usmeni
Značenje u komunikaciji: pragmatika21534806.07.2021.   10.00 Demo, usmeni
Značenje u komunikaciji: pragmatika21534808.09.2021.   10.00 Demo, usmeni
Značenje u komunikaciji: pragmatika21534822.09.2021.   10.00 Demo, usmeni
Žanrovi hrvatskoga latiniteta20053524.11.2020.   10.00 Demo, usmeni
Žanrovi hrvatskoga latiniteta20053526.01.2021.   10.00 Demo, usmeni
Žanrovi hrvatskoga latiniteta20053518.02.2021.   10.00 Demo, usmeni
Žanrovi hrvatskoga latiniteta20053520.04.2021.   10.00 Demo, usmeni
Žanrovi hrvatskoga latiniteta20053508.06.2021.   10.00 Demo, usmeni
Žanrovi hrvatskoga latiniteta20053506.07.2021.   10.00 Demo, usmeni
Žanrovi hrvatskoga latiniteta20053508.09.2021.   10.00 Demo, usmeni
Žanrovi hrvatskoga latiniteta20053522.09.2021.   10.00 Demo, usmeni