Fakultet hrvatskih studija

Ispitni rokovi u akademskoj godini 2019./2020.


ABCDE ABCDE
Unos naziva predmeta: Unos imena nastavnika:
ABCDE ABCDE
Naziv predmetaŠifra predmetaNadnevakOpis
Akademska pismenost12999208.06.2020.   10.00 Sršen, 10.30 - 12.00 Rezo, dvorana Rijeka
Akademska pismenost3883908.06.2020.   10.00 Sršen
Akademska pismenost12999209.06.2020.   14.00 Josić
Akademska pismenost12999215.06.2020.   10.00 Sršen
Akademska pismenost3883915.06.2020.   10.00 Sršen
Akademska pismenost12999216.06.2020.   14.00 Josić
Akademska pismenost12999218.06.2020.   11.00 Skansi
Akademska pismenost12999219.06.2020.   10.30 - 11.30 Rezo, dvorana Rijeka
Akademska pismenost12999202.07.2020.   11.00 Skansi
Akademska pismenost12999201.09.2020.   10.00 Sršen,13.00 - Josić
Akademska pismenost3883901.09.2020.   10.00 Sršen
Akademska pismenost12999203.09.2020.   11.00 Skansi
Akademska pismenost12999210.09.2020.   11.00 Skansi
Akademska pismenost12999211.09.2020.   10.30 - 11.30 Rezo, dvorana Rijeka
Akademski engleski4564209.06.2020.   08.00 Miškulin, 13.00 Andraka
Akademski engleski4564212.06.2020.   09.00 Beljo, pisani/usmeni
Akademski engleski4564223.06.2020.   13.00 Andraka
Akademski engleski4564230.06.2020.   08.00 Miškulin
Akademski engleski4564203.07.2020.   09.00 Beljo, pisani/usmeni
Akademski engleski4564201.09.2020.   08.00 Miškulin, 13.00 Andraka
Akademski engleski4564204.09.2020.   09.00 Beljo, pisani/usmeni
Akademski engleski4564208.09.2020.   08.00 Miškulin, 13.00 Andraka
Akademski engleski4564211.09.2020.   09.00 Beljo, pisani/usmeni
Akademski francuski20948618.06.2020.   08.00 - 11:05 Michel
Akademski francuski20948625.06.2020.   08.00 - 11:05 Michel
Akademski francuski20948603.09.2020.   08.00 - 11:05 Michel
Akademski francuski20948610.09.2020.   08.00 - 11:05 Michel
Akademski njemački4582909.06.2020.   08.00 Miškulin
Akademski njemački4582930.06.2020.   08.00 Miškulin
Akademski njemački4582901.09.2020.   08.00 Miškulin
Akademski njemački4582908.09.2020.   08.00 Miškulin
Alojzije Stepinac-nadbiskup i totalitarni režimi20129608.06.2020.   12.00 Vukelić
Alojzije Stepinac-nadbiskup i totalitarni režimi20129629.06.2020.   12.00 Vukelić
Alojzije Stepinac-nadbiskup i totalitarni režimi20129604.09.2020.   12.00 Vukelić
Alojzije Stepinac-nadbiskup i totalitarni režimi20129611.09.2020.   12.00 Vukelić
An Introduction to Global Communication14116017.06.2020.   11.00 Labaš
An Introduction to Global Communication14116001.07.2020.   9.30 pisani /11.00 usmeni Labaš
An Introduction to Global Communication14116002.09.2020.   9.30 pisani /11.00 usmeni Labaš
Analiza društvenih tijekova20948710.06.2020.   17.30 Stier
Analiza društvenih tijekova20948717.06.2020.   17.30 Stier
Analiza društvenih tijekova20948702.09.2020.   17.30 Stier
Analiza društvenih tijekova20948709.09.2020.   17.30 Stier
Analiza društvenog učinka14462512.06.2020.   10.30 Balabanić
Analiza društvenog učinka14462502.07.2020.   9.30 Balabanić
Analiza društvenog učinka14462503.09.2020.   10.30 Balabanić
Analiza društvenog učinka14462510.09.2020.   10.30 Balabanić
Antička filozofija18533309.06.2020.   10: 00 Džinić
Antička filozofija18533323.06.2020.   10.00 Džinić
Antička filozofija18533301.09.2020.   10.00 Džinić
Antička filozofija18533310.09.2020.   10.00 Džiniić
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske5299108.06.2020.   10.00 Vukelić
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske20871508.06.2020.   10.00 Vukelić
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske5299129.06.2020.   10.00 Vukelić
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske20871529.06.2020.   10.00 Vukelić
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske5299104.09.2020.   9.00 Vukelić
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske20871504.09.2020.   9.00 Vukelić
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske5299111.09.2020.   9.00 Vukelić
Antički gradovi kontinentalne Hrvatske20871511.09.2020.   9.00 Vukelić
Antički putevi i komunikacije na tlu Hrvatske20295208.06.2020.   11.00 Vranić
Antički putevi i komunikacije na tlu Hrvatske20295215.06.2020.   11.00 Vranić
Antički putevi i komunikacije na tlu Hrvatske20295204.09.2020.   11.00 Vranić
Antički putevi i komunikacije na tlu Hrvatske20295211.09.2020.   11.00 Vranić
Antički putovi i komunikacije na tlu Hrvatske6201108.06.2020.   11.00 Vranić
Antički putovi i komunikacije na tlu Hrvatske6201115.06.2020.   11.00 Vranić
Antički putovi i komunikacije na tlu Hrvatske6201104.09.2020.   11.00 Vranić
Antički putovi i komunikacije na tlu Hrvatske6201111.09.2020.   11.00 Vranić
Arhivistika za povjesničare15826609.06.2020.   14.00 Macan Lukavečki
Arhivistika za povjesničare20295409.06.2020.   14.00 Macan Lukavečki
Arhivistika za povjesničare14482109.06.2020.   14.00 Macan Lukavečki
Arhivistika za povjesničare15826629.06.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Arhivistika za povjesničare20295429.06.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Arhivistika za povjesničare14482129.06.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Arhivistika za povjesničare15826603.09.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Arhivistika za povjesničare20295403.09.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Arhivistika za povjesničare14482103.09.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Arhivistika za povjesničare15826611.09.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Arhivistika za povjesničare20295411.09.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Arhivistika za povjesničare14482111.09.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Biblical Archaeology15827008.06.2020.   11.00 Glazer
Biblical Archaeology14489408.06.2020.   11.00 Glazer
Biblical Archaeology20285408.06.2020.   11.00 Glazer,usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade HS)
Biblical Archaeology15827007.07.2020.   11.00 Glazer
Biblical Archaeology14489407.07.2020.   11.00 Glazer
Biblical Archaeology20285407.07.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FHS
Biblical Archaeology15827004.09.2020.   11.00 Glazer
Biblical Archaeology14489404.09.2020.   11.00 Glazer
Biblical Archaeology20285404.09.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FHS
Biblical Archaeology15827011.09.2020.   11.00 Glazer
Biblical Archaeology14489411.09.2020.   11.00 Glazer
Biblical Archaeology20285411.09.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade HS)
Biblioterapija u nastavi književnosti17261210.06.2020.   10.30 Piskač
Biblioterapija u nastavi književnosti17261217.06.2020.   10.30 Piskač
Biblioterapija u nastavi književnosti17261202.09.2020.   10.30 Piskač
Biblioterapija u nastavi književnosti17261209.09.2020.   10.30 Piskač
Bioetika20142518.06.2020.   10.00 Škerbić, usmeni
Bioetika20142525.06.2020.   10.00 Škerbić, usmeni
Bioetika17833125.06.2020.   10.00 Škerbić
Bioetika20142510.09.2020.   10.00 Škerbić, usmeni
Bioetika17833110.09.2020.   10.00 Škerbić
Civilizacija nasilja5718916.06.2020.   13.00 Matić
Civilizacija nasilja20235516.06.2020.   13.00 Matić
Civilizacija nasilja5718930.06.2020.   13.00 Matić
Civilizacija nasilja20235530.06.2020.   13.00 Matić
Civilizacija nasilja5718908.09.2020.   13.00 Matić
Civilizacija nasilja20235508.09.2020.   13.00 Matić
Computer-mediated communication and virtual management20167208.06.2020.   10.00 Natasha Kathleen Ružić
Computer-mediated communication and virtual management20167231.08.2020.   10.00 Natasha Kathleen Ružić
Criminology of Bullying14852908.06.2020.   17.00 Cajner Mraović, pisani
Criminology of Bullying13102408.06.2020.   17.00 pisani Cajner Mraović
Criminology of Bullying20235608.06.2020.   17.00 Cajner Mraović, pisani
Criminology of Bullying14852919.06.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Criminology of Bullying13102419.06.2020.   10.00 pisani Cajner Mraović
Criminology of Bullying20235619.06.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Criminology of Bullying14852904.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Criminology of Bullying13102404.09.2020.   10.00 pisani Cajner Mraović
Criminology of Bullying20235604.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Criminology of Bullying14852911.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Criminology of Bullying13102411.09.2020.   10.00 pisani Cajner Mraović
Criminology of Bullying20235611.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Definitions in Contemporary Art18150709.06.2020.   09.00 Kardum, pisani
Definitions in Contemporary Art18150729.06.2020.   09.00 Kardum, pisani
Definitions in Contemporary Art18150702.09.2020.   09.00 Kardum, pisani
Definitions in Contemporary Art18150710.09.2020.   09.00 Kardum, pisani
Demografija5391408.06.2020.   13.00 Šterc
Demografija5391423.06.2020.   12.00 Šterc
Demografija5391431.08.2020.   13.00 Šterc
Demografija5391411.09.2020.   12.00 Šterc
Demografija 119438808.06.2020.   14.00 Akrap, Strmota, pisani
Demografija 119438817.06.2020.   13.00 Akrap, Strmota, pisani
Demografija 119438802.09.2020.   13.00 Akrap, Strmota, pisani
Demografija 119438809.09.2020.   13.00 Akrap, Strmota, pisani
Demografija 219439508.06.2020.   14.00 Akrap, Strmota, pisani
Demografija 219439517.06.2020.   13.00 Akrap, Strmota, pisani
Demografija 219439502.09.2020.   13.00 Akrap, Strmota, pisani
Demografija 219439509.09.2020.   13.00 Akrap, Strmota, pisani
Demografske mjere i modeli19439708.06.2020.   15.00 Akrap, Strmota, pisani
Demografske mjere i modeli19439717.06.2020.   14.00 Akrap, Strmota, pisani
Demografske mjere i modeli19439702.09.2020.   14.00 Akrap, Strmota, pisani
Demografske mjere i modeli19439709.09.2020.   14.00 Akrap, Strmota, pisani
Demografski razvoj Hrvatske5720215.06.2020.   13.30 Pavić
Demografski razvoj Hrvatske5720229.06.2020.   13.30 Pavić
Demografski razvoj Hrvatske5720231.08.2020.   13.30 Pavić
Demografski razvoj Hrvatske5720207.09.2020.   13.30 Pavić
Demokratske promjene u Republici Hrvatskoj20270208.06.2020.   11.00 Šumanović
Demokratske promjene u Republici Hrvatskoj20270229.06.2020.   11.00 Šumanović
Demokratske promjene u Republici Hrvatskoj20270204.09.2020.   10.00 Šumanović
Demokratske promjene u Republici Hrvatskoj20270211.09.2020.   10.00 Šumanović
Deskriptivna statistika18602215.06.2020.   8.00 - 16.00 Žebec
Deskriptivna statistika18602229.06.2020.   8.00 - 16.00 Žebec
Deskriptivna statistika18602231.08.2020.   8.00 - 16.00 Žebec
Deskriptivna statistika18602207.09.2020.   8.00 - 16.00 Žebec
Developmental neurobiology14487318.06.2020.   10.30 Petanjek
Developmental neurobiology14487310.07.2020.   10.30 Petanjek
Developmental neurobiology14487301.09.2020.   10.30 Petanjek
Developmental neurobiology14487310.09.2020.   10.30 Petanjek
Didaktika9648708.06.2020.   11.00 Ninčević
Didaktika9648711.09.2020.   11.00 Ninčević
Diferencijalna psihologija2872219.06.2020.   9.30 Mlačić
Diferencijalna psihologija2872226.06.2020.   9.30 Mlačić
Diktature u srednjoj Europi20295309.06.2020.   09.00 Bušić, usmeni
Diktature u srednjoj Europi20295302.07.2020.   09.00 Bušić, usmeni
Diktature u srednjoj Europi20295303.09.2020.   09.00 Bušić, usmeni
Diktature u srednjoj Europi20295311.09.2020.   09.00 Bušić, usmeni
Diplomatika s egdotikom i kronologijom19501709.06.2020.   11.00 Matijević Sokol, usmeni
Diplomatika s egdotikom i kronologijom19501702.07.2020.   11.00 Matijević Sokol, usmeni
Diplomatika s egdotikom i kronologijom19501703.09.2020.   11.00 Matijević Sokol, usmeni
Diplomski rad11852615.06.2020.  
Diplomski rad5389915.06.2020.  
Diplomski rad6481316.06.2020.  
Diplomski rad6481817.06.2020.  
Diplomski rad6488618.06.2020.  
Diplomski rad11852606.07.2020.  
Diplomski rad5389906.07.2020.  
Diplomski rad6481307.07.2020.  
Diplomski rad6481808.07.2020.  
Diplomski rad6488609.07.2020.  
Diplomski rad11852620.08.2020.  
Diplomski rad5389920.08.2020.  
Diplomski rad6481320.08.2020.  
Diplomski rad6481820.08.2020.  
Diplomski rad6488620.08.2020.  
Diplomski rad9647220.08.2020.  
Diplomski rad11852631.08.2020.  
Diplomski rad5389931.08.2020.  
Diplomski rad6481301.09.2020.  
Diplomski rad6481802.09.2020.  
Diplomski rad6488603.09.2020.  
Diplomski rad11852607.09.2020.  
Diplomski rad5389907.09.2020.  
Diplomski rad6481807.09.2020.  
Diplomski rad6481308.09.2020.  
Diplomski rad6488609.09.2020.  
Diplomski rad (POV-ns_smjer)6481216.06.2020.  
Diplomski rad (POV-ns_smjer)6481207.07.2020.  
Diplomski rad (POV-ns_smjer)6481220.08.2020.  
Diplomski rad (POV-ns_smjer)6481201.09.2020.  
Diplomski rad (POV-ns_smjer)6481207.09.2020.  
Diplomski rad (POV-zn_smjer)6481116.06.2020.  
Diplomski rad (POV-zn_smjer)6481107.07.2020.  
Diplomski rad (POV-zn_smjer)6481120.08.2020.  
Diplomski rad (POV-zn_smjer)6481101.09.2020.  
Diplomski rad (POV-zn_smjer)6481107.09.2020.  
Dodiri civilizacija u kasnoj antici i ranom srednjem vijeku20979110.06.2020.   11:10 - 12:40 Marina, pisani
Dodiri civilizacija u kasnoj antici i ranom srednjem vijeku20979118.06.2020.   11:10 - 12:40 Marina, pisani
Dodiri civilizacija u kasnoj antici i ranom srednjem vijeku20979125.06.2020.   11:10 - 12:40 Marina, pisani
Dodiri civilizacija u kasnoj antici i ranom srednjem vijeku20979110.09.2020.   11:10 - 12:40 Marina, pisani
Društva i uljudbe istočnoga Sredozemlja20286208.06.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FHS
Društva i uljudbe istočnoga Sredozemlja20286207.07.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FHS
Društva i uljudbe istočnoga Sredozemlja20286204.09.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FHS
Društva i uljudbe istočnoga Sredozemlja20286211.09.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FHS
Društvene promjene u Hrvatskoj u XX. st.20247510.06.2020.   17.00 Krašić, usmeni
Društvene promjene u Hrvatskoj u XX. st.20247524.06.2020.   17.00 Krašić, usmeni
Društvene promjene u Hrvatskoj u XX. st.20247502.09.2020.   17.00 Krašić, usmeni
Društvene promjene u Hrvatskoj u XX. st.20247509.09.2020.   14.00 Krašić, usmeni
Društveni mediji11853012.06.2020.   13.00 - 14.00 Varga
Društveni mediji11853019.06.2020.   13.00 - 14.00 Varga
Društveni mediji11853004.09.2020.   13.00 - 14.00 Varga
Društveni mediji11853011.09.2020.   13.00 - 14.00 Varga
Društveni mediji u odnosima s javnošću20167417.06.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni, Labaš
Društveni mediji u odnosima s javnošću14489317.06.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni, Labaš
Društveni mediji u odnosima s javnošću20167401.07.2020.   9.30 pisani /11.00 usmeni, Labaš
Društveni mediji u odnosima s javnošću14489301.07.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni, Labaš
Društveni mediji u odnosima s javnošću20167402.09.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni, Labaš
Društveni mediji u odnosima s javnošću14489302.09.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni, Labaš
Društveni menadžment20133309.06.2020.   10.00 Radoš, kabinet za vanjske suradnike
Društveni menadžment20133324.06.2020.   10.00 Radoš, kabinet za vanjske suradnike
Društveni menadžment20133301.09.2020.   10.00 Radoš, kabinet za vanjske suradnike
Društveni menadžment20133308.09.2020.   10.00 Radoš, kabinet za vanjske suradnike
Društveni vidovi turizma i religioznosti20948909.06.2020.   11.00 Nimac
Društveni vidovi turizma i religioznosti20948918.06.2020.   11.00 Nimac
Društveni vidovi turizma i religioznosti20948910.09.2020.   11.00 Nimac
Društveno odgovorno djelovanje18810116.06.2020.   14.00 Matić
Društveno odgovorno djelovanje18810130.06.2020.   14.00 Matić
Društveno odgovorno djelovanje18810108.09.2020.   14.00 Matić
Društveno ponašanje i komunikacija9636409.06.2020.   12.00 Janović
Društveno ponašanje i komunikacija9636423.06.2020.   12.00 Janović
Društveno ponašanje i komunikacija9636401.09.2020.   12.00 Janović
Društveno ponašanje i komunikacija9636409.09.2020.   12.00 Janović
Društvo i maloljetnička delikvencija20066408.06.2020.   17.00 Cajner Mraović, pisani
Društvo i maloljetnička delikvencija20066419.06.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Društvo i maloljetnička delikvencija20066404.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Društvo i maloljetnička delikvencija20066411.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Društvo i religija: 13. - 15. stoljeće13047510.06.2020.   12:45 - 14:20 Marina, pisani
Društvo i religija: 13. - 15. stoljeće13047518.06.2020.   12:45 - 14:20 Marina, pisani
Društvo i religija: 13. - 15. stoljeće13047525.06.2020.   12:45 - 14:20 Marina, pisani
Društvo i religija: 13. - 15. stoljeće13047510.09.2020.   12:45 - 14:20 Marina, pisani
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi18808215.06.2020.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi4622115.06.2020.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi18808206.07.2020.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi4622106.07.2020.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi18808231.08.2020.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi4622131.08.2020.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi18808207.09.2020.   16.00 Paušek Baždar
Egzaktne znanosti u hrvatskoj kulturi4622107.09.2020.   16.00 Paušek Baždar
Egzistencijalni psihoterapijski smjerovi i logoterapija7607309.06.2020.   Katinić
Egzistencijalni psihoterapijski smjerovi i logoterapija7607316.06.2020.   Katinić
Egzistencijalni psihoterapijski smjerovi i logoterapija7607301.09.2020.   Katinić
Egzistencijalni psihoterapijski smjerovi i logoterapija7607308.09.2020.   Katinić
Ekonomska sociologija19436809.06.2020.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija3777209.06.2020.   12.00 Burić
Ekonomska sociologija18809609.06.2020.   12.00 Burić
Ekonomska sociologija19436823.06.2020.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija3777223.06.2020.   12.00 Burić
Ekonomska sociologija18809623.06.2020.   12.00 Burić
Ekonomska sociologija19436803.09.2020.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija3777203.09.2020.   12.00 Burić
Ekonomska sociologija18809603.09.2020.   12.00 Burić
Ekonomska sociologija19436810.09.2020.   12.00 Burić, pisani
Ekonomska sociologija3777210.09.2020.   12.00 Burić
Ekonomska sociologija18809610.09.2020.   12.00 Burić
Eksperimentalne metode20013318.06.2020.   16.00 Milas
Eksperimentalne metode8640918.06.2020.   16.00 Milas
Eksperimentalne metode3781518.06.2020.   16.00 Milas
Eksperimentalne metode20013302.07.2020.   16.00 Milas
Eksperimentalne metode8640902.07.2020.   16.00 Milas
Eksperimentalne metode3781502.07.2020.   16.00 Milas
Eksperimentalne metode20013303.09.2020.   16.00 Milas
Eksperimentalne metode8640903.09.2020.   16.00 Milas
Eksperimentalne metode3781503.09.2020.   16.00 Milas
Eksperimentalne metode20013310.09.2020.   16.00 Milas
Eksperimentalne metode8640910.09.2020.   16.00 Milas
Eksperimentalne metode3781510.09.2020.   16.00 Milas
Elektronički tekstovi18798409.06.2020.   13.00 Josić, pisani
Elektronički tekstovi18798416.06.2020.   13.00 Josić, pisani
Emocije3781118.06.2020.   11.00 Maričić, pisani
Emocije3781102.07.2020.   11.00 Maričić, pisani
Emocije3781131.08.2020.   11.00 Maričić, pisani
Emocije3781107.09.2020.   11.00 Maričić, pisani
Engleski jezik - govorničke i prezentacijske vještine6655418.06.2020.   16.00 Prekratić
Engleski jezik - govorničke i prezentacijske vještine6655403.09.2020.   16.00 Prekratić
Engleski jezik - govorničke i prezentacijske vještine6655410.09.2020.   16.00 Prekratić
Engleski jezik u novinarstvu3800210.06.2020.   9.30 - 11.00 Bogdanić
Engleski jezik u novinarstvu3800207.07.2020.   9.30 - 11.00 Bogdanić
Engleski jezik u novinarstvu3800208.09.2020.   9.30 - 11.00 Bogdanić
Engleski jezik-novinarski prijevod3800110.06.2020.   9.30 - 11.00 Bogdanić
Engleski jezik-novinarski prijevod3800107.07.2020.   9.30 - 11.00 Bogdanić
Engleski jezik-novinarski prijevod3800108.09.2020.   9.30 - 11.00 Bogdanić
Epistemologija18785808.06.2020.   10.00 Čuljak
Epistemologija18785829.06.2020.   10.00 Čuljak
Epistemologija18785831.08.2020.   10.00 Čuljak
Epistemologija18785808.09.2020.   10.00 Čuljak
Estetika18788808.06.2020.   10.00 Čuljak
Estetika18788829.06.2020.   10.00 Čuljak
Estetika18788831.08.2020.   10.00 Čuljak
Estetika18788808.09.2020.   10.00 Čuljak
Estetika 14621708.06.2020.   10.00 Čuljak
Estetika 14621729.06.2020.   10.00 Čuljak
Estetika 14621731.08.2020.   10.00 Čuljak
Estetika 14621708.09.2020.   10.00 Čuljak
Etika18785409.06.2020.   10.30 Kukoč, usmeni
Etika18785430.06.2020.   10.30 Kukoč, usmeni
Etika18785401.09.2020.   10.30 Kukoč, usmeni
Etika18785408.09.2020.   10.30 Kukoč, usmeni
Europa u prvoj polovici 20. stoljeća20176009.06.2020.   11.30 Grgić kabinet 015 u prizemlju
Europa u prvoj polovici 20. stoljeća20176030.06.2020.   12.30 Grgić kabinet 015 u prizemlju
Europa u prvoj polovici 20. stoljeća20176001.09.2020.   11.30 Grgić kabinet 015 u prizemlju
Europa u prvoj polovici 20. stoljeća20176008.09.2020.   12.30 Grgić kabinet 015 u prizemlju
European Union and Croatia20248108.06.2020.   12.00 (dvorana Gospić)
European Union and Croatia20248129.06.2020.   12.00 (dvorana Gospić)
Explaining Social Behavior7772408.06.2020.   12.00 Janović
Explaining Social Behavior20059508.06.2020.   12.00 Janović
Explaining Social Behavior9533308.06.2020.   12.00 Janović
Explaining Social Behavior7772424.06.2020.   12.00 Janović
Explaining Social Behavior20059524.06.2020.   12.00 Janović
Explaining Social Behavior9533324.06.2020.   12.00 Janović
Explaining Social Behavior7772431.08.2020.   12.00 Janović
Explaining Social Behavior20059531.08.2020.   12.00 Janović
Explaining Social Behavior9533331.08.2020.   12.00 Janović
Explaining Social Behavior7772408.09.2020.   12.00 Janović
Explaining Social Behavior20059508.09.2020.   12.00 Janović
Explaining Social Behavior9533308.09.2020.   12.00 Janović
Faktorska analiza5711309.06.2020.   9.00 - 10.00 pisani(velika dvorana), 10.00 - 16.00 usmeni
Faktorska analiza5711325.06.2020.   9.00 - 10.00 pisani (velika dvorana), 10.00 - 16.00 usmeni
Faktorska analiza5711307.09.2020.   9.00 - 10.00 pisani(velika dvorana), 10.00 - 16.00 usmeni
Faktorska analiza5711311.09.2020.   9.00 - 10.00 pisani(velika dvorana), 10.00 - 16.00 usmeni
Fenomenologijska sociologija20248315.06.2020.   18.00 Brezovec
Fenomenologijska sociologija20248330.06.2020.   18.00 Brezovec
Fenomenologijska sociologija20248331.08.2020.   18.00 Brezovec
Fenomenologijska sociologija20248310.09.2020.   18.00 Brezovec
Fikcijski diskurs [Metafizika]20059410.06.2020.   12.00 Janović
Fikcijski diskurs [Metafizika]20059424.06.2020.   12.00 Janović
Fikcijski diskurs [Metafizika]20059402.09.2020.   12.00 Janović
Fikcijski diskurs [Metafizika]20059410.09.2020.   12.00 Janović
Film i religija5273717.06.2020.   9.30, pisani/11.00 - usmeni, Labaš
Film i religija5273701.07.2020.   9.30, pisani/11.00 - usmeni, Labaš
Film i religija5273702.09.2020.   9.30, pisani/11.00 - usmeni, Labaš
Filozofija 19. stoljeća18787623.06.2020.   16.30 - 17.30 Barišić
Filozofija 19. stoljeća18787607.07.2020.   15.30 - 17.00 Barišić
Filozofija 19. stoljeća18787602.09.2020.   15.30 - 17.00 Barišić
Filozofija 19. stoljeća18787611.09.2020.   15.30 - 17.00 Barišić
Filozofija demokracije20059123.06.2020.   16.30 - 17.30 Barišić
Filozofija demokracije20059107.07.2020.   15.30 - 17.00 Barišić
Filozofija demokracije20059102.09.2020.   15.30 - 17.00 Barišić
Filozofija demokracije20059111.09.2020.   15.30 - 17.00 Barišić
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu18790509.06.2020.   13.00 Kardum, usmeni (kabinet 116)
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu20059209.06.2020.   13.00 Kardum, usmeni (kabinet 116)
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu18790529.06.2020.   13.00 Kardum, usmeni (kabinet 116)
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu20059229.06.2020.   13.00 Kardum, usmeni (kabinet 116)
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu18790502.09.2020.   13.00 Kardum, usmeni (kabinet 116)
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu20059202.09.2020.   13.00 Kardum, usmeni (kabinet 116)
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu18790510.09.2020.   13.00 Kardum, usmeni (kabinet 116)
Filozofija egzistencije u književnosti i filmu20059210.09.2020.   13.00 Kardum, usmeni (kabinet 116)
Filozofija globalizacije17693509.06.2020.   10.00 Kukoč, usmeni (kabinet br. 010)
Filozofija globalizacije17693530.06.2020.   10.00 Kukoč, usmeni (kabinet br. 010)
Filozofija globalizacije17693501.09.2020.   10.00 Kukoč, usmeni (kabinet br. 010)
Filozofija globalizacije17693508.09.2020.   10.00 Kukoč, usmeni (kabinet br. 010)
Filozofija igre i športa18791418.06.2020.   10.00 Škerbić, usmeni
Filozofija igre i športa18791425.06.2020.   10.00 Škerbić, usmeni
Filozofija igre i športa18791410.09.2020.   10.00 Škerbić, usmeni
Filozofija jezika20059609.06.2020.   10.00 Kardum, pisani
Filozofija jezika4621809.06.2020.   10.00 Kardum (pisani)
Filozofija jezika20059629.06.2020.   10.00 Kardum, pisani
Filozofija jezika4621829.06.2020.   10.00 Kardum (pisani)
Filozofija jezika20059602.09.2020.   10.00 Kardum, pisani
Filozofija jezika4621802.09.2020.   10.00 Kardum (pisani)
Filozofija jezika20059610.09.2020.   10.00 Kardum, pisani
Filozofija jezika4621810.09.2020.   10.00 Kardum (pisani)
Filozofija komunikacije6481708.06.2020.   12.00 Janović
Filozofija komunikacije6481724.06.2020.   12.00 Janović
Filozofija komunikacije6481731.08.2020.   12.00 Janović
Filozofija kulture18782109.06.2020.   11.00 Kardum, usmeni (kabinet 116)
Filozofija kulture18782129.06.2020.   11.00 Kardum, usmeni (kabinet 116)
Filozofija kulture18782102.09.2020.   11.00 Kardum, usmeni (kabinet 116)
Filozofija kulture18782110.09.2020.   11.00 Kardum, usmeni (kabinet 116)
Filozofija mita i religije18790410.06.2020.   10.00 Džinić, usmeni
Filozofija mita i religije18790424.06.2020.   10.00 Džinić, usmeni
Filozofija mita i religije18790401.09.2020.   10.00 Džinić, usmeni
Filozofija mita i religije18790410.09.2020.   10.00 Džinić, usmeni
Filozofija odgoja6195709.06.2020.   11.00 Škerbić, usmeni
Filozofija odgoja20145709.06.2020.   11.00 Škerbić, usmeni
Filozofija odgoja6195723.06.2020.   11.00 Škerbić, usmeni
Filozofija odgoja20145723.06.2020.   11.00 Škerbić, usmeni
Filozofija odgoja6195701.09.2020.   11.00 Škerbić, usmeni
Filozofija odgoja20145701.09.2020.   11.00 Škerbić, usmeni
Filozofija politike20151423.06.2020.   15.00 - 16.30 Barišić
Filozofija politike20151407.07.2020.   14.00 - 15.30 Barišić
Filozofija politike20151402.09.2020.   14.00 - 15.30 Barišić
Filozofija politike20151411.09.2020.   14.00 - 15.30 Barišić
Filozofija povijesti18788909.06.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Filozofija povijesti18116409.06.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Filozofija povijesti18788930.06.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Filozofija povijesti18116430.06.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Filozofija povijesti18788901.09.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Filozofija povijesti18116401.09.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Filozofija povijesti18788908.09.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Filozofija povijesti18116408.09.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Filozofija prava20153223.06.2020.   15.00 - 16.30 Barišić
Filozofija prava20153207.07.2020.   14.00 - 15.30 Barišić
Filozofija prava20153202.09.2020.   14.00 - 15.30 Barišić
Filozofija prava20153211.09.2020.   14.00 - 15.30 Barišić
Filozofska i kulturna antropologija18533510.06.2020.   9.00 Žižić usmeni
Filozofska i kulturna antropologija18533517.06.2020.   9.00 Žižić usmeni
Filozofska i kulturna antropologija18533503.09.2020.   9.00 Žižić usmeni
Filozofska i kulturna antropologija18533510.09.2020.   9.00 Žižić,usmeni
Fonologija hrvatskoga jezika18806308.06.2020.   12.00 Vulić
Fonologija hrvatskoga jezika18806323.06.2020.   12.00 Vulić
Fonologija hrvatskoga jezika18806311.09.2020.   12.00 Vulić
Forenzička psihijatrija13980510.06.2020.   Buzina bolnica Vrapče
Forenzička psihijatrija13980518.06.2020.   Buzina bolnica Vrapče
Forenzička psihijatrija13980502.09.2020.   Buzina bolnica Vrapče
Forenzička psihijatrija13980510.09.2020.   Buzina bolnica Vrapče
Forenzička psihologija5378608.06.2020.   09.00 Sučić, pisani
Forenzička psihologija5378617.06.2020.   09.00 Sučić, pisani
Forenzička psihologija5378603.09.2020.   09.00 Sučić, pisani
Forenzička psihologija5378611.09.2020.   09.00 Sučić, pisani
Geopolitika i globalna sigurnost20515308.06.2020.   11.00 Šterc
Geopolitika i globalna sigurnost20515323.06.2020.   11.00 Šterc
Geopolitika i globalna sigurnost20515331.08.2020.   11.00 Šterc
Geopolitika i globalna sigurnost20515311.09.2020.   11.00 Šterc
Geopolitika i nacionalna sigurnost20167909.06.2020.   10.00 Jurišić, usmeni
Geopolitika i nacionalna sigurnost20167916.06.2020.   10.00 Jurišić, usmeni
Geopolitika i nacionalna sigurnost20167930.06.2020.   10.00 Jurišić, usmeni
Geopolitika i nacionalna sigurnost20167902.09.2020.   11.00 Jurišić, usmeni
Geopolitika i nacionalna sigurnost20167909.09.2020.   11.00 Jurišić, usmeni
Gospodarska povijest5392108.06.2020.   11.00 Vukelić
Gospodarska povijest5392129.06.2020.   11.00 Vukelić
Gospodarska povijest5392104.09.2020.   10.00 Vukelić
Gospodarska povijest5392111.09.2020.   10.00 Vukelić
Gospodarska povijest hrvatskoga modernoga društva20269208.06.2020.   11.00 Vukelić
Gospodarska povijest hrvatskoga modernoga društva20269229.06.2020.   11.00 Vukelić
Gospodarska povijest hrvatskoga modernoga društva20269204.09.2020.   10.00 Vukelić
Gospodarska povijest hrvatskoga modernoga društva20269211.09.2020.   10.00 Vukelić
Gospodarski sustav EU20246610.06.2020.   10.00 Brkić, pisani
Gospodarski sustav EU20246608.07.2020.   10.00 Brkić, pisani
Gospodarski sustav EU20246602.09.2020.   10.00 Brkić, pisani
Gospodarski sustav EU20246609.09.2020.   10.00 Brkić, pisani
Grčki jezik18533110.06.2020.   10.00 Martinić - Jerčić, pisani i usmeni
Grčki jezik18533101.07.2020.   10.00 Martinić - Jerčić, pisani i usmeni
Grčki jezik18533108.09.2020.   10.00 Martinić - Jerčić, pisani i usmeni
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614609.06.2020.   11.00 Matasović
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614625.06.2020.   11.00 Matasović
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614607.07.2020.   11.00 Matasović
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614603.09.2020.   11.00 Matasović
Grčki utjecaj na rimsku kulturu8614610.09.2020.   11.00 Matasović
Grčko-rimska religija3756209.06.2020.   11.00 Matasović
Grčko-rimska religija3756225.06.2020.   11.00 Matasović
Grčko-rimska religija3756207.07.2020.   11.00 Matasović
Grčko-rimska religija3756203.09.2020.   11.00 Matasović
Grčko-rimska religija3756210.09.2020.   11.00 Matasović
Grupni procesi i utjecaji13056318.06.2020.   11.00 Maričić, pisani
Grupni procesi i utjecaji5711418.06.2020.   11.00 Maričić, pisani
Grupni procesi i utjecaji13056302.07.2020.   11.00 Maričić, pisani
Grupni procesi i utjecaji5711402.07.2020.   11.00 Maričić, pisani
Grupni procesi i utjecaji13056331.08.2020.   11.00 Maričić, pisani
Grupni procesi i utjecaji5711431.08.2020.   11.00 Maričić, pisani
Grupni procesi i utjecaji13056307.09.2020.   11.00 Maričić, pisani
Grupni procesi i utjecaji5711407.09.2020.   11.00 Maričić, pisani
Historiografski praktikum20286708.06.2020.   9.00 Popić
Historiografski praktikum15826208.06.2020.   9.00 Popić
Historiografski praktikum20286715.06.2020.   9.00 Popić
Historiografski praktikum15826215.06.2020.   9.00 Popić
Historiografski praktikum20286731.08.2020.   9.00 Popić
Historiografski praktikum15826231.08.2020.   9.00 Popić
Historiografski praktikum20286707.09.2020.   9.00 Popić
Historiografski praktikum15826207.09.2020.   9.00 Popić
History of Croatia19638308.06.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FHS
History of Croatia19638307.07.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FH
History of Croatia19638304.09.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FH
History of Croatia19638311.09.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FH
History of Croatian Culture14430409.06.2020.   13.00 Brozović (kabinet)
History of Croatian Culture14430416.06.2020.   13.00 Brozović (kabinet)
History of Croatian Culture14430404.09.2020.   13.00 Brozović (kabinet)
History of Croatian Culture14430411.09.2020.   13.00 Brozović (kabinet)
Hrana i ranonovovjekovlje15832116.06.2020.   13.00 Jukić
Hrana i ranonovovjekovlje15832102.07.2020.   12.00 Jukić
Hrana i ranonovovjekovlje15832102.09.2020.   12.00 Jukić
Hrana i ranonovovjekovlje15832109.09.2020.   12.00 Jukić
Hrvati i Karolinzi15326508.06.2020.   9.00 Popić
Hrvati i Karolinzi13047608.06.2020.   9.00 Popić
Hrvati i Karolinzi15326515.06.2020.   9.00 Popić
Hrvati i Karolinzi13047615.06.2020.   9.00 Popić
Hrvati i Karolinzi15326531.08.2020.   9.00 Popić
Hrvati i Karolinzi13047631.08.2020.   9.00 Popić
Hrvati i Karolinzi15326507.09.2020.   9.00 Popić
Hrvati i Karolinzi13047607.09.2020.   9.00 Popić
Hrvati u staroj dijaspori20294909.06.2020.   10.00 Bušić, pisani
Hrvati u staroj dijaspori19501509.06.2020.   10.00 Bušić, pisani
Hrvati u staroj dijaspori20294902.07.2020.   10.00 Bušić, pisani
Hrvati u staroj dijaspori19501502.07.2020.   10.00 Bušić, pisani
Hrvati u staroj dijaspori20294903.09.2020.   10.00 Bušić, pisani
Hrvati u staroj dijaspori19501503.09.2020.   10.00 Bušić, pisani
Hrvati u staroj dijaspori20294911.09.2020.   10.00 Bušić, pisani
Hrvati u staroj dijaspori19501511.09.2020.   10.00 Bušić, pisani
Hrvatska dijalektologija8528408.06.2020.   12.00 Vulić
Hrvatska dijalektologija3787208.06.2020.   12.00 Vulić
Hrvatska dijalektologija8528423.06.2020.   12.00 Vulić
Hrvatska dijalektologija3787223.06.2020.   12.00 Vulić
Hrvatska dijalektologija8528411.09.2020.   12.00 Vulić
Hrvatska dijalektologija3787211.09.2020.   12.00 Vulić
Hrvatska dječja književnost20179110.06.2020.   10.30 Zima (kabinet nastavnika)
Hrvatska dječja književnost20179119.06.2020.   10.30 Zima (kabinet nastavnika)
Hrvatska dječja književnost20179130.06.2020.   10.30 Zima (kabinet nastavnika)
Hrvatska dječja književnost20179103.09.2020.   10.30 Zima (kabinet nastavnika)
Hrvatska dječja književnost20179110.09.2020.   10.30 Zima (kabinet nastavnika)
Hrvatska društvena i kulturna povijest do kraja XVIII. st18807009.06.2020.   14.00 Vitek
Hrvatska društvena i kulturna povijest do kraja XVIII. st18807007.07.2020.   14.00 Vitek
Hrvatska društvena i kulturna povijest do kraja XVIII. st18807001.09.2020.   14.00 Vitek
Hrvatska društvena i kulturna povijest do kraja XVIII. st18807009.09.2020.   14.00 Vitek
Hrvatska društvena i kulturna povijest od XIX. st. do danas18800716.06.2020.   13.00 Ćosić
Hrvatska društvena i kulturna povijest od XIX. st. do danas18800702.07.2020.   13.00 Ćosić
Hrvatska društvena i kulturna povijest od XIX. st. do danas18800702.09.2020.   13.00 Ćosić
Hrvatska društvena i kulturna povijest od XIX. st. do danas18800710.09.2020.   13.00 Ćosić
Hrvatska estetika18786415.06.2020.   10.30 Metesi
Hrvatska estetika18786401.07.2020.   10.30 Metesi
Hrvatska estetika18786431.08.2020.   10.30 Metesi
Hrvatska estetika18786407.09.2020.   10.30 Metesi
Hrvatska etnologija3745816.06.2020.   17.30 Vuković
Hrvatska etnologija18807516.06.2020.   17.30 Vuković
Hrvatska etnologija3745830.06.2020.   17.30 Vuković
Hrvatska etnologija18807530.06.2020.   17.30 Vuković
Hrvatska etnologija3745807.07.2020.   17.30 Vuković
Hrvatska etnologija3745801.09.2020.   17.30 Vuković
Hrvatska etnologija18807501.09.2020.   17.30 Vuković
Hrvatska etnologija3745810.09.2020.   17.30 Vuković
Hrvatska etnologija18807510.09.2020.   17.30 Vuković
Hrvatska filozofska baština u europskom kontekstu20151515.06.2020.   12.30 Metesi
Hrvatska filozofska baština u europskom kontekstu18790615.06.2020.   12.30 Metesi
Hrvatska filozofska baština u europskom kontekstu20151501.07.2020.   12.30 Metesi
Hrvatska filozofska baština u europskom kontekstu18790601.07.2020.   12.30 Metesi
Hrvatska filozofska baština u europskom kontekstu20151531.08.2020.   12.30 Metesi
Hrvatska filozofska baština u europskom kontekstu18790631.08.2020.   12.30 Metesi
Hrvatska filozofska baština u europskom kontekstu20151507.09.2020.   12.30 Metesi
Hrvatska filozofska baština u europskom kontekstu18790607.09.2020.   12.30 Metesi
Hrvatska gastronomija i enologija18808308.06.2020.   15:55 Marković, Krpan, pisani
Hrvatska gastronomija i enologija18808306.07.2020.   15:55 Marković, Krpan, pisani
Hrvatska gastronomija i enologija18808331.08.2020.   15:55 Marković, Krpan, pisani
Hrvatska gastronomija i enologija18808307.09.2020.   15:55 Marković, Krpan, pisani
Hrvatska glazba u kontekstu europske glazbene kulture18808402.07.2020.   10.00 - 11.30 Tuksar
Hrvatska glazba u kontekstu europske glazbene kulture18808401.09.2020.   10.00 - 11.30 Tuksar
Hrvatska heraldika i semiotika grbovlja20060315.06.2020.   11.30 Ćosić
Hrvatska heraldika i semiotika grbovlja20060301.07.2020.   11.30 Ćosić
Hrvatska heraldika i semiotika grbovlja20060301.09.2020.   11.30 Ćosić
Hrvatska heraldika i semiotika grbovlja20060309.09.2020.   11.30 Ćosić
Hrvatska historiografija 19. i 20. st.3805515.06.2020.   10.00 Ćosić
Hrvatska historiografija 19. i 20. st.3805501.07.2020.   11.30 Ćosić
Hrvatska historiografija 19. i 20. st.3805501.09.2020.   10.00 Ćosić
Hrvatska historiografija 19. i 20. st.3805509.09.2020.   10.00 Ćosić
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku14479108.06.2020.   9.00 Popić
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku20268608.06.2020.   9.00 Popić
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku14479115.06.2020.   9.00 Popić
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku20268615.06.2020.   9.00 Popić
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku14479131.08.2020.   9.00 Popić
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku20268631.08.2020.   9.00 Popić
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku14479107.09.2020.   9.00 Popić
Hrvatska i Venecija u srednjem vijeku20268607.09.2020.   9.00 Popić
Hrvatska jezikoslovna normativistika20177618.06.2020.   09.00 usmeni (kabinet doc. Kresnik)
Hrvatska jezikoslovna normativistika20177601.07.2020.   12.00 usmeni (kabinet doc. Kresnik)
Hrvatska jezikoslovna normativistika20177602.09.2020.   12.00 usmeni (kabinet doc. Kresnik)
Hrvatska jezikoslovna normativistika20177609.09.2020.   12.00 usmeni (kabinet doc. Kresnik)
Hrvatska jezikoslovna normativistika u 20. stoljeću11851718.06.2020.   09.00 usmeni, kabinet
Hrvatska jezikoslovna normativistika u 20. stoljeću11851701.07.2020.   12.00 usmeni, kabinet
Hrvatska jezikoslovna normativistika u 20. stoljeću11851702.09.2020.   12.00 usmeni, kabinet
Hrvatska jezikoslovna normativistika u 20. stoljeću11851709.09.2020.   12.00 usmeni, kabinet
Hrvatska književnost humanizma i renesanse18807610.06.2020.   13:45 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost humanizma i renesanse18807623.06.2020.   12:40 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost humanizma i renesanse18807607.09.2020.   12.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost humanizma i renesanse18807610.09.2020.   12.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatska književnost moderne i postmoderne3745209.06.2020.   11.00 Zima, kabinet
Hrvatska književnost moderne i postmoderne3745218.06.2020.   11.00 Zima, kabinet
Hrvatska književnost moderne i postmoderne3745201.07.2020.   11.00 Zima, kabinet
Hrvatska književnost moderne i postmoderne3745204.09.2020.   11.00 Zima, kabinet
Hrvatska književnost moderne i postmoderne3745211.09.2020.   11.00 Zima, kabinet
Hrvatska književnost od moderne do danas18806909.06.2020.   12.00 Zima, kabinet
Hrvatska književnost od moderne do danas18806918.06.2020.   12.00 Zima, kabinet
Hrvatska književnost od moderne do danas18806901.07.2020.   12.00 Zima, kabinet
Hrvatska književnost od moderne do danas18806904.09.2020.   12.00 Zima, kabinet
Hrvatska književnost od moderne do danas18806911.09.2020.   12.00 Zima, kabinet
Hrvatska književnost ranoga novovjekovlja3743610.06.2020.   12.00 Franić Tomić
Hrvatska književnost ranoga novovjekovlja3743623.06.2020.   12.00 Franić Tomić
Hrvatska književnost ranoga novovjekovlja3743607.09.2020.   12.00 Franić Tomić
Hrvatska književnost ranoga novovjekovlja3743610.09.2020.   12.00 Franić Tomić
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807108.06.2020.   14.00 Maštrović
Hrvatska književnost romantizma i realizma3745009.06.2020.   14.00 - Maštrović
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807109.06.2020.   10.00 Zima, kabinet
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807118.06.2020.   10.00 Zima, kabinet
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807129.06.2020.   14.00 Maštrović
Hrvatska književnost romantizma i realizma3745030.06.2020.   14.00 - Maštrović
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807101.07.2020.   10.00 Zima, kabinet
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807131.08.2020.   14.00 Maštrović
Hrvatska književnost romantizma i realizma3745001.09.2020.   14.00 - Maštrović
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807104.09.2020.   12.30 Zima, kabinet
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807107.09.2020.   14.00 Maštrović
Hrvatska književnost romantizma i realizma3745008.09.2020.   14.00 - Maštrović
Hrvatska književnost romantizma i realizma18807111.09.2020.   12.30 Zima, kabinet
Hrvatska književnost srednjovjekovlja4564110.06.2020.   12.00 Franić Tomić
Hrvatska književnost srednjovjekovlja18807810.06.2020.   12.00 Franić Tomić
Hrvatska književnost srednjovjekovlja4564123.06.2020.   12.00 Franić Tomić
Hrvatska književnost srednjovjekovlja18807823.06.2020.   12.00 Franić Tomić
Hrvatska književnost srednjovjekovlja4564107.09.2020.   12.00 Franić Tomić
Hrvatska književnost srednjovjekovlja18807807.09.2020.   12.00 Franić Tomić
Hrvatska književnost srednjovjekovlja4564110.09.2020.   12.00 Franić Tomić
Hrvatska književnost srednjovjekovlja18807810.09.2020.   12.00 Franić Tomić
Hrvatska kulturna i politička povijest 16. i 17. stoljeća3743509.06.2020.   10.00 Macan Lukavečki
Hrvatska kulturna i politička povijest 16. i 17. stoljeća3743519.06.2020.   10.00 Macan Lukavečki
Hrvatska kulturna i politička povijest 16. i 17. stoljeća3743501.07.2020.   10.00 Macan Lukavečki
Hrvatska kulturna i politička povijest 16. i 17. stoljeća3743503.09.2020.   10.00 Macan Lukavečki
Hrvatska kulturna i politička povijest 16. i 17. stoljeća3743511.09.2020.   10.00 Macan Lukavečki
Hrvatska kulturna i politička povijest 18. i 19. stoljeća3744809.06.2020.   14.00 Vitek
Hrvatska kulturna i politička povijest 18. i 19. stoljeća3744807.07.2020.   14.00 Vitek
Hrvatska kulturna i politička povijest 18. i 19. stoljeća3744801.09.2020.   14.00 Vitek
Hrvatska kulturna i politička povijest 18. i 19. stoljeća3744809.09.2020.   14.00 Vitek
Hrvatska kulturna i politička povijest 20. stoljeća3745615.06.2020.   13.00 Ćosić
Hrvatska kulturna i politička povijest 20. stoljeća3745601.07.2020.   13.00 Ćosić
Hrvatska kulturna i politička povijest 20. stoljeća3745601.09.2020.   13.00 Ćosić
Hrvatska kulturna i politička povijest 20. stoljeća3745609.09.2020.   13.00 Ćosić
Hrvatska kulturna i politička povijest srednjega vijeka3743108.06.2020.   8.00 Popić
Hrvatska kulturna i politička povijest srednjega vijeka3743115.06.2020.   8.00 Popić
Hrvatska kulturna i politička povijest srednjega vijeka3743131.08.2020.   8.00 Popić
Hrvatska kulturna i politička povijest srednjega vijeka3743107.09.2020.   8.00 Popić
Hrvatska kulturna povijest20269008.06.2020.   10.00 Glazer, pisani
Hrvatska kulturna povijest20269007.07.2020.   10.00 Glazer, pisani
Hrvatska kulturna povijest20269004.09.2020.   10.00 Glazer, pisani
Hrvatska kulturna povijest20269011.09.2020.   10.00 Glazer, pisani
Hrvatska latinistička historiografija3805709.06.2020.   12.00 Matijević - Sokol
Hrvatska latinistička historiografija3805702.07.2020.   12.00 Matijević - Sokol
Hrvatska latinistička historiografija3805703.09.2020.   12.00 Matijević - Sokol
Hrvatska likovna umjetnost3746408.06.2020.   12.00 - 13.00 Jeličić - Radonić
Hrvatska likovna umjetnost3746418.06.2020.   12.00 - 13.00 Jeličić - Radonić
Hrvatska likovna umjetnost3746402.09.2020.   12.00 - 13.00 Jeličić - Radonić
Hrvatska politička povijest20269309.06.2020.   12.00 Bušić, usmeni
Hrvatska politička povijest20269316.06.2020.   12.00 Jukić
Hrvatska politička povijest20269302.07.2020.   10:45 Jukić; 12.00 Bušić
Hrvatska politička povijest20269302.09.2020.   10:45 Jukić
Hrvatska politička povijest20269303.09.2020.   11.00 Bušić, usmeni
Hrvatska politička povijest20269309.09.2020.   10:45 Jukić
Hrvatska politička povijest20269311.09.2020.   11.00 Bušić, usmeni
Hrvatska povijest (16.-18.st.)3805609.06.2020.   14.00 Vitek
Hrvatska povijest (16.-18.st.)3805607.07.2020.   14.00 Vitek
Hrvatska povijest (16.-18.st.)3805601.09.2020.   14.00 Vitek
Hrvatska povijest (16.-18.st.)3805609.09.2020.   14.00 Vitek
Hrvatska povijest u 19. st.3805908.06.2020.   10.00 Milković
Hrvatska povijest u 19. st.3805929.06.2020.   10.00 Milković
Hrvatska povijest u 19. st.3805901.09.2020.   10.00 Milković
Hrvatska povijest u 19. st.3805909.09.2020.   10.00 Milković
Hrvatska reformacijska književnost13042616.06.2020.   13.00 Jembrih
Hrvatska reformacijska književnost13042630.06.2020.   13.00 Jembrih
Hrvatska reformacijska književnost13042609.09.2020.   13.00 Jembrih
Hrvatska scenska umjetnost18801119.06.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni/kabinet
Hrvatska scenska umjetnost18801126.06.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni/kabinet
Hrvatska scenska umjetnost18801104.09.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni/kabinet
Hrvatska scenska umjetnost18801111.09.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni/kabinet
Hrvatska u drugoj polovini 20. stoljeća3806709.06.2020.   10.00 Šumanović
Hrvatska u drugoj polovini 20. stoljeća3806730.06.2020.   10.00 Šumanović
Hrvatska u drugoj polovini 20. stoljeća3806704.09.2020.   11.00 Šumanović
Hrvatska u drugoj polovini 20. stoljeća3806711.09.2020.   11.00 Šumanović
Hrvatska usmena književnost4583308.06.2020.   09.30 Marks, pisani
Hrvatska usmena književnost4583329.06.2020.   09.30 Marks, pisani
Hrvatska usmena književnost4583302.09.2020.   09.30 Marks, pisani
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine18912908.06.2020.   08.30 - 09.30 Beljo, usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine20285208.06.2020.   08.30 - 09.30 Beljo, usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine18912923.06.2020.   08.30 - 09.30 Beljo, usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine20285223.06.2020.   08.30 - 09.30 Beljo, usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine18912901.09.2020.   08.30 - 09.30 Beljo, usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine20285201.09.2020.   08.30 - 09.30 Beljo, usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine18912909.09.2020.   08.30 - 09.30 Beljo, usmeni
Hrvatska vojna povijest 1990.-1995. godine20285209.09.2020.   08.30 - 09.30 Beljo, usmeni
Hrvatska zaštićena prirodna i kulturna baština20179308.06.2020.   09.00 - 10.00 Jeličić Radonić, usmeni
Hrvatska zaštićena prirodna i kulturna baština5713908.06.2020.   9.00 - 10.00 Jeličić - Radonić
Hrvatska zaštićena prirodna i kulturna baština20179318.06.2020.   09.00 - 10.00 Jeličić Radonić, usmeni
Hrvatska zaštićena prirodna i kulturna baština5713918.06.2020.   9.00 - 10.00 Jeličić - Radonić
Hrvatska zaštićena prirodna i kulturna baština20179302.09.2020.   09.00 - 10.00 Jeličić Radonić, usmeni
Hrvatska zaštićena prirodna i kulturna baština5713902.09.2020.   9.00 - 10.00 Jeličić - Radonić
Hrvatske iseljeničke manjinske zajednice19439809.06.2020.   10.00 Bušić, usmeni
Hrvatske iseljeničke manjinske zajednice19439802.07.2020.   10.00 Bušić, usmeni
Hrvatske iseljeničke manjinske zajednice19439803.09.2020.   10.00 Bušić, usmeni
Hrvatske iseljeničke manjinske zajednice19439811.09.2020.   10.00 Bušić, usmeni
Hrvatski glagolizam18808016.06.2020.   12.00 Kresnik, pisani (dvorana sa stolovima)
Hrvatski glagolizam4584116.06.2020.   12.00, Kresnik, pisani (dvorana sa sa stolovima)
Hrvatski glagolizam18808030.06.2020.   09.00 Kresnik, pisani (dvorana sa stolovima)
Hrvatski glagolizam4584130.06.2020.   09.00, Kresnik, pisani(dvorana sa stolovima)
Hrvatski glagolizam18808001.09.2020.   09.00 Kresnik, pisani (dvorana sa stolovima)
Hrvatski glagolizam4584101.09.2020.   09.00, Kresnik, pisani (dvorana sa stolovima)
Hrvatski glagolizam18808008.09.2020.   09.00 Kresnik, pisani (dvorana sa stolovima)
Hrvatski glagolizam4584108.09.2020.   09.00, Kresnik, pisani (dvorana sa stolovima)
Hrvatski humanistički ep8690209.06.2020.   11.00 Matasović
Hrvatski humanistički ep8690225.06.2020.   11.00 Matasović
Hrvatski humanistički ep8690207.07.2020.   11.00 Matasović
Hrvatski humanistički ep8690203.09.2020.   11.00 Matasović
Hrvatski humanistički ep8690210.09.2020.   11.00 Matasović
Hrvatski identitet u europskom kontekstu8445410.06.2020.   09.00 Tadić/ Bilobrk, pisani
Hrvatski identitet u europskom kontekstu8445408.07.2020.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Hrvatski identitet u europskom kontekstu8445405.09.2020.   09.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Hrvatski jezik u 19. stoljeću3788818.06.2020.   09.00 usmeni (kabinet doc. Kresnik)
Hrvatski jezik u 19. stoljeću3788801.07.2020.   12.00 usmeni (kabinet doc. Kresnik)
Hrvatski jezik u 19. stoljeću3788802.09.2020.   12.00 usmeni (kabinet doc. Kresnik)
Hrvatski jezik u 19. stoljeću3788809.09.2020.   12.00 usmeni (kabinet doc. Kresnik)
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo5231810.06.2020.   13.30 Franić Tomić, pisani i/ili usmen
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo5231823.06.2020.   13.30 Franić Tomić, pisani i/ili usmen
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo5231807.09.2020.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatski književni barok i prosvjetiteljstvo5231810.09.2020.   13.30 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Hrvatski književni kanon20179512.06.2020.   13.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni kanon20179523.06.2020.   12.30 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni kanon20179508.09.2020.   12.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književni kanon20179511.09.2020.   12.00 Franić Tomić, pisani
Hrvatski književnici europskih i svjetskih referencija20177010.06.2020.   11.30 Zima(kabinet nastavnika)
Hrvatski književnici europskih i svjetskih referencija20177019.06.2020.   11.30 Zima(kabinet nastavnika)
Hrvatski književnici europskih i svjetskih referencija20177030.06.2020.   11.30 Zima(kabinet nastavnika)
Hrvatski književnici europskih i svjetskih referencija20177003.09.2020.   11.30 Zima(kabinet nastavnika)
Hrvatski književnici europskih i svjetskih referencija20177010.09.2020.   11.30 Zima(kabinet nastavnika)
Hrvatski kulturni narativ20179909.06.2020.   13.00 Brozović (kabinet)
Hrvatski kulturni narativ20179916.06.2020.   13.00 Brozović (kabinet)
Hrvatski kulturni narativ20179930.06.2020.   13.00 Brozović (kabinet)
Hrvatski kulturni narativ20179904.09.2020.   13.00 Brozović (kabinet)
Hrvatski kulturni narativ20179911.09.2020.   13.00 Brozović (kabinet)
Hrvatski narod u prvoj polovini 20. stoljeća18812209.06.2020.   9.30 Grgić, kabinet 015
Hrvatski narod u prvoj polovini 20. stoljeća18812230.06.2020.   10.30 Grgić, kabinet 015
Hrvatski narod u prvoj polovini 20. stoljeća18812201.09.2020.   9.30 Grgić, kabinet 015
Hrvatski narod u prvoj polovini 20. stoljeća18812208.09.2020.   10.30 Grgić, kabinet 015
Hrvatski tisak u dijaspori20185508.06.2020.   12.30 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori5723708.06.2020.   12.30 - Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori20185523.06.2020.   12.30 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori5723723.06.2020.   12.30 - Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori20185511.09.2020.   12.00 Vulić
Hrvatski tisak u dijaspori5723711.09.2020.   12.00 - Vulić
Hrvatsko arheološko nasljeđe3746208.06.2020.   13.00 - 14.00 Jeličić - Radonić
Hrvatsko arheološko nasljeđe3746218.06.2020.   13.00 - 14.00 Jeličić - Radonić
Hrvatsko arheološko nasljeđe3746202.09.2020.   13.00 - 14.00 Jeličić - Radonić
Hrvatsko društvo i vjerske slobode20060210.06.2020.   12.00 Savić
Hrvatsko društvo i vjerske slobode20060202.07.2020.   12.00 Savić
Hrvatsko društvo i vjerske slobode20060210.09.2020.   12.00 Savić
Hrvatsko građansko društvo 1848.-1914.19501609.06.2020.   14.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.-1914.19501602.07.2020.   14.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.-1914.19501603.09.2020.   13.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko građansko društvo 1848.-1914.19501611.09.2020.   13.00 Bušić, usmeni
Hrvatsko latinističko nasljeđe17341508.06.2020.   9.00 - 10.00 Jerković
Hrvatsko latinističko nasljeđe17341516.06.2020.   9.00 - 10.00 Jerković
Hrvatsko latinističko nasljeđe17341531.08.2020.   9.00 - 10.00 Jerković
Hrvatsko latinističko nasljeđe17341508.09.2020.   9.00 - 10.00 Jerković
Hrvatsko-ugarska prožimanja u XIX. stoljeću20399209.06.2020.   17.30 - 19.00 Holjevac, pisani
Hrvatsko-ugarska prožimanja u XIX. stoljeću20399223.06.2020.   17.30 - 19.00 Holjevac, usmeni
Hrvatsko-ugarska prožimanja u XIX. stoljeću20399201.09.2020.   17.30 - 19.00 Holjevac, pisani
Hrvatsko-ugarska prožimanja u XIX. stoljeću20399208.09.2020.   17.30 - 19.00 Holjevac, usmeni
Humanistika u informacijskom dobu14463419.06.2020.   14.00 - Macan Lukavečki RI
Humanistika u informacijskom dobu14463429.06.2020.   10.00 Macan Lukavečki RI
Humanistika u informacijskom dobu14463411.09.2020.   14.00 Macan Lukavečki RI
Imidž, upravljanje ugledom i lobiranje5724809.06.2020.   15.00 Kobas Dešković, usmeni
Imidž, upravljanje ugledom i lobiranje5724817.06.2020.   15.00 Kobas Dešković, usmeni
Imidž, upravljanje ugledom i lobiranje5724803.09.2020.   15.00 Kobas Dešković, usmeni
Imidž, upravljanje ugledom i lobiranje5724810.09.2020.   15.00 Kobas Dešković, usmeni
Inferencijalna statistika20012708.06.2020.   10.00 - 15.00 Žebec, usmeni
Inferencijalna statistika20012725.06.2020.   12.00 - 18.00 Žebec, usmeni
Inferencijalna statistika20012703.09.2020.   13.00 - 18.00 Žebec, usmeni
Inferencijalna statistika20012710.09.2020.   13.00 - 18.00 Žebec, usmeni
Informativni sustav Republike Hrvatske2846809.06.2020.   11:10 Ožegović
Informativni sustav Republike Hrvatske2846823.06.2020.   11:10 Ožegović
Informativni sustav Republike Hrvatske2846801.09.2020.   11:10 Ožegović
Informativni sustav Republike Hrvatske2846808.09.2020.   11:10 Ožegović
Institucije Europske unije19534409.06.2020.   9:35 Nakić
Institucije Europske unije19534407.07.2020.   9:35 Nakić
Institucije Europske unije19534401.09.2020.   9:35 Nakić
Institucije Europske unije19534408.09.2020.   9:35 Nakić
Institucije hrvatskoga naroda, društva i države18807908.06.2020.   12.00 Vulić
Institucije hrvatskoga naroda, društva i države18807923.06.2020.   12.00 Vulić
Institucije hrvatskoga naroda, društva i države18807911.09.2020.   12.00 Vulić
Interpretacija književnoga teksta20179410.06.2020.   11.00 Piskač
Interpretacija književnoga teksta20179417.06.2020.   11.00 Piskač
Interpretacija književnoga teksta20179402.09.2020.   11.00 Piskač
Interpretacija književnoga teksta20179409.09.2020.   11.00 Piskač
Istočna Azija u ranom novom vijeku18814916.06.2020.   13.00 Jukić, pisani
Istočna Azija u ranom novom vijeku18814902.07.2020.   12.00 Jukić, pisani
Istočna Azija u ranom novom vijeku18814902.09.2020.   12.00 Jukić, pisani
Istočna Azija u ranom novom vijeku18814909.09.2020.   12.00 Jukić, pisani
Istočne filozofije i kulture20153024.06.2020.   od 17.00
Istočne filozofije i kulture20153001.07.2020.   od 17.00
Istočne filozofije i kulture20153002.09.2020.   od 17.00
Istočne filozofije i kulture20153009.09.2020.   od 17.00
Istraživačka skupina - Interpretacija novovjekovnih izvora6200610.06.2020.   8.00 Bušić
Istraživačka skupina - Interpretacija novovjekovnih izvora6200602.07.2020.   8.00 Bušić
Istraživačka skupina - Interpretacija novovjekovnih izvora6200602.09.2020.   8.00 Bušić
Istraživačka skupina - interpretacija srednjovjekovnih izvora7937909.06.2020.   12.00 Matijević - Sokol
Istraživačka skupina - interpretacija srednjovjekovnih izvora7937902.07.2020.   12.00 Matijević - Sokol
Istraživačka skupina - interpretacija srednjovjekovnih izvora7937903.09.2020.   12.00 Matijević - Sokol
Istraživačka skupina - istraživanje i pisanje povijesti 20. stoljeća9637509.06.2020.   16.00 Grgić, kabinet 015 u prizemlju
Istraživačka skupina - istraživanje i pisanje povijesti 20. stoljeća9637530.06.2020.   17.00 Grgić, kabinet 015 u prizemlju
Istraživačka skupina - istraživanje i pisanje povijesti 20. stoljeća9637501.09.2020.   16.00 Grgić, kabinet 015 u prizemlju
Istraživačka skupina - istraživanje i pisanje povijesti 20. stoljeća9637508.09.2020.   17.00 Grgić, kabinet 015 u prizemlju
Istraživačka skupina - izvori za hrvatsku povijest 19. stoljeća13052309.06.2020.   10.00 Milković
Istraživačka skupina - izvori za hrvatsku povijest 19. stoljeća13052330.06.2020.   10.00 Milković
Istraživačka skupina - izvori za hrvatsku povijest 19. stoljeća13052302.09.2020.   10.00 Milković
Istraživačka skupina - izvori za hrvatsku povijest 19. stoljeća13052310.09.2020.   10.00 Milković
Istraživački projekt6357009.06.2020.   11.00 Jurišić, pisani
Istraživački projekt6357030.06.2020.   11.00 Jurišić, pisani
Istraživački projekt6357002.09.2020.   12.00 Jurišić, pisani
Istraživački projekt6357009.09.2020.   12.00 Jurišić, pisani
Istraživanje javnoga mnijenja i medijskoga tržišta5721409.06.2020.   11.00 - Burić
Istraživanje javnoga mnijenja i medijskoga tržišta5721423.06.2020.   11.00 - Burić
Istraživanje javnoga mnijenja i medijskoga tržišta5721403.09.2020.   11.00 - Burić
Istraživanje javnoga mnijenja i medijskoga tržišta5721410.09.2020.   11.00 - Burić
Isusovci, misije, mitovi i povijest15827509.06.2020.   10.00 Korade, usmeni
Isusovci, misije, mitovi i povijest15827516.06.2020.   10.00 Korade, usmeni
Isusovci, misije, mitovi i povijest15827501.09.2020.   10.00 Korade, usmeni
Isusovci, misije, mitovi i povijest15827508.09.2020.   10.00 Korade, usmeni
Ivana Brlić-Mažuranić20179610.06.2020.   13.00 Zima (kabinet nastavnika)
Ivana Brlić-Mažuranić20179619.06.2020.   13.00 Zima (kabinet nastavnika)
Ivana Brlić-Mažuranić20179630.06.2020.   13.00 Zima (kabinet nastavnika)
Ivana Brlić-Mažuranić20179603.09.2020.   13.00 Zima (kabinet nastavnika)
Ivana Brlić-Mažuranić20179610.09.2020.   13.00 Zima (kabinet nastavnika)
Izabrane teme iz hrvatske povijesti 1929. - 1941.20295109.06.2020.   14.00 Grgić, kabinet 015 u prizemlju
Izabrane teme iz hrvatske povijesti 1929. - 1941.20295130.06.2020.   15.00 Grgić, kabinet 015 u prizemlju
Izabrane teme iz hrvatske povijesti 1929. - 1941.20295101.09.2020.   14.00 Grgić, kabinet 015 u prizemlju
Izabrane teme iz hrvatske povijesti 1929. - 1941.20295108.09.2020.   15.00 Grgić,kabinet 015 u prizemlju
Izazovi društvene stratifikacije u Hrvatskoj18809109.06.2020.   12.00 Burić, pisani
Izazovi društvene stratifikacije u Hrvatskoj18809123.06.2020.   12.00 Burić, pisani
Izazovi društvene stratifikacije u Hrvatskoj18809103.09.2020.   12.00 Burić, pisani
Izazovi društvene stratifikacije u Hrvatskoj18809110.09.2020.   12.00 Burić, pisani
Izrada diplomskoga rada12600819.06.2020.  
Izrada diplomskoga rada12600810.07.2020.  
Izrada diplomskoga rada12600820.08.2020.  
Izrada diplomskoga rada12600804.09.2020.  
Izrada diplomskoga rada12600810.09.2020.  
Izrada psihologijskoga istraživanja20119908.06.2020.   09.00 15.00 Burušić
Izrada psihologijskoga istraživanja20119917.06.2020.   09.00 15.00 Burušić
Izrada psihologijskoga istraživanja20119902.09.2020.   09.00 13.00 Burušić
Izrada psihologijskoga istraživanja20119909.09.2020.   09.00 13.00 Burušić
Javni sustavi i stanovništvo19439908.06.2020.   12.00 Šterc
Javni sustavi i stanovništvo19439923.06.2020.   12.00 Šterc
Javni sustavi i stanovništvo19439931.08.2020.   12.00 Šterc
Javni sustavi i stanovništvo19439911.09.2020.   12.00 Šterc
Jezično-stilske vježbe13070308.06.2020.   12.00 - 13.00 Rezo
Jezično-stilske vježbe13070319.06.2020.   12.00 - 13.00 Rezo
Jezično-stilske vježbe13070311.09.2020.   12.00 - 13.00 Rezo
Jezik Hrvata u dijaspori12603008.06.2020.   12.30 Vulić
Jezik Hrvata u dijaspori5713308.06.2020.   12.30 Vulić
Jezik Hrvata u dijaspori12603023.06.2020.   12.30 Vulić
Jezik Hrvata u dijaspori5713323.06.2020.   12.30 Vulić
Jezik Hrvata u dijaspori12603011.09.2020.   12.00 Vulić
Jezik Hrvata u dijaspori5713311.09.2020.   12.00 Vulić
Jezik i kultura Hrvata u BiH17261508.06.2020.   13.30 Grčević, Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u BiH17261526.06.2020.   13.30 Grčević, Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u BiH17261507.09.2020.   13.30 Grčević, Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u Bosni i Hercegovini18808908.06.2020.   13.30 Grčević, Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u Bosni i Hercegovini18808926.06.2020.   13.30 Grčević, Baković, usmeni
Jezik i kultura Hrvata u Bosni i Hercegovini18808907.09.2020.   13.30 Grčević, Baković, usmeni
Jezik u medijima18797408.06.2020.   12.00 - 13.00 Rezo
Jezik u medijima18797419.06.2020.   12.00 - 13.00 Rezo
Jezik u medijima18797411.09.2020.   12.00 - 13.00 Rezo
Juraj Križanić4586817.06.2020.   9.30 Jembrih
Juraj Križanić4586801.07.2020.   9.30 Jembrih
Juraj Križanić4586802.09.2020.   10.00 Jembrih
Klinička psihodijagnostika13056109.06.2020.   11.00 Brajković, pisani
Klinička psihodijagnostika5711209.06.2020.   11.00 Brajković, pisani
Klinička psihodijagnostika13056123.06.2020.   11.00 Brajković, pisani
Klinička psihodijagnostika5711223.06.2020.   11.00 Brajković, pisani
Klinička psihodijagnostika13056103.09.2020.   11.00 Brajković, pisani
Klinička psihodijagnostika5711203.09.2020.   11.00 Brajković, pisani
Klinička psihodijagnostika13056110.09.2020.   10.00 Brajković, pisani
Klinička psihodijagnostika5711210.09.2020.   10.00 Brajković, pisani
Književnost i kultura Hrvata u dijaspori5713408.06.2020.   12.30 Vulić
Književnost i kultura Hrvata u dijaspori5713423.06.2020.   12.30 Vulić
Književnost i kultura Hrvata u dijaspori5713411.09.2020.   12.00 Vulić
Kognitivna psihologija5711009.06.2020.   8.30 - 14.30 Žebec, usmeni
Kognitivna psihologija5711016.06.2020.   8.30 - 14.30 Žebec, usmeni
Kognitivna psihologija5711001.09.2020.   13.30 - 16.00 Žebec, usmeni
Kognitivna psihologija5711008.09.2020.   13.30 - 16.00 Žebec, usmeni
Komunikacija u organizaciji11721516.06.2020.   16.00 Gavran
Komunikacija u organizaciji11721530.06.2020.   16.00 Gavran
Komunikacija u organizaciji11721501.09.2020.   16.00 Gavran
Komunikacijski menadžment20167709.06.2020.   10.00 Radoš, (kabinet za vanjske suradnike)
Komunikacijski menadžment20167724.06.2020.   10.00 Radoš, (kabinet za vanjske suradnike)
Komunikacijski menadžment20167701.09.2020.   10.00 Radoš, (kabinet za vanjske suradnike)
Komunikacijski menadžment20167708.09.2020.   10.00 Radoš, (Kabinet za vanjske suradnike)
Koncepti i teorije medijskih utjecja18797708.06.2020.   11.00 Vranić
Koncepti i teorije medijskih utjecja18797715.06.2020.   11.00 Vranić
Koncepti i teorije medijskih utjecja18797704.09.2020.   11.00 Vranić
Koncepti i teorije medijskih utjecja18797711.09.2020.   11.00 Vranić
Konvergencija medija i digitalno novinarstvo8613009.06.2020.   09.00 pisani, Jurišić
Konvergencija medija i digitalno novinarstvo8613030.06.2020.   09.00 pisani, Jurišić
Konvergencija medija i digitalno novinarstvo8613002.09.2020.   10.00 pisani, Jurišić
Konvergencija medija i digitalno novinarstvo8613009.09.2020.   10.00 pisani, Jurišić
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126208.06.2020.   10.30 Ninčević
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126209.06.2020.   11.00 Bušljeta - Kardum
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126212.06.2020.   9.00 Dadić
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126215.06.2020.   10.30 Ninčević
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126219.06.2020.   9.30 Dadić
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126230.06.2020.   11.00 Bušljeta - Kardum
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126201.09.2020.   11.00 Bušljeta - Kardum
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126204.09.2020.   9.00 Dadić
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126209.09.2020.   11.00 Bušljeta - Kardum
Korelacijske vježbe i nastavna praksa20126211.09.2020.   9.00 Dadić/10.30 Ninčević
Korelacijske vježbe iz predmetne metodike nastave19036210.06.2020.   10.00 Piskač
Korelacijske vježbe iz predmetne metodike nastave19036217.06.2020.   10.00 Piskač
Korelacijske vježbe iz predmetne metodike nastave19036202.09.2020.   10.00 Piskač
Korelacijske vježbe iz predmetne metodike nastave19036209.09.2020.   10.00 Piskač
Korporativne komunikacije12590908.06.2020.   9.30 Milas
Korporativne komunikacije12590919.06.2020.   9.30 Milas
Korporativne komunikacije12590902.09.2020.   9.30 Milas
Korporativne komunikacije12590911.09.2020.   9.30 Milas
Kreativne tehnike u psihoterapiji i savjetovanju14747017.06.2020.   13.00 Delale
Kreativne tehnike u psihoterapiji i savjetovanju14747001.07.2020.   13.00 Delale
Kreativne tehnike u psihoterapiji i savjetovanju14747002.09.2020.   13.00 Delale
Kritička misao u sociologiji13230016.06.2020.   13.00 Matić
Kritička misao u sociologiji13230030.06.2020.   13.00 Matić
Kritička misao u sociologiji13230008.09.2020.   13.00 Matić
Kultura govora18801019.06.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni/kabinet
Kultura govora18801026.06.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni/kabinet
Kultura govora18801004.09.2020.   13.00 Vrban Zrinski usmeni/kabinet
Kultura govora18801011.09.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni/kabinet
Kultura Hrvata u dijaspori20177808.06.2020.   12.30 Vulić
Kultura Hrvata u dijaspori20177823.06.2020.   12.30 Vulić
Kultura Hrvata u dijaspori20177811.09.2020.   12.00 Vulić
Kultura, identitet i globalizacija5721808.06.2020.   12.00 - 13.00 - Rezo
Kultura, identitet i globalizacija5721819.06.2020.   12.00 - 13.00 - Rezo
Kultura, identitet i globalizacija5721811.09.2020.   12.00 - 13.00 - Rezo
Kulturna antropologija3776815.06.2020.   12:15 - 13.00 Perić Kaselj
Kulturna antropologija3776818.06.2020.   12:15 - 13.00 Perić Kaselj
Kulturna antropologija3776806.07.2020.   12:15 - 13.00 Perić Kaselj
Kulturna antropologija3776804.09.2020.   10.00 - 11.30 Perić Kaselj
Kulturološki aspekti masovne komunikacije6356709.06.2020.   12.00 Josić, pisani
Kulturološki aspekti masovne komunikacije18817109.06.2020.   12.00 Josić, pisani
Kulturološki aspekti masovne komunikacije6356716.06.2020.   12.00 Josić, pisani
Kulturološki aspekti masovne komunikacije18817116.06.2020.   12.00 Josić, pisani
Kulturološki aspekti masovne komunikacije18817101.09.2020.   12.00 Josić, pisani
Kvalitativne metode3863908.06.2020.   17.00 Brkaljačić
Kvalitativne metode8641108.06.2020.   17.00 Brkaljačić
Kvalitativne metode3863929.06.2020.   17.00 Brkaljačić
Kvalitativne metode8641129.06.2020.   17.00 Brkaljačić
Kvalitativne metode3863931.08.2020.   17.00 Brkaljačić
Kvalitativne metode8641131.08.2020.   17.00 Brkaljačić
Kvalitativne metode istraživanja u komunikologiji11852809.06.2020.   11.00 Burić, pisani
Kvalitativne metode istraživanja u komunikologiji11852823.06.2020.   11.00 Burić, pisani
Kvalitativne metode istraživanja u komunikologiji11852803.09.2020.   11.00 Burić, pisani
Kvalitativne metode istraživanja u komunikologiji11852810.09.2020.   11.00 Burić, pisani
Kvalitativne metode u sociologiji20212810.06.2020.   13.00 Golubić, pisani
Kvalitativne metode u sociologiji20212824.06.2020.   13.00 Golubić, pisani
Kvalitativne metode u sociologiji20212802.09.2020.   13.00 Golubić, pisani
Kvalitativne metode u sociologiji20212809.09.2020.   13.00 Golubić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja14462915.06.2020.   12.00 - Pavić
Kvantitativne metode istraživanja14462929.06.2020.   12.00 Pavić
Kvantitativne metode istraživanja14462931.08.2020.   12.00 Pavić
Kvantitativne metode istraživanja14462907.09.2020.   12.00 Pavić
Kvantitativne metode istraživanja u komunikologiji11852709.06.2020.   11.00 Burić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja u komunikologiji11852723.06.2020.   11.00 Burić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja u komunikologiji11852703.09.2020.   11.00 Burić, pisani
Kvantitativne metode istraživanja u komunikologiji11852710.09.2020.   11.00 Burić, pisani
Latinska paleografija i epigrafija8689909.06.2020.   12.00 Matijević - Sokol
Latinska paleografija i epigrafija8689902.07.2020.   12.00 Matijević - Sokol
Latinska paleografija i epigrafija8689903.09.2020.   12.00 Matijević - Sokol
Latinska patristika3757808.06.2020.   9.00 Jerković
Latinska patristika3757815.06.2020.   12.00 Ušković
Latinska patristika3757816.06.2020.   9.00 - 10.00 Jerković
Latinska patristika3757829.06.2020.   12.00 Ušković
Latinska patristika3757831.08.2020.   9.00 - 10.00 Jerković, 12.00 Ušković
Latinska patristika3757807.09.2020.   12.00 Ušković
Latinska patristika3757808.09.2020.   9.00 - 10.00 Jerković
Latinski jezik20403815.06.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik18806515.06.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik4575415.06.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik18533215.06.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik5221315.06.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik20403829.06.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik18806529.06.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik4575429.06.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik18533229.06.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik5221329.06.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik20403831.08.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik18806531.08.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik4575431.08.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik18533231.08.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik5221331.08.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik20403807.09.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik18806507.09.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik4575407.09.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik18533207.09.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik5221307.09.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik (kro)5454215.06.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik (kro)5454229.06.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik (kro)5454231.08.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik (kro)5454207.09.2020.   12.00 Ušković
Latinski jezik 13783810.06.2020.   10.00 Martinić - Jerčić, pisani i usmeni
Latinski jezik 13783801.07.2020.   10.00 Martinić - Jerčić, pisani i usmeni
Latinski jezik 13783808.09.2020.   10.00 Martinić - Jerčić, pisani i usmeni
Latinski jezik 213027710.06.2020.   10.00 Martinić - Jerčić
Latinski jezik 213027701.07.2020.   10.00 Martinić - Jerčić
Latinski jezik 213027708.09.2020.   10.00 Martinić - Jerčić
Latinski jezik 33886709.06.2020.   09.00 Demo
Latinski jezik 33886730.06.2020.   09.00 Demo
Latinski jezik 33886725.08.2020.   09.00 Demo
Latinski jezik 33886701.09.2020.   09.00 Demo
Latinski jezik 56185008.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Latinski jezik 56185029.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Latinski jezik 56185007.09.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Latinski jezik 66185308.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Latinski jezik 66185329.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Latinski jezik 66185307.09.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Leksikologija i leksikografija hrvatskoga jezika14717408.06.2020.   12.00 Vulić
Leksikologija i leksikografija hrvatskoga jezika14717423.06.2020.   12.00 Vulić
Leksikologija i leksikografija hrvatskoga jezika14717411.09.2020.   12.00 Vulić
Lektura i korektura teksta17344408.06.2020.   12.00 - 13.00 Rezo
Lektura i korektura teksta4586908.06.2020.   12.00 - 13.00 Rezo
Lektura i korektura teksta17344419.06.2020.   12.00 - 13.00 Rezo
Lektura i korektura teksta4586919.06.2020.   12.00 - 13.00 Rezo
Lektura i korektura teksta17344411.09.2020.   12.00 - 13.00 Rezo
Lektura i korektura teksta4586911.09.2020.   12.00 - 13.00 Rezo
Logika 118781918.06.2020.   9.00 Skansi
Logika 118781902.07.2020.   9.00 Skansi
Logika 118781903.09.2020.   9.00 Skansi
Logika 118781910.09.2020.   9.00 Skansi
Logika 22831318.06.2020.   9.00 Skansi
Logika 22831302.07.2020.   9.00 Skansi
Logika 22831303.09.2020.   9.00 Skansi
Logika 22831310.09.2020.   9.00 Skansi
Logika i umjetna inteligencija20151718.06.2020.   9.00 Skansi
Logika i umjetna inteligencija20151702.07.2020.   9.00 Skansi
Logika i umjetna inteligencija20151703.09.2020.   9.00 Skansi
Logika i umjetna inteligencija20151710.09.2020.   9.00 Skansi
Ljubav i ljepota u djelima hrvatskih renesansnih filozofa20152315.06.2020.   13.00 Metesi
Ljubav i ljepota u djelima hrvatskih renesansnih filozofa20152301.07.2020.   13.00 Metesi
Ljubav i ljepota u djelima hrvatskih renesansnih filozofa20152331.08.2020.   13.00 Metesi
Ljubav i ljepota u djelima hrvatskih renesansnih filozofa20152307.09.2020.   13.00 Metesi
Ljudska prava17743510.06.2020.   11.00 Savić
Ljudska prava17743502.07.2020.   12.00 Savić
Ljudska prava17743510.09.2020.   12.00 Savić
Magazini i revije2848909.06.2020.   13.00 Ožegović
Magazini i revije2848923.06.2020.   13.00 Ožegović
Magazini i revije2848901.09.2020.   13.00 Ožegović
Magazini i revije2848908.09.2020.   13.00 Ožegović
Marin Držić3784712.06.2020.   12.00 Franić Tomić, pisani
Marin Držić3784723.06.2020.   12.00 Franić Tomić, pisani
Marin Držić3784708.09.2020.   12.00 Franić Tomić, pisani
Marin Držić3784711.09.2020.   12.00 Franić Tomić, pisani
Marketinške komunikacije i publicitet2850217.06.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni Labaš
Marketinške komunikacije i publicitet2850201.07.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni Labaš
Marketinške komunikacije i publicitet2850202.09.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni Labaš
Masovna komunikacija i novinarstvo u suvremenim uvjetima5721308.06.2020.   10.00 - Jurišić, usmeni
Masovna komunikacija i novinarstvo u suvremenim uvjetima5721315.06.2020.   10.00 - Jurišić, usmeni
Masovna komunikacija i novinarstvo u suvremenim uvjetima5721329.06.2020.   10.00 - Jurišić, usmeni
Masovna komunikacija i novinarstvo u suvremenim uvjetima5721301.09.2020.   10.00 - Jurišić, usmeni
Masovna komunikacija i novinarstvo u suvremenim uvjetima5721308.09.2020.   10.00 - Jurišić, usmeni
Mediji i bioetika6481516.06.2020.   10.00 Volarić Mršić
Mediji i bioetika6481530.06.2020.   10.00 Volarić Mršić
Mediji i bioetika6481502.09.2020.   10.00 Volarić Mršić
Mediji i bioetika6481509.09.2020.   10.00 Volarić Mršić
Mediji i djeca8635701.07.2020.   9.00 - 11.00 Ciboci
Mediji i djeca8635710.09.2020.   9.00 - 11.00 Ciboci
Mediji i Domovinski rat20240108.06.2020.   11.00 Vranić
Mediji i Domovinski rat20240115.06.2020.   11.00 Vranić
Mediji i Domovinski rat20240104.09.2020.   11.00 Vranić
Mediji i Domovinski rat20240111.09.2020.   11.00 Vranić
Mediji i nacionalna sigurnost5724215.06.2020.   17.00 Perešin
Mediji i nacionalna sigurnost5724206.07.2020.   17.00 Perešin
Mediji i nacionalna sigurnost5724231.08.2020.   17.00 Perešin
Mediji i nasilje8488417.06.2020.   9.00 - 11.00 Ciboci
Mediji i nasilje8488401.09.2020.   9.00 - 11.00 Ciboci
Mediji i terorizam4593315.06.2020.   17.00 Perešin
Mediji i terorizam4593306.07.2020.   17.00 Perešin
Mediji i terorizam4593331.08.2020.   17.00 Perešin
Mediji u nastavi6196117.06.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni, Labaš
Mediji u nastavi6196101.07.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni, Labaš
Mediji u nastavi6196102.09.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni, Labaš
Medijska pedagogija5723417.06.2020.   9.30 pisani,11.00 usmeni, Labaš
Medijska pedagogija5723401.07.2020.   9.30 pisani,11.00 usmeni, Labaš
Medijska pedagogija5723402.09.2020.   9.30 pisani,11.00 usmeni, Labaš
Medijski i novinarski žanrovi11721308.06.2020.   11.00 Kunić
Medijski i novinarski žanrovi11721329.06.2020.   11.00 Kunić
Medijski i novinarski žanrovi11721331.08.2020.   11.00 Kunić
Medijski i novinarski žanrovi11721311.09.2020.   11.00 Kunić
Medijski menadžment5720910.06.2020.   11.00 Grmuša, usmeni
Medijski menadžment5720924.06.2020.   11.00 Grmuša, usmeni
Medijski menadžment5720903.09.2020.   11.00 Grmuša, usmeni
Medijski menadžment5720910.09.2020.   11.00 Grmuša, usmeni
Medijski trening18817519.06.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni/kabinet
Medijski trening18817526.06.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni/kabinet
Medijski trening18817504.09.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni/kabinet
Medijski trening18817511.09.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni/kabinet
Međujezični dodiri i ustroj hrvatskoga jezika19040817.06.2020.   15:55 - 17:25 Marotti
Međujezični dodiri i ustroj hrvatskoga jezika19040808.07.2020.   15:55 - 17:25 Marotti
Međujezični dodiri i ustroj hrvatskoga jezika19040802.09.2020.   15:55 - 17:25 Marotti
Međujezični dodiri i ustroj hrvatskoga jezika19040809.09.2020.   15:55 - 17:25 Marotti
Međunarodni odnosi5718608.06.2020.   12.00 Puškarić
Međunarodni odnosi20251208.06.2020.   12.00 Puškarić
Međunarodni odnosi5718629.06.2020.   12.00 Puškarić
Međunarodni odnosi20251229.06.2020.   12.00 Puškarić
Međunarodni odnosi5718608.09.2020.   12.00 Puškarić
Međunarodni odnosi20251208.09.2020.   12.00 Puškarić
Menadžment ljudskih potencijala17362109.06.2020.   9 - 10 pisani Babarović (velika dvorana)
Menadžment ljudskih potencijala17362125.06.2020.   9 - 10 pisani Babarović (velika dvorana)
Menadžment ljudskih potencijala17362107.09.2020.   9 - 10 pisani Babarović (velika dvorana)
Menadžment ljudskih potencijala17362111.09.2020.   9 - 10 pisani Babarović (velika dvorana)
Metafizika18784010.06.2020.   12:45 Gavrić
Metafizika18784017.06.2020.   12:45 Gavrić
Metafizika18784001.07.2020.   12:45 Gavrić
Metafizika18784002.09.2020.   12:45 Gavrić
Metafizika18784009.09.2020.   12:45 Gavrić
Metode istraživanja hrvatskoga iseljeništva19438915.06.2020.   11.30 - 12:15 Perić Kaselj
Metode istraživanja hrvatskoga iseljeništva19438918.06.2020.   11.30 - 12:15 Perić Kaselj
Metode istraživanja hrvatskoga iseljeništva19438906.07.2020.   11.30 - 12:15 Perić Kaselj
Metode istraživanja hrvatskoga iseljeništva19438904.09.2020.   10.00 - 11.30 Perić Kaselj
Metode javne promocije znanosti5723617.06.2020.   9.30, pisani/11.00 - usmeni, Labaš
Metode javne promocije znanosti5723601.07.2020.   9.30, pisani/11.00 - usmeni, Labaš
Metode javne promocije znanosti5723602.09.2020.   9.30, pisani/11.00 - usmeni, Labaš
Metodika nastave filozofije5390809.06.2020.   13.00 Škerbić, usmeni
Metodika nastave filozofije5390823.06.2020.   13.00 Škerbić, usmeni
Metodika nastave filozofije5390801.09.2020.   13.00 Škerbić, usmeni
Metodika nastave Hrvatskoga jezika18854610.06.2020.   12.30 Piskač
Metodika nastave Hrvatskoga jezika18854617.06.2020.   12.30 Piskač
Metodika nastave Hrvatskoga jezika18854602.09.2020.   12.30 Piskač
Metodika nastave Hrvatskoga jezika18854609.09.2020.   12.30 Piskač
Metodika nastave latinskog jezika8690110.06.2020.   10.00 Martinić - Jerčić, pisani
Metodika nastave latinskog jezika8690101.07.2020.   10.00 Martinić - Jerčić, pisani
Metodika nastave latinskog jezika8690108.09.2020.   10.00 Martinić - Jerčić, pisani
Metodika nastave latinskoga jezika20140710.06.2020.   10.00 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskoga jezika20140701.07.2020.   10.00 Martinić - Jerčić
Metodika nastave latinskoga jezika20140708.09.2020.   10.00 Martinić - Jerčić
Metodika nastave povijesti5390709.06.2020.   10.00 Bušljata Kardum
Metodika nastave povijesti5390730.06.2020.   10.00 Bušljata Kardum
Metodika nastave povijesti5390701.09.2020.   10.00 Bušljata Kardum
Metodika nastave povijesti5390709.09.2020.   10.00 Bušljata Kardum
Metodika nastave psihologije5384708.06.2020.   10.00 Hanzec Marković
Metodika nastave psihologije6652208.06.2020.   10.00 Hanzec Marković
Metodika nastave psihologije5384715.06.2020.   10.00 Hanzec Marković
Metodika nastave psihologije6652215.06.2020.   10.00 Hanzec Marković
Metodika nastave psihologije5384707.09.2020.   10.00 Hanzec Marković
Metodika nastave psihologije6652207.09.2020.   10.00 Hanzec Marković
Metodika nastave sociologije5390912.06.2020.   9.30 Dadić
Metodika nastave sociologije5390919.06.2020.   9.00 Dadić
Metodika nastave sociologije5390904.09.2020.   9.00 Dadić
Metodika nastave sociologije5390911.09.2020.   9.00 Dadić
Metodologija istraživanja masovne komunikacije5720809.06.2020.   11.00 Burić, pisani
Metodologija istraživanja masovne komunikacije5720823.06.2020.   11.00 Burić, pisani
Metodologija istraživanja masovne komunikacije5720803.09.2020.   12.00 Burić, pisani
Metodologija istraživanja masovne komunikacije5720810.09.2020.   12.00 Burić, pisani
Metodologija znanstvenoga rada5389718.06.2020.   8.00 Skansi
Metodologija znanstvenoga rada5389702.07.2020.   8.00 Skansi
Metodologija znanstvenoga rada5389703.09.2020.   8.00 Skansi
Metodologija znanstvenoga rada5389710.09.2020.   8.00 Skansi
Migracije i sigurnost20175108.06.2020.   11.00 Šterc
Migracije i sigurnost18810508.06.2020.   11.00 Šterc
Migracije i sigurnost20175123.06.2020.   11.00 Šterc
Migracije i sigurnost18810523.06.2020.   11.00 Šterc
Migracije i sigurnost20175131.08.2020.   11.00 Šterc
Migracije i sigurnost18810531.08.2020.   11.00 Šterc
Migracije i sigurnost20175111.09.2020.   11.00 Šterc
Migracije i sigurnost18810511.09.2020.   11.00 Šterc
Miroslav Krleža3788515.06.2020.   12.00 - 14.00 Marjanić
Miroslav Krleža20185315.06.2020.   12.00 - 14.00 Marjanić
Miroslav Krleža3788529.06.2020.   12.00 - 14.00 Marjanić
Miroslav Krleža20185329.06.2020.   12.00 - 14.00 Marjanić
Miroslav Krleža3788507.09.2020.   12.00 - 13.00 Marjanić
Miroslav Krleža20185307.09.2020.   12.00 - 13.00 Marjanić
Mjerenje u psihologiji20013016.06.2020.   10.00 - 12.30 Greblo Jurakić
Mjerenje u psihologiji20013030.06.2020.   10.00 - 12.30 Greblo Jurakić
Mjerenje u psihologiji20013001.09.2020.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić
Mjerenje u psihologiji20013009.09.2020.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić
Modeli analize varijance3781408.06.2020.   15.00 - 16.00 pisani ispit, Žebec, 9.6.20. 16.00 - 18.30 usmeni
Modeli analize varijance3781423.06.2020.   15.00 - 16.00 pisani ispit, Žebec, 25.6.20. 10.00 - 12.00 usmeni
Modeli analize varijance3781431.08.2020.   8.30 - 10.00 pisani ispit, Žebec, 1.9.20. 10.00 - 12.00 usmeni
Modeli analize varijance3781407.09.2020.   8.30 - 10.00 pisani ispit, Žebec, 8.9.20. 10.00 - 12.00 usmeni
Moderna i suvremena povijest Bosne i Hercegovine7919208.06.2020.   12.00 Lučić, usmeni
Moderna i suvremena povijest Bosne i Hercegovine7919229.06.2020.   12.00 Lučić, usmeni
Moderna i suvremena povijest Bosne i Hercegovine7919201.09.2020.   12.00 Lučić, usmeni
Moderna i suvremena povijest Bosne i Hercegovine7919211.09.2020.   12.00 Lučić, usmeni
Morfologija hrvatskoga jezika18806408.06.2020.   12.30 Grčević, Baković, pisani
Morfologija hrvatskoga jezika18806426.06.2020.   12.30 Grčević, Baković, pisani
Morfologija hrvatskoga jezika18806407.09.2020.   12.30 Grčević, Baković, pisani
Motivacija3781017.06.2020.   9.30 - 11.00 Greblo Jurakić
Motivacija3781001.07.2020.   9.30 - 11.00 Greblo Jurakić
Motivacija3781002.09.2020.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić
Motivacija3781010.09.2020.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić
Motivacija u nastavi Hrvatskoga jezika18868909.06.2020.   9.00 Jurić Vukelić
Motivacija u nastavi Hrvatskoga jezika18868907.07.2020.   9.30 Jurić Vukelić
Motivacija u nastavi Hrvatskoga jezika18868908.09.2020.   9.30 Jurić Vukelić
Motivacija u nastavnom procesu14475309.06.2020.   9.00 Jurić Vukelić
Motivacija u nastavnom procesu14475307.07.2020.   9.00 Jurić Vukelić
Motivacija u nastavnom procesu14475308.09.2020.   9.00 Jurić Vukelić
Mozak, spoznaja, odgoj i obrazovanje20015416.06.2020.   9.30 - 11.30 Žebec
Mozak, spoznaja, odgoj i obrazovanje20015423.06.2020.   9.30 - 11.30 Žebec
Mozak, spoznaja, odgoj i obrazovanje20015402.09.2020.   9.30 - 11.30 Žebec
Mozak, spoznaja, odgoj i obrazovanje20015409.09.2020.   9.30 - 11.30 Žebec
Multivarijantno razlikovanje grupa5383709.06.2020.   9.00 - 10.00 pisani (velika dvorana)
Multivarijantno razlikovanje grupa5383725.06.2020.   9.00 - 10.00 pisani (velika dvorana)
Multivarijantno razlikovanje grupa5383707.09.2020.   9.00 - 10.00 pisani (velika dvorana)
Multivarijantno razlikovanje grupa5383711.09.2020.   9.00 - 10.00 pisani (velika dvorana)
Multivarijatne statističke metode5391308.06.2020.   12.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode5391315.06.2020.   12.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode5391302.09.2020.   12.00 Šikić, pisani
Multivarijatne statističke metode5391311.09.2020.   12.00 Šikić, pisani
Muzeji i historijske znanosti15826308.06.2020.   8.00 Tomorad
Muzeji i historijske znanosti15826315.06.2020.   8.00 Tomorad
Muzeji i historijske znanosti15826323.06.2020.   8.00 Tomorad
Muzeji i historijske znanosti15826331.08.2020.   8.00 Tomorad
Muzeji i historijske znanosti15826307.09.2020.   8.00 Tomorad
Nasilje djece i maloljetnika5720508.06.2020.   17.00 Cajner Mraović, pisani
Nasilje djece i maloljetnika20247308.06.2020.   17.00 Cajner Mraović, pisani
Nasilje djece i maloljetnika5720519.06.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Nasilje djece i maloljetnika20247319.06.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Nasilje djece i maloljetnika5720504.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Nasilje djece i maloljetnika20247304.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Nasilje djece i maloljetnika5720511.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Nasilje djece i maloljetnika20247311.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Nasljeđa drugih kultura u hrvatskoj kulturi20151815.06.2020.   Prosperov Novak
Nasljeđa drugih kultura u hrvatskoj kulturi20151801.07.2020.   Prosperov Novak
Nasljeđa drugih kultura u hrvatskoj kulturi20151801.09.2020.   Prosperov Novak
Nastava hrvatskoga jezika u dijaspori17771308.06.2020.   12.30 Vulić
Nastava hrvatskoga jezika u dijaspori17771323.06.2020.   12.30 Vulić
Nastava hrvatskoga jezika u dijaspori17771311.09.2020.   12.00 Vulić
Neeksperimentalne metode3863818.06.2020.   16.30 Milas
Neeksperimentalne metode8641018.06.2020.   16.30 Milas
Neeksperimentalne metode3863802.07.2020.   16.30 Milas
Neeksperimentalne metode8641002.07.2020.   16.30 Milas
Neeksperimentalne metode3863803.09.2020.   16.30 Milas
Neeksperimentalne metode8641003.09.2020.   16.30 Milas
Neeksperimentalne metode3863810.09.2020.   16.30 Milas
Neeksperimentalne metode8641010.09.2020.   16.30 Milas
Neurobiologija normalnoga ponašanja3780112.06.2020.   9.00 Zelenika Zeba
Neurobiologija normalnoga ponašanja3780103.07.2020.   9.00 Zelenika Zeba
Neurobiologija normalnoga ponašanja3780104.09.2020.   9.00 Zelenika Zeba
Neurobiologija normalnoga ponašanja3780111.09.2020.   9.00 Zelenika Zeba
Neurobiology of behavioral disturbances and psychiatric disorders14487518.06.2020.   10.00 Petanjek
Neurobiology of behavioral disturbances and psychiatric disorders14487510.07.2020.   10.00 Petanjek
Neurobiology of behavioral disturbances and psychiatric disorders14487501.09.2020.   10.00 Petanjek
Neurobiology of behavioral disturbances and psychiatric disorders14487510.09.2020.   10.00 Petanjek
Nova etička kultura18789118.06.2020.   12.00 Škerbić, usmeni
Nova etička kultura18789125.06.2020.   12.00 Škerbić, usmeni
Nova etička kultura18789110.09.2020.   12.00 Škerbić, usmeni
Novi mediji i digitalni marketing13070617.06.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni Trbušić
Novi mediji i digitalni marketing13070601.07.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni Trbušić
Novi mediji i digitalni marketing13070602.09.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni Trbušić
Novinarska etika2847017.06.2020.   9.30 pisani, 11.00 usmeni, Labaš
Novinarska etika2847001.07.2020.   9.30 pisani, 11.00 usmeni, Labaš
Novinarska etika2847002.09.2020.   9.30 pisani, 11.00 usmeni, Labaš
Oblici novinarske komunikacije3789610.06.2020.   9.00 Peran
Oblici novinarske komunikacije3789617.06.2020.   9.00 Peran
Oblici novinarske komunikacije3789602.09.2020.   9.00 Peran
Oblici novinarske komunikacije3789609.09.2020.   9.00 Peran
Odabrana poglavlja antičke umjetnosti17742908.06.2020.   11.00 - 12.00 Jeličić Radonić, usmeni
Odabrana poglavlja antičke umjetnosti17742918.06.2020.   11.00 - 12.00 Jeličić Radonić, usmeni
Odabrana poglavlja antičke umjetnosti17742902.09.2020.   11.00 - 12.00 Jeličić Radonić, usmeni
Odnos Crkve i države20288719.06.2020.   12.00 Macan Lukavečki - RI
Odnos Crkve i države15828219.06.2020.   12.00 Macan Lukavečki RI
Odnos Crkve i države5454719.06.2020.   12.00 Macan Lukavečki - RI
Odnos Crkve i države5716819.06.2020.   12.00 Macan Lukavečki - RI
Odnos Crkve i države20288729.06.2020.   10.00 Macan Lukavečki - RI
Odnos Crkve i države15828229.06.2020.   12.00 Macan Lukavečki RI
Odnos Crkve i države5454729.06.2020.   10.00 Macan Lukavečki - RI
Odnos Crkve i države5716829.06.2020.   10.00 Macan Lukavečki - RI
Odnos Crkve i države20288711.09.2020.   14.00 Macan Lukavečki - RI
Odnos Crkve i države15828211.09.2020.   14.00 Macan Lukavečki RI
Odnos Crkve i države5454711.09.2020.   14.00 Macan Lukavečki - RI
Odnos Crkve i države5716811.09.2020.   14.00 Macan Lukavečki - RI
Odnosi s medijima5014017.06.2020.   09.30 Gazivoda, pisani
Odnosi s medijima5014001.07.2020.   09.30 Gazivoda, pisani
Odnosi s medijima5014002.09.2020.   09.30 Gazivoda, pisani
Opća pedagogija14470612.06.2020.   9.00 Dadić
Opća pedagogija14470619.06.2020.   9.00 Dadić
Opća pedagogija14470604.09.2020.   9.00 Dadić
Opća pedagogija14470611.09.2020.   9.00 Dadić
Opća povijest 20. stoljeća3806510.06.2020.   09.00 Bušić, usmeni
Opća povijest 20. stoljeća3806502.07.2020.   09.00 Bušić, usmeni
Opća povijest 20. stoljeća3806502.09.2020.   09.00 Bušić, usmeni
Opća povijest 20. stoljeća3806510.09.2020.   09.00 Bušić. usmeni
Opća povijest medija i komunikacije3800310.06.2020.   11.00 Kunić
Opća povijest medija i komunikacije3800330.06.2020.   11.00 Kunić
Opća povijest medija i komunikacije3800331.08.2020.   10.00 Kunić
Opća povijest medija i komunikacije3800311.09.2020.   10.00 Kunić
Opća povijest ranomodernoga doba3805416.06.2020.   9.30 Jukić
Opća povijest ranomodernoga doba3805402.07.2020.   9.30 Jukić
Opća povijest ranomodernoga doba3805402.09.2020.   9.30 Jukić
Opća povijest ranomodernoga doba3805409.09.2020.   9.30 Jukić
Opća povijest srednjega vijeka3804308.06.2020.   9.00 - 10.00 pisani, 12.00 usmeni/Jerković
Opća povijest srednjega vijeka3804316.06.2020.   9.00 - 10.00 pisani, 12.00 usmeni/Jerković
Opća povijest srednjega vijeka3804331.08.2020.   9.00 - 10.00 pisani, 12.00 usmeni/Jerković
Opća povijest srednjega vijeka3804308.09.2020.   9.00 - 10.00 pisani, 12.00 usmeni/Jerković
Opća psihopatologija3864210.06.2020.   09.00 Brečić, Vidović
Opća psihopatologija3864224.06.2020.   09.00 Brečić, Vidović
Opća psihopatologija3864202.09.2020.   09.00 Brečić, Vidović
Opća psihopatologija3864209.09.2020.   09.00 Brečić, Vidović
Osnove biološke psihologije9450709.06.2020.   10.00 Brajković, pisani
Osnove biološke psihologije9450723.06.2020.   10.00 Brajković, pisani
Osnove biološke psihologije9450703.09.2020.   10.00 Brajković, pisani
Osnove biološke psihologije9450710.09.2020.   10.00 Brajković, pisani
Osnove grčkoga jezika13056910.06.2020.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika13056901.07.2020.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika13056908.09.2020.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika II13028510.06.2020.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika II13028501.07.2020.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove grčkoga jezika II13028508.09.2020.   10.00 Martinić - Jerčić
Osnove hrvatske jezične kulture18806716.06.2020.   12.00 Kresnik, pisani (dvorana sa sa stolovima)
Osnove hrvatske jezične kulture18806730.06.2020.   09.00 Kresnik, pisani (dvorana sa stolovima)
Osnove hrvatske jezične kulture18806701.09.2020.   09.00 Kresnik, pisani (dvorana sa stolovima)
Osnove hrvatske jezične kulture18806708.09.2020.   09.00 Kresnik, pisani (dvorana sa stolovima)
Osnove hrvatske jezične kulture (TZP)18806816.06.2020.   12.00, Kresnik, pisani (dvorana sa stolovima)
Osnove hrvatske jezične kulture (TZP)18806830.06.2020.   09.00, Kresnik, pisani (dvorana sa stolovima)
Osnove hrvatske jezične kulture (TZP)18806801.09.2020.   09.00, Kresnik, pisani (dvorana sa stolovima)
Osnove hrvatske jezične kulture (TZP)18806808.09.2020.   09.00, Kresnik, pisani (dvorana sa stolovima)
Osnove istraživanja tržišta6455209.06.2020.   11.00 Burić
Osnove istraživanja tržišta6455223.06.2020.   11.00 Burić
Osnove istraživanja tržišta6455203.09.2020.   11.00 Burić
Osnove istraživanja tržišta6455210.09.2020.   11.00 Burić
Osnove komunikologije2846117.06.2020.   9.30 pisani/11.00 - usmeni, Labaš
Osnove komunikologije8609017.06.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni Labaš
Osnove komunikologije2846101.07.2020.   9.30 pisani/11.00 - usmeni, Labaš
Osnove komunikologije8609001.07.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni Labaš
Osnove komunikologije2846102.09.2020.   9.30 pisani/11.00 - usmeni, Labaš
Osnove komunikologije8609002.09.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni Labaš
Osnove matematike u demografiji19439009.06.2020.   16.00 - 19.00 Lukač, pisani
Osnove matematike u demografiji19439016.06.2020.   10.00 - 13.00 Lukač, pisani
Osnove matematike u demografiji19439002.09.2020.   10.00 - 13.00 Lukač, pisani
Osnove matematike u demografiji19439010.09.2020.   10.00 - 13.00 Lukač, pisani
Osnove socijalnog ponašanja3864417.06.2020.   9.30 - 11.00 Greblo Jurakić
Osnove socijalnog ponašanja3864401.07.2020.   9.30 - 11.00 Greblo Jurakić
Osnove socijalnog ponašanja3864401.09.2020.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić
Osnove socijalnog ponašanja3864409.09.2020.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić
Osnove socijalnoga ponašanja20119117.06.2020.   9.30 - 11.00 Greblo Jurakić
Osnove socijalnoga ponašanja20119101.07.2020.   9.30 - 11.00 Greblo Jurakić
Osnove socijalnoga ponašanja20119101.09.2020.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić
Osnove socijalnoga ponašanja20119109.09.2020.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić
Osnove stanične biologije i genetike11557618.06.2020.   10.00 Darmopil
Osnove stanične biologije i genetike11557602.07.2020.   10.00 Darmopil
Osnove stanične biologije i genetike11557603.09.2020.   10.00 Darmopil
Osnove stanične biologije i genetike11557610.09.2020.   10.00 Darmopil
Osnove statistike u demografiji19439109.06.2020.   10.00 Jakšić
Osnove statistike u demografiji19439107.07.2020.   10.00 Jakšić
Osnove statistike u demografiji19439101.09.2020.   10.00 Jakšić
Osnove statistike u demografiji19439109.09.2020.   10.00 Jakšić
Osuditi zločin: povijest i djelovanje Međunarodnog kaznenog suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu18114808.06.2020.   15.00 - 15:45 Beljo, usmeni
Osuditi zločin: povijest i djelovanje Međunarodnog kaznenog suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu18114823.06.2020.   15.00 - 15:45 Beljo, usmeni
Osuditi zločin: povijest i djelovanje Međunarodnog kaznenog suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu18114801.09.2020.   15.00 - 15:45 Beljo, usmeni
Osuditi zločin: povijest i djelovanje Međunarodnog kaznenog suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu18114809.09.2020.   15.00 - 15:45 Beljo, usmeni
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.20918112.06.2020.   12.00 Krašić, usmeni
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.20918125.06.2020.   12.00 Krašić, usmeni
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.20918103.09.2020.   12.00 Krašić, usmeni
Otpor, oporba i disidentstvo u Hrvatskoj 1945. - 1990.20918110.09.2020.   16.00 Krašić, usmeni
Pavao Ritter Vitezović20172416.06.2020.   11.30 Jembrih
Pavao Ritter Vitezović20172401.07.2020.   11.30 Jembrih
Pavao Ritter Vitezović20172409.09.2020.   11.30 Jembrih
Pedagogija djetinjstva20146512.06.2020.   9.00 Dadić
Pedagogija djetinjstva20146519.06.2020.   9.00 Dadić
Pedagogija djetinjstva20146504.09.2020.   9.00 Dadić
Pedagogija djetinjstva20146511.09.2020.   9.00 Dadić
Pedagoška psihologija5390409.06.2020.   9.00 Jurić Vukelić
Pedagoška psihologija5390407.07.2020.   9.00 Jurić Vukelić
Pedagoška psihologija5390408.09.2020.   9.00 Jurić Vukelić
Pedagoški menadžment suvremene škole14475908.06.2020.   10.00 Ninčević
Pedagoški menadžment suvremene škole14475915.06.2020.   10.00 Ninčević
Pedagoški menadžment suvremene škole14475911.09.2020.   10.00 Ninčević
Percepcija3779608.06.2020.   16.00 Brkaljačić
Percepcija3779629.06.2020.   16.00 Brkaljačić
Percepcija3779631.08.2020.   16.00 Brkaljačić
Pisanje na engleskom jeziku3800617.06.2020.   17.30 - 18.30 Vojković Estatiev, pisani
Pisanje na engleskom jeziku3800601.07.2020.   17.30 - 18.30 Vojković Estatiev, pisani
Pisanje na engleskom jeziku3800602.09.2020.   17.30 - 18.30 Vojković Estatiev, pisani
Pisanje na engleskom jeziku3800609.09.2020.   17.30 - 18.30 Vojković Estatiev, pisani
Pisanje nalaza u kliničkoj praksi5384609.06.2020.   12.00 Brajković, pisani
Pisanje nalaza u kliničkoj praksi5384623.06.2020.   11.00 Brajković, pisani
Pisanje nalaza u kliničkoj praksi5384603.09.2020.   11.00 Brajković, pisani
Pisanje nalaza u kliničkoj praksi5384610.09.2020.   10.00 Brajković, pisani
Poetika Frane Petrića20059715.06.2020.   11.00 Metesi
Poetika Frane Petrića20059701.07.2020.   11.00 Metesi
Poetika Frane Petrića20059731.08.2020.   11.00 Metesi
Poetika Frane Petrića20059707.09.2020.   11.00 Metesi
Politička ekonomija3773710.06.2020.   10.00 Brkić, pisani
Politička ekonomija3773708.07.2020.   10.00 Brkić, pisani
Politička ekonomija3773702.09.2020.   10.00 Brkić, pisani
Politička ekonomija3773709.09.2020.   10.00 Brkić, pisani
Politička geografija20071209.06.2020.   13.00 Pokos
Politička geografija20071216.06.2020.   13.00 Pokos
Politička geografija20071201.09.2020.   13.00 Pokos
Politička komunikacija4593517.06.2020.   9.30, pisani, 11.00 usmeni, Labaš
Politička komunikacija4593501.07.2020.   9.30, pisani, 11.00 usmeni, Labaš
Politička komunikacija4593502.09.2020.   9.30, pisani,11.00, usmeni, Labaš
Politička povijest5392230.06.2020.   8.30 Jukić/Grgić
Politička povijest5392208.09.2020.   8.30 Jukić/Grgić
Politološki aspekti masovne komunikacije5721108.06.2020.   11.00 Jurišić, pisani
Politološki aspekti masovne komunikacije5721129.06.2020.   11.00 Jurišić, pisani
Politološki aspekti masovne komunikacije5721101.09.2020.   12.00 Jurišić, pisani
Politološki aspekti masovne komunikacije5721108.09.2020.   12.00 Jurišić, pisani
Poslovno komuniciranje11721610.06.2020.   16.00 - 17.00 Rimac Gelo
Poslovno komuniciranje11721617.06.2020.   16.00 - 17.00 Rimac Gelo
Poslovno komuniciranje11721602.09.2020.   16.00 - 17.00 Rimac Gelo
Poslovno komuniciranje11721609.09.2020.   16.00 - 17.00 Rimac Gelo
Postanje hrvatskoga jezika20152008.06.2020.   14.30 Holzer, pisani
Postanje hrvatskoga jezika18803208.06.2020.   14.30 Holzer, pisani
Postanje hrvatskoga jezika20152026.06.2020.   14.30 Holzer, pisani
Postanje hrvatskoga jezika18803226.06.2020.   14.30 Holzer, pisani
Postanje hrvatskoga jezika20152021.08.2020.   11.00 Holzer, pisani
Postanje hrvatskoga jezika20152007.09.2020.   14.30 Holzer, pisani
Postanje hrvatskoga jezika18803207.09.2020.   14.30 Holzer, pisani
Postindustrijsko društvo20070816.06.2020.   15.00 - 16.00 Peračković
Postindustrijsko društvo4628316.06.2020.   15.00 - 16.00 Peračković
Postindustrijsko društvo20070807.07.2020.   15.00 - 16.00 Peračković
Postindustrijsko društvo4628307.07.2020.   15.00 - 16.00 Peračković
Postindustrijsko društvo20070808.09.2020.   15.00 - 16.00 Peračković
Postindustrijsko društvo4628308.09.2020.   15.00 - 16.00 Peračković
Povijesna demografija19440015.06.2020.   14.30 Ćosić
Povijesna demografija19440001.07.2020.   14.30 Ćosić
Povijesna demografija19440001.09.2020.   14.30 Ćosić
Povijesna demografija19440009.09.2020.   14.30 Ćosić
Povijesni pregled istraživanja masovne komunikacije3884108.06.2020.   11.00 Vranić
Povijesni pregled istraživanja masovne komunikacije3884115.06.2020.   11.00 Vranić
Povijesni pregled istraživanja masovne komunikacije3884104.09.2020.   11.00 Vranić
Povijesni pregled istraživanja masovne komunikacije3884111.09.2020.   11.00 Vranić
Povijest 19. st.3805808.06.2020.   11.00 Milković
Povijest 19. st.3805829.06.2020.   11.00 Milković
Povijest 19. st.3805801.09.2020.   11.00 Milković
Povijest 19. st.3805809.09.2020.   11.00 Milković
Povijest Austrije3807008.06.2020.   12.00 Milković
Povijest Austrije3807029.06.2020.   12.00 Milković
Povijest Austrije3807001.09.2020.   12.00 Milković
Povijest Austrije3807009.09.2020.   12.00 Milković
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke republike17311016.06.2020.   11.30 Ćosić
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke republike17311002.07.2020.   11.30 Ćosić
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke republike17311002.09.2020.   11.30 Ćosić
Povijest Dubrovnika i Dubrovačke republike17311010.09.2020.   11.30 Ćosić
Povijest Hrvata u Vojvodini u 19. i 20. stoljeću-nacionalni i kulturni identitet20175910.06.2020.   10.00 Bušić, usmeni
Povijest Hrvata u Vojvodini u 19. i 20. stoljeću-nacionalni i kulturni identitet20175902.07.2020.   10.00 Bušić,usmeni
Povijest Hrvata u Vojvodini u 19. i 20. stoljeću-nacionalni i kulturni identitet20175902.09.2020.   10.00 Bušić, usmeni
Povijest Hrvata u Vojvodini u 19. i 20. stoljeću-nacionalni i kulturni identitet20175910.09.2020.   10.00 Bušić, usmeni
Povijest Hrvatske (7.-16.st.)3805308.06.2020.   8.00 pisani/12.00 usmeni, Popić
Povijest Hrvatske (7.-16.st.)3805315.06.2020.   8.00 pisani/12.00 usmeni, Popić
Povijest Hrvatske (7.-16.st.)3805331.08.2020.   8.00 pisani/12.00 usmeni, Popić
Povijest Hrvatske (7.-16.st.)3805307.09.2020.   8.00 pisani/12.00 usmeni, Popić
Povijest hrvatske filozofije18789008.06.2020.   11.00 Čuljak (kabinet nastavnika)
Povijest hrvatske filozofije3884215.06.2020.   10.00 Metesi, kabinet
Povijest hrvatske filozofije18789029.06.2020.   11.00 Čuljak (kabinet nastavnika)
Povijest hrvatske filozofije3884201.07.2020.   10.00 Metesi, kabinet
Povijest hrvatske filozofije18789031.08.2020.   11.00 Čuljak (kabinet nastavnika)
Povijest hrvatske filozofije3884231.08.2020.   10.00 Metesi, kabinet
Povijest hrvatske filozofije3884207.09.2020.   10.00 Metesi, kabinet
Povijest hrvatske filozofije18789008.09.2020.   11.00 Čuljak (kabinet nastavnika)
Povijest hrvatske sociologije17254308.06.2020.   11.00 Batina, pisani
Povijest hrvatske sociologije17254315.06.2020.   11.00 Batina, pisani
Povijest hrvatske sociologije17254316.06.2020.   15.00 Matić
Povijest hrvatske sociologije17254330.06.2020.   15.00 Matić
Povijest hrvatske sociologije17254304.09.2020.   11.00 Batina, pisani
Povijest hrvatske sociologije17254308.09.2020.   15.00 Matić
Povijest hrvatske sociologije17254311.09.2020.   11.00 Batina, pisani
Povijest hrvatskoga filma6193516.06.2020.   16.00 Mileta
Povijest hrvatskoga filma6193507.07.2020.   16.00 Mileta
Povijest hrvatskoga filma6193501.09.2020.   16.00 Mileta
Povijest hrvatskoga filma6193508.09.2020.   16.00 Mileta
Povijest hrvatskoga iseljeništva19439208.06.2020.   10.00 Jurčević
Povijest hrvatskoga iseljeništva19439215.06.2020.   10.00 Jurčević
Povijest hrvatskoga iseljeništva19439223.06.2020.   10.00 Jurčević
Povijest hrvatskoga iseljeništva19439201.09.2020.   10.00 Jurčević
Povijest hrvatskoga iseljeništva19439208.09.2020.   10.00 Jurčević
Povijest hrvatskoga kazališta3746910.06.2020.   13.30 Franić Tomić, pisani i/ili usmen
Povijest hrvatskoga kazališta18808510.06.2020.   13.30 Franić Tomić, pisani i/ili usmen
Povijest hrvatskoga kazališta3746923.06.2020.   13.30 Franić Tomić, pisani i/ili usmen
Povijest hrvatskoga kazališta18808523.06.2020.   13.30 Franić Tomić, pisani i/ili usmen
Povijest hrvatskoga kazališta3746907.09.2020.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Povijest hrvatskoga kazališta18808507.09.2020.   12.00 Franić Tomić, pisani i/ili usmeni
Povijest hrvatskoga kazališta3746910.09.2020.   13.30 Franić Tomić, pisani i/ili usmen
Povijest hrvatskoga kazališta18808510.09.2020.   13.30 Franić Tomić, pisani i/ili usmen
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18806608.06.2020.   10.30 Grčević, Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18808108.06.2020.   10.30 Grčević Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18806626.06.2020.   10.30 Grčević, Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18808126.06.2020.   10.30 Grčević Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18806607.09.2020.   10.30 Grčević, Baković, pisani
Povijest hrvatskoga književnoga jezika18808107.09.2020.   10.30 Grčević Baković, pisani
Povijest i arheologija6200808.06.2020.   11.00 Glazer (kabinet 011)
Povijest i arheologija15826408.06.2020.   11.00 Glazer
Povijest i arheologija20296708.06.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FHS
Povijest i arheologija6200807.07.2020.   11.00 Glazer (kabinet 011)
Povijest i arheologija15826407.07.2020.   11.00 Glazer
Povijest i arheologija20296707.07.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FHS
Povijest i arheologija6200804.09.2020.   11.00 Glazer (kabinet 011)
Povijest i arheologija15826404.09.2020.   11.00 Glazer
Povijest i arheologija20296704.09.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FHS
Povijest i arheologija6200811.09.2020.   11.00 Glazer (kabinet 011)
Povijest i arheologija15826411.09.2020.   11.00 Glazer
Povijest i arheologija20296711.09.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FHS
Povijest i djelovanje Međunarodnoga kaznenoga suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu20175808.06.2020.   09:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Povijest i djelovanje Međunarodnoga kaznenoga suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu20175823.06.2020.   09:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Povijest i djelovanje Međunarodnoga kaznenoga suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu20175801.09.2020.   09:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Povijest i djelovanje Međunarodnoga kaznenoga suda za bivšu Jugoslaviju u Haagu20175809.09.2020.   09:35 - 11.30 Beljo, usmeni
Povijest i kultura grčkoga i rimskoga svijeta9390809.06.2020.   10.00 Vukelić
Povijest i kultura grčkoga i rimskoga svijeta9390830.06.2020.   10.00 Vukelić
Povijest i kultura grčkoga i rimskoga svijeta9390804.09.2020.   11.00 Vukelić
Povijest i kultura grčkoga i rimskoga svijeta9390811.09.2020.   11.00 Vukelić
Povijest i kultura staroga Egipta9401908.06.2020.   8.00 Tomorad
Povijest i kultura staroga Egipta9401915.06.2020.   8.00 Tomorad
Povijest i kultura staroga Egipta9401931.08.2020.   8.00 Tomorad
Povijest i kultura staroga Egipta9401907.09.2020.   8.00 Tomorad
Povijest i teorija filma6444116.06.2020.   10.00 Sruk
Povijest i teorija filma6444130.06.2020.   10.00 Sruk
Povijest i teorija filma6444128.08.2020.   10.00 Sruk
Povijest komunizma od Karla Marxa do Fidela Castra17312908.06.2020.   11.00 Jurčević
Povijest komunizma od Karla Marxa do Fidela Castra17312915.06.2020.   11.00 Jurčević
Povijest komunizma od Karla Marxa do Fidela Castra17312923.06.2020.   11.00 Jurčević
Povijest komunizma od Karla Marxa do Fidela Castra17312901.09.2020.   11.00 Jurčević
Povijest komunizma od Karla Marxa do Fidela Castra17312908.09.2020.   11.00 Jurčević
Povijest kršćanstva u Hrvata20398910.06.2020.   11.00 Tadić
Povijest kršćanstva u Hrvata20398908.07.2020.   11.00 Tadić
Povijest kršćanstva u Hrvata20398905.09.2020.   11.00 Tadić
Povijest Mađarske3806916.06.2020.   10:45 Jukić
Povijest Mađarske3806902.07.2020.   9.30 Jukić
Povijest Mađarske3806902.09.2020.   9.30 Jukić
Povijest Mađarske3806909.09.2020.   9.30 Jukić
Povijest medijske komunikacije u Hrvatskoj2846709.06.2020.   12:45 Stipančević, usmeni
Povijest medijske komunikacije u Hrvatskoj2846723.06.2020.   12:45 Stipančević, usmeni
Povijest medijske komunikacije u Hrvatskoj2846701.09.2020.   12:45 Stipančević, usmeni
Povijest medijske komunikacije u Hrvatskoj2846708.09.2020.   12:45 Stipančević, usmeni
Povijest Nezavisne Države Hrvatske17313208.06.2020.   10.00 Šumanović
Povijest Nezavisne Države Hrvatske17313229.06.2020.   10.00 Šumanović
Povijest Nezavisne Države Hrvatske17313204.09.2020.   9.00 Šumanović
Povijest Nezavisne Države Hrvatske17313211.09.2020.   9.00 Šumanović
Povijest nogometa18815009.06.2020.   12.30 Grgić, kabinet 015 u prizemlju
Povijest nogometa18815030.06.2020.   13.30 Grgić, kabinet 015 u prizemlju
Povijest nogometa18815001.09.2020.   12.30 Grgić, kabinet 015 u prizemlju
Povijest nogometa18815008.09.2020.   13.30 Grgić, kabinet 015 u prizemlju
Povijest Palestine20399008.06.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FHS
Povijest Palestine20399007.07.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FHS
Povijest Palestine20399004.09.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FHS
Povijest Palestine20399011.09.2020.   11.00 Glazer, usmeni (soba 011, prizemlje glavne zgrade FHS
Povijest Rusije9645309.06.2020.   11.00 Milković
Povijest Rusije9645330.06.2020.   11.00 Milković
Povijest Rusije9645302.09.2020.   11.00 Milković
Povijest Rusije9645310.09.2020.   11.00 Milković
Povijest Sjedinjenih Američkih Država: mitovi i legende Divljega zapada20175208.06.2020.   8.00 Tomorad
Povijest Sjedinjenih Američkih Država: mitovi i legende Divljega zapada20175215.06.2020.   8.00 Tomorad
Povijest Sjedinjenih Američkih Država: mitovi i legende Divljega zapada20175223.06.2020.   8.00 Tomorad
Povijest Sjedinjenih Američkih Država: mitovi i legende Divljega zapada20175231.08.2020.   8.00 Tomorad
Povijest Sjedinjenih Američkih Država: mitovi i legende Divljega zapada20175207.09.2020.   8.00 Tomorad
Povijest socijalnih teorija3778209.06.2020.  
Povijest socijalnih teorija20069909.06.2020.   12.00 Kukoč, usmeni
Povijest socijalnih teorija3778230.06.2020.  
Povijest socijalnih teorija20069930.06.2020.   12.00 Kukoč, usmeni
Povijest socijalnih teorija3778201.09.2020.  
Povijest socijalnih teorija20069901.09.2020.   12.00 Kukoč, usmeni
Povijest socijalnih teorija3778208.09.2020.  
Povijest socijalnih teorija20069908.09.2020.   12.00 Kukoč, usmeni
Povijest Vojne krajine20289709.06.2020.   12.00 Milković
Povijest Vojne krajine20289730.06.2020.   12.00 Milković
Povijest Vojne krajine20289702.09.2020.   12.00 Milković
Povijest Vojne krajine20289710.09.2020.   12.00 Milković
Povijest Zagreba6189710.06.2020.   14.00 Vitek
Povijest Zagreba6189708.07.2020.   14.00 Vitek
Povijest Zagreba6189702.09.2020.   14.00 Vitek
Povijest Zagreba6189710.09.2020.   14.00 Vitek
Povijest žena u ranonovovjekovnoj Europi18814716.06.2020.   13.00 Jukić
Povijest žena u ranonovovjekovnoj Europi18814702.07.2020.   12.00 Jukić
Povijest žena u ranonovovjekovnoj Europi18814702.09.2020.   12.00 Jukić
Povijest žena u ranonovovjekovnoj Europi18814709.09.2020.   12.00 Jukić
Pozitivna psihologija7606925.06.2020.   11.00 Maričić, pisani
Pozitivna psihologija7606902.09.2020.   11.00 Maričić, pisani
Pozitivna psihologija7606909.09.2020.   11.00 Maričić, pisani
Praktične vježbe predmetne metodike [Filozofija]14473408.06.2020.   11.30 Ninčević
Praktične vježbe predmetne metodike [Filozofija]14473411.09.2020.   11.30 Ninčević
Praktične vježbe predmetne metodike [Kroatologija]14473509.06.2020.   09.00 Kardum usmeni, kabinet 116
Praktične vježbe predmetne metodike [Kroatologija]14473529.06.2020.   09.00 Kardum usmeni, kabinet 116
Praktične vježbe predmetne metodike [Kroatologija]14473502.09.2020.   09.00 Kardum usmeni, kabinet 116
Praktične vježbe predmetne metodike [Kroatologija]14473510.09.2020.   09.00 Kardum usmeni, kabinet 116
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]14474410.06.2020.   10.00 Martinić - Jerčić usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]14474401.07.2020.   10.00 Martinić - Jerčić usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]13231408.09.2020.  
Praktične vježbe predmetne metodike [Latinski jezik i književnost]14474408.09.2020.   10.00 Martinić - Jerčić usmeni
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]13230909.06.2020.   11.00 Bušljeta - Kardum
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]14473609.06.2020.   11.00 Bušljeta Kardum
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]13230930.06.2020.   11.00 Bušljeta - Kardum
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]14473630.06.2020.   11.00 Bušljeta Kardum
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]13230901.09.2020.   11.00 Bušljeta - Kardum
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]14473601.09.2020.   11.00 Bušljeta Kardum
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]13230909.09.2020.   11.00 Bušljeta - Kardum
Praktične vježbe predmetne metodike [Povijest]14473609.09.2020.   11.00 Bušljeta Kardum
Praktične vježbe predmetne metodike [Psihologija]14473812.06.2020.   9.00 Dadić
Praktične vježbe predmetne metodike [Psihologija]14473819.06.2020.   9.00 Dadić
Praktične vježbe predmetne metodike [Psihologija]14473804.09.2020.   9.00 Dadić
Praktične vježbe predmetne metodike [Psihologija]14473811.09.2020.   9.00 Dadić
Praktične vježbe predmetne metodike [Sociologija]14474112.06.2020.   9.00 Dadić
Praktične vježbe predmetne metodike [Sociologija]14474119.06.2020.   9.00 Dadić
Praktične vježbe predmetne metodike [Sociologija]14474104.09.2020.   9.00 Dadić
Praktične vježbe predmetne metodike [Sociologija]14474111.09.2020.   9.00 Dadić
Praktikum - metode istraživanja masovne komunikacije14489009.06.2020.   9.00 - 10.00 Mihaljević/Đaković
Praktikum - metode istraživanja masovne komunikacije14489023.06.2020.   9.00 - 10.00 Mihaljević/Đaković
Praktikum - metode istraživanja masovne komunikacije14489004.09.2020.   9.00 - 10.00 Mihaljević/Đaković
Praktikum - metode istraživanja masovne komunikacije14489011.09.2020.   9.00 - 10.00 Mihaljević/Đaković
Praktikum biološke psihologije3780318.06.2020.   9.00 Petanjek
Praktikum biološke psihologije3780310.07.2020.   9.00 Petanjek
Praktikum biološke psihologije3780301.09.2020.   9.00 Petanjek
Praktikum biološke psihologije3780310.09.2020.   9.00 Petanjek
Praktikum iz eksperimentalne biološke psihologije5383618.06.2020.   9.00 Darmopil
Praktikum iz eksperimentalne biološke psihologije17365818.06.2020.   9.00 Darmopil
Praktikum iz eksperimentalne biološke psihologije5383602.07.2020.   9.00 Darmopil
Praktikum iz eksperimentalne biološke psihologije17365802.07.2020.   9.00 Darmopil
Praktikum iz eksperimentalne biološke psihologije5383603.09.2020.   9.00 Darmopil
Praktikum iz eksperimentalne biološke psihologije17365803.09.2020.   9.00 Darmopil
Praktikum iz eksperimentalne biološke psihologije5383610.09.2020.   9.00 Darmopil
Praktikum iz eksperimentalne biološke psihologije17365810.09.2020.   9.00 Darmopil
Praktikum iz istraživačkih metoda20964709.06.2020.   15.00 - 16.00 Žebec
Praktikum iz istraživačkih metoda20964716.06.2020.   15.00 - 16.00 Žebec
Praktikum iz istraživačkih metoda20964731.08.2020.   16.00 - 17.00 Žebec
Praktikum iz istraživačkih metoda20964707.09.2020.   14.00 - 15.00 Žebec
Praktikum odnosa s javnošću6475317.06.2020.   11.00 Labaš, Jeleč - usmeni
Praktikum odnosa s javnošću6475301.07.2020.   11.00 Labaš, Jeleč - usmeni
Praktikum odnosa s javnošću6475302.09.2020.   11.00 Labaš, Jeleč - usmeni
Prapovijest i prve civilizacije9390708.06.2020.   10.00 Glazer pisani (usmeni nakon pisanog, kabinet 011)
Prapovijest i prve civilizacije9390707.07.2020.   10.00 Glazer pisani (usmeni nakon pisanog, kabinet 011)
Prapovijest i prve civilizacije9390704.09.2020.   10.00 Glazer pisani (usmeni nakon pisanog, kabinet 011)
Prapovijest i prve civilizacije9390711.09.2020.   10.00 Glazer pisani (usmeni nakon pisanog, kabinet 011)
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija20126309.06.2020.   9.00 Bušljata Kardum
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija5390009.06.2020.   9.00 Bušljata Kardum
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija20126330.06.2020.   9.00 Bušljata Kardum
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija5390030.06.2020.   9.00 Bušljata Kardum
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija20126301.09.2020.   9.00 Bušljata Kardum
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija5390001.09.2020.   9.00 Bušljata Kardum
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija20126309.09.2020.   9.00 Bušljata Kardum
Pravna uporišta i pedagoška dokumentacija5390009.09.2020.   9.00 Bušljata Kardum
Pravne i etičke norme odnosa s javnošću6475617.06.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni - Labaš
Pravne i etičke norme odnosa s javnošću6475601.07.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni - Labaš
Pravne i etičke norme odnosa s javnošću6475602.09.2020.   9.30 pisani/11.00 - usmeni - Labaš
Pravni aspekti masovne komunikacije2847615.06.2020.   16.00 Musa
Pravni aspekti masovne komunikacije2847625.06.2020.   16.00 Musa
Pravni aspekti masovne komunikacije2847631.08.2020.   16.00 Musa
Pravni aspekti masovne komunikacije2847607.09.2020.   16.00 Musa
Pravogovor13640519.06.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor18807719.06.2020.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni/kabinet
Pravogovor13640526.06.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor18807726.06.2020.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni/kabinet
Pravogovor13640504.09.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor18807704.09.2020.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni/kabinet
Pravogovor13640511.09.2020.   13.00 Vrban Zrinski, usmeni
Pravogovor18807711.09.2020.   14.00 Vrban Zrinski, usmeni/kabinet
Predrasude i prevencija diskriminacije5719816.06.2020.   13.00 Matić
Predrasude i prevencija diskriminacije5719830.06.2020.   13.00 Matić
Predrasude i prevencija diskriminacije5719808.09.2020.   13.00 Matić
Pregled europskog i hrvatskog latiniteta humanizma i renesanse8689808.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Pregled europskog i hrvatskog latiniteta humanizma i renesanse8689829.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Pregled europskog i hrvatskog latiniteta humanizma i renesanse8689807.09.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Pregled europskoga i hrvatskoga poslijerenesansnoga latiniteta8690508.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Pregled europskoga i hrvatskoga poslijerenesansnoga latiniteta8690529.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Pregled europskoga i hrvatskoga poslijerenesansnoga latiniteta8690507.09.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Pregled latiniteta humanizma i renesanse11851808.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Pregled latiniteta humanizma i renesanse11851829.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Pregled latiniteta humanizma i renesanse11851807.09.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Pregled poslijerenesansnoga latiniteta11851908.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Pregled poslijerenesansnoga latiniteta11851929.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Pregled poslijerenesansnoga latiniteta11851907.09.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Pregled povijesti svjetske književnosti17344509.06.2020.   13.00 Brozović (kabinet)
Pregled povijesti svjetske književnosti17344516.06.2020.   13.00 Brozović (kabinet)
Pregled povijesti svjetske književnosti17344530.06.2020.   13.00 Brozović (kabinet)
Pregled povijesti svjetske književnosti17344504.09.2020.   13.00 Brozović (kabinet)
Pregled povijesti svjetske književnosti17344511.09.2020.   13.00 Brozović (kabinet)
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta11852108.06.2020.   9.00 - 10.00 - pisani, 12.00 usmeni, Jerković
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta11852116.06.2020.   9.00 - 10.00 - pisani, 12.00 usmeni, Jerković
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta11852131.08.2020.   9.00 - 10.00 - pisani, 12.00 usmeni, Jerković
Pregled srednjovjekovnoga latiniteta11852108.09.2020.   9.00 - 10.00 - pisani, 12.00 usmeni, Jerković
Primjena statističkih programa5391615.06.2020.   13.30 Pavić
Primjena statističkih programa5391629.06.2020.   13.30 Pavić
Primjena statističkih programa5391631.08.2020.   13.30 Pavić
Primjena statističkih programa5391607.09.2020.   13.30 Pavić
Primjene statistike u društvenim istraživanjima6455608.06.2020.   13.00 Šikić, pisani
Primjene statistike u društvenim istraživanjima6455615.06.2020.   13.00 Šikić, pisani
Primjene statistike u društvenim istraživanjima6455602.09.2020.   13.00 Šikić, pisani
Primjene statistike u društvenim istraživanjima6455611.09.2020.   13.00 Šikić, pisani
Pristup latinskom tekstu3755109.06.2020.   11.00 Matasović
Pristup latinskom tekstu3755125.06.2020.   11.00 Matasović
Pristup latinskom tekstu3755107.07.2020.   11.00 Matasović
Pristup latinskom tekstu3755103.09.2020.   11.00 Matasović
Pristup latinskom tekstu3755110.09.2020.   11.00 Matasović
Pristup latinskomu tekstu20124609.06.2020.   11.00 Matasović
Pristup latinskomu tekstu20124625.06.2020.   11.00 Matasović
Pristup latinskomu tekstu20124607.07.2020.   11.00 Matasović
Pristup latinskomu tekstu20124603.09.2020.   11.00 Matasović
Pristup latinskomu tekstu20124610.09.2020.   11.00 Matasović
Procjena i mjerenje ličnosti16718808.06.2020.   12:45 - 13:45 Gračanin (Andreis)
Procjena i mjerenje ličnosti16718829.06.2020.   12:45 - 13:45 Gračanin (Andreis)
Procjena i mjerenje ličnosti16718831.08.2020.   12:45 - 13:45 Gračanin (Andreis)
Procjena i mjerenje ličnosti16718807.09.2020.   12:45 - 13:45 Gračanin (Andreis)
Profesija novinar (praktikum)5721208.06.2020.   18.00 Mihaljević, Bratić, Šošić
Profesija novinar (praktikum)5721206.07.2020.   18.00 Mihaljević, Bratić, Šošić
Profesija novinar (praktikum)5721231.08.2020.   18.00 Mihaljević, Bratić, Šošić
Profesija novinar (praktikum)5721207.09.2020.   18.00 Mihaljević, Bratić, Šošić
Proizvodni proces medija (praktikum)6475108.06.2020.   17.30 Mihaljević, Bratić, Šošić
Proizvodni proces medija (praktikum)6475106.07.2020.   17.30 Mihaljević, Bratić, Šošić
Proizvodni proces medija (praktikum)6475131.08.2020.   17.30 Mihaljević, Bratić, Šošić
Proizvodni proces medija (praktikum)6475107.09.2020.   17.30 Mihaljević, Bratić, Šošić
Prosvjetiteljstvo i klasični njemački idealizam18785508.06.2020.   10.00 Čuljak
Prosvjetiteljstvo i klasični njemački idealizam18785529.06.2020.   10.00 Čuljak
Prosvjetiteljstvo i klasični njemački idealizam18785531.08.2020.   10.00 Čuljak
Prosvjetiteljstvo i klasični njemački idealizam18785508.09.2020.   10.00 Čuljak
Prvi svjetski rat i Hrvatska20175309.06.2020.   17.30 - 19.00 Holjevac , pisani
Prvi svjetski rat i Hrvatska20175323.06.2020.   17.30 - 19.00 Holjevac, usmeni
Prvi svjetski rat i Hrvatska20175301.09.2020.   17.30 - 19.00 Holjevac, pisani
Prvi svjetski rat i Hrvatska20175308.09.2020.   17.30 - 19.00 Holjevac, usmeni
Psihijatrija i društvo20070310.06.2020.   12.00 Janeš, pisani
Psihijatrija i društvo20070324.06.2020.   12.00 Janeš, pisani
Psihijatrija i društvo20070303.09.2020.   12.00 Janeš, pisani
Psihijatrija i društvo20070310.09.2020.   12.00 Janeš, pisani
Psihofizika i biofizika20015210.06.2020.   14.00 - 15.30 Žebec, pisani
Psihofizika i biofizika20015218.06.2020.   14.00 - 15.30 Žebec, pisani
Psihofizika i biofizika20015203.09.2020.   14.00 - 15.30 Žebec, pisani
Psihofizika i biofizika20015210.09.2020.   14.00 - 15.30 Žebec, pisani
Psihologija djetinjstva i adolescencije3780910.06.2020.   10.00 Vučenović
Psihologija djetinjstva i adolescencije3780917.06.2020.   10.00 Vučenović
Psihologija djetinjstva i adolescencije3780902.09.2020.   10.00 Vučenović
Psihologija djetinjstva i adolescencije3780909.09.2020.   10.00 Vučenović
Psihologija ličnosti5711108.06.2020.   09.00 - 15.00 Burušić
Psihologija ličnosti5711117.06.2020.   09.00 - 15.00 Burušić
Psihologija ličnosti5711102.09.2020.   09.00 - 13.00 Burušić
Psihologija ličnosti5711109.09.2020.   09.00 - 13.00 Burušić
Psihologija marketinga5379518.06.2020.   16.30 Milas
Psihologija marketinga5379502.07.2020.   16.30 Milas
Psihologija marketinga5379503.09.2020.   16.30 Milas
Psihologija marketinga5379510.09.2020.   16.30 Milas
Psihologija masovnih medija i masovne komunikacije6475010.06.2020.   12:45 - 14:15 Vučenović
Psihologija masovnih medija i masovne komunikacije6475024.06.2020.   12:45 - 14:15 Vučenović
Psihologija masovnih medija i masovne komunikacije6475002.09.2020.   12:45 - 14:15 Vučenović
Psihologija masovnih medija i masovne komunikacije6475009.09.2020.   12:45 - 14:15 Vučenović
Psihologija medija i masovne komunikacije20071310.06.2020.   12:45 - 14:15 Vučenović
Psihologija medija i masovne komunikacije20071324.06.2020.   12:45 - 14:15 Vučenović
Psihologija medija i masovne komunikacije20071302.09.2020.   12:45 - 14:15 Vučenović
Psihologija medija i masovne komunikacije20071309.09.2020.   12:45 - 14:15 Vučenović
Psihologija menadžmenta5297608.06.2020.   09.00 - 15.00 Burušić
Psihologija menadžmenta5297617.06.2020.   09.00 - 15.00 Burušić
Psihologija menadžmenta5297602.09.2020.   09.00 - 13.00 Burušić
Psihologija menadžmenta5297609.09.2020.   09.00 - 13.00 Burušić
Psihologija obrazovanja5387017.06.2020.   11.00 Brajša - Žganec
Psihologija obrazovanja5387001.07.2020.   11.00 Brajša - Žganec
Psihologija obrazovanja5387007.09.2020.   10.00 Brajša - Žganec
Psihologija odrasle dobi i starenja3864008.06.2020.   10.00 Brajša - Žganec
Psihologija odrasle dobi i starenja3864015.06.2020.   10.00 Brajša - Žganec
Psihologija odrasle dobi i starenja3864017.06.2020.   11.00 Brajša - Žganec
Psihologija odrasle dobi i starenja3864007.09.2020.   10.00 Brajša - Žganec
Psihologija oglašavanja20665108.06.2020.   15:55 - 17:25 (Vučenović. Andreis)
Psihologija oglašavanja20665129.06.2020.   15:55 - 17:25 (Vučenović,Andreis)
Psihologija oglašavanja20665131.08.2020.   15:55 - 17:25 (Vučenović, Andreis)
Psihologija oglašavanja20665107.09.2020.   15:55 - 17:25 (Vučenović, Andreis)
Psihologija pamćenja20012609.06.2020.   08.00 Ćurković
Psihologija pamćenja20012607.07.2020.   08.00 Ćurković
Psihologija pamćenja20012608.09.2020.   08.00 Ćurković
Psihologija ponašanja u organizaciji5386715.06.2020.   9:35 - 11:05 Tonković Grabovac
Psihologija ponašanja u organizaciji5386729.06.2020.   9:35 - 11:05 Tonković Grabovac
Psihologija ponašanja u organizaciji5386731.08.2020.   9:35 - 11:05 Tonković Grabovac
Psihologija ponašanja u organizaciji5386707.09.2020.   9:35 - 11:05 Tonković Grabovac
Psihologija rada2872915.06.2020.   9:35 - 11:05 Tonković Grabovac
Psihologija rada2872929.06.2020.   9:35 - 11:05 Tonković Grabovac
Psihologija rada2872931.08.2020.   9:35 - 11:05 Tonković Grabovac
Psihologija rada2872907.09.2020.   9:35 - 11:05 Tonković Grabovac
Psihologija spolnosti3864809.06.2020.   10.00 Brajković, pisani
Psihologija spolnosti3864823.06.2020.   10.00 Brajković, pisani
Psihologija spolnosti3864803.09.2020.   10.00 Brajković, pisani
Psihologija spolnosti3864810.09.2020.   10.00 Brajković, pisani
Psihologija športa i vježbanja14487217.06.2020.   9.30 - 11.00 Greblo Jurakić
Psihologija športa i vježbanja14487201.07.2020.   9.30 - 11.00 Greblo Jurakić
Psihologija športa i vježbanja14487202.09.2020.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić
Psihologija športa i vježbanja14487210.09.2020.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić
Psihologija u hrvatskoj književnosti17261109.06.2020.   9.00 Jurić Vukelić
Psihologija u hrvatskoj književnosti17261107.07.2020.   9.30 Jurić Vukelić
Psihologija u hrvatskoj književnosti17261108.09.2020.   9.30 Jurić Vukelić
Psihologija u vrjednovanju obrazovanja - hrvatska i međunarodna perspektiva18116110.06.2020.   08.30
Psihologija u vrjednovanju obrazovanja - hrvatska i međunarodna perspektiva18116118.06.2020.   08.30
Psihologija u vrjednovanju obrazovanja - hrvatska i međunarodna perspektiva18116103.09.2020.   08.30
Psihologija u vrjednovanju obrazovanja - hrvatska i međunarodna perspektiva18116110.09.2020.   08.30
Psihologija učenja3884309.06.2020.   08.00 Ćurković
Psihologija učenja3884307.07.2020.   08.00 Ćurković
Psihologija učenja3884308.09.2020.   08.00 Ćurković
Psihologijska etika2871309.06.2020.   11.00 Maričić
Psihologijska etika2871323.06.2020.   11.00 Maričić
Psihologijska etika2871302.09.2020.   11.00 Maričić
Psihologijska etika2871309.09.2020.   11.00 Maričić
Psihološko savjetovanje17359830.06.2020.   17.00 Buljan - Flander
Psihološko savjetovanje17359807.07.2020.   17.00 Buljan - Flander
Psihološko savjetovanje17359803.09.2020.   17.00 Buljan - Flander
Psihološko savjetovanje17359810.09.2020.   17.00 Buljan - Flander
Psihoneuroimunologija5381630.06.2020.   13.00 Karlović
Psihoneuroimunologija5381607.07.2020.   13.00 Karlović
Psihoneuroimunologija5381601.09.2020.   13.00 Karlović
Psihoneuroimunologija5381608.09.2020.   13.00 Karlović
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878909.06.2020.   11.00 Maričić
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878923.06.2020.   11.00 Maričić
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878902.09.2020.   11.00 Maričić
Psihosocijalna prilagodba hrvatskih branitelja u ratu i poraću18878909.09.2020.   11.00 Maričić
Psihoterapijski pravci5387110.06.2020.   11.00 Maričić, pisani
Psihoterapijski pravci5387125.06.2020.   11.00 Maričić, pisani
Psihoterapijski pravci5387102.09.2020.   11.00 Maričić, pisani
Psihoterapijski pravci5387109.09.2020.   11.00 Maričić, pisani
Put u ne(mir): Vojno - politički odnosi u BiH tijekom 1991.- 1995. godine18114908.06.2020.   15:45 - 16.30 Beljo, usmeni
Put u ne(mir): Vojno - politički odnosi u BiH tijekom 1991.- 1995. godine18114923.06.2020.   15:45 - 16.30 Beljo, usmeni
Put u ne(mir): Vojno - politički odnosi u BiH tijekom 1991.- 1995. godine18114901.09.2020.   15:45 - 16.30 Beljo, usmeni
Put u ne(mir): Vojno - politički odnosi u BiH tijekom 1991.- 1995. godine18114909.09.2020.   15:45 - 16.30 Beljo, usmeni
Racionalizam i empirizam18785215.06.2020.   11.30 Metesi
Racionalizam i empirizam18785201.07.2020.   11.30 Metesi
Racionalizam i empirizam18785231.08.2020.   11.30 Metesi
Racionalizam i empirizam18785207.09.2020.   11.30 Metesi
Rad s djecom s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama20121016.06.2020.   18.00 - 19.30 Dulčić (SUVAG)
Rad s djecom s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama20121030.06.2020.   18.00 - 19.30 Dulčić (SUVAG)
Rad s djecom s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama20121001.09.2020.   18.00 - 19.30 Dulčić (SUVAG)
Rad s djecom s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama20121008.09.2020.   18.00 - 19.30 Dulčić (SUVAG)
Rat u europskoj povijesti-Domovinski rat20290508.06.2020.   11:35 - 12:45 Beljo, usmeni
Rat u europskoj povijesti-Domovinski rat20290523.06.2020.   11:35 - 12:45 Beljo, usmeni
Rat u europskoj povijesti-Domovinski rat20290501.09.2020.   11:35 - 12:45 Beljo, usmeni
Rat u europskoj povijesti-Domovinski rat20290509.09.2020.   11:35 - 12:45 Beljo, usmeni
Razvoj hrvatske psihologije u europskom kontekstu18114015.06.2020.   16.00 - 18.00 Žebec
Razvoj hrvatske psihologije u europskom kontekstu18114029.06.2020.   16.00 - 18.00 Žebec
Razvoj hrvatske psihologije u europskom kontekstu18114031.08.2020.   16.00 - 18.00 Žebec
Razvoj hrvatske psihologije u europskom kontekstu18114007.09.2020.   16.00 - 18.00 Žebec
Razvoj u društvenom kontekstu5386309.06.2020.   11.00 Vučenović
Razvoj u društvenom kontekstu5386316.06.2020.   11.00 Vučenović
Razvoj u društvenom kontekstu5386301.09.2020.   11.00 Vučenović
Razvojna psihologija20055109.06.2020.   12.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija14471209.06.2020.   12.00 Brajković pisani
Razvojna psihologija5726909.06.2020.   12.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija20055123.06.2020.   12.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija14471223.06.2020.   12.00 Brajković pisani
Razvojna psihologija5726923.06.2020.   12.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija20055103.09.2020.   11.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija14471203.09.2020.   11.00 Brajković pisani
Razvojna psihologija5726903.09.2020.   11.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija20055110.09.2020.   10.00 Brajković, pisani
Razvojna psihologija14471210.09.2020.   10.00 Brajković pisani
Razvojna psihologija5726910.09.2020.   10.00 Brajković, pisani
Regresijska analiza5387309.06.2020.   9.00 - 10.00 pisani (velika dvorana), 10.00 - 16.00 usmeni
Regresijska analiza5387325.06.2020.   9.00 - 10.00 pisani (velika dvorana), 10.00 - 16.00 usmeni
Regresijska analiza5387307.09.2020.   9.00 - 10.00 pisani (velika dvorana), 10.00 - 16.00 usmeni
Regresijska analiza5387311.09.2020.   9.00 - 10.00 pisani (velika dvorana), 10.00 - 16.00 usmeni
Religijske sastavnice hrvatskoga identiteta20177910.06.2020.   10.00 Tadić
Religijske sastavnice hrvatskoga identiteta20177908.07.2020.   10.00 Tadić
Religijske sastavnice hrvatskoga identiteta20177905.09.2020.   10.00 Tadić
Retorika3792412.06.2020.   10.00 Stanić
Retorika3792426.06.2020.   10.00 Stanić
Retorika3792401.09.2020.   10.00 Stanić
Rim: grad hodočasnika i umjetnosti20399309.06.2020.   14.00 Macan Lukavečki
Rim: grad hodočasnika i umjetnosti20399329.06.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Rim: grad hodočasnika i umjetnosti20399303.09.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Rim: grad hodočasnika i umjetnosti20399311.09.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Rimska književnost 14575609.06.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 14575625.06.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 14575607.07.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 14575603.09.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 14575610.09.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 23756809.06.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 23756825.06.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 23756807.07.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 23756803.09.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 23756810.09.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 33757209.06.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 33757225.06.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 33757207.07.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 33757203.09.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 33757210.09.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 43757609.06.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 43757625.06.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 43757607.07.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 43757603.09.2020.   11.00 Matasović
Rimska književnost 43757610.09.2020.   11.00 Matasović
Rimska komedija3887409.06.2020.   11.00 Matasović
Rimska komedija3887425.06.2020.   11.00 Matasović
Rimska komedija3887407.07.2020.   11.00 Matasović
Rimska komedija3887403.09.2020.   11.00 Matasović
Rimska komedija3887410.09.2020.   11.00 Matasović
Rimska metrika7772308.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Rimska metrika7772329.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Rimska metrika7772307.09.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Rimska poezija 18614309.06.2020.   11.00 Matasović
Rimska poezija 18614325.06.2020.   11.00 Matasović
Rimska poezija 18614307.07.2020.   11.00 Matasović
Rimska poezija 18614303.09.2020.   11.00 Matasović
Rimska poezija 18614310.09.2020.   11.00 Matasović
Rimska poezija 28614510.06.2020.   10.00 Martinić - Jerčić, pisani
Rimska poezija 28614501.07.2020.   10.00 Martinić - Jerčić, pisani
Rimska poezija 28614508.09.2020.   10.00 Martinić - Jerčić, pisani
Rimska povijest i civilizacija4575510.06.2020.   09.30 - 11:10 Marina, pisani
Rimska povijest i civilizacija4575518.06.2020.   09.30 - 11:10 Marina, pisani
Rimska povijest i civilizacija4575531.08.2020.   09.30 - 11:10 Marina, pisani
Rimska povijest i civilizacija4575510.09.2020.   09.30 - 11:10 Marina, pisani
Rimska pravna povijest5299316.06.2020.   16.00 Petrak
Rimska pravna povijest5299330.06.2020.   16.00 Petrak
Rimska pravna povijest5299304.09.2020.   9.30 Petrak
Rimska pravna povijest5299311.09.2020.   9.30 Petrak
Rimska proza (Srebrni vijek)6185108.06.2020.   9.00 Barišić
Rimska proza (Srebrni vijek)6185116.06.2020.   9.00 Barišić
Rimska proza (Srebrni vijek)6185103.09.2020.   9.00 Barišić
Rimska proza (Srebrni vijek)6185111.09.2020.   9.00 Barišić
Rimska proza (Zlatni vijek)3757508.06.2020.   9.00 Barišić
Rimska proza (Zlatni vijek)3757516.06.2020.   9.00 Barišić
Rimska proza (Zlatni vijek)3757503.09.2020.   9.00 Barišić
Rimska proza (Zlatni vijek)3757511.09.2020.   9.00 Barišić
Rimska vojska na tlu Hrvatske20291408.06.2020.   11.00 Vranić
Rimska vojska na tlu Hrvatske10294208.06.2020.   11.00 Vranić
Rimska vojska na tlu Hrvatske20291415.06.2020.   11.00 Vranić
Rimska vojska na tlu Hrvatske10294215.06.2020.   11.00 Vranić
Rimska vojska na tlu Hrvatske20291404.09.2020.   11.00 Vranić
Rimska vojska na tlu Hrvatske10294204.09.2020.   11.00 Vranić
Rimska vojska na tlu Hrvatske20291411.09.2020.   11.00 Vranić
Rimska vojska na tlu Hrvatske10294211.09.2020.   11.00 Vranić
Rizici masovne komunikacije6474908.06.2020.   12.00 Vučenović
Rizici masovne komunikacije6474915.06.2020.   12.00 Vučenović
Rizici masovne komunikacije6474931.08.2020.   12.00 Vučenović
Rizici masovne komunikacije6474907.09.2020.   12.00 Vučenović
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja13042512.06.2020.   13.00 Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja13042523.06.2020.   13.00 Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja13042508.09.2020.   13.00 Franić Tomić, pisani
Rodna problematika u hrvatskoj književnosti ranoga novovjekovlja13042511.09.2020.   13.00 Franić Tomić, pisani
Sakralna građevina u srednjem vijeku15825409.06.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Sakralna građevina u srednjem vijeku15825419.06.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Sakralna građevina u srednjem vijeku15825401.07.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Sakralna građevina u srednjem vijeku15825403.09.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Sakralna građevina u srednjem vijeku15825411.09.2020.   12.00 Macan Lukavečki
Sectoral Public Relations18797609.06.2020.   9.00 - 10.00 Mateljak
Sectoral Public Relations18797607.07.2020.   9.00 - 10.00 Mateljak
Sectoral Public Relations18797601.09.2020.   9.00 - 10.00 Mateljak
Sectoral Public Relations18797609.09.2020.   9.00 - 10.00 Mateljak
Semiotika u masovnom komuniciranju2846617.06.2020.   9.30 pisani, 11.00 usmeni, Labaš
Semiotika u masovnom komuniciranju8609217.06.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni Labaš
Semiotika u masovnom komuniciranju2846601.07.2020.   9.30 pisani, 11.00 usmeni, Labaš
Semiotika u masovnom komuniciranju8609201.07.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni Labaš
Semiotika u masovnom komuniciranju2846602.09.2020.   9.30 pisani, 11.00 usmeni, Labaš
Semiotika u masovnom komuniciranju8609202.09.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni Labaš
Sintaksa hrvatskoga jezika3744708.06.2020.   08.30 Grčević, Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika18807408.06.2020.   08.30 Grčević, Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika3744726.06.2020.   08.30 Grčević, Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika18807426.06.2020.   08.30 Grčević ,Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika3744707.09.2020.   08.30 Grčević, Baković, pisani
Sintaksa hrvatskoga jezika18807407.09.2020.   08.30 Grčević, Baković, pisani
Socijalna ekologija20069809.06.2020.   12.30 Balabanić
Socijalna ekologija20069802.07.2020.   09.30 Balabanić
Socijalna ekologija20069803.09.2020.   09.30 Balabanić
Socijalna ekologija20069810.09.2020.   09.30 Balabanić
Socijalna filozofija18786109.06.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Socijalna filozofija17697009.06.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Socijalna filozofija18786130.06.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Socijalna filozofija17697030.06.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Socijalna filozofija18786101.09.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Socijalna filozofija17697001.09.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Socijalna filozofija18786108.09.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Socijalna filozofija17697008.09.2020.   09.00 Kukoč, usmeni
Socijalna psihologija3776708.06.2020.   16:45 Franc, pisani
Socijalna psihologija3776715.06.2020.   16:45 Franc, pisani
Socijalna psihologija3776703.09.2020.   16:45 Franc, pisani
Socijalna psihologija3776710.09.2020.   16:45 Franc, pisani
Socijalna spoznaja i percepcija5710916.06.2020.   11.00 Maričić, pisani
Socijalna spoznaja i percepcija5710930.06.2020.   11.00 Maričić, pisani
Socijalna spoznaja i percepcija5710902.09.2020.   11.00 Maričić, pisani
Socijalna spoznaja i percepcija5710909.09.2020.   11.00 Maričić, pisani
Sociologija devijantnosti17250516.06.2020.   13.00 Matić
Sociologija devijantnosti17250530.06.2020.   13.00 Matić
Sociologija devijantnosti17250508.09.2020.   13.00 Matić
Sociologija društvenih promjena7882316.06.2020.   16.00 - 17.00 Peračković
Sociologija društvenih promjena7882307.07.2020.   16.00 - 17.00 Peračković
Sociologija društvenih promjena7882308.09.2020.   16.00 - 17.00 Peračković
Sociologija hrvatske dijaspore20518315.06.2020.   10.00 - 11.30 Perić Kaselj
Sociologija hrvatske dijaspore20518318.06.2020.   10.00 - 11.30 Perić Kaselj
Sociologija hrvatske dijaspore20518306.07.2020.   10.00 - 11.30 Perić Kaselj
Sociologija hrvatske dijaspore20518304.09.2020.   10.00 - 11.30 Perić Kaselj
Sociologija hrvatskoga društva 13776608.06.2020.   14.00 Sršen
Sociologija hrvatskoga društva 13776615.06.2020.   14.00 Sršen
Sociologija hrvatskoga društva 13776601.09.2020.   10.00 Sršen
Sociologija hrvatskoga društva 23776909.06.2020.   9.00 Tadić
Sociologija hrvatskoga društva 23776907.07.2020.   9.00 Tadić
Sociologija hrvatskoga društva 23776904.09.2020.   9.00 Tadić
Sociologija hrvatskoga društva 34628109.06.2020.   8.30 Tadić, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 34628107.07.2020.   8.30 Tadić, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 34628104.09.2020.   8.30 Tadić, pisani
Sociologija hrvatskoga društva 44628208.06.2020.   11.00 Puškarić
Sociologija hrvatskoga društva 44628229.06.2020.   12.00 Puškarić
Sociologija hrvatskoga društva 44628208.09.2020.   12.00 Puškarić
Sociologija hrvatskoga društva 516119908.06.2020.   11.00 Puškari
Sociologija hrvatskoga društva 516119929.06.2020.   12.00 Puškarić
Sociologija hrvatskoga društva 516119908.09.2020.   12.00 Puškarić
Sociologija igara na sreću20061125.06.2020.   16.00 Kozjak
Sociologija igara na sreću20061102.07.2020.   16.00 Kozjak
Sociologija igara na sreću20061103.09.2020.   16.00 Kozjak
Sociologija igara na sreću20061110.09.2020.   16.00 Kozjak
Sociologija interneta20070409.06.2020.   14.00 - 16.00 Peračković/Sabol, usmeni
Sociologija interneta20070423.06.2020.   14.00 - 16.00 Peračković/Sabol, usmeni
Sociologija interneta20070401.09.2020.   14.00 - 16.00 Peračković/Sabol, usmeni
Sociologija interneta20070408.09.2020.   14.00 - 16.00 Peračković/Sabol, usmeni
Sociologija kulture i umjetnosti14850508.06.2020.   15.00 Tadić/Maria Florencia Luchetti, usmeni
Sociologija kulture i umjetnosti14850516.06.2020.   15.00 Tadić/Maria Florencia Luchetti, usmeni
Sociologija kulture i umjetnosti14850504.09.2020.   15.00 Tadić/Maria Florencia Luchetti, usmeni
Sociologija kulture i umjetnosti14850511.09.2020.   15.00 Tadić/Maria Florencia Luchetti, usmeni
Sociologija morala17770810.06.2020.   09.00 Tadić, pisani
Sociologija morala17770808.07.2020.   09.00 Tadić, pisani
Sociologija morala17770805.09.2020.   09.00 Tadić, pisani
Sociologija potrošnje8450816.06.2020.   16.00 - 17.00 Peračković
Sociologija potrošnje18810616.06.2020.   16.00 - 17.00 Peračković
Sociologija potrošnje8450807.07.2020.   16.00 - 17.00 Peračković
Sociologija potrošnje18810607.07.2020.   16.00 - 17.00 Peračković
Sociologija potrošnje8450808.09.2020.   16.00 - 17.00 Peračković
Sociologija potrošnje18810608.09.2020.   16.00 - 17.00 Peračković
Sociologija prehrane20064516.06.2020.   09.30 Golubić, usmeni
Sociologija prehrane20064530.06.2020.   09.30 Golubić, usmeni
Sociologija prehrane20064501.09.2020.   09.30 Golubić, usmeni
Sociologija prehrane20064508.09.2020.   09.30 Golubić, usmeni
Sociologija prostora20070009.06.2020.   12:45 Ursić
Sociologija prostora20070016.06.2020.   12:45 Ursić
Sociologija prostora20070001.09.2020.   12:45 Ursić
Sociologija prostora20070008.09.2020.   12:45 Ursić
Sociologija razvoja2887108.06.2020.   17.00 Cajner Mraović, pisani
Sociologija razvoja13230108.06.2020.   17.00 pisani Cajner Mraović
Sociologija razvoja2887119.06.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Sociologija razvoja13230119.06.2020.   10.00 pisani Cajner Mraović
Sociologija razvoja2887104.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Sociologija razvoja13230104.09.2020.   10.00 pisani Cajner Mraović
Sociologija razvoja2887111.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Sociologija razvoja13230111.09.2020.   10.00 pisani Cajner Mraović
Sociologija religije2888309.06.2020.   10.00 Tadić
Sociologija religije2888307.07.2020.   10.00 Tadić
Sociologija religije2888304.09.2020.   10.00 Tadić
Sociologija sigurnosti13087108.06.2020.   17.00 pisani Cajner Mraović
Sociologija sigurnosti13087119.06.2020.   10.00 pisani Cajner Mraović
Sociologija sigurnosti13087104.09.2020.   10.00 pisani Cajner Mraović
Sociologija sigurnosti13087111.09.2020.   10.00 pisani Cajner Mraović
Sociologija socijalne kontrole i policije u hrvatskom društvu15997808.06.2020.   17.00 Cajner Mraović, pisani
Sociologija socijalne kontrole i policije u hrvatskom društvu15997819.06.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Sociologija socijalne kontrole i policije u hrvatskom društvu15997804.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Sociologija socijalne kontrole i policije u hrvatskom društvu15997811.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Sociologija umiranja i smrti11715615.06.2020.   17.00 Markešić, pisani/usmeni po dogovoru
Sociologija umiranja i smrti11715630.06.2020.   17.00 Markešić, pisani/usmeni po dogovoru
Sociologija umiranja i smrti11715631.08.2020.   17.00 Markešić, pisani/usmeni po dogovoru
Sociologija umiranja i smrti11715610.09.2020.   17.00 Markešić, pisani/usmeni po dogovoru
Sociologija zdravlja i bolesti5248710.06.2020.   08.30 Tadić, pisani
Sociologija zdravlja i bolesti5248705.09.2020.   08.30 Tadić, pisani
Sociology of Domestic Violence13101408.06.2020.   17.00 pisani Cajner Mraović
Sociology of Domestic Violence20236408.06.2020.   17.00 Cajner Mraović, pisani
Sociology of Domestic Violence13101419.06.2020.   10.00 pisani Cajner Mraović
Sociology of Domestic Violence20236419.06.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Sociology of Domestic Violence13101404.09.2020.   10.00 pisani Cajner Mraović
Sociology of Domestic Violence20236404.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Sociology of Domestic Violence13101411.09.2020.   10.00 pisani Cajner Mraović
Sociology of Domestic Violence20236411.09.2020.   10.00 Cajner Mraović, pisani
Sociološke teorije 14622815.06.2020.   14.00 Markešić, pisani/usmeni po dogovoru
Sociološke teorije 14622830.06.2020.   14.00 Markešić, pisani/usmeni po dogovoru
Sociološke teorije 14622831.08.2020.   14.00 Markešić, pisani/usmeni po dogovoru
Sociološke teorije 14622810.09.2020.   14.00 Markešić, pisani/usmeni po dogovoru
Sociološke teorije 24622915.06.2020.   15.00 Markešić, pisani, usmeni po dogovoru
Sociološke teorije 24622930.06.2020.   15.00 Markešić, pisani, usmeni po dogovoru
Sociološke teorije 24622931.08.2020.   15.00 Markešić, pisani, usmeni po dogovoru
Sociološke teorije 24622910.09.2020.   15.00 Markešić, pisani, usmeni po dogovoru
Sociološki aspekti iseljavanja Hrvata u 19. i 20. stoljeću17250408.06.2020.   13.00 Sršen
Sociološki aspekti iseljavanja Hrvata u 19. i 20. stoljeću17250415.06.2020.   13.00 Sršen
Sociološki aspekti iseljavanja Hrvata u 19. i 20. stoljeću17250401.09.2020.   10.00 Sršen
Sociološki aspekti masovne komunikacije6475217.06.2020.   11.00 Labaš
Sociološki aspekti masovne komunikacije6475201.07.2020.   11.00 Labaš
Sociološki aspekti masovne komunikacije6475202.09.2020.   11.00 Labaš
Southeastern Europe 1878-194518854809.06.2020.   8.30 Grgić - kabinet 015 u prizemlju
Southeastern Europe 1878-194518854830.06.2020.   9.30 Grgić - kabinet 015 u prizemlju
Southeastern Europe 1878-194518854801.09.2020.   8.30 Grgić - kabinet 015 u prizemlju
Southeastern Europe 1878-194518854808.09.2020.   9.30 Grgić - kabinet 015 u prizemlju
Spomenička baština kao povijesni izvor17742808.06.2020.   10.00 - 11.00 Jeličić Radonić, usmeni
Spomenička baština kao povijesni izvor17742818.06.2020.   10.00 - 11.00 Jeličić Radonić, usmeni
Spomenička baština kao povijesni izvor17742802.09.2020.   10.00 - 11.00 Jeličić Radonić, usmeni
Srednji vijek i renesansa18782015.06.2020.   12.00 Metesi
Srednji vijek i renesansa18782001.07.2020.   12.00 Metesi
Srednji vijek i renesansa18782031.08.2020.   12.00 Metesi
Srednji vijek i renesansa18782007.09.2020.   12.00 Metesi
Srednjovjekovni latinski natpisi20060109.06.2020.   11.00 Matijević Sokol
Srednjovjekovni latinski natpisi20060102.07.2020.   11.00 Matijević Sokol
Srednjovjekovni latinski natpisi20060103.09.2020.   11.00 Matijević, Sokol
Stanovništvo svijeta3778709.06.2020.   13.00 Pokos
Stanovništvo svijeta3778716.06.2020.   13.00 Pokos
Stanovništvo svijeta3778701.09.2020.   13.00 Pokos
Staroegipatska civilizacija: Uvod u egiptološke studije14478708.06.2020.   8.00 Tomorad
Staroegipatska civilizacija: Uvod u egiptološke studije14478723.06.2020.   8.00 Tomorad
Staroegipatska civilizacija: Uvod u egiptološke studije14478731.08.2020.   8.00 Tomorad
Staroegipatska civilizacija: Uvod u egiptološke studije14478707.09.2020.   8.00 Tomorad
Statistika u društvenim istraživanjima3776509.06.2020.   09.30 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima18809509.06.2020.   09.30 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima3776530.06.2020.   09.30 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima18809530.06.2020.   09.30 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima3776502.09.2020.   09.30 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima18809502.09.2020.   09.30 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima3776508.09.2020.   09.30 Balabanić
Statistika u društvenim istraživanjima18809508.09.2020.   09.30 Balabanić
Statistika za komunikacijske znanosti2846908.06.2020.   14.00 Šikić, pisani
Statistika za komunikacijske znanosti2846915.06.2020.   14.00 Šikić, pisani
Statistika za komunikacijske znanosti2846902.09.2020.   14.00 Šikić, pisani
Statistika za komunikacijske znanosti2846911.09.2020.   14.00 Šikić, pisani
Stilistika u medijskoj komunikaciji5233608.06.2020.   12.00 - 13.00 Rezo
Stilistika u medijskoj komunikaciji5233619.06.2020.   12.00 - 13.00 Rezo
Stilistika u medijskoj komunikaciji5233611.09.2020.   12.00 - 13.00 Rezo
Strategic Thinking in Public Relations18797809.06.2020.   9.00 - 10.00 Mateljak
Strategic Thinking in Public Relations18797807.07.2020.   9.00 - 10.00 Mateljak
Strategic Thinking in Public Relations18797801.09.2020.   9.00 - 10.00 Mateljak
Strategic Thinking in Public Relations18797809.09.2020.   9.00 - 10.00 Mateljak
Strategije za aktivno učenje20145409.06.2020.   11.00 Bušljeta Kardum
Strategije za aktivno učenje20145430.06.2020.   11.00 Bušljeta Kardum
Strategije za aktivno učenje20145401.09.2020.   11.00 Bušljeta Kardum
Strategije za aktivno učenje20145409.09.2020.   11.00 Bušljeta Kardum
Stres i psihotrauma14488908.06.2020.   9.00 Mužinić,Klinička bolnica Dubrava, Avenija Gojka Šuška 6
Stres i psihotrauma14488901.07.2020.   9.00 Mužinić,Klinička bolnica Dubrava, Avenija Gojka Šuška 6
Stres i psihotrauma14488902.09.2020.   9.00 Mužinić,Klinička bolnica Dubrava, Avenija Gojka Šuška 6
Stres i psihotrauma14488909.09.2020.   9.00 Mužinić,Klinička bolnica Dubrava, Avenija Gojka Šuška 6
Studentska praksa20030409.06.2020.   11.00 Maričić
Studentska praksa20030423.06.2020.   11.00 Maričić
Studentska praksa20030431.08.2020.   11.00 Maričić
Studentska praksa20030407.09.2020.   11.00 Maričić
Supsidijarnost i solidarnost u individualističkom društvu20059909.06.2020.   11.00 Tadić
Supsidijarnost i solidarnost u individualističkom društvu20059907.07.2020.   11.00 Tadić
Supsidijarnost i solidarnost u individualističkom društvu20059904.09.2020.   11.00 Tadić
Sustavna sociologija 14575216.06.2020.   14.00 Matić
Sustavna sociologija 14575230.06.2020.   14.00 Matić
Sustavna sociologija 14575208.09.2020.   14.00 Matić
Sustavna sociologija 24575316.06.2020.   14.00 Matić
Sustavna sociologija 24575330.06.2020.   14.00 Matić
Sustavna sociologija 24575308.09.2020.   14.00 Matić
Suvremena filozofija20055018.06.2020.   8.00 Skansi
Suvremena filozofija20055002.07.2020.   8.00 Skansi
Suvremena filozofija20055003.09.2020.   8.00 Skansi
Suvremena filozofija20055010.09.2020.   8.00 Skansi
Suvremena psihologijska istraživanja u Hrvatskoj18803916.06.2020.   11.00 Maričić, pisani
Suvremena psihologijska istraživanja u Hrvatskoj18803930.06.2020.   11.00 Maričić, pisani
Suvremena psihologijska istraživanja u Hrvatskoj18803931.08.2020.   11.00 Maričić, pisani
Suvremena psihologijska istraživanja u Hrvatskoj18803907.09.2020.   11.00 Maričić, pisani
Suvremena rodoslovna istraživanja20917612.06.2020.   16.00 Krašić, usmeni
Suvremena rodoslovna istraživanja20917625.06.2020.   16.00 Krašić, usmeni
Suvremena rodoslovna istraživanja20917603.09.2020.   16.00 Krašić, usmeni
Suvremena rodoslovna istraživanja20917610.09.2020.   16.00 Krašić, usmeni
Suvremene sociološke teorije5391115.06.2020.   16.00 Markešić, pisani/usmeni po dogovoru
Suvremene sociološke teorije20212415.06.2020.   16.00 Markešić, pisani / usmeni po dogovoru
Suvremene sociološke teorije5391130.06.2020.   16.00 Markešić, pisani/usmeni po dogovoru
Suvremene sociološke teorije20212430.06.2020.   16.00 Markešić, pisani / usmeni po dogovoru
Suvremene sociološke teorije5391131.08.2020.   16.00 Markešić, pisani/usmeni po dogovoru
Suvremene sociološke teorije20212431.08.2020.   16.00 Markešić, pisani / usmeni po dogovoru
Suvremene sociološke teorije5391110.09.2020.   16.00 Markešić, pisani/usmeni po dogovoru
Suvremene sociološke teorije20212410.09.2020.   16.00 Markešić, pisani / usmeni po dogovoru
Suvremeni duhovni izazovi20060610.06.2020.   12.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Suvremeni duhovni izazovi20060608.07.2020.   12.00 Tadić/ Bilobrk, pisani
Suvremeni duhovni izazovi20060605.09.2020.   12.00 Tadić/Bilobrk, pisani
Suvremeni engleski jezik u medijskoj kulturi3884510.06.2020.   9.30 - 11.00 Bogdanić
Suvremeni engleski jezik u medijskoj kulturi3884507.07.2020.   9.30 - 11.00 Bogdanić
Suvremeni engleski jezik u medijskoj kulturi3884508.09.2020.   9.30 - 11.00 Bogdanić
Suvremeni izazovi društvene obnove20133509.06.2020.   12.00 Radoš
Suvremeni izazovi društvene obnove20133524.06.2020.   12.00 Radoš
Suvremeni izazovi društvene obnove20133501.09.2020.   12.00 Radoš
Suvremeni izazovi društvene obnove20133508.09.2020.   12.00 Radoš
Svakodnevnica Rimljana3316909.06.2020.   11.00 Matasović
Svakodnevnica Rimljana3316925.06.2020.   11.00 Matasović
Svakodnevnica Rimljana3316907.07.2020.   11.00 Matasović
Svakodnevnica Rimljana3316903.09.2020.   11.00 Matasović
Svakodnevnica Rimljana3316910.09.2020.   11.00 Matasović
Svjetska književnost - izabrani primjeri3785410.06.2020.   12.30 Zima (kabinet nastavnika)
Svjetska književnost - izabrani primjeri3785419.06.2020.   12.30 Zima (kabinet nastavnika)
Svjetska književnost - izabrani primjeri3785430.06.2020.   12.30 Zima (kabinet nastavnika)
Svjetska književnost - izabrani primjeri3785403.09.2020.   12.30 Zima (kabinet nastavnika)
Svjetska književnost - izabrani primjeri3785410.09.2020.   12.30 Zima (kabinet nastavnika)
Školska pedagogija17261012.06.2020.   9.00 Dadić
Školska pedagogija17261019.06.2020.   9.00 Dadić
Školska pedagogija17261004.09.2020.   9.00 Dadić
Školska pedagogija17261011.09.2020.   9.00 Dadić
Tehnike u odnosima s javnošću11721417.06.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni, Labaš
Tehnike u odnosima s javnošću11721401.07.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni, Labaš
Tehnike u odnosima s javnošću11721402.09.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni, Labaš
Televizijski žanrovi u popularnoj kulturi4629012.06.2020.   10.00 Stanić
Televizijski žanrovi u popularnoj kulturi4629026.06.2020.   10.00 Stanić
Televizijski žanrovi u popularnoj kulturi4629001.09.2020.   10.00 Stanić
Televizijsko novinarstvo5724509.06.2020.   9.00 - 10.00 Mihaljević/Begović - Marinčić
Televizijsko novinarstvo5724523.06.2020.   9.00 - 10.00 Mihaljević/Begović - Marinčić
Televizijsko novinarstvo5724504.09.2020.   9.00 - 10.00 Mihaljević/Begović - Marinčić
Televizijsko novinarstvo5724511.09.2020.   9.00 - 10.00 Mihaljević/Begović - Marinčić
Teorija i interpretacija književnoga teksta18807310.06.2020.   10.00 Piskač
Teorija i interpretacija književnoga teksta18807317.06.2020.   10.00 Piskač
Teorija i interpretacija književnoga teksta18807302.09.2020.   10.00 Piskač
Teorija i interpretacija književnoga teksta18807309.09.2020.   10.00 Piskač
Teorija književnosti5715210.06.2020.   13.00 Piskač
Teorija književnosti20185710.06.2020.   13.00 Piskač
Teorija književnosti5715217.06.2020.   13.00 Piskač
Teorija književnosti20185717.06.2020.   13.00 Piskač
Teorija književnosti5715202.09.2020.   13.00 Piskač
Teorija književnosti20185702.09.2020.   13.00 Piskač
Teorija književnosti5715209.09.2020.   13.00 Piskač
Teorija književnosti20185709.09.2020.   13.00 Piskač
Teorija migracija19439408.06.2020.   12.00 Šterc
Teorija migracija19439423.06.2020.   12.00 Šterc
Teorija migracija19439431.08.2020.   12.00 Šterc
Teorija migracija19439411.09.2020.   12.00 Šterc
Teorija povijesti6195110.06.2020.   14.00 Vitek
Teorija povijesti6195108.07.2020.   14.00 Vitek
Teorija povijesti6195102.09.2020.   14.00 Vitek
Teorija povijesti6195110.09.2020.   14.00 Vitek
Teorija psihologijskih testova5711509.06.2020.   16.00 Rajter
Teorija psihologijskih testova5711516.06.2020.   16.00 Rajter
Teorija psihologijskih testova5711501.09.2020.   16.00 Rajter
Teorija psihologijskih testova5711508.09.2020.   16.00 Rajter
Teorije i sustavi radijskoga komuniciranja2849508.06.2020.   11.00 Vranić
Teorije i sustavi radijskoga komuniciranja2849515.06.2020.   11.00 Vranić
Teorije i sustavi radijskoga komuniciranja2849504.09.2020.   11.00 Vranić
Teorije i sustavi radijskoga komuniciranja2849511.09.2020.   11.00 Vranić
Teorije i sustavi tiskovnoga komuniciranja2849009.06.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Teorije i sustavi tiskovnoga komuniciranja2849030.06.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Teorije i sustavi tiskovnoga komuniciranja2849002.09.2020.   10.00 Jurišić, pisani
Teorije i sustavi tiskovnoga komuniciranja2849009.09.2020.   10.00 Jurišić, pisani
Teorije medija i masovne komunikacije2847510.06.2020.   10.00 Jurišić, usmeni
Teorije medija i masovne komunikacije2847501.07.2020.   10.00 Jurišić, usmeni
Teorije medija i masovne komunikacije2847501.09.2020.   11.00 Jurišić, usmeni
Teorije medija i masovne komunikacije2847508.09.2020.   11.00 Jurišić, usmeni
Teorijski sustavi i modeli u psihologiji ličnosti3864319.06.2020.   11.00 Mlačić
Teorijski sustavi i modeli u psihologiji ličnosti3864326.06.2020.   11.00 Mlačić
Terapijska pedagogija 120146612.06.2020.   9.00 Dadić
Terapijska pedagogija 120146619.06.2020.   9.00 Dadić
Terapijska pedagogija 120146604.09.2020.   9.00 Dadić
Terapijska pedagogija 120146611.09.2020.   9.00 Dadić
Terapijska pedagogija 220148512.06.2020.   9.30 Dadić
Terapijska pedagogija 220148519.06.2020.   9.30 Dadić
Terapijska pedagogija 220148504.09.2020.   9.00 Dadić
Terapijska pedagogija 220148511.09.2020.   9.00 Dadić
Tipologija iseljavanja19440109.06.2020.   11.00 Jurić
Tipologija iseljavanja19440116.06.2020.   11.00 Jurić
Tipologija iseljavanja19440104.09.2020.   11.00 Jurić
Tipologija iseljavanja19440111.09.2020.   11.00 Jurić
Totalitarni režimi17314410.06.2020.   11.00 Bušić, usmeni
Totalitarni režimi17314402.07.2020.   11.00 Bušić, usmeni
Totalitarni režimi17314402.09.2020.   11.00 Bušić, usmeni
Totalitarni režimi17314410.09.2020.   11.00 Bušić, usmeni
Tvorba riječi u hrvatskom jeziku20180508.06.2020.   12.00 Vulić
Tvorba riječi u hrvatskom jeziku20180523.06.2020.   12.00 Vulić
Tvorba riječi u hrvatskom jeziku20180511.09.2020.   12.00 Vulić
Udžbenik kao nastavno sredstvo11871209.06.2020.   12.00 Bušljeta - Kardum
Udžbenik kao nastavno sredstvo11871230.06.2020.   11.00 Bušljeta - Kardum
Udžbenik kao nastavno sredstvo11871201.09.2020.   11.00 Bušljeta - Kardum
Udžbenik kao nastavno sredstvo11871209.09.2020.   11.00 Bušljeta - Kardum
Ujedinjeni narodi i suvremeno društvo20060018.06.2020.   10.00 Papak
Ujedinjeni narodi i suvremeno društvo20060025.06.2020.   10.00 Papak
Ujedinjeni narodi i suvremeno društvo20060003.09.2020.   10.00 Papak
Ujedinjeni narodi i suvremeno društvo20060010.09.2020.   10.00 Papak
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu17254208.06.2020.   11.00 Sršen
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu17254215.06.2020.   11.00 Sršen
Uloga hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu17254201.09.2020.   10.00 Sršen
Umjetnost Rimskog Carstva na tlu Hrvatske17743008.06.2020.   14.00 - 15.00 Jeličić - Radonić
Umjetnost Rimskog Carstva na tlu Hrvatske17743018.06.2020.   14.00 - 15.00 Jeličić - Radonić
Umjetnost Rimskog Carstva na tlu Hrvatske17743002.09.2020.   14.00 - 15.00 Jeličić - Radonić
Upravljanje rizikom i krizno komuniciranje5721717.06.2020.   9.30, pisani, 11.00 - usmeni, Labaš
Upravljanje rizikom i krizno komuniciranje5721701.07.2020.   9.30, pisani, 11.00 - usmeni, Labaš
Upravljanje rizikom i krizno komuniciranje5721702.09.2020.   9.30, pisani, 11.00 - usmeni, Labaš
Uređivanje teksta18799017.06.2020.   12.00 Kresnik, pisani (dvorana Rijeka)
Uređivanje teksta18799001.07.2020.   09.00 Kresnik, pisani (dvorana Rijeka)
Uređivanje teksta18799002.09.2020.   09.00 Kresnik, pisani (dvorana Rijeka)
Uređivanje teksta18799009.09.2020.   09.00 Kresnik, pisani (dvorana Rijeka)
Usmena povijest o ratovima u Hrvatskoj20292010.06.2020.   12.00 Bušić, usmeni
Usmena povijest o ratovima u Hrvatskoj20292002.07.2020.   12.00 Bušić, usmeni
Usmena povijest o ratovima u Hrvatskoj20292002.09.2020.   12.00 Bušić, usmeni
Usmena povijest o ratovima u Hrvatskoj20292010.09.2020.   12.00 Bušić, usmeni
Uvod u filozofiju18532923.06.2020.   17.30 - 18.30 Barišić
Uvod u filozofiju18532907.07.2020.   17.00 - 18.30 Barišić
Uvod u filozofiju18532902.09.2020.   17.00 - 18.30 Barišić
Uvod u filozofiju18532911.09.2020.   17.00 - 18.30 Barišić
Uvod u kliničku psihologiju3864509.06.2020.   12.00 Vučenović
Uvod u kliničku psihologiju3864516.06.2020.   12.00 Vučenović
Uvod u kliničku psihologiju3864501.09.2020.   12.00 Vučenović
Uvod u kliničku psihologiju3864508.09.2020.   12.00 Vučenović
Uvod u komparativnu književnost20179710.06.2020.   12.00 Zima (kabinet nastavnika)
Uvod u komparativnu književnost20179719.06.2020.   12.00 Zima (kabinet nastavnika)
Uvod u komparativnu književnost20179730.06.2020.   12.00 Zima (kabinet nastavnika)
Uvod u komparativnu književnost20179703.09.2020.   12.00 Zima (kabinet nastavnika)
Uvod u komparativnu književnost20179710.09.2020.   12.00 Zima (kabinet nastavnika)
Uvod u kroatologiju14428410.06.2020.   10.00 Piskač
Uvod u kroatologiju14428417.06.2020.   10.00 Piskač
Uvod u kroatologiju14428402.09.2020.   10.00 Piskač
Uvod u kroatologiju14428409.09.2020.   10.00 Piskač
Uvod u kulturologiju18533010.06.2020.   10.00 Džinić
Uvod u kulturologiju18533024.06.2020.   10.00 Džinić
Uvod u kulturologiju18533001.09.2020.   12.00 Džinić
Uvod u kulturologiju18533010.09.2020.   12.00 Džinić
Uvod u latinsku filologiju3754908.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Uvod u latinsku filologiju3754929.06.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Uvod u latinsku filologiju3754907.09.2020.   10.00 - 11.30 Tvrtković
Uvod u metode društvenih istraživanja 13776409.06.2020.   11.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 13776401.07.2020.   09.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 13776402.09.2020.   09.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 13776409.09.2020.   09.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 215997610.06.2020.   09.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 215997601.07.2020.   09.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 215997602.09.2020.   09.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja 215997609.09.2020.   09.30 Balabanić
Uvod u metode društvenih istraživanja i statistiku2846210.06.2020.   11.00 Burić, pisani
Uvod u metode društvenih istraživanja i statistiku2846224.06.2020.   11.00 Burić, pisani
Uvod u metode društvenih istraživanja i statistiku2846203.09.2020.   11.00 Burić, pisani
Uvod u metode društvenih istraživanja i statistiku2846210.09.2020.   11.00 Burić, pisani
Uvod u novinarstvo8608908.06.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo3913508.06.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo8608915.06.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo3913515.06.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo8608929.06.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo3913529.06.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo8608901.09.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo3913501.09.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo8608908.09.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Uvod u novinarstvo3913508.09.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Uvod u odnose s javnošću2850017.06.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni /Trbušić
Uvod u odnose s javnošću2850001.07.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni/Trbušić
Uvod u odnose s javnošću2850002.09.2020.   9.30 pisani/11.00 usmeni/Trbušić
Uvod u pomoćne povijesne znanosti15326408.06.2020.   9.00 Popić
Uvod u pomoćne povijesne znanosti3806208.06.2020.   9.00 Popić
Uvod u pomoćne povijesne znanosti15326415.06.2020.   9.00 Popić
Uvod u pomoćne povijesne znanosti3806215.06.2020.   9.00 Popić
Uvod u pomoćne povijesne znanosti15326431.08.2020.   9.00 Popić
Uvod u pomoćne povijesne znanosti3806231.08.2020.   9.00 Popić
Uvod u pomoćne povijesne znanosti15326407.09.2020.   9.00 Popić
Uvod u pomoćne povijesne znanosti3806207.09.2020.   9.00 Popić
Uvod u povijesnu znanost5715816.06.2020.   10.00 Ćosić
Uvod u povijesnu znanost5715802.07.2020.   10.00 Ćosić
Uvod u povijesnu znanost5715802.09.2020.   10.00 Ćosić
Uvod u povijesnu znanost5715810.09.2020.   10.00 Ćosić
Uvod u psihologiju i psihologijske teorijske sustave20012109.06.2020.   11.00 Brajković, pisani
Uvod u psihologiju i psihologijske teorijske sustave18602109.06.2020.   11.00 Brajković, pisani
Uvod u psihologiju i psihologijske teorijske sustave20012123.06.2020.   11.00 Brajković, pisani
Uvod u psihologiju i psihologijske teorijske sustave18602123.06.2020.   11.00 Brajković, pisani
Uvod u psihologiju i psihologijske teorijske sustave20012103.09.2020.   10.00 Brajković, pisani
Uvod u psihologiju i psihologijske teorijske sustave18602103.09.2020.   10.00 Brajković, pisani
Uvod u psihologiju i psihologijske teorijske sustave20012110.09.2020.   10.00 Brajković, pisani
Uvod u psihologiju i psihologijske teorijske sustave18602110.09.2020.   10.00 Brajković, pisani
Uvod u razvojnu psihologiju3780809.06.2020.   10.00 Vučenović
Uvod u razvojnu psihologiju3780816.06.2020.   10.00 Vučenović
Uvod u razvojnu psihologiju3780801.09.2020.   10.00 Vučenović
Uvod u razvojnu psihologiju3780808.09.2020.   10.00 Vučenović
Uvod u socijalnu psihologiju17242816.06.2020.   10.00 - 12.30 Greblo Jurakić
Uvod u socijalnu psihologiju17242830.06.2020.   10.00 - 12.30 Greblo Jurakić
Uvod u socijalnu psihologiju17242802.09.2020.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić
Uvod u socijalnu psihologiju17242810.09.2020.   12.00 - 13.30 Greblo Jurakić
Uvod u sociologiju17249516.06.2020.   14.00 Matić
Uvod u sociologiju17249530.06.2020.   14.00 Matić
Uvod u sociologiju17249508.09.2020.   14.00 Matić
Uvod u sociologiju hrvatskoga iseljeništva17250108.06.2020.   12.00 Sršen
Uvod u sociologiju hrvatskoga iseljeništva17250115.06.2020.   12.00 Sršen
Uvod u sociologiju hrvatskoga iseljeništva17250101.09.2020.   10.00 Sršen
Uvod u znanstveni rad15987615.06.2020.   12.00 Pavić
Uvod u znanstveni rad15987629.06.2020.   12.00 Pavić
Uvod u znanstveni rad15987631.08.2020.   12.00 Pavić
Uvod u znanstveni rad15987607.09.2020.   12.00 Pavić
Uvod u znanstvenoistraživački rad3778908.06.2020.   8.00 - 10.00 (pisani) Žebec
Uvod u znanstvenoistraživački rad3778925.06.2020.   8.30 - 10.00 (pisani) Žebec
Uvod u znanstvenoistraživački rad3778901.09.2020.   12.00 - 13.30 (pisani) Žebec
Uvod u znanstvenoistraživački rad3778908.09.2020.   12.00 - 13.30 (pisani) Žebec
Veliki režiseri europske kinematografije6481616.06.2020.   10.00 Sruk
Veliki režiseri europske kinematografije6481630.06.2020.   10.00 Sruk
Veliki režiseri europske kinematografije6481628.08.2020.   10.00 Sruk
Visoko i popularno u hrvatskoj književnosti11720910.06.2020.   11.00 Zima, kabinet
Visoko i popularno u hrvatskoj književnosti11720919.06.2020.   11.00 Zima, kabinet
Visoko i popularno u hrvatskoj književnosti11720930.06.2020.   11.00 Zima, kabinet
Visoko i popularno u hrvatskoj književnosti11720903.09.2020.   11.00 Zima, kabinet
Visoko i popularno u hrvatskoj književnosti11720910.09.2020.   11.00 Zima, kabinet
Vizualna komunikacija18817208.06.2020.   11.00 Vranić
Vizualna komunikacija18817215.06.2020.   11.00 Vranić
Vizualna komunikacija18817204.09.2020.   11.00 Vranić
Vizualna komunikacija18817211.09.2020.   11.00 Vranić
Vještine psihologijskoga testiranja i klinički intervju18878218.06.2020.   11.00 Žakić Milas, usmeni Klinika za psihijatriju Vrapče
Vještine psihologijskoga testiranja i klinički intervju18878202.07.2020.   11.00 Žakić Milas, usmeni Klinika za psihijatriju Vrapče
Vještine psihologijskoga testiranja i klinički intervju18878203.09.2020.   11.00 Žakić Milas, usmeni Klinika za psihijatriju Vrapče
Vještine psihologijskoga testiranja i klinički intervju18878210.09.2020.   11.00 Žakić Milas, usmeni Klinika za psihijatriju Vrapče
Vojna i poratna psihologija-hrvatska i međunarodna iskustva18805308.06.2020.   14.00 Komar (pisani), 9. 6 20. u 14.00 Komar usmeni
Vojna i poratna psihologija-hrvatska i međunarodna iskustva18805315.06.2020.   14.00 Komar (pisani), 16.6.20 u 14.00 Komar usmeni
Vojna i poratna psihologija-hrvatska i međunarodna iskustva18805302.09.2020.   14.00 Komar (pisani), 3.9.20. u 14.00 usmeni
Vojna i poratna psihologija-hrvatska i međunarodna iskustva18805309.09.2020.   14.00 Komar (pisani), 10.9.20 u 14.00 usmeni
Vojna povijest druge polovice 20. stoljeća18815108.06.2020.   12:50 - 13:50 Beljo, usmeni
Vojna povijest druge polovice 20. stoljeća18815123.06.2020.   12:50 - 13:50 Beljo, usmeni
Vojna povijest druge polovice 20. stoljeća18815101.09.2020.   12:50 - 13:50 Beljo, usmeni
Vojna povijest druge polovice 20. stoljeća18815109.09.2020.   12:50 - 13:50 Beljo, usmeni
Vojno-politički odnosi u BiH 1990.-1995.20292108.06.2020.   14.00 - 15.00 Beljo, usmeni
Vojno-politički odnosi u BiH 1990.-1995.20292123.06.2020.   14.00 - 15.00 Beljo, usmeni
Vojno-politički odnosi u BiH 1990.-1995.20292101.09.2020.   14.00 - 15.00 Beljo, usmeni
Vojno-politički odnosi u BiH 1990.-1995.20292109.09.2020.   14.00 - 15.00 Beljo, usmeni
Vrjednote hrvatskoga ustavnoga poretka18809010.06.2020.   14.00 Krašić, usmeni
Vrjednote hrvatskoga ustavnoga poretka18809024.06.2020.   14.00 Krašić, usmeni
Vrjednote hrvatskoga ustavnoga poretka18809002.09.2020.   14.00 Krašić, usmeni
Vrjednote hrvatskoga ustavnoga poretka18809009.09.2020.   14.00 Krašić, usmeni
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi20146309.06.2020.   13.00 Bušljeta Kardum
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi18790209.06.2020.   13.00 Bušljeta Kardum
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi20146330.06.2020.   12.00 Bušljeta Kardum
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi18790230.06.2020.   12.00 Bušljeta Kardum
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi20146301.09.2020.   12.00 Bušljeta Kardum
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi18790201.09.2020.   12.00 Bušljeta Kardum
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi20146309.09.2020.   13.00 Bušljeta Kardum
Vrjednovanje i ocjenjivanje u nastavi18790209.09.2020.   12.00 Bušljeta Kardum
Vukovarska bitka - vojni i politički aspekti8695108.06.2020.   9.00 Jurčević
Vukovarska bitka - vojni i politički aspekti8695115.06.2020.   9.00 Jurčević
Vukovarska bitka - vojni i politički aspekti8695123.06.2020.   9.00 Jurčević
Vukovarska bitka - vojni i politički aspekti8695101.09.2020.   9.00 Jurčević
Vukovarska bitka - vojni i politički aspekti8695108.09.2020.   9.00 Jurčević
Začetnici komunikologije i njihova djela7613210.06.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Začetnici komunikologije i njihova djela7613201.07.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Začetnici komunikologije i njihova djela7613202.09.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Začetnici komunikologije i njihova djela7613209.09.2020.   09.00 Jurišić, pisani
Završni rad3877408.06.2020.  
Završni rad3877418.06.2020.  
Završni rad3877430.06.2020.  
Završni rad3877410.07.2020.  
Završni rad3877402.09.2020.  
Završni rad3877411.09.2020.  
Zdravstvena psihologija5386909.06.2020.   12.00 Brajković, pisani
Zdravstvena psihologija5386923.06.2020.   12.00 Brajković, pisani
Zdravstvena psihologija5386903.09.2020.   11.00 Brajković, pisani
Zdravstvena psihologija5386910.09.2020.   10.00 Brajković, pisani
Zemljopisna obilježja Hrvatske18808708.06.2020.   8.00 - 10.00 Šterc/Komušanac
Zemljopisna obilježja Hrvatske18808717.06.2020.   8.00 - 10.00 Šterc/Komušanac
Zemljopisna obilježja Hrvatske18808731.08.2020.   8.00 - 10.00 Šterc/Komušanac
Zemljopisna obilježja Hrvatske18808709.09.2020.   8.00 - 10.00 Šterc/Komušanac
Zoo-psihologija3888315.06.2020.   10.00 Tadić
Zoo-psihologija3888329.06.2020.   10.00 Tadić
Zoo-psihologija3888331.08.2020.   10.00 Tadić
Zoo-psihologija3888307.09.2020.   10.00 Tadić
Žanrovi poslijerenesansnog latiniteta11852209.06.2020.   09.00 Demo
Žanrovi poslijerenesansnog latiniteta11852230.06.2020.   09.00 Demo
Žanrovi poslijerenesansnog latiniteta11852225.08.2020.   09.00 Demo
Žanrovi poslijerenesansnog latiniteta11852201.09.2020.   09.00 Demo
Žanrovi hrvatskoga latiniteta20053509.06.2020.   09.00 Demo
Žanrovi hrvatskoga latiniteta20053530.06.2020.   09.00 Demo
Žanrovi hrvatskoga latiniteta20053525.08.2020.   09.00 Demo
Žanrovi hrvatskoga latiniteta20053501.09.2020.   09.00 Demo
Žanrovi poslijerenesansnoga latiniteta14481009.06.2020.   09.00 Demo
Žanrovi poslijerenesansnoga latiniteta14481030.06.2020.   09.00 Demo
Žanrovi poslijerenesansnoga latiniteta14481025.08.2020.   09.00 Demo
Žanrovi poslijerenesansnoga latiniteta14481001.09.2020.   09.00 Demo
Život antičke obitelji u provinciji7921008.06.2020.   11.00 Vranić
Život antičke obitelji u provinciji7921015.06.2020.   11.00 Vranić
Život antičke obitelji u provinciji7921004.09.2020.   11.00 Vranić
Život antičke obitelji u provinciji7921011.09.2020.   11.00 Vranić